Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на

Особа

  1. Особа #Файчук Тетяна Олександрівна
  2. Особа #ТОВ "Подільська регіональна агенція"
  3. Особа #Ланова Оксана Ігорівна
  4. Особа #Лановий Вадим Олександрович
  5. Особа #Батула Валентина Вікторівна
  6. Особа #Лучков Дмитро Вячеславович
  7. Особа #Пузь Ігор Валерійович
  8. Особа #Калуга Тетяна Анатоліївна
  9. Особа #Дубов Дмитро Михайлович
  10. Особа #Свириденко Ольга Сергіївна
  11. Особа #Пиндирук Руслан Іванович
  12. Особа #Місюра Валерій Михайлович
  13. Особа #Біліченко Дмитро Михайлович
  14. Особа #Біліченко Анна Василівна
  15. Особа #Паюк Ольга Степанівна
  16. Особа #Мішин Михайло Олексійович
  17. Особа #виборча дільниця № 320179
  18. Особа #Інспектор поліції Цікав"юк Ігор Миколайович
  19. Особа #Кулієв Аліата Зіядрін Огли
  20. Особа #Кулієв Аліага Зіядрін Огли
  21. Особа #ВАТ " ВТБ бАнк"
  22. Особа #Фаронов Володимир Іванович
  23. Особа #Дільнична виборча комісія № 321236
  24. Особа #Гогола Юлія Олександрівна
  25. Особа #Гогола Володимир Вікторович
  26. Особа #Стрембіцький Сергій Олександрович
  27. Особа #Когут Денис Григорович
  28. Особа #ТОВ "Фінансова установа "Європейська Факторингова Компанія Розвитку"
  29. Особа #Архипенко Дмитро Володимирович
  30. Особа #Басюк Наталія Олегівна
  31. Особа #виборча дільниця №321194
  32. Особа #Семеряка Володимир Володимирович
  33. Особа #Савченко Мирослава Миколаївна
  34. Особа #Штайко Сергій Віталійович
  35. Особа #Пляшник Олена Володимирівна
  36. Особа #Рунчс Андрій Вітольдович
  37. Особа #Кондратенко Арсеній Михайлович
  38. Особа #Бойко Яна Костянтинівна
  39. Особа #Король Варвара Василівна
  40. Особа #Жур Ірина Миколаївна
  41. Особа #Гречановська Світлана Дмитрівна
  42. Особа #Давід Сергій Васильович
  43. Особа #Акуленко Ірина Степанівна
  44. Особа #Кукушкін Олексій Володимирович
  45. Особа #Снєтков Ігор Миколайович
  46. Особа #Безверха Марина Володимирівна
  47. Особа #Дружинський Антон Анатолійович
  48. Особа #Анекян Давид Вікторович
  49. Особа #Тузов Володимир Євгенович
  50. Особа #Оболонський районний ВДВС м. Київ Головного територіального управління юстиції у м. Києві
  51. Особа #Поліцейський УПП м. Києва рядовий Заіка Антон Віталійович
  52. Особа #Мусіхін Юрій Дмитрович
  53. Особа #Скрегунець Микола Миколайович
  54. Особа #Івченко Ксенія Вікторівна
  55. Особа #Антошенко Лілія Григорівна
  56. Особа #Корбут Петро Франсович
  57. Особа #Бобровницька Лідія Володимирівна
  58. Особа #Самко Ганна Дмитрівна
  59. Особа #Товстенко Євгеній Миколайович 0320/10000/19
  60. Особа #Горбунова В.А.
  61. Особа #Дубіненко Ганна Григорівна
  62. Особа #Коханюк Михайло Олександрович
  63. Особа #Халамендик Василь Олександрович
  64. Особа #Прокопєва Ганна Миколаївна
  65. Особа #Крайнова Валентина Василівна
  66. Особа #ТрубніковаОксана Олександрівна
  67. Особа #Філія ДУ "Центр пробації"в Закарпатській області Міжгірський районний сектор
  68. Особа #Божук Карло Карлович
  69. Особа #Баннаєв Хаїталі
  70. Особа #Торбяк Ірина Василівна
  71. Особа #Циганенко Віктор Петрович
  72. Особа #Хвостик Валентин Ігорович
  73. Особа #Представник ПрАТ "Агрохолдин Авангард" Різнічук О.І.
  74. Особа #Агоста Неллі Раджівна
  75. Особа #Дільнична виборча комісія ТВО№68
  76. Особа #Воловецький районни відділ ДВС ГТУЮ у Закарпатській області
  77. Особа #Немеш Тимофій Юрійович
  78. Особа #Мезов Тібор Йосипович
  79. Особа #Лизанець Сергій Семенович
  80. Особа #Дільнична виборча комісія № 210400
  81. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців Рахівської районної державної адміністрації
  82. Особа #Станинець Василь Михайлович
  83. Особа #Скучка Віктор Вікторович
  84. Особа #Коржов Денис Сергійович
  85. Особа #Тулязь Йолана Василівна
  86. Особа #Сенинець Іван Олександрович
  87. Особа #Фенцик Євгеній Євгенійович
  88. Особа #Дільнична виборча дільниця № 740047 територіального виборчого округу № 210
  89. Особа #Казимир Віта Василівна
  90. Особа #Сайко Ольга Олексіївна
  91. Особа #Карапетян Ашот Гензелович
  92. Особа #Черешнюк Олександр Федорович
  93. Особа #Балащак (Шекель) Ірина Миколаївна
  94. Особа #Орган опіки та піклування в особі виконкому Шевченківської районної у м. Полтаві ради
  95. Особа #Орган Ведення державного реєстру виборців
  96. Особа #Борчук Роман Олександрович
  97. Особа #Дільнична виборча комісія №610215 територіального виборчого округу №166
  98. Особа #Борисяк Галина Тимофіївна
  99. Особа #Сарабун Петро Михайлович
  100. Особа #Кошман Володимир Зеновійович
  101. Особа #Ізб"янська Галина Петрівна
  102. Особа #Ізб"янський Дмитро Євгенович
  103. Особа #Тарвідс Володимир Стефанович
  104. Особа #Дільнична виборча комісія 610825територіального виборчого округу
  105. Особа #Дільнична виборча комісія №610976 ТВО №167
  106. Особа #Сіканович Ірина Ігорівна
  107. Особа #Ванчура Іван Богданович
  108. Особа #ДВК № 611154 ТВО 1№ 163
  109. Особа #Беліченко Михайло Дмитрович
  110. Особа #Ваврів Галина Тарасівна
  111. Особа #Кучерян Василь Костянтинович
  112. Особа #Гевко Ірина Василівна
  113. Особа #Романчук Дмитро Романович
  114. Особа #Овсієнко Віталій Миколайович
  115. Особа #Рештаненко Ольга Володимирівна
  116. Особа #Балюк Валентина Юріївна
  117. Особа #Бікасова Людмила Миколаївна
  118. Особа #Жуковська Олена Іванівна
  119. Особа #Андросова Наталія Миколаївна
  120. Особа #Кавчак Анастасія Сергіївна
  121. Особа #Бугрова Марина Володимирівна
  122. Особа #Скорініна Тамара Михайлівна
  123. Особа #Супрун Надія Кузьмівна
  124. Особа #Онопченко Світлана Петрівна
  125. Особа #Таранчук Світлана Олексіївна
  126. Особа #Таранчук Сергій Іванович
  127. Особа #Уколова Ельвіра Георгіївна
  128. Особа #Свідло Ганна Вікторівна
  129. Особа #Добровольський Владислав Вікторович
  130. Особа #Гмір Вікторія Олександрівна
  131. Особа #Завгородня Дар'я Миколаївна
  132. Особа #Івчіна Лариса Олександрівна
  133. Особа #Тунік Сергій Вікторович
  134. Особа #Покровський ДРАЦС
  135. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 141030 Територіального виборчого округу №48
  136. Особа #Відділ веденняч державного реєстру виборців
  137. Особа #Склярова Наталя Василівна
  138. Особа #Генземаєр Юрій Павлович
  139. Особа #Іванкова Олена Володимирівна
  140. Особа #Лужецький Андрій Леонідович
  141. Особа #Лужецька Світлана Вікторівна
  142. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 350847 ТВО № 99
  143. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 350462 ТВО № 100
  144. Особа #Зименко Сергій Ігорович
  145. Особа #Левада Марина Станіславівна
  146. Особа #Русакова Марія Вікторівна
  147. Особа #Ляховченко Олександр Михайлович
  148. Особа #Зайдель Костянтин Вікторович
  149. Особа #Сідельнікова Ольга Олегівна
  150. Особа #Управління Державної Казначейської служби України в Олександрівському районі м. Запоріжжя Запорізької області
  151. Особа #Запорізька обласна громадська оргаеізація "Об'єднання психологів і психоаналітиків Взвємодія"
  152. Особа #Пріор Наталія Степанівна
  153. Особа #Інютіна Дарья Володимирівна
  154. Особа #Інютіна Катерина Володимирівна
  155. Особа #Інютін Сергій Володимирович
  156. Особа #Войтюк Руслана Степанівна
  157. Особа #Збрицька Раїса Сергіївна
  158. Особа #Коломоєць Єгор Андрійович
  159. Особа #Суптеля Світлана Петрівна
  160. Особа #Галата Володимир Олександрович
  161. Особа #Бурданова Юлія Валеріївна
  162. Особа #Зражевський Валерій Євгенович
  163. Особа #Єременко Людмила Дмитріївна
  164. Особа #Нестеренко Артур Ігорович
  165. Особа #Пігунова Тетяна Василівна
  166. Особа #Сіюшов Олексій Сергійович
  167. Особа #Матюшина Оксана Вікторівна
  168. Особа #Грідасов Євген Іванович
  169. Особа #Прокоф'єв Олексій Костянтинович
  170. Особа #Мурзакова Галина Іванівна
  171. Особа #ПМП "РОМАН"
  172. Особа #Чукін Максим Володимирович
  173. Особа #Турбара Олександр Олександрович
  174. Особа #Дзевелюк Олег Степанович
  175. Особа #Очкань Олексій Анатолійович
  176. Особа #Старший державний виконавець Гребінківського РВДВС ГТУЮ у Полтавській області Зленко О.А.
  177. Особа #Ковтун Ганна Андріївна
  178. Особа #Сирота Ростислав Олександрович
  179. Особа #Тесленко Вячеслав Анатолійович
  180. Особа #Гордецька Світлана Геннадіївна
  181. Особа #Кисельов Сергій Андрійович
  182. Особа #Вовк Петро Олександрович
  183. Особа #Мачуга Олександр Олександрович
  184. Особа #Вайтиковський Владислав Іванович
  185. Особа #Тішевська Людмила Миколаївна
  186. Особа #ДВК № 531045 ОВО №146
  187. Особа #Бучинська Оксана Михайлівна
  188. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №610461
  189. Особа #Багнюк Юрій Павлович
  190. Особа #Заставнівський ВП Кіцманського ВП ГУНП в Чернівецькій області
  191. Особа #Комунальне підприємство "Управління по ремонту та експлуатації автошляхів" Дніпропетровської міської ради
  192. Особа #Гудзенко Петро Васильович
  193. Особа #Циганков Володимир Олексійович
  194. Особа #Пивовар Наталія Анатоліївна
  195. Особа #Управління Пенсійного фонду України в Калініському районі м. Донецька
  196. Особа #Міняйлова Анжеліка Валентинівна
  197. Особа #Коберник Людмила Антонівна в інтересах неповнолітньої дитини Коберника Адама Євгенійовича
  198. Особа #Вересівська загальноосвітня школа I-III ступенів Житомирського району Житомирської області
  199. Особа #Ливч Юрій Юрійович
  200. Особа #Лука Володимир Дмитрович
  201. Особа #Чабан Сергій Валер'янович
  202. Особа #Державний виконавець Вишгородського районного відділу виконавчої служби ГТУ юстиції у Київській області Ворончук В.В.
  203. Особа #Начальник Вишгородського районного відділу виконавчої служби ГТУ юстиції у Київській області Попко В.В.
  204. Особа #Повалій Володимир Петрович
  205. Особа #Сільський голова Созонівської сільської ради Пузаков Дмитро Володимирович
  206. Особа #Волкова Надія Ігнатівна
  207. Особа #Єршов Андрій Анатолійович
  208. Особа #Заступник керівника Стрийської місцевої прокуратури Львівської області
  209. Особа #Дашавська селищна рада в особі виконавчого комітету Дашавської селищної ради
  210. Особа #Виздрик Богдана Григорівна
  211. Особа #Стефанишин Олег Михайлович
  212. Особа #Семеренко Ольга Йосифівна
  213. Особа #Демідюк Олександр Олексійович
  214. Особа #Клакарь С.М.
  215. Особа #Коломійчук А.М.
  216. Особа #Гончарова А.Ф.
  217. Особа #Бєловол І.В.
  218. Особа #Грищук Роман Павлович
  219. Особа #Клейменов Аким Ігорович
  220. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю «Неовольт»
  221. Особа #Первинна профспілка працівників державного підприємства "Адміністрація морських портів України"
  222. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "СТАНДАРТ ТС"
  223. Особа #адвокат Шамко Олександр Борисович
  224. Особа #Управління ДВС Головного ТУ юстиції в Івано-Франківській області
  225. Особа #Пасько Дарія Віталіївна
  226. Особа #Сурмачевська Вікторія Віталіївна
  227. Особа #Броварець Олена Володимирівна
  228. Особа #Сурмачевський Віталій Миколайович
  229. Особа #Бобровська Лідія Олександрівна
  230. Особа #Русецький Іван Іванович
  231. Особа #Гелунець Олександр Володимирович
  232. Особа #Дунець Анжела Валеріївна
  233. Особа #Гусятник Сергій Григорович
  234. Особа #Гусятник Олена Петрівна
  235. Особа #Попушой Тетяна Валеріївна
  236. Особа #Фуса Ольга Петрівна
  237. Особа #Пастернак Зоя Альбівна
  238. Особа #Тіфанов Микола Олегович
  239. Особа #Мельничук Леся Іванівна
  240. Особа #Мельничук Ілля Анатолійович
  241. Особа #Белоконь Василь Іванович
  242. Особа #Ясько Сергій Михайлович
  243. Особа #Українська Алефтина (Алевтина) Анатоліївна
  244. Особа #Дубовий Олег Олександрович
  245. Особа #Андріяш Світлана Арсентіївна
  246. Особа #Гаврілець Юрій Юрійович
  247. Особа #Татарчук Іуліанія Миколаївна
  248. Особа #Інспектор 1 батальйону другої роти УПП у Вінницькій області Лейтенант поліції Томчук Олександр Михайлович
  249. Особа #Удовиченко Тетяна Феофанівна
  250. Особа #Ракусевич Анатолій Володимирович
  251. Особа #Рижкова Наталя Федорівна
  252. Особа #Чудновець Євген Миколайович
  253. Особа #Дацько Марія Олександрівна
  254. Особа #Шалімова Марина Василівна
  255. Особа #Копайгородська Алла Сергіївна
  256. Особа #Посєвін Іван Олександрович
  257. Особа #Шабан Оксана Федорівна
  258. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №142315 територіального виборчого округу № 57
  259. Особа #Яришкіна Ганна Борисівна
  260. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №142309 територіального виборчого округу № 57
  261. Особа #Невхорошева Валентина Петрівна
  262. Особа #Світличний Василь Миколайович
  263. Особа #Постніков Артем В'ячеславович
  264. Особа #Деньга Володимир Степанович
  265. Особа #Павленко Денис Ігорович
  266. Особа #Неплюй Лідія Іванівна
  267. Особа #Орел Карина Андріївна
  268. Особа #Буряк Олексій Станіславович
  269. Особа #Чернобельський Дмитро Сергійович
  270. Особа #Бурлака Федір Володимирович
  271. Особа #Прасолов Денис Олексійович
  272. Особа #Виборча дільниця № 142399 виборчого округу № 57
  273. Особа #Скрипальова Аліна Василівна
  274. Особа #Нугманов Олександр Сергійович
  275. Особа #Рухадзе Олег Роланович
  276. Особа #Короленко Антоніна Володимирівна
  277. Особа #Короленко Ігор Леонідович
  278. Особа #Олейниченко Олена Андріївна
  279. Особа #Чичинадзе Каріна Гурамівна
  280. Особа #Прокоф'єва Юлія Костянтинівна
  281. Особа #Бегенєв Віктор Олександрович
  282. Особа #Буховець Валентина Федорівна
  283. Особа #Кармазін Віталій Антонович
  284. Особа #Жигістовський Михайло Миколайович
  285. Особа #Чуєва Галина Володимирівна
  286. Особа #Рекуненко Світлана Олександрівна
  287. Особа #Топорова Вікторія Іванівна
  288. Особа #Дерінг Наталія Миколаївна
  289. Особа #Казначеєв Сергій Володимирович
  290. Особа #Заброда Меланія Сергіївна
  291. Особа #Тарнавський Павло Григорович
  292. Особа #Зубик Олег Любомирович
  293. Особа #Підволочиська районна рада Тернопільської області
  294. Особа #Чепурко Євген Юрійович
  295. Особа #Зінченко Любов Віталіївна
  296. Особа #Приватне підприємство "Творча архітектурна майстерня "БАБИЧ"
  297. Особа #Секунда Оксана Романівна
  298. Особа #Поліцейський взводу 2 роти 2 батальону 2 УПП в Харківській обл.ДПП Монов Валерій Вячеславович
  299. Особа #Приведенець Раїса Василівна
  300. Особа #Приведенець Анастасія Вікторівна
  301. Особа #Капітула Людмила Михайлівна
  302. Особа #Капітула Тарас Миколайович
  303. Особа #Деречей Максим Анатолійович
  304. Особа #Мишпількіна Людмила Петрівна
  305. Особа #Мишпількіна Дарина Андріївна
  306. Особа #Нестерук Ірина Василівна
  307. Особа #Котула Маркіян Миколайович
  308. Особа #Гречин Іван Романович
  309. Особа #Вавілов Євген Анатолійович
  310. Особа #Лозовський Вадим Борисович
  311. Особа #Гордіяш Володимир Іванович
  312. Особа #Селютін Віктор Герасимович
  313. Особа #Громадянка України Макаренко Світлана Костянтинівна
  314. Особа #Фандюхін Сергій Миколайович
  315. Особа #Патковська Ольга Олександрівна
  316. Особа #Патковська Олена Олександрівна
  317. Особа #Фізична особа-підприємець Бобрик Ірина Володимирівна
  318. Особа #Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області в особі 2-го міського відділу у м.Вінниці
  319. Особа #Карпенко Марина Павлівна
  320. Особа #Желавський Микола Мар`янович
  321. Особа #Мурованокуриловецький районний сектор Державної міграційної служби України у Вінницькій області
  322. Особа #Прямоносов Олександр Якович
  323. Особа #Станков Михайло Іванович
  324. Особа #Фізична особа-підприємець Кулакова Альона Петрівна
  325. Особа #Слота Іван Сергійович
  326. Особа #Слота Сергій Дмитрович
  327. Особа #Слота Павлина Петрівна
  328. Особа #Фізична особа-підриємець Бєляшин Олександр Олександрович
  329. Особа #Димар Анатолій Миколайович
  330. Особа #Дикобаєва Яна Володимирівна
  331. Особа #Приватне підприємство "Нікополь ЛВ"
  332. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ЦЕФЕЙ-Н"
  333. Особа #Садовой Володимир Вікторович
  334. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Птолемей"
  335. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгівельний дім" Крістал Плюс"
  336. Особа #Вишнякова Наіля Василівна
  337. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Укр-Софт"
  338. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Харізма"
  339. Особа #Міністр освіти та науки України Гриневич Лілія Михайлівна
  340. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ТОРГОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЗЕРНЕ"
  341. Особа #Лисовець Тетяна Василівна
  342. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Ю ЕНД ТІ ТРЕЙДІНГ КОМПАНІ"
  343. Особа #Сухорукова Юлія Леонідівна
  344. Особа #Оверчук Микола Олексійович
  345. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Інжбудмонтаж"
  346. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "КАРСАН АВТОЛЮКС"
  347. Особа #Перхач Юрій Ігорович
  348. Особа #ТзОВ "КЕРАМІК ПЛЮС"
  349. Особа #Колихаєва Ірина Миколаївна
  350. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "РІЕЛТЕК"
  351. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "САНОЙЛ-ФІНАНС"
  352. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Інвінтум"
  353. Особа #Адвокатське об'єднання "ОМП"
  354. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ОПТИМАБУД"
  355. Особа #Адвокат Дадіверіна Л.І.
  356. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ПЗ МАРКЕТ"
  357. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Укртрансцентр"
  358. Особа #Івано-Франківська філія "Укртелеком"
  359. Особа #ТзОВ "Торговий дім Дніпропетровський трубопрокатний завод "
  360. Особа #Державне підприємство "Одеське авіаційно-ремонтне підприємство "Одесавіаремсервіс"
  361. Особа #Приватне підприємство"ФАВОРИТ"
  362. Особа #Зарічненське управління водного господарства
  363. Особа #Каплун О.О.
  364. Особа #Каплун І.О.
  365. Особа #ТОВ "Ческо-1"
  366. Особа #Раєва О.В.
  367. Особа #Релігійна організація "Релігійна громада "Збори друзів на службу суспільству"
  368. Особа #Фізична особа-підприємець Шнякін Д.В.
  369. Особа #Муллєр Альона Леонідівна
  370. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ТОРГМЕГАМАРТ"
  371. Особа #Туріашвілі Гурамі
  372. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Житло Інвес-Сервіс"
  373. Особа #Комунальне підприємство" Ємільчинська центральна районна аптека №19"Ємільчинської районної ради Житомирської області
  374. Особа #ТОВ "КОНДОР ЛОГІСТИК"
  375. Особа #Фізична особа - підриємець Капля Олександр Анатольович
  376. Особа #ТОВ "Сопромат"
  377. Особа #Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку "Білий Будинок"
  378. Особа #Відкрите акціонерне товариство "Центральний гірничо-збагачувальний комбінат"
  379. Особа #В особі ліквідатора Юдицького Олександра Вікторовича арбітражного керуючого-ліквідатора
  380. Особа #Деркач Денис Олександрович
  381. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Холдинг протипожежної безпеки" (ТОВ "ХПБ")
  382. Особа #Запорощук Вадим Борисович
  383. Особа #Дільнична виборча комісія №050135
  384. Особа #Прокурор Безпалюк Андрій Олександрович
  385. Особа #Дацюк Олег Вікторович
  386. Особа #Державний виконавець Бериславського районного ВДВС ГТУЮ у Херсонській області
  387. Особа #Подплетьонна Ірина Анатоліївна
  388. Особа #Моляка Юлія Станіславіна
  389. Особа #Кійвіт Тоомас Урмасович
  390. Особа #Супрунюк Олена Вікторівна
  391. Особа #Юсько Олена Миколаївна
  392. Особа #Асланова Царина Рифатівна
  393. Особа #Бєлаш Віктор Вікторович
  394. Особа #Гоноболін Олександр Чарльзович
  395. Особа #Бондар Бела Володимирівна
  396. Особа #Попадюченко Людмила Едуардівна
  397. Особа #Теребейчик Іван Васильович
  398. Особа #Бабільов Ігор Іванович
  399. Особа #Заморока Іван Макарович
  400. Особа #Власюк Любов Богданівна
  401. Особа #Куць Алла Петрівна
  402. Особа #Швець Олена Трохимівна
  403. Особа #Туїнова Світлана Миколаївна
  404. Особа #Міюць Наталія Сергіївна
  405. Особа #Снімшіков Владислав Петрович
  406. Особа #Дараган Микола Олександрович
  407. Особа #Гайова Лариса Олександрівна
  408. Особа #Забуга Андрій Васильович
  409. Особа #Балим Надія Прокопівна
  410. Особа #Головко Наталія Борисівна
  411. Особа #ФОП НІКІТІН ДЕНИС ІВАНОВИЧ
  412. Особа #Служба у спрвах дітей Сумської міської ради
  413. Особа #Мартинова Ірина Дмитрівна
  414. Особа #Добровольська Ю.В.
  415. Особа #Матяш Алла Василівна
  416. Особа #Поліцейський УПП в Дніпропетровській області Зануда Андрій Андрійович
  417. Особа #Шрамченко Ксенія Юріївна
  418. Особа #Качалка Сергій Олексійович
  419. Особа #Коршун Олександр Іванович
  420. Особа #Савченко Віталій Микорлайович
  421. Особа #Мєдвєдь Андрій Володимирович
  422. Особа #ПП "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ІНВЕСТОР"
  423. Особа #ВП "Хутір-Михайлівська дистанція колії"
  424. Особа #Косік Денис Сергійович
  425. Особа #Швирьова Ірина Андріївна
  426. Особа #Кравченко Олексій Якович
  427. Особа #Овчинікова Олена Вікторівна
  428. Особа #Дільнича виборча комісія №480905 територіального виборчого округу №129
  429. Особа #Бакланова І.П.
  430. Особа #Завгородній В.Л.
  431. Особа #Хробуст Анна Миколаївна
  432. Особа #Інспектор управління патрульної поліції у Волинській області Департамену Націанальної поліці України Огорілко Віталій Зіновійович
  433. Особа #Бучнєва Людмила Миколаївна
  434. Особа #Гонтова Анна Леонідівна
  435. Особа #Регілнальне відділення фонду державного майна України по Дніпропетровській
  436. Особа #ТОВ "Лангейт"
  437. Особа #Гнат Анатолій Іванович
  438. Особа #Ніца Ігор Михайлович
  439. Особа #Триліс Олег Володимирович
  440. Особа #Дільнична виборча комісія № 801004 територіального округу № 223
  441. Особа #Андрійчук Аліна Миколаївна
  442. Особа #Капчак Олександр Мирославович
  443. Особа #Капчак Ольга Юріївна
  444. Особа #Озарко Мар'ян Володимирович
  445. Особа #Гаврилюк Регіна Адольфасівна
  446. Особа #Дільнична виборча комісія №260932
  447. Особа #Ткачик Ігор Георгійович
  448. Особа #Петрів Ігор Григорович
  449. Особа #Дільнична виборча комісія № 231056 Територіального виборчого округу № 76
  450. Особа #Крушинська Віра Григорівна
  451. Особа #Ровдо Наталія Вадимівна
  452. Особа #Голосіївський районний у м. києві відділ державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у м. Києві
  453. Особа #Ключкін Е.І.
  454. Особа #Шинкаренко А.В.
  455. Особа #Калюжний А.П.
  456. Особа #Галагурова Андрій Вікторович
  457. Особа #Петров Кирил Віталійович
  458. Особа #Остратюк Ольга Юріївна
  459. Особа #Мігащенко Яна Романівна
  460. Особа #Мігащенко Олексій Ігорович
  461. Особа #Дремлюга Марина Сергіївна
  462. Особа #Криса Іван Степанович
  463. Особа #Мудрик ( Бірак ) Надія Богданівна
  464. Особа #Тарвідс Ольга Іллівна
  465. Особа #Дільнична виборча комісія ВД 610808 ТВО 165
  466. Особа #Грицина Володимир Павлович
  467. Особа #Кокайло Ольга Володимирівна
  468. Особа #Формуга Олександр Олександрович
  469. Особа #Боровець Ірина Григорівна
  470. Особа #Адвокат Стельникович Олександр Ігорович
  471. Особа #Херсонська міська рада в особі начальника відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб Херсонської міської ради
  472. Особа #Козярчук Вячеслав Володимирович
  473. Особа #Цуранов Володимир Володимирович
  474. Особа #Сорока Олександр
  475. Особа #Бевз Віталій Петрович
  476. Особа #Мосійчук Ганна Митрофанівна
  477. Особа #Долинський Олег Анатолійович
  478. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 800336 територіального виборчого округу № 215
  479. Особа #Славова Мар'яна Володимирівна
  480. Особа #Леонова Галина Григорівна
  481. Особа #Дільнича виборча комісія №800617 територіального виборчого округу №221
  482. Особа #Дільнична виборча комісія № 800652
  483. Особа #Кундельський Леонід Іванович
  484. Особа #Орган ведення державного реєстру виборців Подільської РДА у м. Києві
  485. Особа #Кундельська Людмила Іванівна
  486. Особа #Дільничнавиборча комісія № 800652
  487. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №800734 Територіального виборчого округу №219
  488. Особа #Лихач Юлія Володимирівна
  489. Особа #Лихач Віталій Леонідович
  490. Особа #Інспектор 2 роти 4 батальйону Управління патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції сержант поліції Рибаков Олександр Васильович
  491. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий дім " Альфа-Сталь"
  492. Особа #Джиммі Зхао 0289/10000/19
  493. Особа #Сокніда Ім 0290/10000/19
  494. Особа #Юлун Марія Костянтинівна 0305/10000/19
  495. Особа #Борисов Віктор 0309/10000/19
  496. Особа #Саснов Віктор Іванович
  497. Особа #Оганесян Р.Г.
  498. Особа #Більцан Юлія Леонідівни
  499. Особа #Інспектор з паркування Говоруха Ірина Володимирівна
  500. Особа #Мілежик Олексій Сергійович
  501. Особа #Регіональна газова компанія Дніпрогаз ПАТ Дніпрогаз
  502. Особа #Воронюк Світлана Василівна
  503. Особа #Ізмайлова Євгенія Олександрівна
  504. Особа #Половников Олексій Сергійович
  505. Особа #Кровець Артем Вікторович
  506. Особа #інспектор роти №2 батальйону №1 батальйону ПП у м.Кременчук УПП в Полтавській області ДПП лейтенант поліції Деревянко Олег Миколайович
  507. Особа #Рибак Надія Юріївна
  508. Особа #Тарвердієв Ельшан Таліб огли
  509. Особа #Слудчий СУ ГУНП України в Дніпропетровській області Н.Ю. Гребенюк
  510. Особа #Решанова Ірина Вікторівна
  511. Особа #Мусаєв Рашад Мамедмуса огли
  512. Особа #Вихренко Геннадій Федорович
  513. Особа #Варніна Галина Іванівна
  514. Особа #Єрмошкіна Наталя Олександрівна
  515. Особа #Косіков Костянтин Вадимович
  516. Особа #Статіва Юрій Васильович
  517. Особа #Замковий Максим Вячеславович
  518. Особа #Сосновцева Світлана Петрівна
  519. Особа #Патока Ольга Іванівна
  520. Особа #Патока Іван Андрійович
  521. Особа #Кринична Ірина Вікторівна
  522. Особа #Дьоміна Марина Ігорівна
  523. Особа #Пульцева Анна Дмитрівна
  524. Особа #Хаблова Олена Володимирівна
  525. Особа #Міхневич Данило Павлович
  526. Особа #Неподобний Іван Іванович
  527. Особа #Карабагашвілі Ксенія Володимирівна
  528. Особа #Вовченко Віктор Сергійович
  529. Особа #Калюжна Ірина Павлівна
  530. Особа #Перестенко Олена Олексіївна
  531. Особа #Грицишина Інеса Анатоліївна
  532. Особа #Кулакова Любов Григорівна
  533. Особа #Маційовський Андрій Олегович
  534. Особа #Трубіна Ольга Володимирівна
  535. Особа #Магдик Юлія
  536. Особа #Соломаха Ігор Анатолійович
  537. Особа #Шматко Олексій Петрович
  538. Особа #Галамай Оксана Михїайлівна
  539. Особа #Шпортюк Анатолій Семенович
  540. Особа #Грибович Ліна Віталіївна
  541. Особа #Кепенач Олександр Вікторович
  542. Особа #АТ МетаБанк
  543. Особа #ТОВ Фінансова компанія ГОРИЗОНТ
  544. Особа #Zhanq Xiao
  545. Особа #Кононець Лариса Дмитрівна
  546. Особа #Державна казначейська служба України у м. Кременчуці
  547. Особа #Булай Ірина Сергіївна
  548. Особа #Косімов Масрур Хасанович
  549. Особа #Поліцейський сектору реагування патрульної поліції № 4 Миргородського відділу поліції Головного Управління Національної поліції Панченко Євгеній Сергійович
  550. Особа #Зозулинець Василь Васильович - інспектор лейтенант поліції УПП в Закарпатській області
  551. Особа #Солодко Вікторія Василівна
  552. Особа #Шкарпітко Олег Валерійович
  553. Особа #Буряк Олексій Сергійович
  554. Особа #Саєвський Петро Миколайович
  555. Особа #Макуха Антоніна Миколаївна
  556. Особа #Боркун Альона Михайлівна
  557. Особа #Реус Юрій Миколайович
  558. Особа #Галстян Манвел Сіракович
  559. Особа #Букареєва Марина Юріївна
  560. Особа #адвокат Тимошенко Володимир Антонович
  561. Особа #Маккар Адли Керолоос
  562. Особа #Рудий Артем Петрович
  563. Особа #Корніюк Вадим Миколайович
  564. Особа #Веселова Олена Іванівна
  565. Особа #Тиж Олександр Михайлович
  566. Особа #Дільнична виборча комісія 681343 територіального виборчого округу 193
  567. Особа #виборча дільниця №681454
  568. Особа #Смілянець Віталій Петрович
  569. Особа #Старосинявська дільнична виборча комісія № 681002
  570. Особа #Літкін Євгеній Оолександрович
  571. Особа #Карапиш Петро Іванович
  572. Особа #Боженко Ірина Анатоліївна
  573. Особа #Боженко Артур Євгенович
  574. Особа #Плісова Наталія Петрівна
  575. Особа #Васильєв Борис Костянтинович
  576. Особа #Управління патрульної Поліції в харківській області інспектор лейтенант поліції Буренко Дмитро Вікторович 1 бат.3 рота
  577. Особа #Моісеєв Олег Леонідович
  578. Особа #Єремін Олександр Олександрович
  579. Особа #Дільнична виборча комісія № 631352
  580. Особа #Пузик Олександр Геннадійович
  581. Особа #Мабрукі Мехді
  582. Особа #Калініна Оксана Євгеніївна
  583. Особа #Малімон Віталій Сергійович
  584. Особа #Осадчий Геннадій Володимирович
  585. Особа #Браташ Наталія Леонідівна
  586. Особа #Браташ Юрій Петрович
  587. Особа #Гладкова Людмила Михайлівна
  588. Особа #Південний відділ державної виконавчої служби
  589. Особа #Сорокін В.М.
  590. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 650460 територіального виборчого округу № 186
  591. Особа #Сидорук Валерія Сергіївна
  592. Особа #Білий Ю.Л.
  593. Особа #Хом’якова Карина Андріївна
  594. Особа #Хом’яков Євгеній Андрійович
  595. Особа #Федорук Наталія Дмитрівна
  596. Особа #Сіркович Ігор Володимирович
  597. Особа #Корешкова Олена Володимирівна
  598. Особа #Коляр Олександра Павлівна
  599. Особа #Борняков Володимир Дмитрович
  600. Особа #Волковінська Оксана Аркадіївна
  601. Особа #Десненко Едуард Петрович
  602. Особа #Афонін Вячеслав Миколайович
  603. Особа #Гродзицька Любов Іванівна
  604. Особа #Прокопченко Анатолій Антонович
  605. Особа #Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Донецькій області в особі Костянтиніського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду СС України в Дон. області
  606. Особа #Фан Тхі Ван Аль
  607. Особа #Глудик Ксенія Валеріївна
  608. Особа #Остерська міська рада Козелецького району Чернігівської області (Остерська об'єднана територіальна громада; Остерська міська об'єднана територіальна громада)
  609. Особа #Гур'єва Людмила Владиславна
  610. Особа #Поляк Марк Вадимович
  611. Особа #Вєрємєєв Дмитро Леонідович
  612. Особа #Костіна Віолетта Віталіївна
  613. Особа #Костін Ростислав Олександрович
  614. Особа #Ляшко Анатолій Васильович
  615. Особа #Довганич Надія Олександрівна
  616. Особа #Комунальне некомерційне підприємство "Херсонська міська клінічна лікарня ім. А.і.О. Тропіних" Херсонської міської ради
  617. Особа #Аксьоненко Ігор Михайлович
  618. Особа #Аксьоненко Тетяна Семенівна
  619. Особа #УПП у Вінницькій області Поліцейський капрал поліції Крочак Ольга Русланівна1 бат. 4 рота
  620. Особа #Дільнична виборча комісія №051562 Територіального виборчого округу №12
  621. Особа #Тонкошкура Азіза Калміджанівна
  622. Особа #Сташкевич Інна Андріївна
  623. Особа #Савицька-Копєйкіна Юлія Едуардівна
  624. Особа #Медяний Павло Павлович
  625. Особа #Бернацький Вадим Михайлович
  626. Особа #Клапак Галина Вікторівна
  627. Особа #Тертишна Наталія Олегівна
  628. Особа #Савустяненко Олександр Олександрович
  629. Особа #Шумакова Людмила Дмитрівна
  630. Особа #Шумаков Максим Олегович
  631. Особа #Гамаль Петро Володимирович
  632. Особа #Мойсов Анатолій Пилипович
  633. Особа #Мойсова Оксана Петрівна
  634. Особа #Мойсов Андрій Анатолійович
  635. Особа #Каспряк Зоя Петрівна
  636. Особа #ТОв " Імені Юрія Гагаріна"
  637. Особа #Семенченко Владлена Василівна
  638. Особа #Семенченко Павло Сергійович
  639. Особа #Лікоть Вікторія Володимирівна
  640. Особа #Осадчук Єгор Олександрович
  641. Особа #Цимбал Світлана В`ячеславівна
  642. Особа #Голова спеціальна виборча дільниця №120593
  643. Особа #Обихвост Артем Юрійович
  644. Особа #ТОВ "Надра-2020"
  645. Особа #ФОП Олексенко Геннадій Віталійович
  646. Особа #ФО Матарикіна Світлана Петрівна
  647. Особа #Трач Ольга Олегівна
  648. Особа #ТОВ "ЛОТ-2016"
  649. Особа #ТОВ "Спортивно-розважальний комплекс "Корсар"
  650. Особа #Євчук Ніна Федорівна
  651. Особа #Євчук Андрій Миколайович
  652. Особа #Чокнадій Любов Федорівна
  653. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Угледобича"
  654. Особа #Воловод Яков Іванович
  655. Особа #Воловод Олександра Олексіївна
  656. Особа #Воловод Наталія Яківна
  657. Особа #Щидловська Любов Григорівна
  658. Особа #Зьомків Ігор Богданович
  659. Особа #Прочажка Міхал (Prochazka Michal)
  660. Особа #Знак Богдан Семенович
  661. Особа #Кравчук Олексій Геннадійович
  662. Особа #Кравчук Христина Романівна
  663. Особа #Войтко Роман Миколайович
  664. Особа #Цапрілова (Яцик) Євгенія Анатоліївна
  665. Особа #Дільнична виборча комісія № 631267 одномайдатний виборчий округ № 169
  666. Особа #Начальник відділу провового забезпечення Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Демченко Олександр Олександрович
  667. Особа #Фізична особа-підприємець Рубан Віталій Захарович
  668. Особа #Афанасьєва Агафія Григорівна
  669. Особа #Філіпьєва Зінаїда Трохимівна
  670. Особа #Адвокат Шаровка Владіслав Пилипович
  671. Особа #Калкіна Марина Євгеніївна
  672. Особа #Болсун Василь Михайлович
  673. Особа #Марголич Віра Афанасіївна
  674. Особа #Фізична особа - підприємець Слюсаренко Борис Олександрович
  675. Особа #Територіальний сервісний центр № 5142 регіонального сервісного центру МВС в Одеській області
  676. Особа #Швець Іван Львович
  677. Особа #Багряк Іван Миколайович
  678. Особа #Дрогобицька місцева прокуратуцра Л/о
  679. Особа #Гребінь Ірина Іванівна
  680. Особа #Козенко Андрій Ігорович
  681. Особа #Козенко Галина Ярославівна
  682. Особа #Війтів Андрій Іванович
  683. Особа #Війтів Михайло Іванович
  684. Особа #Самсін Богдан Ярославович
  685. Особа #Паньонтко Андрій іванович
  686. Особа #Левандовський Михайло Богданович
  687. Особа #Петріца Дмитро Володимирович
  688. Особа #Бичкар Віталій Юрійович
  689. Особа #Бодак Володимир Русланович
  690. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 460896 територіального виборчого округу № 123
  691. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців Перемишлянської районної адміністрації
  692. Особа #Банась Михайло Петрович
  693. Особа #Шимко Мар'ян Олександрович
  694. Особа #Терлецька Анна Андріївна
  695. Особа #Крента Галина Богданівна
  696. Особа #Мига Володимир Орестович
  697. Особа #Макр Тарас Михайлович
  698. Особа #Залізничний районний відділ центру пробації
  699. Особа #Ковальський Артур
  700. Особа #Ванцура Оксана Вікторівна
  701. Особа #Ванцура Михайло Іванович
  702. Особа #Потурай Юрій Ігорович
  703. Особа #Заяць Роман Юрійович
  704. Особа #Стасенко Захарій Володимирович
  705. Особа #Поліцейський УПП у Львівській обл. ст. лейтенант поліції Галущак Андрій Михайлович
  706. Особа #Брошко Олександра Степанівна
  707. Особа #Хомітчи Іон (Homitchi Ion)
  708. Особа #Беспалюк Степан Григорович
  709. Особа #Інспектор з паркування Управління безпеки міста ЛМР Федорич Тарас Миколайович
  710. Особа #Білик Євген-Остап Євгенович
  711. Особа #Таратенко Віктор (Taratenco Victor)
  712. Особа #Стецак Ольга Ігорівна
  713. Особа #Клємєнтьєв Віктор Юрійович
  714. Особа #Рудзінський Олег Орестович
  715. Особа #Бздир Роман Богданович
  716. Особа #Біловус Ігор Йосипович
  717. Особа #Страдамська Уляна Ігорівна
  718. Особа #Віговський Андрій Станіславович
  719. Особа #Тележинський Ілля Сергійович
  720. Особа #Сенів Арсен Андрійович
  721. Особа #Кіс Олександра Степанівна
  722. Особа #Стоділка Орися Михайлівна
  723. Особа #Лядик Олена Олександрівна
  724. Особа #Ладик Павло Ярославович
  725. Особа #Босак Ярослав Володимирович
  726. Особа #Дільнична виборча комісія № 460268 територіального виборчого округу № 121
  727. Особа #Приріз Ірина Миронівна
  728. Особа #Автор публікації "Варіанти"
  729. Особа #Ілик Роман Романович
  730. Особа #"Дрогобич Інфо"
  731. Особа #Синчук Павло Іванович
  732. Особа #комунальне підприємство Самбірської місьеради "Житлово-експлуатаційний комбінат"
  733. Особа #Кеча Галина Петрівна
  734. Особа #Кеча Віктор Михайлович
  735. Особа #Заркуа Роланда
  736. Особа #Братінов Івана Петровича
  737. Особа #Охримчук Альона Віталіївна
  738. Особа #Мальков М.Г.
  739. Особа #Сулухіа Кіазо Михайлович
  740. Особа #Панайотіс Ралліс
  741. Особа #Моторнова Людмила Іванівна
  742. Особа #Матковський Павло Олександрович
  743. Особа #Нурмінський Роман Вікторович
  744. Особа #Пітькова Олександра Артурівна
  745. Особа #Безруков Леон Валентинович
  746. Особа #Якимишина Марина Сергіївна
  747. Особа #ДП "Житомирський облавтодор" ВАТ "ДАК"Автомобільні дороги України
  748. Особа #Мороз Василь Йосипович
  749. Особа #Кравчук Алла Костянтинівна
  750. Особа #Шітів Еріка Стефанівна
  751. Особа #Лебедєва Марія Миколаївна
  752. Особа #Галуза Віталій Вікторович
  753. Особа #Ткачова Ольга Федорівна
  754. Особа #Рітер Юрій Яковлевич
  755. Особа #Омельченко М.М.
  756. Особа #Міталі Сергій Федорович
  757. Особа #Яруш Вадим Миколайович
  758. Особа #Кахраман Ксенія Андріївна
  759. Особа #Єгорова Вікторія Андріївна
  760. Особа #Вілльямс Лілія Іванівна
  761. Особа #Амуров Ростислав Вікторович
  762. Особа #Жарук Юрій Іванович
  763. Особа #Самсонов Віталій Олександрович
  764. Особа #Анциферова Наталя Сергіївна
  765. Особа #Смірнова Р.Е.
  766. Особа #Абдулханьянов Р.З.
  767. Особа #Кодимський П.П.
  768. Особа #Коробко Євген Валерійович
  769. Особа #Гасімов Муса Маммед огли
  770. Особа #Аліева Хейджеран Мофсум Кз
  771. Особа #Підрушняк Ніна Олександрівна
  772. Особа #Коржан Ірина Олександрівна
  773. Особа #Приступа Павло Сергійович
  774. Особа #Боханцев Гліб Олегович
  775. Особа #Бодай Олександр Володимирович
  776. Особа #Бодай Олександр Олександрович
  777. Особа #Адвокат Бурдейний Олександр Іванович
  778. Особа #Кутинець Людмила Леонідівна
  779. Особа #Трандафір Володимир Леонтійович
  780. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю «Консалт Солюшенс»
  781. Особа #Приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу Заєсєнець Олена Олександрівна
  782. Особа #Ремчукова Лариса Олександрівна
  783. Особа #Говорушкіна Анастасія Сергіївна
  784. Особа #Сомова Ганна Ігорівна
  785. Особа #Маляренко Катерина Сергіївна
  786. Особа #Храмов Анатолій Олександрович
  787. Особа #Дударева Галина Василівна
  788. Особа #Парфенюк Станіслав Олександрович
  789. Особа #Чігін Костянтин Едуардович
  790. Особа #Ізмаїльське управління водного господарства
  791. Особа #інпекція з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради
  792. Особа #інспектор з паркування інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради Мельник Віталій Володимирович
  793. Особа #Скаско Марія Петрівна
  794. Особа #Клопотання про накладення арешту на тимчасово вилучене майно
  795. Особа #Брайко Христина Юріївна
  796. Особа #Федас Юрій Васильович
  797. Особа #Мидляк Любов Павлівна
  798. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборціва апарату Підгаєцької РДА
  799. Особа #Сівковський Ігор Геннадійович
  800. Особа #Пасинок Олег Вікторович
  801. Особа #Коротаєв Василь Ілліч
  802. Особа #Фарига Микола Іванович
  803. Особа #Залевський Євген Євгенович
  804. Особа #Хорунжа Ніна Василівна
  805. Особа #Загузов Сергій Олександрович
  806. Особа #Передерій Ілля Валентинович
  807. Особа #Бучко Ганна Вікторівна
  808. Особа #Надтока Геннадій Владиславович
  809. Особа #Манжай В'ячеслав Валерійович
  810. Особа #Міненок Юрій Олександрович
  811. Особа #Самко Валентина Андріївна
  812. Особа #Струцький Олексій Миколайович
  813. Особа #Струцька Анна Олегівна
  814. Особа #Малишев Анатолій Вікторович
  815. Особа #Лєпєхова Тетяна Петрівна
  816. Особа #Болотський Євген Олександрович
  817. Особа #Клекоцюк Дмитро Миколайович
  818. Особа #Ліневич Олег Борисович
  819. Особа #Байбуш Надія Миколаївна
  820. Особа #адвокат Красносільський Максим Ігорович
  821. Особа #Нікулеску Іван Іванович
  822. Особа #Парфенюк Віра Миколаївна
  823. Особа #Борхаленко Владислав Анатолійович
  824. Особа #Пустогородська Ольга Валентинівна
  825. Особа #Астрахануева Лоліта Трохимівна
  826. Особа #Столяр Іванна Георгіївна
  827. Особа #Столер Марія Василівна
  828. Особа #Хаїнська Юлія Вікторівна
  829. Особа #ТОВ "УКРАВІАСЕРВІС"
  830. Особа #ТОВ "АПЗК "АВІАФІНСЕРВІС"
  831. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Промислово-торгівельна компанія "ВУГЛЕПРОМ"
  832. Особа #Публічне акціонерне товариство "РОГАНСЬКА КАРТОННА ФАБРИКА"
  833. Особа #Порхун Галина Семенівна
  834. Особа #Сільськогосподарське приватне підприємство імені Гагаріна
  835. Особа #інспектор роти №6 батальону №4 Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції Лесковець Ігор Миколайович
  836. Особа #Михайлик Анатолій Вікторович
  837. Особа #Латиніна Наталія Юріївна
  838. Особа #Латинін Ігор Анатолійович
  839. Особа #Латинінат Віталіна Ігорівна
  840. Особа #Горська Олена Петрівна
  841. Особа #Горський Юрій Васильович
  842. Особа #Миронченко Олександр Якович
  843. Особа #Григорук Євгенія Вікторівна
  844. Особа #Плетень Валерія Олексіївна
  845. Особа #Ройзіна Олена Валеріївна
  846. Особа #Довбик (Перепічай) Наталія Олександрівна
  847. Особа #Межиріцька сільрада Лебединського району
  848. Особа #ТОВ Бренд Менеджмент Компані
  849. Особа #Григорьєва Катерина Петрівна
  850. Особа #Сахно Поліна Валентинівна
  851. Особа #Літвіненко Микола Миколайович
  852. Особа #Літвіненко Ірина Павлівна
  853. Особа #Ганза Артем Миколайович
  854. Особа #Стефуняк Віталій Миколайович
  855. Особа #Стефуняк Надія Михайлівна
  856. Особа #Кіракосян Онік Онікович
  857. Особа #Кіракосян Тетяна Миколаївна
  858. Особа #Банасько Андрій Миколайович
  859. Особа #дільнична виборча комісія № 321429 територіального виборчого округу № 95
  860. Особа #Скочик Ганна Сергіївна
  861. Особа #Ручко Катерина Іванівна
  862. Особа #Гриник Тетяна Василівна
  863. Особа #Гриник Вікторія Іванівна
  864. Особа #Максимик Василь Андрійович
  865. Особа #Біляк Василь Михайлович
  866. Особа #Волошин Кароліна Василівна
  867. Особа #Клімова Інна Володимирівна
  868. Особа #Дудар Ярослав Владиславович
  869. Особа #Оксенюк Надія Іванівна
  870. Особа #Дем'янов О.А.
  871. Особа #Куденко Віктор Леонідович
  872. Особа #Горбатко Наталія Олександрівна
  873. Особа #Кушніренко Владислав Олександрович
  874. Особа #Манжос Вадим Андрійович
  875. Особа #Павлів Олена Петрівна
  876. Особа #Павлів Ігор Васильович
  877. Особа #Дабарський Володимир Григорович
  878. Особа #Ліщинська Надія Юріївна
  879. Особа #Венглюк Вадим Вадимович
  880. Особа #Бачу Юлія Олександрівна
  881. Особа #Бачу Костянтин Ігорович
  882. Особа #Земляк Андрій Васильович
  883. Особа #Толстошеєва Алла Григорівна
  884. Особа #Кавердінська Євгенія Петрівна
  885. Особа #Нікопольська міська рада голова Фісак Андрій Петрович
  886. Особа #Десятник Вадим Миколайович
  887. Особа #Поліцейський Управління патрульної поліції у Львівській області 3 батальйону 4 роти капрал поліції Кубішин Олег Іванович
  888. Особа #Опікунська рада Доброславської селищної ради Лиманського району Одеської області
  889. Особа #Інспектор УПП у Вінницькій області Пеньковий Віталій Володимирович 1 бат. 3 рота
  890. Особа #Семенюк Раїса Федорівна
  891. Особа #Костюкова Олександра Григорівна
  892. Особа #Кіндріч Стелла Михайлівна
  893. Особа #Каменев Василь Миколайович
  894. Особа #Громадська організація "Народна єдність"
  895. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод гірничного машинобудування і сервісу" м.Д Павлоград
  896. Особа #Приватний виконавець ВО м.Києві Кузь Олександр Родіонович
  897. Особа #Жигадло Віта Владиславівна
  898. Особа #Чапленко Олександра Анатоліївна
  899. Особа #Ліпатов Володимир Вікторович
  900. Особа #Солом"янський районний відділ ГУ ДМС у м. Києві
  901. Особа #Низовцев Ілля Ігорович
  902. Особа #Бера Дмитро Олегович
  903. Особа #Фізична особа-підприємець Бондар Юлія Анатоліївна
  904. Особа #Демідов Леонід Леонідович
  905. Особа #Уманське управління Головного управління ДФС в Черкаській області
  906. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія управління капіталами"
  907. Особа #Інспектор Управління патрульної поліції в Житомирській області капрал поліції 1 батальйону 4 роти Оверчук Дмитро Миколайович
  908. Особа #Поліцейський роти №4 батальйону Управління патрульної поліції в Житомирській області Департаменту патрульної поліції капрал поліції Оверчук Дмитро Миколайович
  909. Особа #Ступак Максим Валентинович
  910. Особа #Гамениця Сергій Віталієвич
  911. Особа #Шушвал Сергій Віталійович
  912. Особа #адвокат Локтіонов Едуард Вікторович
  913. Особа #Скрипка-Черниш Любов Миколаївна
  914. Особа #Дидковська Ельвіра Олександрівна
  915. Особа #Дидковська Оксана Миколаївна
  916. Особа #Бага Ольга Леонідівна
  917. Особа #Бага Євген Володимирович
  918. Особа #Тараканова Олександр Васильович
  919. Особа #Пейкрішвілі Вахтанг Дзігурійович
  920. Особа #Тройняк Альвіна Миколаївна
  921. Особа #Рачко Ігор Володимирович
  922. Особа #Векленко О.В.
  923. Особа #Баранець Федір Юрійович
  924. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю " Фінансова установа " Європейська Факторингова компанія розвитку"
  925. Особа #Мащенко Анатолій Андрійович
  926. Особа #Військовий комісар Вараського міського територіального центу комплектування та соціальної підтримки Кузло Ярослав Васильович
  927. Особа #Кримський Микола Вікторович
  928. Особа #Кримська Анна Валеріївна
  929. Особа #Полов'ян Галина Іванівна
  930. Особа #Глушач Надія Сергіївна
  931. Особа #Потинга Іван Федорович
  932. Особа #Потинга Наталя Володимирівна
  933. Особа #Будейчук Володимир Павлович
  934. Особа #Глєбова Людмила Борисівна
  935. Особа #Глєбов Владислав Євгенович
  936. Особа #Заступник начальника Балаклійського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ноженко А.Л.
  937. Особа #Святошинський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ ГТУЮ у місті Київ в особі старшого державного виконавця Вітюка Іллі Дмитровича
  938. Особа #ТОВ "СП "Нібулон"
  939. Особа #Саликова Раїса Андріївна
  940. Особа #Адвокат Повха Ігор Дмитрович
  941. Особа #Глухих Валентин Сергійович
  942. Особа #Гавриленко Анна Володимирівна
  943. Особа #Прокопєв Олександр Миколайович
  944. Особа #Табачин Лілія Василівна
  945. Особа #Виростков В.Ю.
  946. Особа #Клімик Мар"яна Миколаївна
  947. Особа #Фрейдун Оксана Юріївна
  948. Особа #Заставний Роман Любомирович
  949. Особа #Усік Михайло Володимирович
  950. Особа #Гаврилюк Володимир Антонович
  951. Особа #Стеценко Станіслав Віталійович
  952. Особа #Панова Віталія Сергіївна
  953. Особа #ТОВ " Фінансова компанія "Укрфінанс груп"
  954. Особа #Березанський міський ВДВС ГТУЮ в Київській області
  955. Особа #Завербна Віра Євгенівна
  956. Особа #Завербний Ярослав Богданович
  957. Особа #Тимошенко-Авілова Наталія Вікторівна
  958. Особа #Шеметун Ярослав Миколайович
  959. Особа #Шеметун Дар"я Борисівна
  960. Особа #Пшеничний Артем Євгенович
  961. Особа #Пшенична Віра Валеріївна
  962. Особа #Лаврова Наталія Михайлівна
  963. Особа #Абдо Мохаммад Хабіб
  964. Особа #Рамос Сегуда Хуан Карлос
  965. Особа #ФОП Прудивус Сергій Володимирович
  966. Особа #Регіональне представництво Фонду державного майна України по Черкаській області
  967. Особа #Усатова Анна Ігнатівна
  968. Особа #Тупотіна Тетяна Олександрівна
  969. Особа #Тупотін Олександр Анатолійович
  970. Особа #Гладчун Віталій Олександрович
  971. Особа #Мордованець Вікторія Вікторівна
  972. Особа #Янів Ірина Юріївна
  973. Особа #Свиридова Катерина Іванівна
  974. Особа #Крюківський ВДВС м.Кременчука у Полтавській області в особі державного виконавця Панченко Н.П.
  975. Особа #Давидюк Неоніла Василівіна
  976. Особа #Аржанов Сергій Євгенійович
  977. Особа #Аржанова Марина Олександрівна
  978. Особа #Волокітін Василь Олександрович
  979. Особа #Сизарева (Климнюк) Олена Сергіївна
  980. Особа #Стратенко Тетяна Миколаївна
  981. Особа #Демчук Наталія Георгіївна
  982. Особа #Трофімов Іван Валерійович
  983. Особа #Волик Марина Михайлівна
  984. Особа #Пігідіна Любов Євгеніївна
  985. Особа #Воротілова Наталя Володимирівна
  986. Особа #Рау Євген Вікторович
  987. Особа #Кучер Юлія Іванівна
  988. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Імпекс"
  989. Особа #Телеба Анна Сергіївна
  990. Особа #Телеба Сергій Володимирович
  991. Особа #Гарасимів Богдан Йосипович
  992. Особа #Курилко Валентин Васильович
  993. Особа #Молчанов Сергій Станіславович
  994. Особа #Луців Іван Юрійович
  995. Особа #Соколов Артур Олександрович
  996. Особа #Можар Анатолій Павлович
  997. Особа #Ликов Сергій Іванович
  998. Особа #Центр надання адмінітсративних послуг у м. Кременчуці
  999. Особа #Геля Сергій Дмитрович
  1000. Особа #Гонтова Ірина Пилипівна
  1001. Особа #Батанін Євгеній Юрійович
  1002. Особа #Раховський Євген Анатолійович
  1003. Особа #Фадєєва Анжела Валеріївна
  1004. Особа #Нікулін Вадим
  1005. Особа #Мельник Петро Опанасович
  1006. Особа #Лубик Сергій Васильович
  1007. Особа #Тітова Леся Володимирівна
  1008. Особа #Кирющенко Олексій Адольфович
  1009. Особа #Тесленко Олена Олегівна
  1010. Особа #Дедух Василь Миколайович
  1011. Особа #Разінков Володимир Валентинович
  1012. Особа #Камінський Іван В"ячеславович
  1013. Особа #Козлова Оксана Геннадіївна
  1014. Особа #Французова Вікторія Василівна
  1015. Особа #Проценко Геннадій Євгенович
  1016. Особа #Якунічев Юрій Олександрович
  1017. Особа #Карапиш Надія Михайлівна
  1018. Особа #Баул Олена Василівна
  1019. Особа #Асауленко Борис Євгенович
  1020. Особа #Кандидат в народні депутати на позачергових виборах в народні депутати по одномандатному округу №51 Батирсултанов Махач Далгатович
  1021. Особа #Глєчєва Наталія Олександрівна
  1022. Особа #Окружна вироча комісія з позачергових виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 51 Донецької області
  1023. Особа #Харківська місьа рада
  1024. Особа #Коркоза Богдан Миколайович
  1025. Особа #Прокурор у кримінальному провадженні-начальник Городенківського відділу Тисменицької місцевої прокуратури радник юстиції Вівчарук Л.В.
  1026. Особа #Шокалюк Василь Дмитрович
  1027. Особа #Разумна Тетяна Іванівна
  1028. Особа #Безмельницин Едуард Євгенович
  1029. Особа #Уляшкевич Михайло Іванович
  1030. Особа #Савеленко Вікторія Вікторівна
  1031. Особа #Бурнова Лідія Сергіївна
  1032. Особа #ГУ Пенсійного фонду України в Миколаївській області
  1033. Особа #Балог Світлана Федорівна
  1034. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Київ Буд Груп"
  1035. Особа #Устименко Ніна Григорівна
  1036. Особа #Горбіна Тетяна Михайлівна
  1037. Особа #Санаторій "Прикордонник-Немирів" (військова частина 1487)
  1038. Особа #Назарівський Іван Іванович
  1039. Особа #Венгеренко Олександр Володимирович
  1040. Особа #Семенов Станіслав Ігорович
  1041. Особа #Дільнична виборча комісія № 511205 територіального виборчого округу №134
  1042. Особа #Іщук Лілія Сергіївна
  1043. Особа #Стефанович Людмила Володимирівна
  1044. Особа #Романькова Людмила Миколаївна
  1045. Особа #Бурдейна Людмила Іванівна
  1046. Особа #Виноград Євгеній Васильович
  1047. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Колоріст"
  1048. Особа #ТОВ "Сандерс Лофт"
  1049. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Молодіжний 2"
  1050. Особа #Марочка Андрій Григорович
  1051. Особа #Марочка М.І.
  1052. Особа #Білова Євгенія Миколаївна
  1053. Особа #Трофімчук Світлана Михайлівна
  1054. Особа #Грицаюк Оксана Сергіївна
  1055. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Лендстайл"
  1056. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Фасад Гласс"
  1057. Особа #Фізична особа-підприємець Казанікова Наталія Іванівна
  1058. Особа #Першин Дмитро Вікторович
  1059. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Мафнік - Плюс"
  1060. Особа #Московськобобрицька сільська рада Лебединського району
  1061. Особа #Оголяра Костянтин Вікторович
  1062. Особа #Поліцейський ГРПП Запорізького РВП Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області старший сержант поліції Ковальов Віталій Олександрович
  1063. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців виконавчого комітету Тернівської райнної у місті Кривий Ріг ради
  1064. Особа #Кошалковський Володимир Іванович
  1065. Особа #Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку "ТІРАС 2012"
  1066. Особа #Колєснік Валерій Дмитрович
  1067. Особа #Гуріненко Петро Іванович
  1068. Особа #Хазанов Ігор Данилович
  1069. Особа #Хазанов Євген Ігорович
  1070. Особа #Тищенко О.В.
  1071. Особа #ТОВ "Ре-Лайф"
  1072. Особа #Трофимюк Людмила Святославівна
  1073. Особа #Трофимюк Геннадій Олександрович
  1074. Особа #Почевірная Марина Андріївна
  1075. Особа #Кравченко Сніжана Юріївна
  1076. Особа #Явтуховська Валентина Петрівна
  1077. Особа #Дроботущенко Олександр Миколайович
  1078. Особа #Видлацкий Анатолій Петрович
  1079. Особа #Дардік Тетяна Іванівна
  1080. Особа #Урбановський Станіслав Болеславович
  1081. Особа #Снєгірьова Людмила Пантеліївна
  1082. Особа #Колесникова Аліна Олексіївна
  1083. Особа #Бєліков Дмитро Іванович
  1084. Особа #Зіміна Людмила Григоріївна
  1085. Особа #Ковальов Данило Ярославович
  1086. Особа #Ковалевський Станіслав Андрійович
  1087. Особа #Варибрус Світлана Дмитрівна
  1088. Особа #Ніколайчук Дмитро Романович
  1089. Особа #Галіцька Наталія Юріївна
  1090. Особа #Антюфєєв Олексій Олександрович
  1091. Особа #Коханенко Володимир Олександрович
  1092. Особа #Шубяк Віталій Степанович
  1093. Особа #Котвицька Анастасія Сергіївна
  1094. Особа #Власенко Юлія Вячеславівна
  1095. Особа #Манжула Надія Іванівна
  1096. Особа #Безпалий Владислав Юрійович
  1097. Особа #Горяйнов Євгеній Сергійович
  1098. Особа #Федіна Дмитро Юрійович
  1099. Особа #Шарвашідзе Іраклі
  1100. Особа #Крупник Віктор Самілович
  1101. Особа #Бікла Олена Володимирівна
  1102. Особа #Бікла Камаль
  1103. Особа #Волох Руслан Ігорович
  1104. Особа #Панчик Ігор Васильович
  1105. Особа #Шатіло Олександр Олегович
  1106. Особа #Вдовін Роман Петрович
  1107. Особа #Крачковська Олена Ігорівна
  1108. Особа #Крачковський Юрій Миколайович
  1109. Особа #Старший державний виконавець Відділу примусового виконання рішень Департаменту ДВС Міністерства юстиції України Валявський О.А.
  1110. Особа #Богучарова Олена Іванівна
  1111. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 106 територіального виборчого округу № 441193
  1112. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради Луганської області
  1113. Особа #Пузько Марина Олександрівна
  1114. Особа #Щербатюк В'ячеслав Петрович
  1115. Особа #Сєлівьорстова Галина Гаврилівна
  1116. Особа #Симоненко Ігор Федорович
  1117. Особа #Карпенко Іван Григорійович
  1118. Особа #Поліцейській 4 бат
  1119. Особа #Ковальський Олексій Віталійович
  1120. Особа #Горбова Леоніда Володимирівна
  1121. Особа #Поштар Тетяна Перівна
  1122. Особа #Адвокат Бондар Антон Вікторович
  1123. Особа #Магдалюк Олена Федорівна
  1124. Особа #Магдалюк Дмитро Вікторович
  1125. Особа #Соловйов Владислав Борисович
  1126. Особа #Кукіна Ірина Валеріївна
  1127. Особа #Невідома (Кулікова Валентина Олегівна)
  1128. Особа #Авдєєва (Бондар) Вероніка Віталіївна
  1129. Особа #Чередниченко Олена Іванівна
  1130. Особа #Сухина Юрій Миколайович
  1131. Особа #Паруш Артем Якимович
  1132. Особа #Суватзис Ніколаос
  1133. Особа #Ведменко Віктор Олексійович
  1134. Особа #Ведмеденко Галина Олександрівна
  1135. Особа #Семенюк Юрій Ростиславович
  1136. Особа #Холодницький Олексій Романович
  1137. Особа #Овсяніков Олексій Анатолійович
  1138. Особа #відділ ведення державного реєстру виборців виконавчого комітету Калуської міської ради
  1139. Особа #Дільнича виборча комісія №260963 територіального виборчого окруку №85
  1140. Особа #Рисей Ігор Миколайович
  1141. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців Косівського району Косівської міської ради
  1142. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №260445 територіального виборчого округу № 89
  1143. Особа #Балога Рамір Юрійович
  1144. Особа #Начальнику Івано-Франківського міськрайонного відділу філії ДУ "Центр пробації"
  1145. Особа #Жадан Юрій Олексійович
  1146. Особа #Поліцейськоий 1 батальйону роти №1 УПП в Луганській області Плацевніков Руслан Ігорович
  1147. Особа #Хомякова Ірина Ігорівна
  1148. Особа #Гордійчук Станіслав Якович
  1149. Особа #Гордійчук Ярослава Петрівна
  1150. Особа #Костік Владан
  1151. Особа #Платонова Анастасія Валеріївна
  1152. Особа #Варварський Олег Вячеславович
  1153. Особа #ДВК №800078 ТВО №211
  1154. Особа #Стадніченко Ігор Андрійович
  1155. Особа #Шевченко Алім Олексійович
  1156. Особа #Степаненко Ігор Борисович
  1157. Особа #Васильський Віталій Франкович
  1158. Особа #Гарізон Владислав Ігорович
  1159. Особа #Печерна Анна Володимирівна
  1160. Особа #Очеретіна Наталя Григорівна
  1161. Особа #Злобін Роман Олександрович
  1162. Особа #Купрієнко Петро Миколайович
  1163. Особа #Волевач Оксана Володимирівна
  1164. Особа #Волевач Сергій Петрович
  1165. Особа #Яцун Андрій Ігорович
  1166. Особа #Адміністративна комісія при Підгородненській міській раді
  1167. Особа #Сосюра Аліна Миколаївна
  1168. Особа #Нуженко Валентин Валерійович
  1169. Особа #Батрак Максим Володимирович
  1170. Особа #Бузоверя Наталія Дмитрівна
  1171. Особа #Янін Дмитро Віталійович
  1172. Особа #Нечипоренко Артем Миколайович
  1173. Особа #Черниш Оксана Євгенівна
  1174. Особа #Власик Анатолій Васильович
  1175. Особа #Лежнєв Максим Мехманович
  1176. Особа #Ухань Віктор Володимирович
  1177. Особа #Векслярська Світлана Леонідівна
  1178. Особа #Векслярський Олександр Сергійович
  1179. Особа #Поліщук Леся Сергіївна
  1180. Особа #Посані Йосип Юлійович
  1181. Особа #Полякова Валерія Володимирівна
  1182. Особа #Батрина Микола Вікторович
  1183. Особа #Бурмак Олег Васильович
  1184. Особа #Цар Валерій Іванович
  1185. Особа #Балог Вікторія Іванівна
  1186. Особа #Дільнична виборча комісія №210734
  1187. Особа #Другий Суворовський відділ державної виконавчої служби м.Одеса ГТУ юстиції в Одеській області
  1188. Особа #Багманян Давид Ашотович
  1189. Особа #Книженко Олександр Олександрович
  1190. Особа #Смолій Вадим Григорович
  1191. Особа #Косюк Зінаїда Тарасівна
  1192. Особа #Фіголь аталія Богданівна -приватний нотаріус
  1193. Особа #Паньковська Марія Володимирівна
  1194. Особа #Територіальна громада Старостинського округу №3 с. Добринівці в особі Юрковецької сільської ради
  1195. Особа #Литва Дмитро Партенійович
  1196. Особа #Скутельник Ганна Партеніївна
  1197. Особа #Кабушка Олег Олексійович
  1198. Особа #Дільнична виборча комісія № 531188 територіального виборчого округу № 144
  1199. Особа #Майстренко Андрій Іванович
  1200. Особа #Смоляр Володимир
  1201. Особа #Абдулов Ринат Рафікович
  1202. Особа #Локоть Христина Володимирівна
  1203. Особа #Свіркевич Юрій Стефанович
  1204. Особа #Свіркевич Оксана Іванівна
  1205. Особа #Ткаченко Віра Юріївна
  1206. Особа #Голозубов Юрій Іванович
  1207. Особа #Супрун Денис Павлович
  1208. Особа #Дільнична виборча комісія № 631352 територіального виборчого округу №173
  1209. Особа #Сутула Альона Вячеславівна
  1210. Особа #Михальський Микола Анатолійович
  1211. Особа #Ілюшин Павло Васильович
  1212. Особа #Бібленко Аліна Юріївна
  1213. Особа #Мірошниченко Валерій Костянтинович
  1214. Особа #Кучеренко Петро Сергійович
  1215. Особа #Рокита Олексій Іванович
  1216. Особа #Зражевська Анжела Григорівна
  1217. Особа #Кубріцький Сергій Миколайович
  1218. Особа #Криворука Володимир Володимирович
  1219. Особа #Козирєв Павло Іванович
  1220. Особа #ТзОВ "ЖЕП " Стимул-Сихів"
  1221. Особа #Саєнко Валентина Степанівна
  1222. Особа #Куленко Сергій Михайлович
  1223. Особа #Куленко Оксана Володимирівна
  1224. Особа #Єгорова Наталія Станіславівна
  1225. Особа #Директору "Львівського комунального автотранспортного підприємства №1"
  1226. Особа #Пацула У.В.
  1227. Особа #Хамула О.Р.
  1228. Особа #Адвокату Петришину В.М.
  1229. Особа #Цвіч Андрій Вікторович
  1230. Особа #Тутова Надія Олександрівна
  1231. Особа #Інспектор СРПП Костянтинівського ВП Бахмутського ВП ГУНП Чорний Сергій Вікторович
  1232. Особа #Піскунов Роман Володимирович
  1233. Особа #Сімонович Людмила Леонідівна
  1234. Особа #Сіренко Богдан Олександрович
  1235. Особа #Сіренко Лілія Павлівна
  1236. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 141027 Територіального виборчого округу №48
  1237. Особа #Черних Галина Олександрівна
  1238. Особа #Чередніченко Вадим Анатолійович
  1239. Особа #Хрульова Людмила Георгіївна
  1240. Особа #Хрульов Артур Едуардович
  1241. Особа #Хрульов Едуард Едуардович
  1242. Особа #Мангушський ЦОК ДТЕК Донецькі електричні мережі
  1243. Особа #Обслуговуючий кооператив " Азовський човен"
  1244. Особа #Садовий Сергій Павлович
  1245. Особа #Присяжнюк Антоніна Андріївна
  1246. Особа #Кошовий Іван Антонович
  1247. Особа #Кошова Оксана Григорівна
  1248. Особа #Сойко Надія Яковлівна
  1249. Особа #Сердюк Тетяна Віталіївна
  1250. Особа #Пятенко Любов Данилівна
  1251. Особа #Малашенков Олег Аскольдович
  1252. Особа #Медведєва Віра Пилипівна
  1253. Особа #Мєшкова Катерина Володимирівна
  1254. Особа #Просвірова Катерина Павлівна
  1255. Особа #Міськевич Георгій Михайлович
  1256. Особа #Рябова Людмила Михайлівна
  1257. Особа #Прокопчук Леонід Степанович
  1258. Особа #Сліпець Петро Федорович
  1259. Особа #Тверська Яна Миколаївна
  1260. Особа #Тверський Микола Михайлович
  1261. Особа #Загородський Олексій Олександрович
  1262. Особа #Запаско Наталія Степанівна
  1263. Особа #Бунденков Олександр Юрійович
  1264. Особа #Нікогосян Геннадій Мнацаканович
  1265. Особа #Бєліков Ігор Олексійович
  1266. Особа #Зеленков Костянтин Вікторович
  1267. Особа #Хмарук Руслан Валентинович
  1268. Особа #Хмарук Катерина Володимирівна
  1269. Особа #Стасишин Галина Миколаївна
  1270. Особа #Попський Михайло Васильович
  1271. Особа #В.О.Начальника Радомишльського районного відділу виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Юрчук Юрій Володимирович
  1272. Особа #Наринецька Ярослава Зіновіївна
  1273. Особа #Катеринюк Ольга Степанівна
  1274. Особа #Мамаєв Олексій Анатолійович
  1275. Особа #Мамаєв Анатолій Анатолійович
  1276. Особа #Здоровик Ірина Юріївна
  1277. Особа #Шестерякова ННаталія Юріївна
  1278. Особа #Назарку А.Р.
  1279. Особа #Фермерське господарство "Агротрейд"
  1280. Особа #Кооперативне підприємство " Володимирецький комбінат громадського харчування"
  1281. Особа #Головне управління Пенсійного фонду України в особі Володимирецького відділу обслуговування громадян у Рівненській області
  1282. Особа #Кіровський районний відділ ДВС м. Донецька ГТУЮ у Донецькій області
  1283. Особа #Качка Віталій Олександрович
  1284. Особа #Аванесов Михайло Миколайовмч
  1285. Особа #Аванесова Мальвіна Миколаївна
  1286. Особа #Мокан Марина Леонідівна
  1287. Особа #РА ЗМР як орган опіки та піклування по Комунарському району
  1288. Особа #Дільнична виборча комісія № 230665 територіального виборчого округу № 78
  1289. Особа #Орган ведення Державного реєстру виборців Центр надання адміністративних послуг у м. Бердянськ
  1290. Особа #Набокіна Олександра Володимирівна
  1291. Особа #Дільнична виборча комісія № 230661 територіального виборчого округу № 78
  1292. Особа #Виконавчий комітет Бердянської міської ради Відділ ведення державного реєстру виборців
  1293. Особа #Дулін Денис Олександрович
  1294. Особа #Коточкина Любов Іванівна
  1295. Особа #Короленко Валентина Іванівна
  1296. Особа #Таловиря Галина Михайлівна
  1297. Особа #Петрук Лідія Андріївна
  1298. Особа #Ніколаєва (Шапрудова) Інна Анатоліївна
  1299. Особа #Хижняк Альона Рашидівна
  1300. Особа #Сива Тетяна Василівна
  1301. Особа #Бобиляк Ігор Романович
  1302. Особа #Качмарська-Бобиляк Уляна Василівна
  1303. Особа #Ячміньов Костянтин Олександрович
  1304. Особа #Отришко Олександр Костянтинович
  1305. Особа #Линник Альона Анатоліївна
  1306. Особа #Бухал В.П.
  1307. Особа #Лещишин Світлана Іллівна
  1308. Особа #Летій Ольга Григорівна
  1309. Особа #Рибкін Павло Сергійович
  1310. Особа #Коба Богдан Анатолійович
  1311. Особа #Рапава Ярослава Михайлівна
  1312. Особа #ПП "Елпіс Україна"
  1313. Особа #Виноградов Вячеслав Борислович
  1314. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ЖК "СТЕЦЕНКА"
  1315. Особа #Терновий Віталій Вікторович
  1316. Особа #Грозовський Іван Францович
  1317. Особа #Дільнична виборча комісія № 180203
  1318. Особа #Дільнична виборча комісія № 180443
  1319. Особа #Погойдаш Євеліна Іванівна
  1320. Особа #Юрчук Марія Анатоліївна в інт. Юрчука Д.В.21.04.2007р. та Юрчука Д.В. 13.04.2011р.н.
  1321. Особа #Громадянин Туреччини ОКМЕН ДАВУТ (OKMEN DAVUT)
  1322. Особа #Адвокат Гринюк Ольга Михайлівна
  1323. Особа #Прачук Олександр Володимирович ( ТОВ Великохайчанське)
  1324. Особа #ДУ "Городищенська виправна колонія" №96
  1325. Особа #Шкарупа Володимир Петрович
  1326. Особа #ТОВ "Незалежний центр оцінки експертизи та аналітики "Пи Кан" пр-к. Оконська Наталя Сергіївна
  1327. Особа #відділ ведення Державного реєстру виборців Ковпаківського району м. Суми Сумської міської ради
  1328. Особа #Жейнов Максим Дмитрович
  1329. Особа #ПН Охтирського МНО Ковальчук Сергій Павлович
  1330. Особа #Єрентюк Валентин Петрович
  1331. Особа #Єрентюк Ярослав Валентинович
  1332. Особа #Проскура Денис Валерійович
  1333. Особа #Проскура Оксана Вікторівна
  1334. Особа #АТКБ Привабанк
  1335. Особа #Тафій Флоріна Назаріївна
  1336. Особа #Ісопеску Віорел Петрович
  1337. Особа #Двірничук Василь Іванович
  1338. Особа #Буняк Олександра Федорівна
  1339. Особа #Каленюк Микола Онисимович
  1340. Особа #Каленюк Ганна Василівна
  1341. Особа #Оздемір Буніамін
  1342. Особа #Фустер Фермін
  1343. Особа #Овчинніков Костянтин Іванович
  1344. Особа #Гелета Юрій Олегович
  1345. Особа #Ейднані Бхарат Парсі
  1346. Особа #Хриплива Юлія Анатоліївна
  1347. Особа #Демедюк Петро Дмитрович
  1348. Особа #Демедюк Наталія Андріївна
  1349. Особа #Жепко Єгор Володимирович
  1350. Особа #Сердюк Діана Сергіївна
  1351. Особа #Женева
  1352. Особа #Шевченківський районний відділ ГУ ДМС в м. Києві
  1353. Особа #Саранчук Яна Вячеславівна
  1354. Особа #Саранчук Сергій Вячеславович
  1355. Особа #ТОВ "Союз проект менеджмент"
  1356. Особа #ТОВ "Традиції будівництва"
  1357. Особа #Ліквідатор ТОВ "ЛІДЕР БУДСЕРВІС" Твердохліб О.В.
  1358. Особа #ВДВС Лутугинського РУЮ Луганської області
  1359. Особа #Інспектор роти № 2 батальйону № 1 Управління патрульної поліції в Кіровоградській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України лейтенант поліції Добров Вадим Юрійович
  1360. Особа #Мурашкін Олексій Миколайович
  1361. Особа #Мурашкіна Інна Федорівна
  1362. Особа #Інспектор УПП Мостєпан Ірина Олегівна
  1363. Особа #Калайтан Вадим Павлович
  1364. Особа #Приватне підприємство " Шериф- ГБР"
  1365. Особа #Зубрійчук Леонід Петрович
  1366. Особа #Куркчі Сергій Вікторович
  1367. Особа #Григоріченко Роман Михайлович
  1368. Особа #Батрак Артем Володимирович
  1369. Особа #Аакаш Адітья
  1370. Особа #Закомірний Артем Віталійович
  1371. Особа #Кошутський Юрій Євгенович
  1372. Особа #Карабович Анастасія Сергіївна
  1373. Особа #Лесюк Світлана Ярославівна
  1374. Особа #Николайчук Марія Анатоліївна
  1375. Особа #Николайчук Анатолій Володимирович
  1376. Особа #Менделюк Марія Михайлівна
  1377. Особа #Дільнична виборча комісія № 260413 Територіального виборчого округу №89
  1378. Особа #Носуля Лариса Вікторівна
  1379. Особа #Качановська Галина Гнатівна
  1380. Особа #Бурбан Вікторія Сергіївна
  1381. Особа #Бурбан Сергій Володимирович
  1382. Особа #Шелестюк Ірина Віталіївна
  1383. Особа #Шелестюк Олександр Олександрович
  1384. Особа #Гурська Лариса Григорівна
  1385. Особа #Гурський Олег Броніславович
  1386. Особа #Мокрій Юрій Дмитрович
  1387. Особа #Гризунов Олександр Георгійович
  1388. Особа #Мальчевська Євгенія Миколаївна
  1389. Особа #Крисан Ігор Анатолійович
  1390. Особа #Кудрявченко Анна Володимирівна
  1391. Особа #Хлівецька Юлія Валеріївна
  1392. Особа #Хлівецький Василь Леонідович
  1393. Особа #Кривошея Таїсія Іванівна
  1394. Особа #Крупченко Сергій Сергій ович
  1395. Особа #Крупченко Ольга Юріївна
  1396. Особа #Матюхін Ігор Юрійович
  1397. Особа #Матюхіна Наталя Антонівна
  1398. Особа #Рутік Іван Васильович
  1399. Особа #Железко Борис Віцентович
  1400. Особа #Заступник начальника Львівської митниці ДФС - начальник управління ПМП та МВ Скоромний Я.І.
  1401. Особа #Лосінська Валентина Йосипівна
  1402. Особа #Дільнична виборча комісія № 180310
  1403. Особа #Дільнична виборча комісія № 180481 виборчого округу №66
  1404. Особа #Вовчансько-Хутірська Сільська Рада Вовчанського району Харківської області
  1405. Особа #Велентеєнко Вікторія Миколаївна
  1406. Особа #Мацялко Олена Петрівна
  1407. Особа #Вінніков Артур Володимирович
  1408. Особа #Буличова Катерина Петрівна
  1409. Особа #Бойко Олена Броніславівна
  1410. Особа #Березовська Марія Броніславівна
  1411. Особа #Тетенко Ірина Вікторівна
  1412. Особа #Штепа Юрій Петрович
  1413. Особа #Ніколайчук Оксана Октавіанівна
  1414. Особа #Шафінський Леонід Петрович
  1415. Особа #Кукін Валерій Михайлович
  1416. Особа #Бочкор Діана Степанівна
  1417. Особа #Чоло Віктор Вікторович
  1418. Особа #Дільнична виборча комісія № 511198 територіального виборчого округу №134
  1419. Особа #Чумаченко Ольга Леонідівна
  1420. Особа #Сало Михайло Дем'янович
  1421. Особа #ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК"
  1422. Особа #Бідінчук Олег Романович
  1423. Особа #Бідінчук Роман Степанович
  1424. Особа #Модло Олександр Володимирович
  1425. Особа #Вітер Максим Григорович
  1426. Особа #ТОВ "ОМЕГА" "Варус-50"
  1427. Особа #Четверікова Наталія Ігорівна
  1428. Особа #Гринчак Катерина Іванівна
  1429. Особа #Шрамкова Олена Володимирівна
  1430. Особа #Товариство з обмеженою відповідальності "Омелянівський кар'єр"
  1431. Особа #Волківський Андрій Васильович
  1432. Особа #Одокста Оксана Євстафіївна
  1433. Особа #Дільнича виборча комісія №210771 Територіального виборчого округу №68
  1434. Особа #Персюк Надія Іванівна
  1435. Особа #Брошко Григорій Павлович
  1436. Особа #Відділ ДРАЦС Кілійського районного управління юстиції
  1437. Особа #Леденко Ольга Петрівна
  1438. Особа #Ясінко Яна Юріївна
  1439. Особа #Соловка Віталій Миколайович
  1440. Особа #Аль-Шейаб Карім Мохамад Салем
  1441. Особа #ТЕРЕХОВ ГЕОРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
  1442. Особа #Внукова Валентина Василівна
  1443. Особа #Роєнко Денис Геннадійович
  1444. Особа #Георгієв Олександр В’ячеславович
  1445. Особа #Осипенко Єва Ярославівна
  1446. Особа #Військова частина А1808
  1447. Особа #Квартально-експлуатаційний відділ м. Вінниця
  1448. Особа #Карін Віктор Федорович
  1449. Особа #Товариство з обмсеженою відповідальністю "Завод Сталевих Профілів"
  1450. Особа #Комунальне підприємство "Дніпропетровське міжміське бюро технічної інвентаризації" в особі реєстратора Дворецької Юлії Олексіївни
  1451. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Бюро оцінки"
  1452. Особа #Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Відділу у дніпропетровському районі
  1453. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ПРУДЕНТ
  1454. Особа #Кошіль Олексій Андрійович
  1455. Особа #Бутенко Єгор Олександрович
  1456. Особа #Габер Тетяна Олександрівна
  1457. Особа #Габер Дмитро Михайлович
  1458. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ" Луцький ВР (Горохів)
  1459. Особа #Зіночкіна Тетяна Іванівна
  1460. Особа #Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Кузьмін Сергій Сергійович
  1461. Особа #Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку
  1462. Особа #Роздубудько Олександр Миколайович
  1463. Особа #приватний нотаріус Запорізького міського округу Пудлик Інна Миколаївна
  1464. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Житомирська обласна енергопостачальна компанія"
  1465. Особа #Цегельнік Олена Станіславівна
  1466. Особа #Климентьєва Оксана Вікторівна
  1467. Особа #Киященко Оксана Андріївна
  1468. Особа #Кандидат в народні депутати одномандатного виборчого округу № 105 Качан Олексій Вікторович
  1469. Особа #Член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 105 Плескач Віталій Дмитрович
  1470. Особа #Осіпова Марина Валентинівна
  1471. Особа #Полівенчук Любов Антонівна
  1472. Особа #Чабанюк Марія Родіонівна
  1473. Особа #Чабанюк Лілія Петрівна
  1474. Особа #Суддя Краматорського міського суду Донецької області Ткачова С.М.
  1475. Особа #Горошко Олена Іванівна
  1476. Особа #Макогін Сергій Ярославович
  1477. Особа #Тертишна Надія Сергіївна
  1478. Особа #Костюкович Ілля Олексійович
  1479. Особа #Дільнича виборча комісія № 480667 територіального виборчого округу № 127
  1480. Особа #Скребець Дмитро Федорович
  1481. Особа #Миськів Григорій Володимирович
  1482. Особа #Миник Федір Михайлович
  1483. Особа #Миник Ганна Михайлівна
  1484. Особа #Мюллер Ольга Петрівна
  1485. Особа #Прокуратура Полтавськоїх області
  1486. Особа #Тюніна Тетяна Веніаминівна
  1487. Особа #Зімбович Марія Едуардівна
  1488. Особа #Женчак Ольга Михайлівна
  1489. Особа #Семенишин Михайло Романович
  1490. Особа #Демидовський Євгеній Васильович
  1491. Особа #Глинський Роман Романович
  1492. Особа #Чорненька Ольга Володимирівна
  1493. Особа #Вашкович Наталія Дмитрівна
  1494. Особа #Дзендзера Оксана Любомирівна
  1495. Особа #Дзюба Христина Андріївна
  1496. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю «Індустриальные технологии»
  1497. Особа #Соломка Марія Олександрівна
  1498. Особа #Кізімірова Анастасія Євгенівна
  1499. Особа #Бабошин Олександр Олександрович
  1500. Особа #Калинюк Оксана Іванівна
  1501. Особа #Степанян Тетяна Борисівна
  1502. Особа #Мусін Леонід Олександрович
  1503. Особа #Степанян Євгенія Карленівна
  1504. Особа #Степанян Юлія Карленівна
  1505. Особа #Комунальне підприємство "Луганський оьласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі
  1506. Особа #Кулєшов Євген Дмитрович
  1507. Особа #Ліквідатор АК Гонта О.А.
  1508. Особа #Букрєєв Данило Сергійович
  1509. Особа #Бартило Олександр Ігорович
  1510. Особа #Бухал Василь Олександрович
  1511. Особа #Закорко Наталія Анатоліївна
  1512. Особа #Пєйчева Дмитро Миколайович
  1513. Особа #ПАТ «Державний ощадний Банк України» в особі філії – Одеського обласного управління ПАТ «Державний ощадний банк України»
  1514. Особа #Хабарова Наталя Ібрагімівна
  1515. Особа #Нефєдова Олена Вікторівна
  1516. Особа #Рудінська Любов Олександрівна
  1517. Особа #Рудінська Наталя Аркадіївна
  1518. Особа #ТОВ "Газенерджі"
  1519. Особа #Рауф Ісмаілов
  1520. Особа #Зейналов Джошкун
  1521. Особа #Недашківський Олег Володимирович
  1522. Особа #Дільнична виборча комісія № 800282 Територіального виборчого округу № 213
  1523. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців Деснняської районної в місті Києві державної адмінстрації
  1524. Особа #Ходаківська Дарина Михайлівна
  1525. Особа #Дільнична виборча комісія № 800259 одномандатного виборчого округу № 213
  1526. Особа #Дільнична виборча комісія №800337 одномандатного виборчого округу №215
  1527. Особа #Незабутня Ольга Василівна
  1528. Особа #Московський ВДВС ГТУЮ у Хар.обл.
  1529. Особа #Торяник Ксенія Юріївна
  1530. Особа #Дільнична виборча комісія № 631652
  1531. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців Адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради
  1532. Особа #Українська Православна Свято-Троїцька церква Київського Патріархату Житомирської Єпархії
  1533. Особа #Липський Віталій Павлович
  1534. Особа #Щербініна Юлія Сергіївна
  1535. Особа #Додаток Людмила Станіславівна
  1536. Особа #Марухніч Володимир Анатолійович
  1537. Особа #Інспектор поліції Дніпровського ВП Старший лейтенант Іванов В.М
  1538. Особа #Козієнко Наталія Василівна
  1539. Особа #Дільнича виборча комісія №121473 ОВК ТВО №24 з виборів народних депутатів України
  1540. Особа #Тарвідс Юлія Володимирівна
  1541. Особа #Кальчева (Дурокова) Оксана Станіславівна
  1542. Особа #Оріхівська об'єднана територіальна громада
  1543. Особа #Набокіна Юлія Валеріївна
  1544. Особа #Филь Ігор Олегович
  1545. Особа #Ярощук Ганна Олександрівна
  1546. Особа #Інспектор 1 батальйону 3 роти Управління патрульної поліції у Львівській області Департаменту патрульної поліції
  1547. Особа #Петраш Марія Янівна
  1548. Особа #Петраш Олександр Габорович
  1549. Особа #Бенжак Габріелла Габорівна
  1550. Особа #Цурик Домніка Іванівна
  1551. Особа #Собко Марія Дмитрівна
  1552. Особа #Колодько Марина Йосипівна
  1553. Особа #Остроухова Ольга Іванівна
  1554. Особа #Фесик Андрій Іванович
  1555. Особа #Сотік Станіслав Сергійович
  1556. Особа #Сотік Станіслав Олександрович
  1557. Особа #Грибанов Олег Васильович
  1558. Особа #Апанович Ольга Андріївна
  1559. Особа #Васкул Дмитро Миколайович
  1560. Особа #Громадянин "Б"
  1561. Особа #Філіпчук Анатолій Іванович
  1562. Особа #Гурман Сергій Сергійович
  1563. Особа #Фізична особа-підприємець Василенко Сергій Андрійович
  1564. Особа #Кольцова Олена Олексіївна
  1565. Особа #Алчевський міський відділ Державної виконавчої служби ГТУЮ у Луганській області
  1566. Особа #Боровинський Ілля Миколайович
  1567. Особа #Фахівець Міловського районного сектору філії ДУ "Центр пробації" в Луганській області
  1568. Особа #Сухорук Євген Сергійович
  1569. Особа #Джула Олена Ігорівна
  1570. Особа #Слижук Юлія Леонідівна
  1571. Особа #Слижук Олексій Іванович
  1572. Особа #Оборотов Олександр Олександрович
  1573. Особа #Бабаніна Ніна Тимофіївна
  1574. Особа #Книшенко Кирило Сергійович
  1575. Особа #Скородумова Алеся Олександрівна
  1576. Особа #Лема Юлія Юріївна
  1577. Особа #Марченко Вячеслав Юрійович
  1578. Особа #Заступник начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області Кметь Андрій Миколайович
  1579. Особа #заступник начальника відділу примусового виконання рішення управління державної виконавчої служби ГТУ юстиції у Київській області Перепелиця А. В.
  1580. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Реабілітаційний центр "Сосни"
  1581. Особа #Малевич Олександр Юрійович
  1582. Особа #Омельниченко Олена Анатоліївна
  1583. Особа #Тітенко Юрій Леонідович
  1584. Особа #Цюман Віталій Валентинович
  1585. Особа #Польський Сергій Володимирович
  1586. Особа #Вітенко Олена Вікторівна
  1587. Особа #Шулєпова Надія Костянтинівна
  1588. Особа #Мірошниченко Станіслав Вікторович
  1589. Особа #Кабаненко Ігор Володимирович
  1590. Особа #Белякін Валерій Юрійович
  1591. Особа #Роспопа Сніжана Юріївна
  1592. Особа #Черничко Маріяанна Михайлівна
  1593. Особа #Черничко Олександр Олександрович
  1594. Особа #Семанцо Олександр Михайлович
  1595. Особа #Старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Закарпатській області Шкріба Ігор Васильович
  1596. Особа #Державне підприємство "Укрліктрави" в особі Білопільської філії Державного підприємства "Укрліктрави"
  1597. Особа #Тарасюк Оксана Вікторівна
  1598. Особа #Халаїм Сергій Олександрович
  1599. Особа #Міцюк Володимир Миколайович
  1600. Особа #Міцюк Степан Миколайович
  1601. Особа #Хомецький Микола Васильович
  1602. Особа #Хомецький Василь Миколайович
  1603. Особа #Савушкін Володимир Михайлович
  1604. Особа #Сидор Маряна Михайлівна
  1605. Особа #Дерда Василь Васильович
  1606. Особа #Ладоненко Каріна Олександрівна
  1607. Особа #Канюка Оксана Андріївна
  1608. Особа #Кукуріка Катерина Миколаївна
  1609. Особа #Воробчак Віра Петрівна
  1610. Особа #Воробчак Богдан Васильович
  1611. Особа #Політаєв Андрій Миколайович
  1612. Особа #Тищук Олександр Адамович
  1613. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Природоохоронне підприємство "Рідний край"
  1614. Особа #Уланова Юлія Миколаївна
  1615. Особа #Уланов Вячеслав Вікторович
  1616. Особа #Чирва Анна Юріївна
  1617. Особа #Заступник начальника Центрального ВДВС міста Дніпра ГТУЮ Олійник І.В.
  1618. Особа #ТОВ "МТ-1" в особі керівника Фатаєвої Юлії Іванівни
  1619. Особа #Кармазь Григорій Серафимович
  1620. Особа #Александрюк Жанна Сергіївна
  1621. Особа #Красюк Роман Віталійович
  1622. Особа #Інспектор взводу № 1 роти № 3 батальйону УПП в Луганській області лейтенант поліції Артюхов Костянтин Олександрович
  1623. Особа #Хакімова Любов Іванівна
  1624. Особа #Афонін Максим Дмитрович
  1625. Особа #Бобник Ірина Анатоліївна
  1626. Особа #Мочарник Владислав Ярославович
  1627. Особа #Неклеса Сергій Анатолійович
  1628. Особа #Тітова Валентина Сергіївна
  1629. Особа #Мулрак Олександр Сергійович
  1630. Особа #Карпушенко Юлія Володимирівна
  1631. Особа #Карпушенко Дмитро Васильович
  1632. Особа #Белозерова Міра Олексіївна
  1633. Особа #Чернобай Аліна Олексіївна
  1634. Особа #Луценко Жанна Володимирівна
  1635. Особа #Багунський ВДВС Головного територіального управління юстиції у Житомирській області
  1636. Особа #Козюберда Анатолій Панасович
  1637. Особа #Літвак Світлана Петрівна
  1638. Особа #Шамрицька Надія Іванівна
  1639. Особа #Голенко Анатолій Семенович
  1640. Особа #Патріарх Філарет (Денисенко Михайло Антонович)
  1641. Особа #Архієпископ Євстратій (Зоря Іван Володимирович)
  1642. Особа #Турченко Валентина Олександрівна
  1643. Особа #Пожидаєва Юлія Сергіївна
  1644. Особа #Шестун Людмила Михайлівна
  1645. Особа #Куктенко Сергій Григорович
  1646. Особа #Виконавчий комітет Хмельницької міської ради в особі адміністративної коісії при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради
  1647. Особа #Геблер Йовнаш Іванович
  1648. Особа #Брехлійчук Василь Іванович
  1649. Особа #Перова Людмила Григорівна
  1650. Особа #Перов Павло Олександрович
  1651. Особа #Залізинський Богдан Васильович
  1652. Особа #ПрАТ Київобленерго Богуславського районного підрозділу
  1653. Особа #Гриньчак Оксана Вікторівна
  1654. Особа #Приватне сільськогосподрське підприємство "Хмільник Ризорт"
  1655. Особа #Державна установа "Дар'ївська виправна колонія №10"
  1656. Особа #Дочірнє підприємство "АНТ-КЕР" угорського товариства з обмеженою відповідальністю "АНТ-КЕР"
  1657. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "АТЛАНТ І ТЕРА"
  1658. Особа #УПП у м.Київ інспектор лейтенант поліції Задорожний Віталій Євгенович
  1659. Особа #Турчина (Дедюра) Тетяна Олексіївна
  1660. Особа #Завацький Руслан Борисович
  1661. Особа #Єременок Анастасія Сергіївна
  1662. Особа #Старший державний виконавець Рівненського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іл"юк Н.В.
  1663. Особа #Ломако Петро Петрович
  1664. Особа #Штепівська сільрада Лебединського району
  1665. Особа #Фізична особа-підприємець Ушаков Олександр Миколайович
  1666. Особа #Конопко Валентина Миколаївна
  1667. Особа #Онищенко Ганна Василівна
  1668. Особа #Винокуров Микола Георгійович
  1669. Особа #Винокурова Юзефа Антонівна
  1670. Особа #Дубовенко Світлана Олександрівна
  1671. Особа #Братуха Тетяна Михайлівна
  1672. Особа #Жабокрицька Євгенія Михайлівна
  1673. Особа #Грицюк Валентин Андрійович
  1674. Особа #Ярова Тетяна Петрівна
  1675. Особа #Молдован Леонід Миколайович
  1676. Особа #Крохічева Інна Миколаївна
  1677. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці №511042 територіального виборчого округу №137
  1678. Особа #Чорногуз Геннадій Анатолійович
  1679. Особа #Казьміна Олександра Вікторівна
  1680. Особа #Дмитрук Василь Герасимович
  1681. Особа #Бабарик Артем Петрович
  1682. Особа #Кудін Валентина Миколаївна
  1683. Особа #Вишгородський відділ обслуговування громадян( сервісний центр) Управління обслуговавання громадян ГУ ПФУ у Київській області
  1684. Особа #Чорненко Микола Степанович
  1685. Особа #Скидаренко Любов Пантелеївна
  1686. Особа #Державний виконавець Гордієнко Алла Миколаївна
  1687. Особа #Кузьміна Дар'я Андріївна
  1688. Особа #Ліпіхіна Марія Іванівна
  1689. Особа #Деньчук Ольга Ростиславівна
  1690. Особа #Виштикалюк Роман Володимирович
  1691. Особа #Центр надання адміністративних послуг Харківської міської ради
  1692. Особа #Сипко Вікторія Павлівна
  1693. Особа #Шляховий Михайло Іванович
  1694. Особа #інспектор роти №1 батальйону №2 полку патрульної поліції в місті Кривий Ріг Управління патрульної поліції в Дніпропетровсій області Пічковський Едуард Сергійович
  1695. Особа #Заброда Людмила Олексіївна
  1696. Особа #Дільнична виборча комісія №260963 територіального виборчого округу №85
  1697. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців виконавчого комітету Калуської міської ради
  1698. Особа #Ульріх Леся Зіновіївна
  1699. Особа #Муратов Василь Анатолійович
  1700. Особа #Муратова Валентина Сергіївна
  1701. Особа #ТДВ "Оржицький завод "Райдуга"
  1702. Особа #Бурма Світлана Миколаївна
  1703. Особа #Синютка Тетяна Олександрівна
  1704. Особа #Цуп Мирослав Володимирович
  1705. Особа #Ковалишин Олександр Федорович
  1706. Особа #Чаплигіна Марина Володимирівна
  1707. Особа #Горюватко Геннадій Анатолійович
  1708. Особа #Проокуратура Полтавської області
  1709. Особа #КП "Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф. Мальцева"
  1710. Особа #Карандей Ніна Іванівна
  1711. Особа #Елек Наталія Михайлівна
  1712. Особа #Ревуцький Артем Михайлович
  1713. Особа #Кондратова Маргарита Борисівна
  1714. Особа #Верейчук Владислав Валентинович
  1715. Особа #Публічне акціонерне товариство"
  1716. Особа #Коб`юк Денис Валерійович
  1717. Особа #Волковський Володимир Сергійович
  1718. Особа #ГУ НП Першотравневого р-н Торопов С.В.
  1719. Особа #Деркач Петро Олексійович
  1720. Особа #Деркач Аглая Георгіївна
  1721. Особа #Табачковський Володимир Леонідович
  1722. Особа #Чжоу Юй
  1723. Особа #Алескерова Олександра Миколаївна
  1724. Особа #Ясенівська сільська рада Любашівського району
  1725. Особа #Шиптенко Андрій Володимирович
  1726. Особа #Шиптенко Олена Анатоліївна
  1727. Особа #Нєсмелов Олександр Віталійович
  1728. Особа #Приморський районний відділ м. Одеса Головного управління Державної Міграційної Служби України в Одеській області
  1729. Особа #Повханич Юрій Федорович
  1730. Особа #Адвокат Краковий Ігор Володимирович
  1731. Особа #ПАТ "Фірма"Нафтогазбуд"
  1732. Особа #"Конкавело Холдвнгз Лімітед"
  1733. Особа #Шур Юлія Олександрівна
  1734. Особа #Шур Артур
  1735. Особа #Інспектор поліції СРПП Камінь-Каширського ВП ГУНП у Волинській області Приходько Віктор Миколайович
  1736. Особа #Соловей Оксана Вадимівна
  1737. Особа #Четвертних Надія Яковлівна
  1738. Особа #Фонтош Станіслав Йосипович
  1739. Особа #Митильов Борис Миколайович
  1740. Особа #Новоукраїнська місце прокуратура
  1741. Особа #Ковасін Євген Володимирович
  1742. Особа #Безродня Алевтина Олександрівна
  1743. Особа #Гурген-Бек Павло Анатолійович
  1744. Особа #Поліцейський роти №2 батальйону Управління патрульної поліції у Житомирській області Департаменту патрульної поліції рядовий поліції Климович Василь Анатолійович
  1745. Особа #ФО-П Ляхова Євгенія Федорівна
  1746. Особа #"Ай.Ді.Сі. Сентрал Юроп ГмбХ Інтернаціонале Датен Дер Компютеріндустрі"
  1747. Особа #інспектор Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України рядова поліції Фонфара Марина Михайлівна
  1748. Особа #Ткач Віталія Михайлівна
  1749. Особа #Соболь Сніжана Миколаївна
  1750. Особа #Лукяненко Леонід Іванович
  1751. Особа #Нагурна Лариса Валеріївна
  1752. Особа #Нагурний Павло Вікторович
  1753. Особа #Куля Майя Романівна
  1754. Особа #Краузе Анастасія Мікаїлівна
  1755. Особа #Павлосюк Людмила Іванівна
  1756. Особа #Капшук Світлана Вікторівна
  1757. Особа #Дивисенко Олександр Анатолійович
  1758. Особа #ФО-П Гончаренко Марія Петрівна
  1759. Особа #ВАТ "Південьрефтрансфлот"
  1760. Особа #Представництво "Інтервет Ейдженсіз Б.В."
  1761. Особа #ТзОВ "Центуріон-Дістрібюшин"
  1762. Особа #Беруашвілі Давид Тенгізович
  1763. Особа #Шуфан Ігор Степановис
  1764. Особа #ТзОВ "Фінансова компанія "Проіт капітал"
  1765. Особа #Дяконюк (д.п.Мосейчук) Олександра Василівна
  1766. Особа #Дяконюк Петро Іванович
  1767. Особа #Адвокат Чередніченко Максим Миколайович Адвокатське об'єднання "КПД Консалтинг"
  1768. Особа #Антоненко Віталій Вікторович (після зміни прізвища та ім'я Антощенко Віктор Вікторович)
  1769. Особа #Мєдвєдєв Андрій Дмитрович
  1770. Особа #Стехна Юліана Андріївна
  1771. Особа #Стехна Василь Васильович
  1772. Особа #Думич Андрій Степанович
  1773. Особа #Олєйников Григорій Іванович
  1774. Особа #Власов Михайло Миколайович
  1775. Особа #Толкачова Ганна Олексіївна
  1776. Особа #Маркевич Олександр Анатолійович
  1777. Особа #Запорізька місцева прокуратура №с 3
  1778. Особа #ТОВ "Фузі-Фуд"
  1779. Особа #Катречко Валентина Сергіївна
  1780. Особа #Несен Тамара Володимирівна
  1781. Особа #Кухар Дана Анатоліївна
  1782. Особа #Кухар Маргарита Олегівна
  1783. Особа #Адаменко Анжеліка Олегівна
  1784. Особа #Ладагіна Ганна Миколаївна
  1785. Особа #Воробйова Меланія Георгіївна
  1786. Особа #Клочко Олександр Ілліч
  1787. Особа #Кирилов Євгеній Анатолійович
  1788. Особа #Цехош Людмила Миколаївна
  1789. Особа #Сологуб Олексій Сергійович
  1790. Особа #Александрович Галина Анатоліївна
  1791. Особа #Шрамко Іван Олександрович
  1792. Особа #Солодовнік Олександр Борисович
  1793. Особа #Ленчур Юрій Юрійович
  1794. Особа #Андрущенко Марина Сергіївна в інтересах неповнолітньої доньки Андрущенко Людмили Валеріївни
  1795. Особа #Управління Державної міграційної служби України в Житомирській області в особі територіального підрозділу Романівського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Житомирській
  1796. Особа #Куницький Артур Тадейович
  1797. Особа #Рокинта Віктор Олександрович
  1798. Особа #фізична особа - підприємець Семенюк Руслан Павлович
  1799. Особа #Коренок Євген Павлович
  1800. Особа #Максименко Ярослав Павлович
  1801. Особа #Гнатівський Олександр Григорович
  1802. Особа #Шинкарьов Іван Михайлович
  1803. Особа #Андронатій Ніна Іванівна
  1804. Особа #Михайлик Олексій Олексійович
  1805. Особа #Михайлик Анатолій Кирилович
  1806. Особа #Гаврилюк Галина Григорівна
  1807. Особа #Резніков Ігор Петрович
  1808. Особа #Мозолевич Любов Леонтіївна
  1809. Особа #Музаффарова Гунаш Сейратівна
  1810. Особа #Фатула Рустам Касирович
  1811. Особа #Афроілов Ісобек Ісмаілович
  1812. Особа #Баглай Ярослав Олегович
  1813. Особа #Інспектор роти 6 бат 1 УПП в Х/о лейтенант поліції Яненко Д.О.
  1814. Особа #Шаталова Юлія Євгенівна
  1815. Особа #Шалатонов Андрій Вадимович
  1816. Особа #Дехконов Равшанбек Єркинбоєвич
  1817. Особа #Тарков Ігор Вікторович
  1818. Особа #Таркова Олена Миколаївна
  1819. Особа #Євенко Наталія Євгенівна
  1820. Особа #Лісовецький Іван Зеновійович
  1821. Особа #Адвокат Кухар Анна Володимирівна
  1822. Особа #Шавлович Ігор Іванович
  1823. Особа #виконавчий комітет Бехівської сільської ради Коростенського району Житомирської області
  1824. Особа #Державний виконавець Франківського відділу Державної виконавчої служби міста Львів Головного територіального управління юстиції у Львівській області Калинець Христина Романівна
  1825. Особа #Національна поліція України УПП в Дніпропетровській області ППП в м. Кривий Ріг
  1826. Особа #Кюркчю Віталій Георгійович
  1827. Особа #Беояк Лілія Анатоліївна
  1828. Особа #Люсий Олександр Володимирович
  1829. Особа #Люсая Арфєня Юріївна
  1830. Особа #Рушульська Ольга Валеріївна
  1831. Особа #Медведюк Тетяна Сергіївна
  1832. Особа #Медведюк Ігор Іванович
  1833. Особа #Пусенко Надія Іванівна
  1834. Особа #Головенко Віра Мартинівна
  1835. Особа #Головенко Ігор Вікторович
  1836. Особа #Резнік Белла Геннадіївна
  1837. Особа #Хозяінок Олександр Миколайович
  1838. Особа #ДП "Житомирський облавтодор" ВАТ" ДАК"Автомобільні дороги України"
  1839. Особа #Акціонер ПАТ "Південний гірничо-збагачувальний комбінат" Рева М.М.
  1840. Особа #Дудка Анастасія Володимирівна фізична особа-підприємець
  1841. Особа #Борухов Олександр
  1842. Особа #Комунальне некомерційне підприємство "Херсонська міська клінічна лікарня ім.А. і О.Тропіних"
  1843. Особа #Любарець Анастасія Володимирівна
  1844. Особа #Житомирський відділ державної реєстрації актів цівільного стану ГТУЮ в Житомирській області
  1845. Особа #Любарець Аліса Йосипівна
  1846. Особа #Складаний Денис Олегович
  1847. Особа #Мартинюк Любов Анатоліївна
  1848. Особа #поліцейський СРПП Куп"янського ВП ГУНП в Харківській області ст. лейтенант Александров Б.В.
  1849. Особа #Підлісний Микола Васильович
  1850. Особа #Котенко Валентин Константинович
  1851. Особа #Сировий Віктор Іванович
  1852. Особа #Сільськогосподарське ТОВ "Агроресурс"
  1853. Особа #Гонзюс Володимир Олександрович
  1854. Особа #Сидорчук Ігор Нестерович
  1855. Особа #Кур'янович Людмила Олександрівна
  1856. Особа #Сидор Микола Федорович
  1857. Особа #Сандар Лариса Миколаївна
  1858. Особа #Куленко Олексій Олексійович
  1859. Особа #Шульгіна Галина Олександрівна
  1860. Особа #Січко Олена Дмитрівна
  1861. Особа #Баринов Максим Миколайович
  1862. Особа #Баринова Яна Віталіївна
  1863. Особа #Теленкевич Наталія Григорівна
  1864. Особа #Теленкевич Аркадій Олександрович
  1865. Особа #Боровець Тетяна Олександрівна
  1866. Особа #Лобов Вадим Валерійович
  1867. Особа #Наявко Степан Іванович
  1868. Особа #Гринів Іван Дмитрович
  1869. Особа #Сулік Р.Б.
  1870. Особа #Скорик Віталій Миколайович
  1871. Особа #Хонова Світлана Анатоліївна
  1872. Особа #Норинчак Іван Іванович
  1873. Особа #Кочиш Ірина Володимирівна
  1874. Особа #Кузнєцова Віра Федорівна
  1875. Особа #Погода Володимир Юрійович
  1876. Особа #Погода Оксана Костянтинівна
  1877. Особа #Якименко Нікіта Віталійович
  1878. Особа #Ростока Ірина Володимирівна
  1879. Особа #Ростока Анатолій Анатолійович
  1880. Особа #Погорєлов Юрій Миколайович
  1881. Особа #Бочаров Едуард Вікторович
  1882. Особа #М'ясникова Раїса Миколаївна
  1883. Особа #Фізична особа-підприємець Дзюбанов Володимир Андрійович
  1884. Особа #Гулій Наталія Іванівна
  1885. Особа #Калинич Валерій Володимирович
  1886. Особа #Лишенко Геннадій Миколайович
  1887. Особа #Левкуц Богдан Омелянович
  1888. Особа #Зубахіна К.І.
  1889. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 630052 Територіального виборчого округу №178
  1890. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців Балакліської районної державної адміністрації Харківської області
  1891. Особа #Герасимович Ангеліна Олександрівна
  1892. Особа #Павлюков Володимир Якович
  1893. Особа #Демідюкова Тетяна Олексіївна
  1894. Особа #Демідюков Олег Вікторович
  1895. Особа #Директор Ніжинського будинку-інтернат Гармаш Олена Василівна
  1896. Особа #Лобанов Максим Вячеславович
  1897. Особа #Макарець Леонід Петрович
  1898. Особа #Петрик Людмила Олександрівна
  1899. Особа #Головний державний виконавець Центрально-Міського відділу державної виконавчої служби міста Кривого Рогу територіального управління юстиції у дніпропетровській області Байбікова Олена Леонідівна
  1900. Особа #Стельмащук Катерина Тимофіївна
  1901. Особа #Герчук Олександра Володимирівна
  1902. Особа #Боярчуков Геннадій Петрович
  1903. Особа #Вороновський Андрій Євгенович
  1904. Особа #Вороновська Олена Михайлівна
  1905. Особа #Оксанченко Володимир Петрович
  1906. Особа #Стовпнюк Павло Панасович
  1907. Особа #Король Георгій Борисович
  1908. Особа #Чижевський Сергій Степанович
  1909. Особа #Малюк Ірина Юріївна
  1910. Особа #Малюк Тетяна Миколаївна
  1911. Особа #Державна фіскальна служба України Хмельницька митниця ДФС
  1912. Особа #Попик Анатолій Терентійович
  1913. Особа #Головне Управлння Держгеокадстру у Хмельницькій обл
  1914. Особа #Царкова Зінаїда Андріївна
  1915. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю " Райагробуд"
  1916. Особа #Ковтонюк Людмила Миколаївна
  1917. Особа #Налічаєв Андрій Леонідович
  1918. Особа #Налічаєва Наталія Сергіївна
  1919. Особа #Борисюк Василь Петрович
  1920. Особа #Лоза Василь Степанович
  1921. Особа #Чеснович Любомир Євстахович
  1922. Особа #Поцілуйко Маряна Богданівна
  1923. Особа #Управління патрульної поліції в Житомирській області ДПП в особі інспектора роти №3 батальйону Управління патрульної поліції в Житомирській областії Микитюка Андрія Івановича
  1924. Особа #Інспектор Управління патрульної поліції в Одеській області Казбеков Віталій Ерікович
  1925. Особа #Прокурор Військової прокуратури Південного регіону України
  1926. Особа #Хащина Світлана Анатоліївна
  1927. Особа #Борейко Володимир Олександрович
  1928. Особа #Стрібежев Віталій Олександрович
  1929. Особа #Стрібежева Вікторія Володимирівна
  1930. Особа #Богодухівське об"єднання управління Пенсійного фонду України
  1931. Особа #Данілевська Валентина Василівна
  1932. Особа #Данілевський Дмитро Сергійович
  1933. Особа #Кисленко Володимир Георгійович
  1934. Особа #ТзОВ "Віннер Імпортс України ЛТД"
  1935. Особа #Оліферчук Євгеній Юрійович
  1936. Особа #Оліферчук Наталія Вікторівна
  1937. Особа #Гуйдаш Юрій Васильович
  1938. Особа #Зіник Микола Юрійович
  1939. Особа #Шпортун Олександр Савич
  1940. Особа #Плут Сергій Леонідович
  1941. Особа #ТДВ "Страхова компанія "На всякий випадок"
  1942. Особа #поліцейський 3 роти 1 батальйону УПП в Д/о лейтенант поліції Скриль Артем
  1943. Особа #ДП "Санаторно-курортний реабілітаційний центр "Слов"янький курорт"
  1944. Особа #Молчанова Віра Василівна
  1945. Особа #Жижченко Володимир Олександрович
  1946. Особа #Мороз Юлія Юзефівна
  1947. Особа #Ридліцька Галина Євгенівна
  1948. Особа #Стрихар Володимир Ярославович
  1949. Особа #Чан Фионг Донг
  1950. Особа #Борщ (Купіна) Анатолій Володимирович
  1951. Особа #Державний реєстратор Відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців апарату Філіповської Тетяни Миколаївни
  1952. Особа #Котова Юлія Германівна
  1953. Особа #Благорозумний Віктор Григорович
  1954. Особа #Бубнов Микола Олексійович
  1955. Особа #Максимець Василь Михайлович
  1956. Особа #Максимець Оксана Олексіївна
  1957. Особа #Бут Володимир Валерійович
  1958. Особа #АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МЕГАБАНК" в особі представника Черкасова Ігора Руслановича
  1959. Особа #Протопопов Сергій Васильович
  1960. Особа #ТОВ "Гранд Авто Корпорейшн"
  1961. Особа #Бендина Віра Михайлівна
  1962. Особа #Бездудний Віталій Миколайович
  1963. Особа #Сегеда Світлана Афанасіївна
  1964. Особа #Сегеда Віра Іванівна
  1965. Особа #Сегеда Юрій Олександрович
  1966. Особа #Сегеда Олександр Миколаївич
  1967. Особа #Немешь Василь Михайлович
  1968. Особа #Зілбермен Арі
  1969. Особа #Палюх Назарій Миронович
  1970. Особа #Ничипорук Ольга Володимирівна
  1971. Особа #Панасюк Олена Павлівна
  1972. Особа #Панасюк Віктор Павлович
  1973. Особа #Линова Юлія Юріївна
  1974. Особа #Линов Микола Євгенович
  1975. Особа #Давидофф Ольга
  1976. Особа #Соляник Олександр Вікторович
  1977. Особа #Пахучий Віталій Олексійович
  1978. Особа #Криворотова Равія Хасанівна
  1979. Особа #Копа Сергій Петрович
  1980. Особа #Мох Ганна Іллівна
  1981. Особа #Кокотко Анастасія Іллівна
  1982. Особа #Химинець Тетяна Михайлівна
  1983. Особа #ПАТ «Дельта Банк» (Мусієнко М.Б.)
  1984. Особа #Коряченко Федір Володимирович
  1985. Особа #Калістратов Олександр Сергійович
  1986. Особа #Поліцейський 4 роти 1 батальону Управління патрульної поліції в Чернівецькій області Венгринюк Юліана Юріївна
  1987. Особа #Назаркевич Тамара Вікторівна
  1988. Особа #Загранична (Шабанова) Анастасія Володимирівна
  1989. Особа #Назаркевич Олена Михайлівна
  1990. Особа #Калиновская Тетьяна Николаевна
  1991. Особа #Черевиченко Н. А
  1992. Особа #Вересюк О. О
  1993. Особа #Лухтура Ірина Вячеславівна
  1994. Особа #Лухтура Федір Володимирович
  1995. Особа #Богуславська Аліна Сергіївна
  1996. Особа #Адвокат Суліма Сергій Леонідович
  1997. Особа #Житлово-будівельний кооператив "Гетьманський Бровари"
  1998. Особа #Бура Дмитро Федорович
  1999. Особа #Мальцева Анастастасія Владленівна
  2000. Особа #Ягодка Олександр Сергійович
  2001. Особа #Ночовка Ірина Юріївна
  2002. Особа #Кірідон Євгеній Юрійович
  2003. Особа #Рудницький Ігор Олексійович
  2004. Особа #Катинський Володмир Миколайович
  2005. Особа #Гудзь Лариса Михайлівна
  2006. Особа #Коцар Леся Миколаївна
  2007. Особа #Анастасьєва Тетяна Вадимівна
  2008. Особа #Шестопалов Вадим Григорович
  2009. Особа #Андрейко Д.В.
  2010. Особа #Анастасов А.О.
  2011. Особа #Панаетова Н.І.
  2012. Особа #Біланчин Я.В.
  2013. Особа #ТОВ “МАГІК”
  2014. Особа #Болдирєв Володимир Олександрович
  2015. Особа #Погребняк В.М.
  2016. Особа #Бериславський відділ ДРАЦС ГТУЮ
  2017. Особа #Лозенко Наталія Олександрівна
  2018. Особа #Кирилов Костянтин В'ячеславович
  2019. Особа #Лозенко Анастасія Андріївна
  2020. Особа #Брошко Ольга Олексіївна
  2021. Особа #Денисенко Олег Андрійович
  2022. Особа #Корабельний районний відділ у м.Херсоні Державної міграційної служби України у Херсонській області
  2023. Особа #Фатов Артем Олегович
  2024. Особа #Паровченко Тамара Іванівна
  2025. Особа #Лоза Іван Миколайович
  2026. Особа #Костащук Марта Миколаївна
  2027. Особа #Костащук Тетяна Зіновіївна
  2028. Особа #Дземан Михайло Михайлович
  2029. Особа #Івано-Франківський міський відділ РАЦС Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області
  2030. Особа #Замрій Альбіна Жиянгалівна
  2031. Особа #Карабан Петро Касьянович
  2032. Особа #ПАТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Авераж"
  2033. Особа #Ліквідатор АК Демчан О.І.
  2034. Особа #Ваколюк Тетяна Миколаївна
  2035. Особа #Близнець Олександр Олександрович
  2036. Особа #Іринич Галина Іванівна
  2037. Особа #Дручук Валерій Ілліч
  2038. Особа #Дручук Тетяна Іванівна
  2039. Особа #Машіка Наталія Василівна
  2040. Особа #Боднарук Ігор Володимирович
  2041. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "АГРОХІММАК"
  2042. Особа #АТ КБ"ПРиватбанк"
  2043. Особа #Батир Світлана Вікторівна
  2044. Особа #Щербіна Дмитро Борисович
  2045. Особа #Василенко Марія Володимирівна
  2046. Особа #Кучеренко Віктор Геннадійович
  2047. Особа #Токарчук Федір Іванович
  2048. Особа #Адвокат Колупаєва Валентина Андріївна
  2049. Особа #інспектор роти №2 батальйону №1 батальйону ПП у м.Кременчук УПП в Полтавській області ДПП лейтенант поліції Степанов Дмитро Сергійович
  2050. Особа #Чорноусова Кристина Юріївна
  2051. Особа #Герасименко І.Ю.
  2052. Особа #Сержантова Василиса Едуардівна
  2053. Особа #Баєр Хелскер Елелсі (Bayer Healthcare LLC)
  2054. Особа #Адвокат Ющенко Тетяна Василівна
  2055. Особа #Вовк Іван Євгенович
  2056. Особа #Борисяк Олег Володимирович
  2057. Особа #Піпіа Гіоргії
  2058. Особа #Звонар Олена Петрівна
  2059. Особа #Лиманська міська рада Донецької області (орган опіки та піклування)
  2060. Особа #Приватне багатопрофільне мале підприємство "Сфера"
  2061. Особа #Іваніченко Сергій Борисович
  2062. Особа #Топко Галина Василівна
  2063. Особа #Калюжний Сергій Дмирович
  2064. Особа #Ілько Володимир Вячеславович
  2065. Особа #Ілько Дарія Борисівна
  2066. Особа #Товариство обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Європейська агенція з повернення боргів"
  2067. Особа #Бас Валерій Валерійович
  2068. Особа #Мільченко Владислав Геннадійович
  2069. Особа #Головне управління Пенсіного фонду України в Чернівецькій області
  2070. Особа #Петрюк Ілля Костянтинович
  2071. Особа #Сподіна Наталія Вікторівна
  2072. Особа #Сподін Юрій Сергійович
  2073. Особа #Калениченко Олександр Миколайович
  2074. Особа #Ситник Євгеній Орестович
  2075. Особа #Усик Роман Васильович
  2076. Особа #Усик Василь Андрійович
  2077. Особа #Пономарчук Олександр Валерійович
  2078. Особа #Неліпа Дарія Андріївна
  2079. Особа #Шапошніков Андрій Борисович
  2080. Особа #Лунгор Максим Юрійович
  2081. Особа #Просянник Михайло Юрійович
  2082. Особа #Посух Дмитро Олександрович
  2083. Особа #Барабашова Катерина Іванівна
  2084. Особа #Яковенко Олеся Борисівна
  2085. Особа #Монастирнцький Олександр Олександрович
  2086. Особа #Квач Віктор Михайлович
  2087. Особа #Чак Олександр Анатолійович
  2088. Особа #Куклашова Єфросинія Борисівна
  2089. Особа #Неміров Павло Олександрович
  2090. Особа #Доронін Сергій В'ячеславович
  2091. Особа #Дороніна Світлана Іванівна
  2092. Особа #Вергеліс Аліна Антонівна
  2093. Особа #П'яник Дмитро Олександрович
  2094. Особа #ПАТ Державний ощадний банк України в особі філії Дніпропетровське обласне управління АТ Ощадбанк
  2095. Особа #Чекета Марія Емілянівна
  2096. Особа #Лапчук Анатолій Іванович
  2097. Особа #Човганська Ольга Стефанівна
  2098. Особа #Човганський Василь Васильович
  2099. Особа #Скрипникова Наталія Вікторівна
  2100. Особа #Скрипников Петро Олексійович
  2101. Особа #Киркевич Тетяна Олексіївна
  2102. Особа #Приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу Чернігівської області Морозова Ольга Вікторівна
  2103. Особа #Ловчикова Світлана Євгенівна
  2104. Особа #Приватний Нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу Деребера Тетяна Олександрівна
  2105. Особа #Тихонюк Микола Якович
  2106. Особа #Забур"янова Надія Яківна
  2107. Особа #Кур'янов Дмитрій Володимирович
  2108. Особа #ст. сержант
  2109. Особа #Гарькавенко Володимир Іванович
  2110. Особа #Бєлякової Тетяни Василівни
  2111. Особа #Публічне акціонерне товариство " Державний ощадний банк України" в особі філії - Дніпропетровське обласне управління АТ "Ощадбанк"
  2112. Особа #Савічев Артем Юрійович
  2113. Особа #Овчеренко Ірина Вікторівна
  2114. Особа #Маланчук Антоніна Геннадіївна
  2115. Особа #Федоляк Богдан Лук'янович
  2116. Особа #Убийвовк Клавдія Григорівна
  2117. Особа #Стріх Оксана Володимирівна
  2118. Особа #Чулков Валерій Олександрович
  2119. Особа #Ісаченко Артем Едуардович
  2120. Особа #Лучинська Світлана Володимирівна
  2121. Особа #Відділ Державної реєстрації актів цивільного стану Головного ТУЮ у Донецькій області
  2122. Особа #Майданюк Олена Миколаївна
  2123. Особа #Альбуджаімі Мустафа Абдулхамід
  2124. Особа #АТ КБ "Приатбанк"
  2125. Особа #Миронець Орися Тодорівна
  2126. Особа #Купінський Сергій Володимирович
  2127. Особа #Камененко Сергій Сергійович
  2128. Особа #Камененко Марія Іванівна
  2129. Особа #Полєнов Євген Миколайович
  2130. Особа #Рахіміад Саман
  2131. Особа #Алексашенко Євген Михайлович
  2132. Особа #ФОП Арвенкова Катерина Анатоліївна
  2133. Особа #Штогрін Анатолій Іванович
  2134. Особа #Територіальна громада міста Лозова Харківської області в особі Лозівської міської ради Харківської області
  2135. Особа #Пархоменко Валентина Євлеївна
  2136. Особа #Недашківська Тетяна Ростиславівна
  2137. Особа #Нанівська Яна Андріївна
  2138. Особа #Беккер Сергій Валерійович
  2139. Особа #Казанов Владислав Алімович
  2140. Особа #Акименко Олена Євгенівна
  2141. Особа #Валюх Клавдія Василівна
  2142. Особа #Валюх Вячеслав Володимирович
  2143. Особа #Ігнатовський Микола Федорович
  2144. Особа #Козінська Світлана Миколаївна
  2145. Особа #Ігнатовська Ірина Михайлівна
  2146. Особа #Земнухов Валерій Георгійович
  2147. Особа #Вандиш Георгій Борисович
  2148. Особа #Костюк Галина Леонідівна
  2149. Особа #Шнуріон Анна Олександрівна
  2150. Особа #Грабовська Ліля Володимирівна
  2151. Особа #Інспекція з питань контролю за паркування Дніпровської міської ради
  2152. Особа #Медвідь Сільверія Іллівна
  2153. Особа #Ліберт Олена Сільвестрівна
  2154. Особа #Матей Петро Васильович
  2155. Особа #Голоха Костянтин Олексійович
  2156. Особа #Власова Крістіна Олександрівна
  2157. Особа #Публічне акціонерне товариство "Одеса-газ"
  2158. Особа #Барилюк Оксана Анатоліївна
  2159. Особа #Департамент соціальної політики виконавчого комітету Криворізької міської ради
  2160. Особа #Управління праці та соціального захисту населення виконкомів міської та районних у місті рад в особі Департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради
  2161. Особа #Обласний будинок Дитини ( м. Свалява) Закарпатської обласної державної адміністрації
  2162. Особа #Перечинська міська рада Закарпатської області Опікунська рада при виконавчому комітеті Перечинської міської ради
  2163. Особа #Бабак Віра Миколаївна
  2164. Особа #Колотуша Роман Леонідович
  2165. Особа #Колотуша Ольга Олександрівна
  2166. Особа #поліцейський батальйону ПП с.Чайки УПП в Київській області Биков Андрій Петрович
  2167. Особа #Лукасєвич Ольга Миколаївна
  2168. Особа #Толстенкова Надія Іванівна
  2169. Особа #ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВРЕКОНСТРУКЦІЯ"
  2170. Особа #Обслуговуючий кооператив "Житлово-Будівельний Кооператив "Наш дом"
  2171. Особа #Кир'янов Володимир Іванович
  2172. Особа #Радехівська міська рада Л/о
  2173. Особа #ПН Радехівського районного нотаріального округу Львівської області Комарницька Н.І.
  2174. Особа #Білозерський районний відділ Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області
  2175. Особа #Полібза Світлана Василівна
  2176. Особа #Кулешин Микола Олександрович
  2177. Особа #Маглюк Олег Віталійович
  2178. Особа #Петренко Інга Геннадіївна
  2179. Особа #Соболєв Богдан Сергійович
  2180. Особа #Удовиченко Оксана Володимирівна
  2181. Особа #Орган опіки та піклування Прилуцької міської ради в інтересах малолітнього Гриценка Дмитра Олеговича
  2182. Особа #Токаренко Аліна Сергіївна
  2183. Особа #поліцейський першого батальйону другої роти УПП в Кіровоградської області Мусіков Юрій Юрійович
  2184. Особа #Чупрінм Сергій Олександрович
  2185. Особа #Мацко Ганна Олексіївна
  2186. Особа #Лошатецька Людмила Станіславівна
  2187. Особа #Лошатецький Олександр Ярославович
  2188. Особа #Сівецька Марія Василівна
  2189. Особа #Жуківцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради
  2190. Особа #Хороша Ольга Миколаївна
  2191. Особа #Лепуга (Повшук) Юлія Ярославівна
  2192. Особа #Шишман Віоріка Валеріївна
  2193. Особа #Радченко Сергій Ільдарович
  2194. Особа #Радченко Олександр Ільдарович
  2195. Особа #Панкова Любов Олександрівна
  2196. Особа #Авдєєнко Ярослава Юріївна
  2197. Особа #Панков Олексій Юрійович
  2198. Особа #Печак Станіслав Іванович
  2199. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Гранд дистриб'юшн Схід"
  2200. Особа #Казєй Андрій Вікторович
  2201. Особа #Авдіївський міський відділ реєстрації цивільного стану Головного Теріторіального управліня юстиції у Донецькій області
  2202. Особа #Казєй Оксана Миколаївна
  2203. Особа #Державний реєстратор вдділ уз питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Кулага Євген Анатолійович
  2204. Особа #Дочірнє підприємство "Інститут "Київтелекомелектропроект" Публічного акціонерного товариства "Київпроект"
  2205. Особа #Ліквідатор Дочірнього підприємства "Інститут "Київтелекомелектропроект" Публічного акціонерного товариства "Київпроект" Бандола Олександр Олексійович
  2206. Особа #Веремчук Анастасія Олександрівна
  2207. Особа #Юдінцев Андрій Валерійович
  2208. Особа #НДЕКЦ при ГУМВС України в Сумській області
  2209. Особа #Ланцова Ніна Олексіївна
  2210. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ТРАНСМЕХАНІЗАТОР"
  2211. Особа #Асанова Олена Ігорівна
  2212. Особа #Ткачук Тамара Володимирівна
  2213. Особа #Саркисова Тамара Михайлівна
  2214. Особа #Лобанова Діана Анатоліївна
  2215. Особа #Дудка Олександр Віталійович
  2216. Особа #Куципак Олена Василівна
  2217. Особа #Шурандін Олександр Ігорович
  2218. Особа #Селивон Микола Валерійович
  2219. Особа #Рудь Юрій Олегович
  2220. Особа #Смаглюк Костянтин Володимирович
  2221. Особа #Смаглюк Вікторія Володимирівна
  2222. Особа #Глубоков Олег Володимирович
  2223. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЗАПОРІЖЖЯ-БУД""
  2224. Особа #Лисишин Ігор Володимирович
  2225. Особа #Ашихміна Валентина Йосипівна
  2226. Особа #Мормило І.П.
  2227. Особа #Грінь Т.В.
  2228. Особа #Кліменко Г.О.
  2229. Особа #Кліменко Т.П.
  2230. Особа #Ільїнська Світлана Іванівна
  2231. Особа #Рожанський Сергій Сергійович
  2232. Особа #Бровко Леонід Дмитрович
  2233. Особа #Саковська Тамара Степанівна
  2234. Особа #Шапран Станіслав Станіславович
  2235. Особа #Кишкин Анатолій Федорович
  2236. Особа #Ділекс Чартерінг АПС
  2237. Особа #ФОП Шаталов Едуард Володимирович
  2238. Особа #Федічкін Сергій Анатолійович
  2239. Особа #Чигирин Людмила Володимирівна
  2240. Особа #Орган опіки та піктування Трипільської сільської ради Обухівського району Київської області
  2241. Особа #Ващенко В'ячеслав Олегович
  2242. Особа #Мєлєнтій Олена Василівна
  2243. Особа #Голобородько Оксана Вікторівна
  2244. Особа #Голобородько Євген Маркович
  2245. Особа #ТОВ "Якоря Ріелт"
  2246. Особа #ТОВ "Новий Район 1"
  2247. Особа #Мірошніченко Юлія Миколаївна
  2248. Особа #Жемчужний Віталій Григорович
  2249. Особа #Шевченківський відділ державної виконавчої служби м. Полтави Головного територіального управління юстиції у Полтавській обл.
  2250. Особа #Старший державний виконавець шевченківського відділу державної виконавчої служби м. Полтави Головного територіального управління юстиції у Полтавській обл. Киричок Наталія Федорівна
  2251. Особа #Боднарчук Василь Леонідович
  2252. Особа #Вішнякова Ольга Володимирівна
  2253. Особа #Міцкевич Олександр Вікторович
  2254. Особа #Зінчук Оксана Вікторівна
  2255. Особа #Штекель Інесса Олександрівна
  2256. Особа #Овчар Олександр Варламович
  2257. Особа #Колосінський Володимир Володимирович
  2258. Особа #Корсун Наталія Костянтинівна
  2259. Особа #Головне Управління Державної казначейської служби України у Житомирській області
  2260. Особа #Головне Управління Національна поліції в Житомирській області
  2261. Особа #Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа "Спартак" Черкаської міської ради
  2262. Особа #Головір Вікторія Георгіївна
  2263. Особа #Міняєв Віктор Миколайович
  2264. Особа #Бурцова Вероніка Олександрівна
  2265. Особа #Галівець Надія Михайлівна
  2266. Особа #Булиндіна Ірина Володимирівна
  2267. Особа #Миско Володимир Володимирович
  2268. Особа #Глоба Тамара Володимирівна
  2269. Особа #Сівак Ігор Пиштович
  2270. Особа #Красільник Олександра Петрівна
  2271. Особа #Хилько Іван Юрійович
  2272. Особа #Слинько Тамара Петрівна
  2273. Особа #Дмитренко Юлія Євгеніївна
  2274. Особа #Шарвашідзе Гіга
  2275. Особа #Чмихун Олена Юріївна
  2276. Особа #Рекун Галина Михайлівна
  2277. Особа #Топигіна Тетяна Анатоліївна
  2278. Особа #Скочко Станіслав Сергійович
  2279. Особа #Топигін Роман Миколайович
  2280. Особа #Топигін Микола Володимирович
  2281. Особа #Станіславенко Григорій Віталійович
  2282. Особа #Веприцький Олександр Іванович
  2283. Особа #Полшведкін Олександр Іванович
  2284. Особа #Заболотна Наталія Матвіївна
  2285. Особа #ПАТ " Державний ощадний банк України"всв особі філії Рівненського обласного управління АТ " Ощадбанк "
  2286. Особа #Борійчук Дмитро Вікторович
  2287. Особа #Чакій Михайло Степанович
  2288. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ІСІФОРВАРДСЕРВІС"
  2289. Особа #Гіщак Марія Степанівна
  2290. Особа #Міланова Наталія Ірманівна
  2291. Особа #Зигура Тетяна Іванівна
  2292. Особа #Кузнєцова Тетяна Мефодіївна
  2293. Особа #Стерхова Любов Іванівна
  2294. Особа #Стерхова Світлана Василівна
  2295. Особа #Чавка Юлія Василівна
  2296. Особа #Чайківська Ірина Миронівна
  2297. Особа #Юнко Дмитро Григорович
  2298. Особа #Чернецький Антон Вацлавович
  2299. Особа #Коржук Ііван Іванович
  2300. Особа #Сокальська виправна колонія №47
  2301. Особа #Ужгородська місцева прокуратура-прокурори/Савко І.І.
  2302. Особа #ТОВ "Українське Фінансове Агентство "Верус"
  2303. Особа #Васильєва Олена Володимирівна пр-к ТОВ "Автокредит Плюс"
  2304. Особа #Антоняк Євстахій Дмитрович
  2305. Особа #Михайлова Людмила Бронюсівна
  2306. Особа #Борисов Андрій Віталійович
  2307. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю"ПРАЙД-2016"
  2308. Особа #Яхундова Ульвія Яшарівна
  2309. Особа #Маскиса Тетяна Миколаївна
  2310. Особа #Кирилюк Іванна Миколаївна
  2311. Особа #Карпатське державне лісогосподарське підприємство агропромислового комплексу "Карпатський держспецлісгосп АПК"
  2312. Особа #Забровська Галина Василівна
  2313. Особа #Федюніна Галина Григорівна
  2314. Особа #Кулагін Родіон Анатолійович
  2315. Особа #Мацюк Сергій Ігорович
  2316. Особа #Виногородський Анатолій Антонович
  2317. Особа #Сахно Людмила Іванівна
  2318. Особа #Гуділова Олена Юріївна
  2319. Особа #Відділу ДВС Дубенського міськрайонного управління юстиції
  2320. Особа #Комлєв Віталій Олександрович
  2321. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців Шевченківської районної у м.Полтаві ради
  2322. Особа #Дільнична виборча комісія №531258
  2323. Особа #Територіальний виборчий округ 144 м.Полтава
  2324. Особа #Дикань Сергій Антонович
  2325. Особа #Тімченко Ольга Миколаївна
  2326. Особа #Семеняка Олег Семенович
  2327. Особа #Тимошевська Наталія Іванівна
  2328. Особа #Тимошевська Любов Миколаївна
  2329. Особа #Шевчук Інеса Дмитрівна
  2330. Особа #ДВК №800033 ТВО №211
  2331. Особа #Жеребцов Андрій Андрійович
  2332. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Архітектурно-будівельна компанія "Мегабуд"
  2333. Особа #Трифанова Галина Василівна
  2334. Особа #Трифанов Микола Григорович
  2335. Особа #Трифанов Григорій Миколайович
  2336. Особа #Ковальчук Валентина Микитівна
  2337. Особа #Любічева Катерина Григорівна
  2338. Особа #Гоноровська Тетяна Анатоліївна
  2339. Особа #Пєшков Євгеній Миколайович
  2340. Особа #Чепелев Сергій Павлович
  2341. Особа #Щуров В.А.
  2342. Особа #Джуган Григорій Васильович
  2343. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Форт ЛТД"
  2344. Особа #Відкрите акціонерне товариство "Згурівський райагротехсервіс"
  2345. Особа #Сирбу В'чеслав Микитович
  2346. Особа #Сирбу Павло В'ячеславович
  2347. Особа #Висоцька Софія Петрівна
  2348. Особа #Семигинівська сільська рада в особі виконавчого комітету Семигинівської сільської ради
  2349. Особа #Кербут Інна Василівна
  2350. Особа #Семенець Анастасія Ігорівна - законний представник - Семенець Надія Василівна
  2351. Особа #Семенець Анна Ігорівна - законний представник Семенець Надія Василівна
  2352. Особа #Пікловський Роман Євгенович
  2353. Особа #Станько Мар"ян Михайлович
  2354. Особа #Феттер Наталія Анатоліївна
  2355. Особа #Гільова (Здрала) Наталія Валентинівна
  2356. Особа #Очереднюк Наталія Олександрівна
  2357. Особа #Баєв Володимир Петрович
  2358. Особа #Нетикша Володимир Геннадійович
  2359. Особа #Валій Михайло Ігорович
  2360. Особа #Валій Марія Олександрівна
  2361. Особа #Модолеєва Валерія Іванівна
  2362. Особа #Сєрков Андрій Володимирович
  2363. Особа #Гірко Ольга Василівна
  2364. Особа #Довгань Антоніна Олексіївна
  2365. Особа #Стоян Ольга Мірчівна
  2366. Особа #Греневич Микола Мірчович
  2367. Особа #Діденко Ніна Григорівна
  2368. Особа #Заблоцький Денис Олександрович
  2369. Особа #Інспектор Державної патрульної інспекції 2 роти 3 батальйону УПП у Львівській області лейтенант поліції Івчук Наталія Володимирівна
  2370. Особа #Четверікова Ірина Вікторівна
  2371. Особа #Четверіков Юрій Вячеславович
  2372. Особа #Кокчу Ольга Миколаївна
  2373. Особа #Кокчу Махмет
  2374. Особа #Бровко Наталя Володимирівна
  2375. Особа #Скороходько Володимир Миколайович в інтересах неповнолітньої Скороходько Анастасії Володимирівни
  2376. Особа #Шамрай Марина Михайлівна
  2377. Особа #Шамрай Жанна Борисівна
  2378. Особа #Шамрай Михайло Петрович
  2379. Особа #ГО " Міжнародна антикорупційна асамблея " Генеральний секретар Ц К Саєнко В.Л.
  2380. Особа #Манченко Владислав Андрійович
  2381. Особа #Шумак Оксана Василівна
  2382. Особа #Петросюк Владислав Вікторович
  2383. Особа #Загребельна Катерина Віталіївна
  2384. Особа #Гой Олексій Іванович
  2385. Особа #ФГ "АГРОС 2012"
  2386. Особа #Шушваль Ірина Вікторівна
  2387. Особа #Омельницька Т.В.
  2388. Особа #Мігалі Мар'яна Карлівна
  2389. Особа #Юришинець Мірелла Олександрівна
  2390. Особа #Сторожук Костянтин Петрович
  2391. Особа #Колобов Олександр Володимирович
  2392. Особа #Кащеєв Антон Олегович
  2393. Особа #Дрозд Олеся Миколаївна
  2394. Особа #Браташ Юрій Григорович
  2395. Особа #Браташ Ганна Анатоліївна
  2396. Особа #Сироїжко Максим Олександрович
  2397. Особа #Деречей Михайло Анатолійович
  2398. Особа #Рижий Костянтин Олексійович
  2399. Особа #Кожем'яка Іван Андрійович
  2400. Особа #Халаджі Олександр Іванович
  2401. Особа #Халаджі Ольга Вікторівна
  2402. Особа #Борозенець Сергій Віталійович
  2403. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Експетр - МК"
  2404. Особа #Гаврилішин Роман Романович
  2405. Особа #Кермач Тетяна Володимирівна
  2406. Особа #Злелюкін Олександр Миколайович
  2407. Особа #Шумейко Олена Олегівна
  2408. Особа #Інспектор 1 роти 4 батальйону Управління патрульної поліції м. Одеси Департамент патрульної поліції Нікуляк Максим Олександрович
  2409. Особа #Лікар Світлана Василівна
  2410. Особа #Савватинська Олена Петрівна
  2411. Особа #Державний реєстратор Більмацької районної державної адміністрації Запорізької області
  2412. Особа #Тарасевич Світлана Дмитрівна
  2413. Особа #Тарасевич Василь Вікторович
  2414. Особа #Бакланов Володимир Олександрович
  2415. Особа #Ющенко Світлана Василівна в інтересах неповнолітньої Ющенко Анни Анатоліївни
  2416. Особа #АТ «Оператор газорозподільної системи Івано-Франківськгаз»
  2417. Особа #Копйова Вікторія Михайлівна
  2418. Особа #Луцак Анастасія Олександрівна
  2419. Особа #Бартошевська Ірина Олексіївна
  2420. Особа #Бахурська Віра Михайлівна
  2421. Особа #Попик Василь Павлович
  2422. Особа #Бахурська Мар"яна Володимирівна
  2423. Особа #Новобузький РВ ДРАЦС ГТУЮ у Миколаївській області
  2424. Особа #Бахтін Артем Володимирович
  2425. Особа #Черкаський РВ філії "Центр пробації" в Черкаській області
  2426. Особа #Бельорін-Еррера Олександра Михайлівна
  2427. Особа #Малихіна Марія Олександрівна
  2428. Особа #Назар Олександра Антонівна
  2429. Особа #Кравченко Нонна Федорівна
  2430. Особа #Воронова Живецька Наталія Вікторівна
  2431. Особа #Теплов Володимир Борисович
  2432. Особа #Сірацька Ніна Петрівна
  2433. Особа #Кредитна спілка "Центр -Кредит"
  2434. Особа #Голобородько Світлана Іванівна
  2435. Особа #Осташук Василь Юрійович
  2436. Особа #Осташук Марія Василівна
  2437. Особа #Вихор Ігор Іванович
  2438. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Рен - Груп"
  2439. Особа #Камашкін Олексій Олегович
  2440. Особа #Камашкіна Надія Михайлівна
  2441. Особа #Браворіченко Віталій Сергійович
  2442. Особа #Журавель Олександра Василівна
  2443. Особа #Державний нотаріус Кропивницької Міської ДНК №1 Кушнір Вікторія Петрівна
  2444. Особа #Компаніївська районна рада
  2445. Особа #Черняєва Ніна Омельянівна
  2446. Особа #Штанченко Валерій Валентинович
  2447. Особа #Богатиренко Оксана Олександрівна
  2448. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Зет-Тур" м.Слов'янськ
  2449. Особа #Скоринін Владислав Валерійович
  2450. Особа #Територіальна громада села Киїнка Чернігівського району Чернігівської області в особі Киїнської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області
  2451. Особа #Лізун Володимир Іванович
  2452. Особа #Щербинський Андрій Петрович
  2453. Особа #Гаврилішина Валентина Пилипівна
  2454. Особа #Москаль Дмитро Петрович
  2455. Особа #Орган опіки та піклування Путильської районної державної адміністрації Чернівецької області
  2456. Особа #Маротчак Василь Іванович
  2457. Особа #Новіков Олег Станіславович
  2458. Особа #Новікова Олена Станіславівна
  2459. Особа #Сологуб В'ячеслав Васильович
  2460. Особа #Єремічук Богдан Георгійович
  2461. Особа #Кротова Марина Юріївна
  2462. Особа #ТОВ "ЮНІКАРГО УКРАЇНА"
  2463. Особа #АТ "Оператор газороздільної системи "Рівнегаз"
  2464. Особа #Водько Тетяна Станіславівна
  2465. Особа #Шута Жолт Михайлович
  2466. Особа #Бодне Оттілія Петрівна
  2467. Особа #Поперека Світлана Вікторівна
  2468. Особа #Сідашов Ігор Вікторович
  2469. Особа #Резанов Василь Сергійович
  2470. Особа #Камишний Ігор Васильович
  2471. Особа #Палашенко Ельвіра Анатоліївна
  2472. Особа #Головний державний виконавець міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Холодногірському та Новобаварському районах м.Харків ГТУЮ у Харківській області Фесун Олена Миколаївна
  2473. Особа #Надвинична Ольга Олександрівна
  2474. Особа #Карпєєв Олександр Юрійович
  2475. Особа #Судовий експерт Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз
  2476. Особа #Приватне підприємство - фірма "Днетра-Джет КО"
  2477. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Юніверс Медіа Корперейшн"
  2478. Особа #Сальніченко Дмитро Вікторович
  2479. Особа #Сабалдаш Марія Петрівна
  2480. Особа #Лобін Олександр Вячеславович
  2481. Особа #Жаткіна (Лаврик) Олена Миколаївна
  2482. Особа #Усатюк Марія Власівна
  2483. Особа #Подгорнюк Віра Григорівна
  2484. Особа #Марусієнко Михайло Анатолійович
  2485. Особа #Садига Юрій Андрійович-поліцейський капрал третього батальйону другої роти Управління патрульної поліції у Львівській області
  2486. Особа #Кунгуров Вячеслав Петрович
  2487. Особа #Колчар Юрій Михайлович
  2488. Особа #Ребенок Олександр Костянтинович
  2489. Особа #ТОВ " 555 Торгова мережа"
  2490. Особа #СТ ТОВ "Агрокомплекс"
  2491. Особа #ТОВ НВН "Білоцерківмаз"
  2492. Особа #П'ясецький Сергій Миколайович
  2493. Особа #Саковець Василь Петрович
  2494. Особа #Крецула Ігор Васильович
  2495. Особа #Дорофєєва Віра Василівна
  2496. Особа #Процко Валентина Дем'янівна
  2497. Особа #Роман Федір Іванович
  2498. Особа #Лаптєва Галина Юріївна
  2499. Особа #Нєдєв Сергій Степанович
  2500. Особа #Державний інспектор Відділу у Гусятинському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Ропій Юрій Борисович
  2501. Особа #Відділ контролю за використанням та охороною земель у Гусятинському
  2502. Особа #Холодило Ірина Анатоліївна
  2503. Особа #Шуст Дмитро Олександрович
  2504. Особа #Смитнова Віта Миколаївна
  2505. Особа #Бронніков Анатолій Кузьмич
  2506. Особа #Сидоренко Раїса Матвіївна
  2507. Особа #ВЦА м.Волноваха Донецька області
  2508. Особа #Юр'єв Олег Олегович
  2509. Особа #Федорці Дар'я Тарасівна
  2510. Особа #Населівський Максим Миколайович
  2511. Особа #Акціонерне товариство Комерцйійний банк"Приватбанк"
  2512. Особа #інспектор праці ГУ Держпраці у Львівській області Гумен В.І.
  2513. Особа #Приватний нотаріус Миргородського міського нот.округу Полтавської обл. Пазинич Руслан Вікторович
  2514. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю Торговий Дім "ІнтерТрансКомплект"
  2515. Особа #Державна податкова інспекція у Жовтневому районі м. Дніпра Головного управління ДФС у Дніпропетровській області
  2516. Особа #Мірясов Володимир Сергійович
  2517. Особа #Гратинська Тетяна Павлівна
  2518. Особа #Сушкова Олена Артурівна
  2519. Особа #Івоніна Надія Юріївна
  2520. Особа #Сушицька Світлана Русланівна
  2521. Особа #Хоміцький Сергій Іванович
  2522. Особа #Лебедюк Ольга Григорівна
  2523. Особа #Алфьорова Євдокія Павлівна
  2524. Особа #Цветкова Світлана Мар'янівна
  2525. Особа #Лєтніцина Олександра Василівна
  2526. Особа #Ворожбянська сільрада Лебединського району
  2527. Особа #Сіротін Володимир Іванович
  2528. Особа #Виконавчий комітет Бердянської міської ради Відділ ведення Державного реєстру виборців
  2529. Особа #Пацай Костянтин Олександрович
  2530. Особа #Ченгал Надія Платонівна
  2531. Особа #Токова Майя Вікторівна
  2532. Особа #Неботов Дмитро Валерійович
  2533. Особа #Вінник Денис Русланович
  2534. Особа #Шумаєв Володимир Олександрович
  2535. Особа #Литвиненко Равека Тодорівна
  2536. Особа #Акієв Ділявер Зекер'яйович
  2537. Особа #Лисковець Валерій Володимирович
  2538. Особа #Луняка Борис Миколайович
  2539. Особа #Настасенко Любов Павлівна
  2540. Особа #Ткачук Микола
  2541. Особа #Державний реєстратор виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради Одеської області Хорошун Вадим Михайлович
  2542. Особа #Слободяник Яна Валеріївна
  2543. Особа #Дільнична виборча комісія №492 Територіального виборчого округу №217
  2544. Особа #Танасійчук Андрій Сергійович
  2545. Особа #Русанов Євген Костянтинович
  2546. Особа #Дільниця № 650338
  2547. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців Каланчацької РДА
  2548. Особа #Хімяк Сергій Степанович
  2549. Особа #Зеленецький Андрій Леонідович
  2550. Особа #Петруша Марія Миколаївна
  2551. Особа #Петрушинська Галина Василівна
  2552. Особа #Поліськийц Анатолій
  2553. Особа #Міллер Нелі Степанівна
  2554. Особа #Корецька Любов Семенівна
  2555. Особа #Говикович Іван Степанович
  2556. Особа #Панчишин Любов Євстахіївна
  2557. Особа #Старший державний виконавець Міськрайонного ВДВС по ГТУЮ у Х/о Радчук Валентина В’ячеславівна
  2558. Особа #Сторцун Зоя Іванівна
  2559. Особа #Григор'ян Арсен Сергійович
  2560. Особа #ТОВ "Системні Інформаційні Рішення "Д"
  2561. Особа #Інспектор взводу №2 роти №1 батальйону №3 УПП в Одеській області Недін Андрій Вікторович
  2562. Особа #ФОП Кацан Н. В.
  2563. Особа #Павловський Геннадій Йожефович
  2564. Особа #Шрамко (Кухтіна) Анна Петрівна
  2565. Особа #Завадський Роман Олексійович
  2566. Особа #Старобезрадичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області
  2567. Особа #Старобезрадичівська сільська рада Київської області
  2568. Особа #Карандашов Олександр Іванович
  2569. Особа #Шостка Валерій Анатолійович
  2570. Особа #Баглюк Людмила Олександрівна
  2571. Особа #Дмитренко Каріна Ігорівна
  2572. Особа #Губа Ніна Антонівна
  2573. Особа #Алієв Шакір Каван огли
  2574. Особа #Погольська Світлана Федорівна
  2575. Особа #Масленський Микола Іванович
  2576. Особа #Горяшнік Віталій Федорович
  2577. Особа #Жорж Анастасія Павлівна
  2578. Особа #Головко Інна Валеріївна
  2579. Особа #Дерновий Сергій Олександрович
  2580. Особа #Дільнична виборча комісія №800576 Територіального виборчого округу №218
  2581. Особа #Потапюк Вадим Анатолійович
  2582. Особа #Дільнична виборча комісія №800567 Територіального округу №218
  2583. Особа #Чеховська Христина Володимирівна
  2584. Особа #Матійко Магдалина Федорівна
  2585. Особа #Тян Петро Васильович
  2586. Особа #Єріхова Ірина Володимирівна
  2587. Особа #Груба Ірина Василівна
  2588. Особа #Грубий Павло Петрович
  2589. Особа #Орган опіки та піклування Токмацької районної державної адміністрації Запорізької області в інтересах Іваненко Руслани Андріївни
  2590. Особа #ПрАТ"Страхова компанія" "БРОКБІЗНЕС"
  2591. Особа #Черток Микола Анатолійович
  2592. Особа #Вовк Богдан Федорович
  2593. Особа #Глушок Олена Іванівна
  2594. Особа #Куликівська Марина Іванівна
  2595. Особа #Гасанов Юсіф Камал огли
  2596. Особа #Жидаєв Василь Федорович
  2597. Особа #Чанцин Лі
  2598. Особа #Чуань Лю
  2599. Особа #Facebook Inc.
  2600. Особа #ТОВ «Завод «Дністровець»
  2601. Особа #Сабодаш Аполінарія Василівна
  2602. Особа #Мітін І.О.
  2603. Особа #Овідіопольський відділ поліції ГУНП в Одеській області
  2604. Особа #Генюта Валентина Михайлівна
  2605. Особа #Городнянська міська рада Чернігівської області (до якої входить Хотівлянська територіальна громада)
  2606. Особа #Лобко Оксана Іванівна
  2607. Особа #Рожина Ірина Сергіївна
  2608. Особа #Довбинчук Софія Володимирівна
  2609. Особа #Левін Юрій Олексійович
  2610. Особа #Державний реєстратор Федчишин Віктор Степанович Відділу економічного розвитку
  2611. Особа #Акціонерне товариство "Державний ощадний банк України" в особі філії - Запорізьке обласне управління
  2612. Особа #Москалу Костянтин Віорелович
  2613. Особа #Трутаєва Людмила Павлівна
  2614. Особа #адвокат Кметик Володимир Степанович
  2615. Особа #Асатарян Тігран Леваєвич
  2616. Особа #Жебуртович Надія Єгорівна
  2617. Особа #Сендецька Олена Федорівна
  2618. Особа #Сендецький Данило Сергійович
  2619. Особа #Саркисов Гарик Маргиленович
  2620. Особа #Гашкова Валентина Василівна
  2621. Особа #Синичко Альона -Андріана Миколаївна
  2622. Особа #Рукавишников Володимир Павлович
  2623. Особа #Юрків Назарій Іванович
  2624. Особа #ТОВ «Надія»
  2625. Особа #Товстенко Євгеній Миколайович 0361/10000/19
  2626. Особа #Базь Софія Георгіївна
  2627. Особа #Щедрин Роман Володимирович
  2628. Особа #Приватний нотаріус ДМНО Румянцева Таміла Вєзіровна
  2629. Особа #Лихолетов Олександр Вячеславович
  2630. Особа #Міжнародна бізнес компанія "СМАРТ ЛАЙФ ЛТД"
  2631. Особа #Державний реєстратор Виконавчого комітету Прилуцької міської ради Мась Ірина Олександрівна
  2632. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРОМСТРОЙІНОВАЦІЯ"
  2633. Особа #Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу - Мамай Ірина Володимирівна
  2634. Особа #Державний реєстратор Чернігівської районної адміністрації Чернігівської області Деркач Олена Анатоліївна
  2635. Особа #Залокоцька Стефанія Миколаївна
  2636. Особа #Залокоцький Ярослав Романович
  2637. Особа #КП "Агенція адміністративних послуг" в особі Гуцуляк Тетяни Віталіївни
  2638. Особа #Державний нотаріус Двадцять першої Київської державної нотаріальної контори Леонова Вікторія Олександрівна
  2639. Особа #Загудаєва Неля Федорівна
  2640. Особа #Герасименко Анастасія Петрівна
  2641. Особа #Герасименко Петро Федорович
  2642. Особа #Процко Ірина Ігорівна
  2643. Особа #Процко Юрій Миколайович
  2644. Особа #Паньківська Наталія Миколаївна
  2645. Особа #Паньківський Микола Васильович
  2646. Особа #Лейтенант поліції УПП в Житомирській області Поліцейський Кащук Віталій Віталійович 1 бат. 2 рота
  2647. Особа #Солом"янський районний відділ Головного управління державної міграційної служби України в місті Києві
  2648. Особа #Береснєва Наталія Леонідівна
  2649. Особа #Шиллер Володимир Людвигович
  2650. Особа #Споживчий кооператив "Камелот"
  2651. Особа #Вдовиченко Катерина Миколаївна
  2652. Особа #Короцінська Тетяна Вікторівна
  2653. Особа #Бессараб Ельвіна Миколаївна
  2654. Особа #Бессараб Євген Володимирович
  2655. Особа #Степовенко Алла Станіславівна
  2656. Особа #Передков Андрій Анатолійович
  2657. Особа #Фізична особо-підприємець Василенко Тетяна Іванівна
  2658. Особа #Штойка Артур
  2659. Особа #Андришин Олександр В.
  2660. Особа #ТзОВ " Володимирська фабрика гофротари"
  2661. Особа #Кіянюк Надія Геннадіївна
  2662. Особа #Територіальна громада в особі Балівської сільської Ради Дніпровського району
  2663. Особа #Канакова Яна Олексіївна в інтересах неповнолітнього сина Шейка Валентина Романовича
  2664. Особа #Авдіївський міський відділ держаівної реєстрації актів цивільного стану
  2665. Особа #Отсечкіна Світлана Теодорівна
  2666. Особа #Опря Станіслав Ігорович
  2667. Особа #Каплун Юрій Вікторович приватний нотаріус
  2668. Особа #Насурлаєва К.Е
  2669. Особа #Гасаненко Олександр Володимирович
  2670. Особа #Адамчук Людмила Георгіївна
  2671. Особа #Євсеєвська Владлена Миколаїівна
  2672. Особа #Первак Наталія Миколаїівна
  2673. Особа #Остролуцький Ростислав Володимирович
  2674. Особа #Житлово-будівельний кооператив "Нігинський 61
  2675. Особа #Корнейчук Олексій Антонович
  2676. Особа #Тарапан Любов Олександрівна
  2677. Особа #Добровецький Михайло Юрійович
  2678. Особа #Придніпровський ВДВС у м. Черкаси ЦМУ МЮ (м.Київ)
  2679. Особа #Приватний нотаріус Дніпровського міського округу Анісімов В.Е.
  2680. Особа #Індустріальний відділ Державної виконавчої служби
  2681. Особа #Мищенко Олексій Сергійович
  2682. Особа #Бугрова Валентина Никифорівна
  2683. Особа #Головнін Михайло Сергійович
  2684. Особа #Малишко Ростислав Володимирович
  2685. Особа #Яковенко Олександр Сергійович інспектор взводу № 2 роти №2 батальйону №1 полку патрульної поліції в м. Кривий РігУправління патрульної поліції в Дніпропетровській області
  2686. Особа #Біржа нерухомост "Едвайс-Консульт"
  2687. Особа #Шакіна Тамара Іванівна
  2688. Особа #Шакін Юрій Борисович
  2689. Особа #Зверинцев Володимир Юрійович
  2690. Особа #Шакіна Зоя Юріївна
  2691. Особа #Бастикайтес Олег Олександрович
  2692. Особа #Публічне акціонерне товаривство "Укрсоцбанк"
  2693. Особа #ФОП Кадик Орест Омелянович
  2694. Особа #Служба у справах дітей Нікопольської міської ради Дніпропетровської обл.
  2695. Особа #Шишко Віктор Вікторович
  2696. Особа #Філімонова Катерина Володимирівна
  2697. Особа #Мазаненко (Щербина) Тетяна Миколаївна
  2698. Особа #Компанія перекладу "Марінтер"
  2699. Особа #Кавчук Володимир Михайлович
  2700. Особа #Заболотна Марія Володимирівна
  2701. Особа #Адвокат Остапенко Д.М.
  2702. Особа #Директор ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ" А.В.Дзюбенко
  2703. Особа #Лясковець Едуард Олександрович
  2704. Особа #Смородський Вадим Євгенович
  2705. Особа #Паляничка Карина Анатолівна
  2706. Особа #Кононюк Валерія Миколаївна
  2707. Особа #Кононюк Лідії Микитівни
  2708. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Метінвест Інжиніринг" м. Маріуполь
  2709. Особа #Цьвок Роман Павлович
  2710. Особа #Бойко Владислав-Северин Андрійович
  2711. Особа #Корб"як Михайло Юрійович
  2712. Особа #Корб"як Оксана Вікторівна
  2713. Особа #Штаненко Олександр Петрович
  2714. Особа #Луцко Микола Якович
  2715. Особа #Котар Марина Аркадіївна
  2716. Особа #Ластовина Володимир Васильович
  2717. Особа #Мерзенюк Олександр Володимирович
  2718. Особа #Гіржева Алла Миколаївна
  2719. Особа #Соловйова Наталія Серіївна
  2720. Особа #Шило Аліна Михайлівна
  2721. Особа #Управління Протидії митним Правопорушенням та МВ Харківська Митниця ДФС
  2722. Особа #Міщенко Людмила Яковлівна
  2723. Особа #Єфоян Карина Сергіївна
  2724. Особа #Данько Софія Леонідівна
  2725. Особа #Навратюк Любов Костянтинівна
  2726. Особа #ТОВ "Транс-Радогаст"
  2727. Особа #Панченко Рузана Сергіївна
  2728. Особа #Войцях Євгеній Анатолійович
  2729. Особа #Хижняк Сергій Констянтинович
  2730. Особа #Лічний Віктор Сергійович
  2731. Особа #Лічна Оксана Францівна
  2732. Особа #Павченко Олександр Анатолійович
  2733. Особа #Бальковська Тетяна Володимирівна
  2734. Особа #Захарова Л.О.
  2735. Особа #Приватний нотаріус Ушивець Ольга Юріївна
  2736. Особа #Служба у справах ітей по Моск. району Департаменту служб у справах дітей ХМР
  2737. Особа #Загальноосвітня школа № 31
  2738. Особа #Територіальний відділ освіти Малиновського району Департаменту освіти та науки Одеської міської Ради
  2739. Особа #Департамент освіти та науки Одеської міської Ради
  2740. Особа #Служба у справах дітей Одеської міської Ради
  2741. Особа #Обертинська Наталія Алімовна
  2742. Особа #Маковська О.М.
  2743. Особа #Товариствоз обмеженою відповідальністю "Альянс"
  2744. Особа #Гіряк Денич Іванович
  2745. Особа #Бортновський Максим Юрійович
  2746. Особа #Петровський Борис Васильович
  2747. Особа #Паславський Ігор Данилович
  2748. Особа #Мацегора Ігор Анатолійович
  2749. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Європейська агенція з поверне
  2750. Особа #Клименко Максим Станіславович
  2751. Особа #Херсонська місцева прокураиура
  2752. Особа #Прокурор у кримінальному провадженні-начальник Городенківського відділу Тисменицької місцевої прокуратури радник юстиції Л.Вівчарук
  2753. Особа #Лухтай Сергій Миколайович
  2754. Особа #Козікіна Ірина Володимирівна
  2755. Особа #Ципнятова Наталія Олександрівна
  2756. Особа #Мисюк Борис Васильович
  2757. Особа #Нагалісова Олена Григорівна
  2758. Особа #Бірюкова Катерина Вікторівна
  2759. Особа #Мига Ніна Миколаївна
  2760. Особа #ДВК ВК № 320626 ТВО №95
  2761. Особа #Панасюк Олександр Макарович
  2762. Особа #Арешкіна Марія Гаврилівна
  2763. Особа #Мале приватне підприємство ПАЛЛАДА
  2764. Особа #Кузьміна Людмила Трифонівна
  2765. Особа #Матковська Лідія Олександрівна
  2766. Особа #Гончаренко Олена Володмиирівна
  2767. Особа #Розломова Ніна Василівна
  2768. Особа #Стоцький Валерій Васильович
  2769. Особа #Стоцька Ірина Геннадіївна
  2770. Особа #Бараш Микола Володимирович
  2771. Особа #Бараш Раїса Йосипівна
  2772. Особа #Папіж І.В.
  2773. Особа #Горбатюк Катерина Павлівна
  2774. Особа #ДВК ВК № 320594ТВО №95
  2775. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців Києво-Святошинської РДА
  2776. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Києво-Святошинської РДА
  2777. Особа #Євтушок Роман Васильович
  2778. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці 321428 ТВО № 95
  2779. Особа #Богдюк Алла Олексіївна
  2780. Особа #Сироватко Сергій Віталійович
  2781. Особа #Гладиревська Марина Борисівна
  2782. Особа #Парфілов Олексій Юрійович
  2783. Особа #Цуркан Євдокія Денисівна
  2784. Особа #Лісняк Марія Карлівна
  2785. Особа #Мажарова Ніна Володимирівна
  2786. Особа #Пітомцева Тетяна Петрівна
  2787. Особа #Рокітна ( Яблучанська) Олена Володимирівна
  2788. Особа #Фізична особа-підприємець Оганесян Артак Ашотович
  2789. Особа #Поляков Костянтин Вадимович
  2790. Особа #Державний нотаріус Десятої Київської нотаріальної контори Давидова Тетяна Миколаївна
  2791. Особа #Плащенко Микола Миколайович
  2792. Особа #Перевозник Галина Павлівна
  2793. Особа #Акціонерне товариство "Державний ощадний банк "України" в особі начальника філії - Головне управління по м.Києву та Києвській області АТ "Ощадбанк"
  2794. Особа #Якобчук Тетяна Юріївна
  2795. Особа #Кононенко Богдан Олександрович
  2796. Особа #Мішакіна Наталія Юріївна
  2797. Особа #Омелаєнко Андрій Олександрович
  2798. Особа #ТОВ «Фінансова компанія «Форза»
  2799. Особа #Терзі Дар*я Пантеліївна
  2800. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія "Про-Консалтінг"
  2801. Особа #Кусков Михайло Сергійович
  2802. Особа #Нельга Ігор Віталійович
  2803. Особа #Інспектор Патрульної поліції помічник чергового СКЛП №1 Березанського ВПОВП ГУНП в Миколаївській області Прокопенко Костянтин Павлович
  2804. Особа #Пурі Микола Сергійович
  2805. Особа #Ключковський Володимир
  2806. Особа #Соловйов Олексій Ілліч
  2807. Особа #Бунякіна Катерина Миколаївна
  2808. Особа #Кобець Валерій Савич
  2809. Особа #ТОВ Агродар-Україна Плюс
  2810. Особа #Дмитрів Григорій Степанович
  2811. Особа #Тіняков Анатолій Володимирович
  2812. Особа #Петрушкін Володимир Олексійович
  2813. Особа #Ліанг Гуй
  2814. Особа #Губка Анна Костянтинівна
  2815. Особа #Губка Євгеній Олександрович
  2816. Особа #Ортинська Анастасія Юріївна
  2817. Особа #Головний державний виконавецб Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства України Сидоренко Роман Григорович
  2818. Особа #Герасимчук Таїса Володимирівна
  2819. Особа #ТОВ ВКФ Прометей-Південь
  2820. Особа #Круковець Віталіна Едуардівна
  2821. Особа #Провідошина Катерина Сергіївна
  2822. Особа #Таранюк Євген Михайлович
  2823. Особа #Шевчук Тетяна Романівна
  2824. Особа #Пилип Вероніка Геннадіївна
  2825. Особа #Родіонова А.М
  2826. Особа #Мереф'янське РВ АТ "Харківобленерго"
  2827. Особа #Шкребець В’ячеслав Олександрович
  2828. Особа #Куп'янськ ЮК - Акопян Т.А.
  2829. Особа #Тураш Лілія Георгіївна
  2830. Особа #Неумержицький Андрій Олександрович
  2831. Особа #Фізична особа-підприємець Тернавська Валенитна Василівна
  2832. Особа #Горщар Василь Васильович
  2833. Особа #Маренков Ігор Юрійович
  2834. Особа #Рєпенко Валентин Миколайович
  2835. Особа #ТОВ "СИНГЛ АВТО"
  2836. Особа #Перша кам'янська державна нотаріальна контора
  2837. Особа #Міськрайонне управління у Петриківському районі та м. Кам'янське Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області
  2838. Особа #Тетюра Ірина Миколаївна в інтересах неповнолітньої дитини Тетюри Світлани Миколаївни
  2839. Особа #Тетюра Ірина Миколаївна в інтересах неповнолітньої дитини Тетюри Ольги Миколаївни
  2840. Особа #ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ІНОКС-Л
  2841. Особа #ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДК МІДАС
  2842. Особа #Карасевич Світлана Анатоліївна
  2843. Особа #Григо Ганна Леонідівна
  2844. Особа #Приватний нотаріус Бердянського міського нотаріального окргу Запорізької області Романченко Віталій Володимирович
  2845. Особа #Кочетов Андрій Володимирович
  2846. Особа #Територіальна громада міста Бердянська Запорізької області в особі Бердянської міської ради
  2847. Особа #Михалко Олександр Вікторович
  2848. Особа #Кашивська Алевтина Василівна
  2849. Особа #Кандюк Світлана Василівна
  2850. Особа #Першиков Євгеній Ігорович
  2851. Особа #Марінов Микола Миколайович
  2852. Особа #Плютяк Лідія Анатоліївна
  2853. Особа #Береза Зіновій Володимирович
  2854. Особа #Щесняк Іванна Володимирівна
  2855. Особа #АТ " Львівгаз"
  2856. Особа #Рєзнік Оксана Сергіївна
  2857. Особа #Кравець Руслана Олексіївна
  2858. Особа #Ілліаді Лія Валеріївна
  2859. Особа #Костенюк Ольга Михайлівна
  2860. Особа #Костенюк Леонід Сергійович
  2861. Особа #Яковишен Руслан Леонідович
  2862. Особа #Туровець Андрій Анатолійович
  2863. Особа #Бокун (Дідик) Олена Олександрівна
  2864. Особа #Николишин Ольга Петрівна
  2865. Особа #Лі Вадим Макарович
  2866. Особа #Фізична особа Перепелін Євген Васильович м.Маріуполь
  2867. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Маріупольсьский лікеро-горілчаний завод" м.Маріуполь
  2868. Особа #ПТ Ломбард Комод Горбач о.О. і компанія Директор Гобач Олександр олегович
  2869. Особа #БОЧАРОВ Павло Євгенійович
  2870. Особа #Данільченко Інга Робертівна
  2871. Особа #Маліновський Ростислав Федорович
  2872. Особа #Мар'янівська загальноосвітня школа 1-3 ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області
  2873. Особа #Тихонравов Констянтин Павлович
  2874. Особа #Сільськогосподарський виробничий кооператив "Ім. Т.Г. Шевченка"
  2875. Особа #Комісаренко Микола Іванович
  2876. Особа #Ватуля Катерина Анатоліївна
  2877. Особа #ТОВ "Тимірязівське"
  2878. Особа #Крівошапко Геннадій Юрійович
  2879. Особа #ТОВ "Телеканал "СТБ"
  2880. Особа #Сіра Алла Василівна
  2881. Особа #Клишнатий Олексій Андрійович
  2882. Особа #Гусєва Лариса Юхимівна
  2883. Особа #Маршал Володимир Віталійович
  2884. Особа #Жмака Тетяна Володимирівна
  2885. Особа #Верховський Ігор Анатолійович
  2886. Особа #Назарець Зінаїда Олексіївна
  2887. Особа #Лехан Анатолій Никифорович
  2888. Особа #Неліпа Марія Максимівна в особі законного представника Неліпи Тамари Борисівни
  2889. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Ес.Ді.Сі. Груп"
  2890. Особа #Неліпа Артем Максимович в особі законного представника Неліпи Тамари Борисівни
  2891. Особа #Пакушевський Михайло Іванович
  2892. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ФАВОРИТ-ГРУП"
  2893. Особа #Грозинський Григорій Іванович
  2894. Особа #Сергієв Сергій Леонідович
  2895. Особа #Лаврентьєв Володимир Олександрович
  2896. Особа #Гак Олександр Сергійович
  2897. Особа #Ляховська Ганна Федорівна
  2898. Особа #Горбань Валерія Іванівна
  2899. Особа #Михайлик Марія Олегівна
  2900. Особа #Львівське Комунальне підприємство "Янів-405"
  2901. Особа #Бухало Ілона Володимирівна
  2902. Особа #Алексєєва Катерина Леонідівна
  2903. Особа #Голуб Григорій Григорович
  2904. Особа #Глушко Лілія Олександрівна
  2905. Особа #Виноградівська районна державна адміністрація України
  2906. Особа #Керечанин Валентина Олександрівна
  2907. Особа #Мангушський відділ ММП №1
  2908. Особа #Келіна Оксана Борисівна
  2909. Особа #Осипенко Олена Борисівна
  2910. Особа #Шваб Юлія Вікторівна
  2911. Особа #Осипенко Євгеній Олександрович в інтересах малолітньої ОсипенкоК.Є.
  2912. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Літос актив"
  2913. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Управляюча компанія "Служба комунального сервісу"
  2914. Особа #Сафаров Олег Кабетович
  2915. Особа #Антоненко Галина Дмитрівна
  2916. Особа #Грабовенко Володимир Степанович
  2917. Особа #Стрілецька Яна Феліксовна
  2918. Особа #Костов Олександр Костянтинович
  2919. Особа #Безнос Віталій Олександрович
  2920. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Хелмкойл Україна"
  2921. Особа #Галіцин Ярослав Вікторович
  2922. Особа #Державна установа "Лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України на водному транспорті" м.Чорноморськ
  2923. Особа #Юда Анатолій Борисович
  2924. Особа #Дудниченко Олександр Валентинович
  2925. Особа #Дудниченко Дар'я Олександрівна
  2926. Особа #Дудниченко Денис Олександрович
  2927. Особа #Скитецька Лідія Валеріївна
  2928. Особа #Горєлов Сергій Олександрович (12019080060000398)
  2929. Особа #Горєлова Олена Дмитрівна
  2930. Особа #адвокат Жилінська Т.П.
  2931. Особа #Ничипорчук Володимир Ігорович
  2932. Особа #Остапець Станіслав Володимирович
  2933. Особа #Ставрат Вадим Вадимович
  2934. Особа #Заверуха Наталія Іванівна(приватний нотаріус)
  2935. Особа #Головащенко Алла Вікторівна
  2936. Особа #Кучерявенко Євгенія Миколаївна
  2937. Особа #Британчук Олександр Олександрович
  2938. Особа #Лук'яненков Андрій Андрійович
  2939. Особа #Рисенко Лариса Вікторівна
  2940. Особа #Романовська Людмила Антонівна
  2941. Особа #Служба у справах дітей Голосіївської районної в м.Києві державна адміністрація
  2942. Особа #Биченко Тетяна Григорівна
  2943. Особа #Удовіченко Антон Владленович
  2944. Особа #Удовіченко Анастасія Юріївна
  2945. Особа #Послєдніченко Владислав Юрійович
  2946. Особа #Главатських Андрій Аркадійович
  2947. Особа #Безуглов Євгеній Борисович
  2948. Особа #Гундирева Ніна Яківна
  2949. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Центр Автовиплат поліс" в особі директора Шелепінського Ореста Михайловича
  2950. Особа #Фомічов Дмитро Володимирович
  2951. Особа #Форманчук Іван Святославович
  2952. Особа #Барашивець Володимир Сергійович
  2953. Особа #Максимічева (Фомічова ) Лариса Олександрівна
  2954. Особа #Домарацький Дмитро Анатолійович
  2955. Особа #Лапшина Наталя Григорівна
  2956. Особа #Рисленко Геннадій Васильович
  2957. Особа #Рисленко Тетяна Олегівна
  2958. Особа #Паніна Тетяна Петрівна
  2959. Особа #Кіщик Андрій Володимирович
  2960. Особа #Шкурко Роман Олександрович
  2961. Особа #Борищик Тамара Леонардівна
  2962. Особа #Жукова Тамара Данилівна
  2963. Особа #Акціонерне товариство Оператор газорозподільної системи "Київоблгаз"
  2964. Особа #Ігельник Максим Семенович
  2965. Особа #Стеблюк Денис Вікторович
  2966. Особа #Струк Анна Віталіївна
  2967. Особа #ОСББ "Вишневського-13"
  2968. Особа #Кузьмін Ілля Валерійович
  2969. Особа #Каштан Олександр Богданович
  2970. Особа #Крижанівська М.А.
  2971. Особа #Гарнага Яна Василівна
  2972. Особа #Джурджа Мирослав Рудольфович
  2973. Особа #Іванов Ігор Єгорович
  2974. Особа #Власиков Віталій Максимович
  2975. Особа #Часник М.М.
  2976. Особа #Думнова Світлана Дмитрівна
  2977. Особа #Семенко Олег Станіславович
  2978. Особа #Оболонський районний ум. Києві відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у м. Києві
  2979. Особа #Мусієнко Вікторія Валеріївна
  2980. Особа #Кірнев Віталій Васильович
  2981. Особа #ТОВ "Спорттрикотаж" м. Харків
  2982. Особа #Соромітько Юрій Олександрович
  2983. Особа #Вусик Вадим Петрович
  2984. Особа #Чичкань Владислав Іванович
  2985. Особа #Ямборко Світлана Петрівна
  2986. Особа #Іванківо-Чорнобильське відділ Броварської місцевої прокуратури
  2987. Особа #товариство з обмеженою відповідальністю “ВС ГРУП МЕНЕДЖМЕНТ"
  2988. Особа #Мисака Валентина Олексіївна
  2989. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ТММ-Енергобуд Менеджмент"
  2990. Особа #Дендера Олександр Олександрович
  2991. Особа #Акціонерне товарство "ДТЕК "Донецькобленерго"
  2992. Особа #Кучерина Тетяна Павлівна
  2993. Особа #Городіщенко Оксана Вікторівна
  2994. Особа #Кобзарь Людмила Микитівна
  2995. Особа #Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області в особі Жовтоводського відділу
  2996. Особа #Аджи-Мамутова Альвіна Екремівна
  2997. Особа #Болог Анна Вікторівна
  2998. Особа #Болог Олександр Андрійович
  2999. Особа #Єрохов Дмитро Сергійович
  3000. Особа #Комунальне некормеційне підприємство "Міська клінічна багатопрофільна лікарня №25 ХМР
  3001. Особа #Бобаль Мар"яна Євгенівна
  3002. Особа #Бобаль Ганна Ласлівна
  3003. Особа #Приватний нотаріус Більмацького районного округу Запорізької області Ярошенко С.В.
  3004. Особа #Гапяк Ірина Михайлівна
  3005. Особа #Білоус Маргарита Олегівна
  3006. Особа #Нікітіна Ольга Глібівна
  3007. Особа #Шафорост Андрій Володимирович
  3008. Особа #Семенов Костянтин Павлович
  3009. Особа #Візінський Михайло Степанович
  3010. Особа #Рєзко Микола Костянтинович
  3011. Особа #Габатель Вікторія Володимирівна
  3012. Особа #Головний державний виконавець відділу примусового виконання рішень УДВС ГТУЮ в Херсонській області Григоренко Михайло Юрійович
  3013. Особа #Адвокатське об'єднання "АКСІОМА"
  3014. Особа #Міськів Віталій Володимирович
  3015. Особа #Джафаров Еинула
  3016. Особа #Черних Ольга Вікторівна
  3017. Особа #Якобше Марія Іванівна
  3018. Особа #Коцюба Антон Сергійович
  3019. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Бісон-Трейд"
  3020. Особа #Астапєєва Ольга вікторівна(для кореспонденції)
  3021. Особа #Статівка О.Є (пред-к позивача Астапєєвої О.В.)
  3022. Особа #Діхтяренко Сергій Олександрович
  3023. Особа #Завгородна Олена Петрівна
  3024. Особа #Авакян Хачатурян Алікович
  3025. Особа #Єремеєв Богдан Вікторович
  3026. Особа #ТОВ "ПТАХОФАБРИКА " "ЗАРІЧНА "
  3027. Особа #Брутковська Віра Юріївна
  3028. Особа #Семенко Світлана Євгеніївна
  3029. Особа #Хмелюк Володимир Анатолійович
  3030. Особа #ЛАШКО Олександр Андрійович
  3031. Особа #О.А.Крижановська
  3032. Особа #Ковачевич Г.
  3033. Особа #Дикун Ольга Сергіївна
  3034. Особа #Ханова Ганна Володимирівна
  3035. Особа #Виконком Нововолинської міської ради в інтересах малолітньої Болотюк Олени Валеріївни
  3036. Особа #Абруміа Александре Йосипович
  3037. Особа #Орган опіки та піклування Дніпровської районної в м.Києві державна адміністрації
  3038. Особа #Васильківська Лариса Вікторівна
  3039. Особа #Решетилівський відділ Кобеляцької місцевої прокуратури (прокурор Козир Є.І.)
  3040. Особа #Мірза Валерій Михайлович
  3041. Особа #ДП" Новогалещинська біологічна фабрика"
  3042. Особа #Ховхун Едуард Романович
  3043. Особа #Бітюкова Марина Вікторівна
  3044. Особа #Купар Ігор Юрійович - адвокат
  3045. Особа #Куцак Людмила Сергіївна
  3046. Особа #Мусій Лілія Валеріївна
  3047. Особа #Клишевська Наталя Володимирівна
  3048. Особа #Гулида Віктор Іванович
  3049. Особа #Пинтя Євгеній Анатолійович
  3050. Особа #Мовмига Леонід Леонідович
  3051. Особа #Комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Скадовської міської ради
  3052. Особа #Гаврик Любов Володимирівна
  3053. Особа #Подковка А.Ю.
  3054. Особа #Рябко Ганна Олександрівна
  3055. Особа #Келембет Катерина Ігорівна
  3056. Особа #Півнов Микола Михайлович
  3057. Особа #Півнова Олена Дмитрівна
  3058. Особа #Влахов Віталій Віталійович
  3059. Особа #Путря Людмила Григорівна
  3060. Особа #Ванчишин Ірина Федорівна
  3061. Особа #Рачинська Тетяна Олександрівна
  3062. Особа #Рачинська Олена Олександрівна
  3063. Особа #Бризгун Оксана Сергіївна
  3064. Особа #Лободін Руслан Юрійович
  3065. Особа #Цибульський Георгій Олександрович
  3066. Особа #Скорін Сергій Олегович
  3067. Особа #Садніцький Любомир Васильович
  3068. Особа #Аламе Васім Юсуф
  3069. Особа #Солом'янський Центрпробації
  3070. Особа #Розумейко Анастасія Анатоліївна
  3071. Особа #Діхтяренко Богдан Андрійович
  3072. Особа #Пряженцев Анатолій Анатолійович
  3073. Особа #Пряженцева Олена Євгенівна
  3074. Особа #Галушко Олександр Євгенович
  3075. Особа #Можар-Галушко Стефанії-Євгенії Олександрівни
  3076. Особа #Галушка Святослава Серафіма Олександровича
  3077. Особа #Мойса Любов Миколаївна
  3078. Особа #ТГ в особі Виконавчого комітету Запорізької сільської Ради Софіївського району
  3079. Особа #Іванніков Сергій Михайлович
  3080. Особа #Ісайчева Марія Олексіївна
  3081. Особа #Єльник Марія Петрівна
  3082. Особа #Селивончик Ніна Трохимівна
  3083. Особа #Проказа Юрій Романович
  3084. Особа #ПП "Вест-Ост Транс"
  3085. Особа #АТ КБ ""ПРИВАТБАНК
  3086. Особа #Зваричук Зоя Володимирівна
  3087. Особа #Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Добробут-64" в особі керівника (голови правління) Литвинюк Ганна Василівна
  3088. Особа #Андрющенко Віктор Олексійович
  3089. Особа #Нетреба Світлана Петрівна
  3090. Особа #Татаурова Наталія Євгеніївна
  3091. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Добродія трейд"
  3092. Особа #Горяйнова Марія Олександрівна
  3093. Особа #Маєвська Аліна Денисівна
  3094. Особа #Столяров Ігор Ігорович (12019080050001608)
  3095. Особа #Войтович Вадим Віталійович (12019080050001608)
  3096. Особа #Ціомашко В.О.
  3097. Особа #Кобзар Дмитро Віталійович
  3098. Особа #Варакін Володимир Якович
  3099. Особа #Патлух Олег Петрович
  3100. Особа #Сосновська Віта Василівна
  3101. Особа #Пильова Ольга Володимирівна
  3102. Особа #Кузьмич Михайло Борисович
  3103. Особа #Фойдюк Іванна Вікторівна
  3104. Особа #Гучканюк Тетяна Василівна
  3105. Особа #Грапенюк Ольга Михайлівна
  3106. Особа #Борсук Павло Вікторович
  3107. Особа #Дубровський Роман Володимирович
  3108. Особа #Прокуратура АРК Познаховський Святослав Анатолійович
  3109. Особа #Мироненко ( Клюкіна) Наталія Михайлівна
  3110. Особа #відвід судді Левко В.Б. (1-кс/755/4827/19)
  3111. Особа #відвід судді Левко В.Б. (1-кс/755/4826/19)
  3112. Особа #Дільнична виборча комісія № 800674
  3113. Особа #Полвцейський УПП в Черкаській обл. Пташник Г.В.
  3114. Особа #Поліцейський УПП в Черкаськіій обл. Пташник Г.В.
  3115. Особа #Виборча дільниця № 321125
  3116. Особа #виборча дільниця №18
  3117. Особа #Матейченко Олександр Павлович
  3118. Особа #Левіна Валентина Андріївна
  3119. Особа #Фізична особа-підприємець Вернигора Жанна Володимирівна
  3120. Особа #Фізична особа-підприємець Голік Олена Олександрівна
  3121. Особа #Приватне підприємство "Тюсо"
  3122. Особа #ТОВ "Гіперстардер Україна"
  3123. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Брайленд"
  3124. Особа #Мазурова Аліна Миколаївна
  3125. Особа #ГУ Державної фіскальної служби в Одеській області
  3126. Особа #ФОП Бєляшин Олександр Олександрович
  3127. Особа #Фізична особа-підприємець Козак Сергій Олександрович
  3128. Особа #Муха Андрій Ігорович - діє в інтересах ДП"Харківська лісова науково дослідна станція"
  3129. Особа #Кованьова Юлія Віталіївна
  3130. Особа #ДП «Харківська лісова науково дослідна станція» в особі директора Мостепанюк Андрій Андрійович
  3131. Особа #Міжрайонний відділ державної виконавчої служби по Дергачівському та Золочівському
  3132. Особа #Головний спеціаліст сектору інспекційної роботи Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту територіального контролю Харківської міської ради Світличний Євгеній Вячеславович
  3133. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Балтік-Форкліфт"
  3134. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Підзеспецбуд"
  3135. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "АТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
  3136. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців %Ковпаківського району м. Суми Сумської міської ради
  3137. Особа #Управління соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області
  3138. Особа #ОКП "Донецьктеплокомуненерго"в інтересахВиробничої одиниці обласного комунального підприємства "Донецьктеплокомуненерго""Краснолиманська тепломережа"
  3139. Особа #Монченко Іван Миколайович
  3140. Особа #Сівкова Тетяна Григорівна
  3141. Особа #Сівков Олександр Олександрович
  3142. Особа #Мельников Денис Олександровчич
  3143. Особа #Бетринак Павло Володимирович
  3144. Особа #ТОВ"ФК Інвест Хаус"
  3145. Особа #Євтух Віктор Григорович
  3146. Особа #Ремінський Ігор Павлович
  3147. Особа #Тимощук Олексій Юрійович
  3148. Особа #Порохов Сергій Євгенович
  3149. Особа #Єленець Павло Іванович
  3150. Особа #Пясецька Любов Андріївна
  3151. Особа #Дацків Олег Петрович
  3152. Особа #Прокурор Ярема А.
  3153. Особа #Кропівцов В'ячеслав Юрійович
  3154. Особа #Постольний Сергій Анатолійович
  3155. Особа #Білевич Владислав Максимович
  3156. Особа #Бохонок Т.С.
  3157. Особа #Наумов Д.О.
  3158. Особа #Павлучкович Христина Володимирівна
  3159. Особа #Скалева Ірина Олександрівна
  3160. Особа #Мальченко Любов Андріївна
  3161. Особа #Скальський Василь Михайлович
  3162. Особа #Сидорик Остап Васильович
  3163. Особа #Гринчишена Яна Андріївна
  3164. Особа #Шередько Тарас Григорович
  3165. Особа #Дільнича Виборча комісія виборчої дільниці № 461813
  3166. Особа #Габшій Любомира Миколаївна
  3167. Особа #ТзОВ "НЬЮ Файненс СЕРВІС"
  3168. Особа #Візняк Марія Миколаїівна
  3169. Особа #Дільнична виборча комісія № 461894
  3170. Особа #Гижий Олег Володимирович
  3171. Особа #Бачинський Ігор Ілліч
  3172. Особа #Джура Роман Володимирович
  3173. Особа #Мацкевич Андрій Олександрович
  3174. Особа #Демидюк Руслан Ігорович
  3175. Особа #Зільник Ігор Михайлович
  3176. Особа #Передача в дохід держави мобільного телефону вилученого в засудженого
  3177. Особа #про предачу в дохід держави грошових коштів
  3178. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці№462104 територіального виборчої дільниці №118
  3179. Особа #Боднар Олеся Степанівна
  3180. Особа #відділ ведення державного реєстру виборців ШРА ЛМР
  3181. Особа #Нагірний Р.М
  3182. Особа #Петрів Іван Стефанович
  3183. Особа #Дільнична виборча комісія № 461782
  3184. Особа #Фединчук Назар Миколайович
  3185. Особа #Чорна Іванна Іванівна
  3186. Особа #Гулієв Араз Алмазович
  3187. Особа #Романів Григорій Романович
  3188. Особа #Носенко Євген Олександрович
  3189. Особа #Блезнюк Олександр Євгенович
  3190. Особа #Начальнику державної установи " Львіська установа виконання покарань (№19)" Кутовому В.А. для вручення підозрюваному Шишці Р.І.
  3191. Особа #Пелех Ярослав Григорович
  3192. Особа #Дільнична виборча комісія № 460473
  3193. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Жовківської РДА
  3194. Особа #Шидловська Марія Анатоліївна
  3195. Особа #Щелкунова Жанетта Валеріївна
  3196. Особа #Авлас Олена Миколаївна
  3197. Особа #Дільнича Виборча комісія виборчої дільниці № 461811
  3198. Особа #Механчук Регіна
  3199. Особа #Корпан Орест Ігорович
  3200. Особа #Дільнична виборча коміся виборчої дільниці №461859 територіального виборчого округу №117
  3201. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців Галицької районної адміністрації ЛМР
  3202. Особа #Шастун Альона Василівна
  3203. Особа #Горлов Георгій Васильович
  3204. Особа #Чудійович Іван Васильович
  3205. Особа #Угнивенко Анатолій Миколайович
  3206. Особа #Скочкова Світлана Вікторівна
  3207. Особа #Дільнича вибрча комісія № 320122
  3208. Особа #Трунов Юрій Андрійович
  3209. Особа #Кривошей Ганна Анатолівна
  3210. Особа #Старчай Віктор Борисович
  3211. Особа #Старчай Валентина Степанівна
  3212. Особа #Зубаль В.А.
  3213. Особа #Казішин Галина Петрівна
  3214. Особа #передачу в дохід держави мобільного телефону
  3215. Особа #Бурзаніца Олександр Миколайович
  3216. Особа #Кістаєв Андрій Сергійович
  3217. Особа #Одінцова Вікторія Евгенівна
  3218. Особа #Тюпіна Ірина Анатоліївна
  3219. Особа #Посохова Наталія Миколаївна
  3220. Особа #Посохов В'ячеслав Михайлович
  3221. Особа #Посохова Марина В'ячеславівна
  3222. Особа #Державний нотаріус Головащенко О.Л. Шоста Харківська державна нотаріальна контора ГТУЮ у Харківській обл.
  3223. Особа #Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Світанок@71" в особі голови Ромашко Володимира Олексійовича
  3224. Особа #Фізична особа-підприємець Панченко Людмила Миколаївна
  3225. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Екологічні технології та Будівництво"
  3226. Особа #Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців сектору державної реєстрації Лугинської районної державної адміністрації Козачок Наталія Володимирівна
  3227. Особа #Ясінянська селищна рада Рахівського району
  3228. Особа #Стойчева Дарія Ромеовна
  3229. Особа #ЖОГЛІКОВ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  3230. Особа #Беляєв Віктор Євгенійович
  3231. Особа #Дошкільний навчальний заклад "Монтессорі-Сад"" Дарницького району м. Київ
  3232. Особа #ТОВ "Алтєк"
  3233. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробничий центр "Інфозахист"
  3234. Особа #Шабала Олпексій Олександрович
  3235. Особа #Сержант Сергій Сафронович
  3236. Особа #Кошельник Олег Григорович
  3237. Особа #Савчук В'ячеслав Леонідович
  3238. Особа #Державний реєстратор -приватний нотаріус Жукова Юлія Вікторівна
  3239. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Беллакт-України"
  3240. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "АБ Ательє"
  3241. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Белбуд-пласт"
  3242. Особа #Інспектор 4 роти 1 Батальйону патрульної поліції у м. Борисполі Управління патрульної поліції у Київській області Ільїн Олег Ігорович
  3243. Особа #Маменчук Ніна Іванівна
  3244. Особа #Солоденко Поліна Петрівна
  3245. Особа #Шкаревська Галина Петрівна
  3246. Особа #Беженарь Ігор Георгійович
  3247. Особа #Сухомлин Олена Сергіївна
  3248. Особа #Вікоброда Андрій Михайлович
  3249. Особа #Старжинська Наталія Василівна
  3250. Особа #Лепіхов Валентин Геннадійович
  3251. Особа #Євстаф"єв Григорій Дмитрович
  3252. Особа #Керімова Олена Вікторівна
  3253. Особа #Албаєва Любов Архипівна
  3254. Особа #Єрмолова Анастасія Євгеніївна
  3255. Особа #Єськов Юрій Васильович
  3256. Особа #Акціонерне Товариство Комерцій банк" Приватбанк"
  3257. Особа #Невальований Михайло Володимирович
  3258. Особа #Микоткін Володимир Антонович
  3259. Особа #Слободяник Олена Олександрівна
  3260. Особа #Одуд Тамара Григорівна
  3261. Особа #Дільнична виборча комісія № 000001 Одномандатного виборчого округу №74
  3262. Особа #Гловацька Наталія Олександрівна
  3263. Особа #ЖБК "Озерна-2"
  3264. Особа #управління з питань реєстрації Хмельницької МР
  3265. Особа #Галайчук Інна Вікторівна
  3266. Особа #Барахов Григорій Григорович
  3267. Особа #Рейнвальд Юлія Сергіївна
  3268. Особа #Гуцько Олег Юліанович
  3269. Особа #Пухната Світлана Антонівна
  3270. Особа #Дільнична виборча комісія №461955 Виборчого округу 116
  3271. Особа #Дільнична виборча комісія №461934 Виборчого округу №118
  3272. Особа #Тросцінський Василь Романович
  3273. Особа #Вергун (Щербак) Альона Анатоліївна
  3274. Особа #Приватний виконавець Ткачук Любомир Михайлович виконавчий округ Івано-Франківської області
  3275. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 511318 територіального виборчого округу № 135
  3276. Особа #Ліквідатор ВАТ "Золотоношам'ясо" АК Юдицький О.В.
  3277. Особа #Проскуріна Алла Василівна
  3278. Особа #Захожай Дарья Артурівна
  3279. Особа #Беріков Елмурад Нусрадділович
  3280. Особа #Житнік Микола Миколайович
  3281. Особа #Лебіга Микола Васильович
  3282. Особа #Іванов Олексій В"ячеславович
  3283. Особа #Назарець Олександр Вікторович
  3284. Особа #Кіпоренко Юрій Дмитрович
  3285. Особа #Шоло Дмитро Леонідович
  3286. Особа #Бобонець Олег Іванович
  3287. Особа #Державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Кулага Євген Олександрович
  3288. Особа #Ніколаєнко Марія Ігорівна
  3289. Особа #Аксентюк Марія Микитівна
  3290. Особа #Півненко Олена Юріївна
  3291. Особа #Лопатюк Іван Петрович
  3292. Особа #Горачковський Дмитро Вікторович
  3293. Особа #Ладогубець Олександр Миколайович
  3294. Особа #Акобян Геворг
  3295. Особа #Шаблюк Володимир Ярославович
  3296. Особа #Царьов Сергій Леонідович
  3297. Особа #Адвокат Данилова Тетяна Анатоліївна
  3298. Особа #Ібрагімова Юлія Сергіївна
  3299. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 511002 територіального виборчого округу № 143
  3300. Особа #Павлухіна Олена Миколаївна
  3301. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 510987 територіального виборчого округу № 143
  3302. Особа #Костяной Сергій Іванович
  3303. Особа #Гончар М.С.
  3304. Особа #Мамедов Алі Ільяз огли
  3305. Особа #Довгич Олександр Юрійович
  3306. Особа #Матвеєв Євген Вячеславович
  3307. Особа #Матвеєва Світлана Олександрівна
  3308. Особа #Тульчинське ОУПФ України у Вінницькій області
  3309. Особа #Сов"як Інна Віталіївна
  3310. Особа #Гончаров Станіслав Сергійович
  3311. Особа #Гораль Андрій Зеновійович
  3312. Особа #Петровець Петро Якович
  3313. Особа #ДВК з виборів народних депутатів України ВД №800074 ОВО № 211
  3314. Особа #Відділення ведення ДРВ Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
  3315. Особа #Столар Діана Вадимівна
  3316. Особа #Керівник Веселівського відділу Мелітопольської місцевої прокуратури
  3317. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №461857 територіального виборчого округу №117
  3318. Особа #держава в особі ГУ ДФС у Львівській області
  3319. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 461862 територіального виборчого округу № 117
  3320. Особа #Ховзун Іван Васильович
  3321. Особа #Вінник Іван Юлійович - кандидат у народні депутати України по 184 виборчому округу
  3322. Особа #Колихаєв Ігор Вікторович - кандидат у народні депутати України по виборчому округу № 184
  3323. Особа #Чернова Катерина Арсентіївна
  3324. Особа #Мосаковський Юрій Валерійович
  3325. Особа #Коновалова Мілія Флорівна
  3326. Особа #Дільнича виборча комісія спеціальної виборчої дільниці №000001 територіального виборчого округу №152
  3327. Особа #Кравець Сергій Іванович в інтересах неповнолітнього сина Кравця Романа Сергійовича
  3328. Особа #Інспектор роти №2 батальйону Управління патрульної поліції в м.Луцьк Комарук Юлія Михайлівна
  3329. Особа #Громадянин Республіки Малі Драме Магамадоу- Мака Дамбле
  3330. Особа #Фізична особа-підприємець Челяда Олександр Орестович
  3331. Особа #Інспектор патрульної поліції роти №3 батальйону Управління патрульної поліції в Житомирській області Департаменту патрульної поліції сержант поліції Шеремет Олександр Володимирович
  3332. Особа #Вутке Олена Володимирівна
  3333. Особа #Окружна виборча комісія з позачергових виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 211
  3334. Особа #Капітан Василь Іванович
  3335. Особа #Капітан Тамара Андріївна
  3336. Особа #ТОВ «Фінансова компанія «Компаньйон Фінанс»
  3337. Особа #Засименко Ірина Романівна
  3338. Особа #Засименко Михайло Вікторович
  3339. Особа #Засименко Данило Михайлович
  3340. Особа #Інспектор сектору реагування патрульної поліції Шепетівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області лейтенант поліції Кашевар Ігор Олександрович
  3341. Особа #Громадянин Соціалістичної Республіки В"єтнам Дау Ван Сон
  3342. Особа #Інспектор роти № 4 БПП в м.Бориспіль Управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції старший лейтенант поліції Ільїн Олег Ігорович
  3343. Особа #Меграб'ян Сірануш Вардгесівна
  3344. Особа #Скоропад Мар"ян Васильович
  3345. Особа #Півторак Юрій Романович
  3346. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 610007 ТВО № 165
  3347. Особа #Маршутка Ярослав Богданович
  3348. Особа #Слідчий СВ Машівського ВП Карлівського ВП ГУНП в Полт.області-Головко М.
  3349. Особа #Присяжнюк Людмила Болеславівна
  3350. Особа #Перхайло Ірина Ярославівна
  3351. Особа #Дільнична виборча комісія ВД № 610004 ТВО № 165
  3352. Особа #Кондратовець Валентина Григорівна
  3353. Особа #Бірюков Олександр Пилипович
  3354. Особа #Репула Сергій Іванович
  3355. Особа #Шістнадцяте Київська державна нотаріальна контора
  3356. Особа #Резнік Ельвіра Сергіївна
  3357. Особа #Дехтяренко Андрій Анатолійович
  3358. Особа #Маляр А.О.
  3359. Особа #Комунальне підприємство "Інформатика" виконавчого оригану Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  3360. Особа #Торопіцин Герман Іванович
  3361. Особа #Тимергазін Віталій Альбертович
  3362. Особа #Возняк Юрій Іванович
  3363. Особа #Жулинська Алла Олександрівна
  3364. Особа #Жулинський Олег Володимирович
  3365. Особа #Балєма Світлана Андріївна
  3366. Особа #Новгоро-Сіверська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Новгород-Сіверської міської ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області
  3367. Особа #Новгород-Сіверський дошкільний навчальний заклад ясла-сад "Ластівка" Новгород-Сіверської міської ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області
  3368. Особа #Заступник керівника Менської місцевої прокуратури Сердюк О.О.
  3369. Особа #Новгород-Сіверський дошкільний навчальний заклад "8 Березня" Новгород-Сіверської міської ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області
  3370. Особа #Карімбердиєв Єгор Віталійович
  3371. Особа #Близнюк Олег Петрович
  3372. Особа #Лоленко Сергій Миколайович
  3373. Особа #Лоленко Наталія Леонідівна
  3374. Особа #Темченко Сергій Павлович
  3375. Особа #Декіна Юлія Олександрівна
  3376. Особа #Кірнос Наталія Дмитрівна
  3377. Особа #Осьмачко Олеся Володимирівна
  3378. Особа #Веремеєнко Світлана Петрівна
  3379. Особа #Ламбрінов Сергій Іванович
  3380. Особа #Хробуст Любов Олександрівна
  3381. Особа #Ростовська Ірина Степанівна
  3382. Особа #Мироненко Федір Федорович
  3383. Особа #Вознюк Наталя Михайлівна
  3384. Особа #Снегірьова (Кравцова) Наталя Олександрівна
  3385. Особа #головний державний виконавець Скадовського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Іванченко Н.І.
  3386. Особа #Головний державний виконавець Шевченківського РВДВС в м. Києві Стельмах Олеся Олександрівна
  3387. Особа #КНП "ЧОПНЛ"ЧОР відділення № 4
  3388. Особа #Глізнуца Оксана Василівна
  3389. Особа #Рспопа Оксана Борисівна
  3390. Особа #Позднякова Олена Кондратівна
  3391. Особа #Полежаєв Віталій Євгенійович
  3392. Особа #Полежаєва Надія Михайлівна
  3393. Особа #Велико-Солтанівська сільська рада
  3394. Особа #Приватний нотаріус Носенко Галина Анатоліївна
  3395. Особа #Деламаніс Дімітріос
  3396. Особа #Марін Олена Іванівна
  3397. Особа #Кучеренко (Ілюшкіна) Ольга Олегівна
  3398. Особа #Територіальна громажа в особі Рудківської сільської ради Чернігівского району Чернігівської області
  3399. Особа #Жлоба Геннадій Віталійович
  3400. Особа #Жлоба Юрій Віталійович
  3401. Особа #Адвокат Сироватко Олена Валеріївна
  3402. Особа #Бондаренко Анна Леонідівна
  3403. Особа #Россомаха Алевтина Євгеніївна
  3404. Особа #Андрієнко СвітланаАнатоліївна
  3405. Особа #Калитка Сергій Петрович
  3406. Особа #Савочка Андрій Валерійович
  3407. Особа #Кончак Галина Мирославівна
  3408. Особа #Алексєєв В.Ю.
  3409. Особа #Артем’єва Ірина Сергіївна
  3410. Особа #Мусієнко Наталя Ярославівна
  3411. Особа #Полікарпова Раїса Іванівна
  3412. Особа #Дільнична виборча комісія № 230682 територіального виборчого округу № 78
  3413. Особа #Цісар Галина Дмитрівна
  3414. Особа #Цісар Олена Анатоліївна
  3415. Особа #Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області в особі Краматорського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України
  3416. Особа #Чуварлєєв Володимир Петрович
  3417. Особа #Браток Володимир
  3418. Особа #Карбань Ольга Іванівна
  3419. Особа #Ванжа Євген Васильович
  3420. Особа #Линник Аліна Олексієвна
  3421. Особа #Дільнична виборча комісія №461782
  3422. Особа #ПП "Екобіз"
  3423. Особа #Савоськін Олексій Олексійович
  3424. Особа #Безкорсов Олександр Михайлович
  3425. Особа #Городенківське ВП Коломийського відділу ГУНП в Івано-Франківській області
  3426. Особа #Прокутарура Івано-Франківської області
  3427. Особа #Новицька сільська рада об’єднаної територіальної громади Калуського району Івано-Франківської області
  3428. Особа #Септарова Дінара Енверівна
  3429. Особа #Плотнікова Дарина Михайлівна
  3430. Особа #Біловус Ірина Григорівна
  3431. Особа #Виробничо-комерційна фірма "ТСК" у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю
  3432. Особа #Григорук Богдан Іванович
  3433. Особа #Жураковська Любов Петрівна
  3434. Особа #Маценько Петро Петрович
  3435. Особа #Матук Євгеній Володимирович
  3436. Особа #Матук Антон Володимирович
  3437. Особа #Лейбман Олександр Семенович
  3438. Особа #Мартиненко Наталія Володимирівна в інтересах неповнолітнього Мартиненка Максима Миколайовича
  3439. Особа #Комунальна установа охорони здоров'я - Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Старе Село
  3440. Особа #Тягнибок Іван В'ячеславович
  3441. Особа #Гепенко Юрій Іванович
  3442. Особа #Кобяков Олександр В'ячеславович
  3443. Особа #Кобяков В'ячеслав Миколайович
  3444. Особа #Приватний нотаріус Кіровоградського міського нотаріального округу Цариченко Ніна Вікторівна
  3445. Особа #Трифанов Ігор Євгенович
  3446. Особа #Кабачна Вікторія Олегівна
  3447. Особа #Кабачний Олег Андрійович
  3448. Особа #Золотарьов Петро Васильович
  3449. Особа #Охтень Володимир Іванович
  3450. Особа #Мануйлова Ірина Валеріївна
  3451. Особа #Вєрьіна Валентина Федорівна
  3452. Особа #Опікунська рада при виконкомі Соледарської м/р
  3453. Особа #Соборний ВДВС міста Дніпра ГТУЮ у Дніпропетро
  3454. Особа #Шевченківське об'днане УПФУ
  3455. Особа #ПП "Броколі"
  3456. Особа #Уповноважений Верховної Ради України з прав людини в особі представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
  3457. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Слов'янський комбінат м'ясопродуктів"
  3458. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ СТЕЛС КАПІТАЛ"
  3459. Особа #Старший державний виконавець Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Валявський Олександр Анатолійович
  3460. Особа #Мікіна Анна Андріївна
  3461. Особа #Мікін Олексій В'ячеславович
  3462. Особа #Майсер Ян Янович
  3463. Особа #Майстер Ян Арвідович
  3464. Особа #Вовк Раіса Харитонівна
  3465. Особа #Перемикіна Марія Саввівна
  3466. Особа #Недолуга Наталія Іванівна
  3467. Особа #Аверчик Олег Володимирович
  3468. Особа #Чернишов Ростислав Дмитрович
  3469. Особа #Левін Володимир Борисович
  3470. Особа #Єльдессукі Ахмед
  3471. Особа #Адвокат Чорна Наталія Олексіївна
  3472. Особа #Касімова Лідія Сергіївна
  3473. Особа #Касімова Наталя Ісмайлівна
  3474. Особа #Бізіна Валентина Миколаївна
  3475. Особа #Автогаражний кооператив "КЛЕН"
  3476. Особа #Бондарів Віталій Васильович
  3477. Особа #Піяк Михайло Васильович
  3478. Особа #Пєнкін Андрій Анатолійович
  3479. Особа #Чорноморець Олександр Дмитрович
  3480. Особа #Канда Валерій Казимирович
  3481. Особа #Лоза Катерина Володимирівна
  3482. Особа #Лоза Дмитро Сергійович
  3483. Особа #Відділ примусового виконання рішень Департаменту Державної виконавчої служби Міністрества юстиції України
  3484. Особа #ТОВ "Андріївська"
  3485. Особа #Трофимов Діомід Володимирович
  3486. Особа #Бусел Лариса Веніамінівна
  3487. Особа #Тимошевський Владислав Вікторович
  3488. Особа #Прохват Олександр Олександрович
  3489. Особа #Доценко Євгенія Володимирівна
  3490. Особа #Задворська Діна Вікторівна
  3491. Особа #Тіліман Микола Володимирович
  3492. Особа #Чабанюк Лідія Володимирівна
  3493. Особа #Гурський Ярослав Олександрович
  3494. Особа #Чучман Ольга Миколаївна
  3495. Особа #Шарандак Віта Василівна
  3496. Особа #Каребін Ігор Геннадійович
  3497. Особа #Дільнична виборча комісія № 350764 територіального виборчого округу № 103
  3498. Особа #Кунгуров Олександр Вячеславович
  3499. Особа #Замуленко Віктор Юрійович
  3500. Особа #Петрівський РВ ДВС ГТУЮ у Кіровоградській області Старший державний виконавець Грива А.А.
  3501. Особа #Бригадир Ярослав Сергійович
  3502. Особа #Шатірішвілі Гіа
  3503. Особа #Тегза Вікторія Миронівна
  3504. Особа #Перкін Антон Миколайович
  3505. Особа #АТ" Перший Український Міжнародний Банк"
  3506. Особа #Державне підприємство"Зал офіційних делегацій"
  3507. Особа #Лукашов Володимир Максимович
  3508. Особа #Доронін Вадим Володимирович
  3509. Особа #Грибенюк Сергій Вячеславович
  3510. Особа #Червінко Катерина Михайлівна
  3511. Особа #Коломийська міська рада відділ земельних відносин
  3512. Особа #Орган опіки і піклування Гайворонської РДА в інт. М/л Крупської Анни Валеріївни та Крупської Андріани Валеріївни
  3513. Особа #Комунальне підприємство Київської обласної ради "Переяслаав-Хмельницьктепломережа"
  3514. Особа #Мартинюк Еліна Валентинівна
  3515. Особа #Буханов Артур Сергійович
  3516. Особа #попаснянський РВ ДРАЦС ГТУЮ у Луганській області
  3517. Особа #Оніщук Мирослава Вікторівна
  3518. Особа #Яворський В"ячеслав Юрійович
  3519. Особа #Бердянська міська Рада
  3520. Особа #Приватний нотаріус Бердянського міського нотаріального округу Запорізької області Ларін Олег Серафимович
  3521. Особа #Мирза Ірина Валеріївна
  3522. Особа #Шпиковський Олексій Володимирович
  3523. Особа #Сакалош Наталія Петрівна
  3524. Особа #Сакалош Адальберт Адальбертович
  3525. Особа #Пахомов Руслан Валентинович
  3526. Особа #Мізерак Любомир Зіновійович
  3527. Особа #Смик Лілія Святославівна
  3528. Особа #Смик Олег Мирославович
  3529. Особа #Топоровський Володимир Ігорович
  3530. Особа #Топоровська Наталія Володимирівна
  3531. Особа #Дільнична виборча комісія №260872
  3532. Особа #Попадинець Вікторія Стефані Олександрівна
  3533. Особа #Стрипко Катерина Сергіївна
  3534. Особа #Стрипко Тарас Ярославович
  3535. Особа #Полянська Юлія Олексіївна
  3536. Особа #Трофименко Юлія Янівна
  3537. Особа #Одолінська Наталія Володимирівна
  3538. Особа #Ніколенко Віктор Пантелійович
  3539. Особа #Ваганова Наталя Юріївна
  3540. Особа #Путятін Володимир Вячеславович
  3541. Особа #Гаріб Марина Юріївна
  3542. Особа #Гаріб Мохамад Аббас
  3543. Особа #Мартинов Олег Валентинович
  3544. Особа #Кругол Денис Володимирович
  3545. Особа #Виборча дільниця № 321169
  3546. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців БЦ ВК БЦ МР
  3547. Особа #експертиза щодо встановлення тяжкості та характеру тілесних ушкоджень
  3548. Особа #судово-товарознавча експертиза
  3549. Особа #Распутний Анатолій Леонідович
  3550. Особа #Дільнична виборча комісія №461919
  3551. Особа #Державний виконавець Дрогобицького МРВ ДВС Головного територіального управління юстиції у Львівській області Коваль І.А.
  3552. Особа #Пузирко Софія Володимирівна
  3553. Особа #Дільнича Виборча комісія №461877 ТВО №116
  3554. Особа #Відділ ведення ДРВ ЗРА
  3555. Особа #Відділ ведення Державного Реєстру виборців Галицької районної адміністрації ЛМР
  3556. Особа #Горбачевський Павло Богданович
  3557. Особа #Дреліховська Ірина Сергіївна
  3558. Особа #дільнична виборча комісія № 460993 територіального виборчого округу № 118
  3559. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №462104
  3560. Особа #Пшехлінська Любов Михайлівна
  3561. Особа #Оліфер Наталія Анатоліївна
  3562. Особа #Козьміних Ганна Іванівна
  3563. Особа #Добрянська М.С.
  3564. Особа #Біганський А.В.
  3565. Особа #Мамчур В.І.
  3566. Особа #Гуцуляк Єлеонора Касянівна
  3567. Особа #Семко Віталій Сергійович
  3568. Особа #Погорелова Олександра Василівна
  3569. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрметалхолдинг ЛТД" в особі ліквідатора-арбітражного керуючого Демчана О.І.
  3570. Особа #Штанагей Дмитро Вікторович
  3571. Особа #Ячменьов Юрій Вікторович
  3572. Особа #Ячменьова Ольга Вікторівна
  3573. Особа #Голбуренко Валентина Іванівна
  3574. Особа #Штефан Андрій Вадимович
  3575. Особа #Поремчук Оксана Василівна
  3576. Особа #Воловенко Анна В'ячеславівна
  3577. Особа #Осадчук Валерія Ігорівна в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю "Ферст груп"
  3578. Особа #Агєєва Дар'я Сергіївна
  3579. Особа #Новик Віталій Олексійович
  3580. Особа #Вербинська Наталія В'ячеславівна
  3581. Особа #Дворак Іван Петрович
  3582. Особа #Александровська Крістіна Сергіївна
  3583. Особа #Слабенко Амаля Дмитрович
  3584. Особа #Ренгач Олена Анатоліївна
  3585. Особа #Ст. державний виконавець другого ВДВС м. Чернівці ГТУЮ у Чернівецькій області Кирстюк Д.І.
  3586. Особа #Саргасян Аршак Ашотович
  3587. Особа #Дільнична виборча комісія № 000001
  3588. Особа #Ларшин Сергій Васильович
  3589. Особа #Виборча дільниця № 350863
  3590. Особа #Служба у справах дітей Дарницького районого м. києва
  3591. Особа #Чухлатий Олександр Іванович
  3592. Особа #Саладзевич Антон Михайлович
  3593. Особа #Гребельник Вячеслав Вадимович
  3594. Особа #Подгорний Олександр Петрович
  3595. Особа #Яворський Юрій Броніславович
  3596. Особа #Головний державний виконавець Відділу примусового виконання рішень Управління ДВС Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Борисенко Л.П.
  3597. Особа #Коцюба Володимир Генадійович
  3598. Особа #Іванов Микола Майорович
  3599. Особа #Оконєчнікова Яна Іванівна
  3600. Особа #Оконєчніков Василь Володимирович
  3601. Особа #Хакімова Тетяна Анатоліївна
  3602. Особа #Муссолітін Сергій Васильович
  3603. Особа #Яблучненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради Великописарівського району
  3604. Особа #Новаківська Майя Іванівна
  3605. Особа #Дідун Василь Леонідович
  3606. Особа #Фокіна Раїса Іванівна
  3607. Особа #Соколова Тамара Олександрівна
  3608. Особа #Маргарітін Олександр Олександрович
  3609. Особа #Модлінський Олександр Вікторович
  3610. Особа #Красько Ірина Олександрівна
  3611. Особа #Морозюк Олександр Віталійович
  3612. Особа #Щукін Олександр Анатолійович
  3613. Особа #Храпливий Святослав Альбінович
  3614. Особа #Арцизький державний реєстр виборців
  3615. Особа #Євона Крістіна Олександрівна
  3616. Особа #Євона Алла Сергіївна
  3617. Особа #Свістунов Володимир Юрійович
  3618. Особа #Іманов Велі Малі-огли
  3619. Особа #Лелека Анастасія Миколаївна
  3620. Особа #Лелека Андрій Анатолійович
  3621. Особа #Гречко Надія Михайлівна
  3622. Особа #Правденко Вадим Сергійович
  3623. Особа #Житомирське об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Житомирі
  3624. Особа #Коротнян Ігор Валерійович
  3625. Особа #Баляр Світлана Анатоліївна
  3626. Особа #Пічахчі Вадим Костянтинович
  3627. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "КОМПЛЕКС МЕДИК"
  3628. Особа #Білоткач Світлана Іванівна
  3629. Особа #Приватне підприємство "Атлант - М"
  3630. Особа #Здохлій Олена Василівна
  3631. Особа #Долинський відділ обслуговування громадян (сервісний центр)
  3632. Особа #Конончук Софія Іванівна
  3633. Особа #Громадянин Республіки Бангладеш Шіфіт Зіа
  3634. Особа #Вєтрова Наталя Сергіївна
  3635. Особа #Шинкарьова Юлія Вікторівна
  3636. Особа #Дадаш Ірина Яношевна
  3637. Особа #Гуляницький Олександр Валерійович
  3638. Особа #Коломійчук В’ячеслав Миколайович
  3639. Особа #Грицько Дарина Василівна
  3640. Особа #Стасюк Юріяй Павлович
  3641. Особа #Приватний нотаріус виноградівського районного нотаріального округу Пилип М.А.
  3642. Особа #Резцов Володимир Олександрович
  3643. Особа #Андрющенко Світлана Пантеліївна
  3644. Особа #Старобільська районна Державна адміністрація Луганської області
  3645. Особа #Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів №4
  3646. Особа #Струк Ганна Михайлівна
  3647. Особа #Круль Людвіка Михайлівна
  3648. Особа #Круль Іван Михайлович
  3649. Особа #Давлюд Олена Юріївна
  3650. Особа #Козакова Анна Богданівна
  3651. Особа #Сахнюк Ганна Василівна
  3652. Особа #Мицак Мар'яна Миколаївна
  3653. Особа #Коцан Руслан Мар’янович
  3654. Особа #Інспектор СРПП Диканського ВП Миргородського ВП ГУНП в Полтавській області Григоренко Ігор Олександрович
  3655. Особа #Сорока Ярослав-Василь Мар"янович
  3656. Особа #Хмара Любов Миколаївна
  3657. Особа #Богар Ганна Шамуіловна
  3658. Особа #Фовріш Людвіг Людвігович
  3659. Особа #Поліцейський Управління патрульної поліції в Житомирській області сержант поліції 1 батальйону 3 роти Ільїн Денис Юрійович
  3660. Особа #Управління патрульної служби в Рівненській області Капрала поліції Додчук Тетяни Миколаївни
  3661. Особа #Бричковський Юрій Леонідович
  3662. Особа #Бричковська Наталія Вікторівна
  3663. Особа #Касумов Алахверді Омар Огли
  3664. Особа #Білянський Микола Володимирович
  3665. Особа #Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області в особі Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби
  3666. Особа #Дільнична виборча комісія № 350911 ТВО № 99
  3667. Особа #Громадська організація "Зелений Щит"
  3668. Особа #ТзОВ "Будінвест"
  3669. Особа #Гіренко Наталія Вікторівна
  3670. Особа #Циганкова Зоя Митрофанівна
  3671. Особа #Гончарова Ніна Захарівна
  3672. Особа #Швець Володимир Станіславович
  3673. Особа #Мацюк Аліна Валентинівна
  3674. Особа #Орган опіки і піклування виконавчого комітете Павлівської сільської ради Іваничівського району Волинської області
  3675. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Ауреус Трейдинг"
  3676. Особа #Інспектор СРПП №3 Сокальського відділення поліції Червоноградського ВП Головного управління національної поліції у Львівській області Лисий Микола Романович
  3677. Особа #інспектор роти №1 батальйону №1 Управління патрульної поліції в м.Кривому Розі Департаменту патрульної поліції Міністерства внутрішніх справ України летенант поліції Рухайло Олег Геннадійович
  3678. Особа #ТОВ "Вестрайс"
  3679. Особа #Акеціонерне товариство комерційний банк "ПриватБанк"
  3680. Особа #Радишевська Марина Володимирівна
  3681. Особа #Відділ примусового виконання рішень управління ДВС в Дніпропетровській області
  3682. Особа #Горбацевич Марія Михайлівна
  3683. Особа #Лазарович Василь Іванович
  3684. Особа #Рогожинська Ярослава Марянівна
  3685. Особа #Рудківська міська рада Самбірського району Львівської облласті
  3686. Особа #Котєлєв Артур Сергійович
  3687. Особа #Котєлєва Анастасія Артурівна
  3688. Особа #ТОВ "Медіа Монд"
  3689. Особа #Котенок Сергій Миколайович
  3690. Особа #Акціонерне товариство "Оператор газорозподільної системи" "Дніпропетровськгаз"
  3691. Особа #ТОВ „УКС-РІТЕЙЛ”
  3692. Особа #Коврига Олеся Михайлівна
  3693. Особа #Бублик Микола Федорович
  3694. Особа #Реброва Олена Михайлівна
  3695. Особа #Лутчишин Руслан Євгенович
  3696. Особа #Чекмень Валентина Миколаївна
  3697. Особа #Шут Тетяна Антонівна
  3698. Особа #Пікульський Олександр Сергійович
  3699. Особа #Шайдецький Віктор Юрійович
  3700. Особа #Уповноважена особа ФГВФО на ліквідацію ПАТ "Банк Форум"
  3701. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Західно-Lонбаський науково-виробничий центр "Геомеханіка"
  3702. Особа #Чернишенко Євген Віталійович
  3703. Особа #Дьяченко Марія Михайловна
  3704. Особа #Нестеренко Данил Сергійович
  3705. Особа #Духова Лідія Вікторівна
  3706. Особа #Миколаївский обласний центр зайнятості
  3707. Особа #Шарапа Руслан Максимович
  3708. Особа #Банченкова Ірина Іллівна
  3709. Особа #Альбареллі Жан-П'єр Антуан Люсьєн
  3710. Особа #Голиборода Петро Дмитрович
  3711. Особа #представник компанії "Ukinvest Development Limited"
  3712. Особа #Калачнікова Лариса Степанівна
  3713. Особа #Гаврилюк Ярослав Ігорович
  3714. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 441177 територіального виборчого округу № 106
  3715. Особа #Тоноян Сергій Нверович
  3716. Особа #Семанів Орест Васильович
  3717. Особа #Семанів Наталія Василівна
  3718. Особа #Шпачинський Ігор Йосипович
  3719. Особа #Дільнична виборча комісія №800044
  3720. Особа #Христюк Євген Григорович
  3721. Особа #Леонова Надія Іванівна
  3722. Особа #Бібік Анатолій Андрійович
  3723. Особа #Строгов С.М.
  3724. Особа #Маріненко Марія Кирилівна
  3725. Особа #Маріненко Павло Володимирович
  3726. Особа #Спеціальна виборча комісія № 000002 Територіального виборчого округу № 143
  3727. Особа #Лещук Таіса Василівна
  3728. Особа #Лещук Вікторія Олександрівна
  3729. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 510993 територіального виборчого округу № 143
  3730. Особа #Дечев Андрій Вячеславович
  3731. Особа #Єрмолаєва Ольга Валер'янівна
  3732. Особа #Виборча дільниця 711074
  3733. Особа #Коротич Кирило Геннадійович
  3734. Особа #Алекберов Низами Нураддин
  3735. Особа #Крайникуський Михайло Васильович
  3736. Особа #Корецька (Бездольна) Ірина Володимирівна
  3737. Особа #Кравчук Григорій Митрофанович
  3738. Особа #Тнгрян Армен Тігранович
  3739. Особа #Дільнична виборча комісія № 480861
  3740. Особа #Кобилянська Любов Вікторівна
  3741. Особа #Кобилянський Пилип Анатолійович
  3742. Особа #Травкіна Ліана Анатоліївна
  3743. Особа #Сергеєва Лариса Анатоліївна
  3744. Особа #Єгипко Олександр Іванович
  3745. Особа #Подбуртний Віктор Юрійович
  3746. Особа #Богдан Зоряна Серіївна
  3747. Особа #Дарницький районий відділ Державної виконавчої служби м.Київ
  3748. Особа #Кашперюк Петро Григорович
  3749. Особа #Вітвіцький Андрій Михайлович
  3750. Особа #Прокурор прокуратури Тернопільської області
  3751. Особа #Управління захисту економіки в Тернопільській області ДЗЕ НП України
  3752. Особа #Цехмістер Юрій Миколайович
  3753. Особа #Цехмістер Олександр Юрійович
  3754. Особа #Артеменко Дмитро Ігорович
  3755. Особа #Громадська організація "Зелений щит"
  3756. Особа #ТзОВ виробниче підприємство "Будінвест"
  3757. Особа #Харашкевич Іванна Вікторівна
  3758. Особа #Харашкевич Дмитро Петрович
  3759. Особа #Чвартковський Роман Іванович
  3760. Особа #Сверлович Віталій Романович
  3761. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕСТЕТ ТОРГ"
  3762. Особа #Мукачівський відділ обслуговування громадян Голвного Управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області
  3763. Особа #Копко Володимир Богданович
  3764. Особа #Копко Віра Осипівна
  3765. Особа #Бобків Микола Стефанович
  3766. Особа #Бобків Юлія Миронівна
  3767. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 631097 Територіального виборчого округу № 168
  3768. Особа #Гнатовський Владислав Леонідович
  3769. Особа #АТ «СК»АРКС»
  3770. Особа #Поточняк Роман Володимирович
  3771. Особа #Устенний Андрій Іванович
  3772. Особа #Онищак Марія Григорівна
  3773. Особа #Служби автомобільних доріг у Рівненській області
  3774. Особа #Кавка Андрій Петрович
  3775. Особа #Кривицька Анна Вікторівна
  3776. Особа #Кандидат у народні депутати України по 210 виборчому округу на позачергових виборах народних депутатів України 21.07.2019 Дмитренко Олег Миколайович
  3777. Особа #Яцентюк Світлана Миколаївна
  3778. Особа #Винник Станіслав Григорович
  3779. Особа #Кушнір Надія Романівна
  3780. Особа #Когут Ігор Євгенович
  3781. Особа #Грушко Юрій Миколайович
  3782. Особа #Територіальна громада в особі Варварівської сільської ради Кремінського району Луганської області
  3783. Особа #Нечаєв О.Л.
  3784. Особа #Бушильніков Віктор Юрійович
  3785. Особа #Круговой Василь Сергійович
  3786. Особа #Павел Ауріка Георгіївна
  3787. Особа #Будихін Марк Юрійович
  3788. Особа #Департамент розвиткуінфраструктури міста Криворізького міськвиконкому
  3789. Особа #Оміновська Олена Іванівна
  3790. Особа #Оміновський Володимир Валерійович
  3791. Особа #Якобенюк Ілля Георгійович
  3792. Особа #Якобенюк Вілма Владівна
  3793. Особа #Ковиршин Віктор Володимирович
  3794. Особа #Цісавий Василь Олександрович
  3795. Особа #Пелих-Краснодон Людмила Миколаївна
  3796. Особа #Кирилович Олена Феліксівна
  3797. Особа #Воєвода Дмитро Віталійович
  3798. Особа #Воєвода Інна Сергіївна
  3799. Особа #Пікулєва Світлана Вікторівна
  3800. Особа #Сєіт-Ввелієв Руслан Серверович
  3801. Особа #Рушай Дмитро Миколайович
  3802. Особа #Спеціалізована дільнична виборча комісія №630883 територіального виборчого округу №181
  3803. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "АРКО ІРІС"
  3804. Особа #Войцешук Андрій Станіславович
  3805. Особа #Леньо Рената Василівна
  3806. Особа #Леньо Микола Юрійович
  3807. Особа #Накалюжний Максим Ігорович
  3808. Особа #Бєлодєд Тамара Іванівна
  3809. Особа #Бєлодєд Станіслав Миколайович
  3810. Особа #Приходько Зоя Іванівна
  3811. Особа #Папко Костянтин Олегович
  3812. Особа #Мотрончик Іван Петрович
  3813. Особа #Журавський Олег Геннадійович
  3814. Особа #Наволоков Віталій Леонідович
  3815. Особа #Наволокова Людмила Вікторівна
  3816. Особа #Чаленко Руслан Сергійович
  3817. Особа #Мачуська Олена Олександрівна
  3818. Особа #Парасенко Павло Валерійович
  3819. Особа #Мачуський Олег Павлович
  3820. Особа #Марунчак (Пилипів) Світлана Миколаївна
  3821. Особа #Давій Яна Іванівна
  3822. Особа #Богульська Ольга Сергіївна
  3823. Особа #Департамент кадрової політики та персоналу Державної служби України з питань геодезії
  3824. Особа #акціонерне товариство "ОщадБанк"
  3825. Особа #вільнянське відділення акціонерного товариства "ОщадБанк"
  3826. Особа #Вербицький Микола Львович
  3827. Особа #Ситнікова Вероніка Анатоліївна
  3828. Особа #Дзензелівська Ніна Анастасіївна
  3829. Особа #Пенсійний фонд України у Житомирському районі Житомирської області
  3830. Особа #Дружиніна Ірина Василівна
  3831. Особа #Рєпін Артем Григорович
  3832. Особа #Міроненко Артем Анатолійович
  3833. Особа #Запорожан Андрій Вадимович
  3834. Особа #Вакун Анатолій Васильович
  3835. Особа #Барановська (Запорожець) Еліна Сергіївна
  3836. Особа #Казанцева Тетяна Тарасівна
  3837. Особа #Булах Ганна Тарасівна
  3838. Особа #Шикирявий Олексій Сергійович
  3839. Особа #ТОВ "Земун Поле Плюс"
  3840. Особа #Марусик Олег Миколайович
  3841. Особа #Старченко Альона Ігорівна
  3842. Особа #Старченко Анатолій Васильович
  3843. Особа #Новотроїцький районний відділ державної реєстрації актів цивільного стануГоловного територіального управління юстиції у Херсонській області
  3844. Особа #Ганієва Еміне Різаївна
  3845. Особа #Макогончук Надія Володимирівна
  3846. Особа #Дернова Марина Василівна
  3847. Особа #Державна установа "Кагарлицька ВК№115"
  3848. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "СП ДЖЕТ ЕНЕРДЖІ"
  3849. Особа #Дуридівка Любов Василівна
  3850. Особа #Карман Михайло Вікторович
  3851. Особа #Гаропко Василь Васильович
  3852. Особа #Войт ( Клименко) Олена Вікторівна
  3853. Особа #Бровко Любов Михайлівна
  3854. Особа #Самойловіч Ольга Миколаївна
  3855. Особа #Родіонов Антон Сергійович
  3856. Особа #Підгірна Юлія Вікторівна
  3857. Особа #Підгірний Олег Олексійович
  3858. Особа #Відділ державної рєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Броварського міськрайонного управління юстиції
  3859. Особа #Шульженко Анатолій Михайлович
  3860. Особа #Фідря Вадим Сергійович
  3861. Особа #ТОВ "Компанія "Агро Імпорт Груп"
  3862. Особа #Кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 207 Рибаков Ігор Олександрович
  3863. Особа #Бобкова Вікторія Олександрівна
  3864. Особа #Крушин Ігор Вікторович
  3865. Особа #Крушина Нуне Гегалівна
  3866. Особа #Цезар Дар"я Вікторівна
  3867. Особа #Макар Руслана Миколаївна
  3868. Особа #Лалак Іван Зіновійович
  3869. Особа #Шийка Андрій Петрович
  3870. Особа #Шийка Людмила Рінатівна
  3871. Особа #Моцар Наталія Іванівна
  3872. Особа #ТОВ "ООО Комплекселектромонтаж"
  3873. Особа #Такнова Олександра Смелянівна
  3874. Особа #Ротарь Лілія Володимирівна
  3875. Особа #Тихонюк Тетяна Леонтіївна
  3876. Особа #Лучко Едуард Вікторович
  3877. Особа #ТОВ "Західбудіндустрія"
  3878. Особа #Поліцейський сектору реагування патрульної поліції Бахмацького відділу поліції ГУНП в Чернігівсмькій області капрал поліції Самозвон Владислав Віталійович
  3879. Особа #Дільнична виборча комісія № 631650
  3880. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю фірма "Нова-Ідалія"
  3881. Особа #Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Перевальському та Ст-Луганському райлну ГУ юстиції у Луганській бласті
  3882. Особа #Кожевніков Євген Сергійович
  3883. Особа #Золотівська територіальна громада в особі військово-цивільної адміністрації міста Золоте та села Катеринівка Попаснянського району Луганської області
  3884. Особа #Ярова Валентина Вікторівна
  3885. Особа #Фатєєва Олеся Володимірівна
  3886. Особа #Лукницький Роман Володимирович
  3887. Особа #Корона Арсен Сергійович
  3888. Особа #Корніюк Вікторія Олександрівна
  3889. Особа #Вожжова Валентина Андріївна
  3890. Особа #Михайловська Вікторія Сергіївна
  3891. Особа #Онишко Андрій Миколайович
  3892. Особа #Ткачук Віталій Йосифович
  3893. Особа #Коробка Володимир Леонідович
  3894. Особа #Липко Зоя Аксентіївна
  3895. Особа #Пальчик Василь Анатолійович
  3896. Особа #Хуторянський Леонід Анатолійович
  3897. Особа #Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Весна 2019"
  3898. Особа #Лель Олександр Олександрович
  3899. Особа #Терновий Артур Васильович
  3900. Особа #Тернова Людмила Юріївна
  3901. Особа #Атаманчук Анжеліка Валеріївна
  3902. Особа #Бабан Віра Нестерівна
  3903. Особа #Горалечко Михайло Ігорович
  3904. Особа #Клак Андрій Вікторович
  3905. Особа #Позюка Світлана Василівна
  3906. Особа #Камишников Віктор Павлович
  3907. Особа #Вахновська Лариса Юріївна
  3908. Особа #Карабаш Микола Васильович
  3909. Особа #Бородін Андрій Леонідович
  3910. Особа #Будьонний В.М.
  3911. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ФРЕШ ГРІНС"
  3912. Особа #Державне підприємство "адміністрація морських портів України" в особі філії "Дельта-лоцман" ДП "Адміністрація морських портів України"
  3913. Особа #ТОВ "ІНТ1"
  3914. Особа #Йовбак Марія Сергіївна в інтересах неповнолітнього Йовбак Кирила Дмитровича
  3915. Особа #Кіровський районний  відділ державної виконавчої служби міста Донецьк Головного територіального управління юстиції у Донецькій області
  3916. Особа #Анторопова Марія Юріївна
  3917. Особа #Ляшко Володимир Валерійович
  3918. Особа #Пухач Анна Леонідівна
  3919. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 630006 Територіального виборчого округу №178
  3920. Особа #Халамова Тетяна Михайлівна
  3921. Особа #Шевченківський районний відділ у м. Харкові ГУ Державної міграційної служби України в Х/о
  3922. Особа #Даскал Георгій Дмитрович
  3923. Особа #Карагулов Віталій Вікторович
  3924. Особа #Карагулова Оксана Ігорівна
  3925. Особа #Гасець Світлана Михайлівна
  3926. Особа #Попружук Катерина Борисівна
  3927. Особа #Попрожук Олександр Миколайович
  3928. Особа #Махов Сергій Вячеславович
  3929. Особа #Мілютінов Сергій Сергійович
  3930. Особа #Узлова-Давидова Ірина Василівна
  3931. Особа #ТОВ "Макроконцепт"
  3932. Особа #Сіденко Валерій Євгенійович
  3933. Особа #Державний виконавець Обухівського МВ ДВС ГТУЮ у Київській області Болобан Валентина Володимирівна
  3934. Особа #Заступник начальника Обухівського МВДВС ГТУЮ у Київській області Гаврилюк Олександр Сергійович
  3935. Особа #Брутова-Шакірова Ксенія Вікторівна
  3936. Особа #Шакіров Карім Валіахмедович
  3937. Особа #Шпонька Руслан Володимирович
  3938. Особа #Шпонька Володимир Іванович
  3939. Особа #Шпонька Володимир Володимирович
  3940. Особа #Полів'янова Ю.М.
  3941. Особа #Ковальський Володимир В"ячеславович
  3942. Особа #Фізична особа-підприємець Білан Сергій Михайлович
  3943. Особа #Троянська Юлія Олександрівна
  3944. Особа #Герасимова Ганна олександрівна
  3945. Особа #Прудкий Денис Сергійович
  3946. Особа #Біденок Володимир Алімович
  3947. Особа #Кармуженко Ірина Олегівна
  3948. Особа #Кармуженко Віктор Іванович
  3949. Особа #Бєліков Іван Миколайович
  3950. Особа #Кожевнікова Алеся Володимирівна
  3951. Особа #Кожевніков Микита Васильович
  3952. Особа #Сироватка Олександр Миколайович
  3953. Особа #Сироватка Марія Сергіївна
  3954. Особа #Хорунжий Олег Віталійович
  3955. Особа #Окуневіч Антон Романович
  3956. Особа #Шевченківського ВДВС м Харків ГТУЮ у Харківській області в особі Волошин Вікторії Віктрівни
  3957. Особа #Покутній Ігор Миколайович
  3958. Особа #Івануса Галина Іванівна
  3959. Особа #Іконнікова Олександра Сергіївна
  3960. Особа #Бабанін Юрій Валентинович
  3961. Особа #Кузема (Піхур) Альона Олександрівна
  3962. Особа #Маслій Юлія Вікторівна
  3963. Особа #Товариство з додатковою відповідальністю Чернівецьке спеціалізоване монтажно-налагоджувальне управління "М"ясомолмонтаж"
  3964. Особа #Лавринів Любов Богданівна
  3965. Особа #Бусецький Марк Леонідович
  3966. Особа #Зотєєв Олександр Володимирович
  3967. Особа #Максюта Інна Олександрівна
  3968. Особа #Букса В.В.
  3969. Особа #Тернопільська місцева прокуратура (Побер І.І.)
  3970. Особа #Тернопільська місцева прокуратура (Ороновський С.І.)
  3971. Особа #Пижик Л.Б.
  3972. Особа #Жильцов Владислав Віталійович
  3973. Особа #Новохатський О.М.
  3974. Особа #Пархут Василь Несторович
  3975. Особа #Заїченко Альбіна Олегівна
  3976. Особа #Сектор державної реєстрації економічного розвитку та торгівлі Глобинської РДА Полтавської області
  3977. Особа #Біляєв Юрій Миколайович
  3978. Особа #Ліщук Віктор Вікторович
  3979. Особа #ТОВ " Екоспецтранс"
  3980. Особа #Ламанов Дмитро Євгенович
  3981. Особа #Єрмолаєва Анжеліка Георгіївна
  3982. Особа #Рудько Оксана Вікторівна
  3983. Особа #Аврамець Людмила Олександрівна
  3984. Особа #Свириденко (Прохорова) Тетяна Анатоліївна
  3985. Особа #Мережко (Добровольська) Ірина Віталіївна
  3986. Особа #Абітова Ф.М.
  3987. Особа #Волинець Жанна Анатоліївна
  3988. Особа #голова сільскої ради Бойчев Петро Дмитрович
  3989. Особа #Штабцев Сергій Андрійович
  3990. Особа #Груйічіч Світлана Миколаївна
  3991. Особа #Карась Лідія Іванівна
  3992. Особа #Яцура Ірина Анатоліївна
  3993. Особа #Яцура Олег Степанович
  3994. Особа #Готь Наталія Володимирівна в інтересах Готь Руслана Назаровича
  3995. Особа #Куц С.М.
  3996. Особа #Сай Павло Євгенійович
  3997. Особа #Московчук Лідія Володимирівна
  3998. Особа #Літовцева Світлана Віталіївна
  3999. Особа #Шунько Любов Анатоліївна
  4000. Особа #Комерційне товариство АРКОМ
  4001. Особа #Крутікова Вікторія Володимирівна
  4002. Особа #Боєва Вероніка Афанасіївна
  4003. Особа #ТОВ"Київська обласна енергопостачальна компанія"
  4004. Особа #Голова ОСББ "Каверніа-1" Трубіцина Ніна Михайлівна
  4005. Особа #Корженевський Валерій Михайлович
  4006. Особа #Басовська Регіна Володимирівна
  4007. Особа #Добросинець Богдан Михайлович
  4008. Особа #Урупа Андрій Федорович державний реєстратор
  4009. Особа #Міжгірська дитяча музична школа керівник Біланинець Юрій Васильович
  4010. Особа #Відділ культури Міжгірської районної державної адміністрації
  4011. Особа #Острянський Костянтин Вікторович
  4012. Особа #УПП ДПП України в Херсонській області інспектор Медведько В. О.
  4013. Особа #Стасула Степан Миколайович
  4014. Особа #Тимченко Лідія Тарасівна
  4015. Особа #Бодак Андрій Анатолійович
  4016. Особа #Наревич Ірина Василівна та інш.
  4017. Особа #Наревич Назарій Зіновійович
  4018. Особа #Наревич Ольга Зіновіївна
  4019. Особа #Довбенко Євген Васильович
  4020. Особа #Малородна Юлія Іванівна
  4021. Особа #Малородний Віталій Борисович
  4022. Особа #Дигало Надія Володимирівна
  4023. Особа #Голованов Олександр Анатолійович
  4024. Особа #Богач Марина Сергіївна
  4025. Особа #Кайдалова Яна Анатоліївна
  4026. Особа #Малініна Валентина Василівна
  4027. Особа #Рясоченко Андрій Юрійович
  4028. Особа #Рясоченко Світлана Іванівна
  4029. Особа #Орган опіки та піклування Придніпровського району Департаменту соціальної політики м. Черкаси
  4030. Особа #Полянський Борис Іванович
  4031. Особа #Львов Василь Васильович
  4032. Особа #Полухтович Євгенія Олегівна
  4033. Особа #Кашперська Галина В"ячеславівна
  4034. Особа #Алікберова Ольга Амаскерівна
  4035. Особа #Мітла Юрій Миколайович
  4036. Особа #Чумаченко Валентина Петрівна
  4037. Особа #Глазкова Лідія Володимирівна
  4038. Особа #Павлюченко Наталія Сергіївна
  4039. Особа #Глухова Ольга Вікторівна
  4040. Особа #Солоха Ірина Миколаївна
  4041. Особа #Кірюпин Андрій Вікторович
  4042. Особа #Спеціальна дільнична виборча комісія №000001 територіального виборчого округу №145
  4043. Особа #Державна установа" Полтавська установа виконання покарань(№23"
  4044. Особа #орган ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Київської районної в м. Полтаві ради
  4045. Особа #Журавльов Юрій Вальдемарович
  4046. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №461571
  4047. Особа #ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БІЛОВОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОВОДСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  4048. Особа #Міжрайонний відділ державної виконавчої служби по Холодногірському та Новобаварському районах м. Харкова ГТУЮ в Харківській області
  4049. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Енергопостачання - ДС"
  4050. Особа #Іванець Лев Ігорович
  4051. Особа #Дільнична виборча комісія № 801019 територіального округу № 223
  4052. Особа #Індюкова Ніна Володимирівна
  4053. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий будинок "Дунаєвецький арматурний завод"
  4054. Особа #В.о. заступника начальника ГТУЮ з питань державної виконавчої служби - начальника Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Харківській області Селіванов О.А.
  4055. Особа #Снімшіков В.П.
  4056. Особа #Пірог Н.І.
  4057. Особа #Чічеріна Алла Олександрівна
  4058. Особа #Крисолов Ольга Клементівна
  4059. Особа #Петрашкова Стефанія Клементівна
  4060. Особа #Комаров Василь Дмитрович
  4061. Особа #Зубковський Микола Іванович
  4062. Особа #Клімьонова Діана Павлівна
  4063. Особа #Головко Іван Семенович
  4064. Особа #Акціонерне товаристов комерційний банк "ПриватБанк"
  4065. Особа #Жуматаєва Людмила Володимирівна
  4066. Особа #Мельнікова Тетяна Володимирівна
  4067. Особа #Ящишена Олена Василівна
  4068. Особа #Ящишен Василь Борисович
  4069. Особа #Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Перевальському та Станично-Луганському районах РВ ДРАЦС ГУЮ У Луганській області
  4070. Особа #Білей Марія Олексіївна
  4071. Особа #Спілка співвласників майнових та земельних паїв "Чернече"
  4072. Особа #Пархоменко Зоя Михайлівна
  4073. Особа #Синішина Наталія Анатоліївна
  4074. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці №560989 територіального виборчого округу №152
  4075. Особа #Махаринець Світлана Степанівна
  4076. Особа #Відділ Державного реєстру виборців ВК Рівненської міської ради
  4077. Особа #Усаткіна Ірина Володимирівна
  4078. Особа #См"я Станіслав Валерійович
  4079. Особа #Албул Людмила Михайлівна
  4080. Особа #Гаражний кооператив "Восток КР"
  4081. Особа #Державний нотаріус Жовтоводсьої Державної нотаріальної контори Морозюк Володимир Олександрович
  4082. Особа #Голуб-Тернова Олена Леонідівна
  4083. Особа #Орган опіки та піклування Лисянської РДА
  4084. Особа #Овчіннікова (Кузуб) Валерія Юріївна
  4085. Особа #Тюткало Сергій Анатолійович
  4086. Особа #Торохтій Микола Олександрович
  4087. Особа #Торохтій Валентина Володимирівна
  4088. Особа #Старший державний виконавець Зарічного ВДВС м. Суми ГТУЮ у Сумській області Дудченко Д.А.
  4089. Особа #Лук'янова Ірина Євгенівна
  4090. Особа #Суровикін Дмитро Володимирович
  4091. Особа #Бачук Володимир Євгенович
  4092. Особа #Бачук Марія Вікторівна
  4093. Особа #Розенбаум Світлана Григорівна
  4094. Особа #ФОП Деонега Ірина Миколаївна
  4095. Особа #Балаклєєнко Антоніна Трохимівна
  4096. Особа #Балаклєєнко Світлана Михайлівна
  4097. Особа #Клопотар Катерина Володимирівна
  4098. Особа #Член релігійної громади Свято-Петро-Павлівської парафії Сарненської єпархії Української Православної Церкви с. Малинськ Березнівського району Міщук Ірина Сергіївна
  4099. Особа #Державна фіскальна служба України Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби
  4100. Особа #Акціонерне товариство "ДТЕК Донецькі електомережі"
  4101. Особа #Троян Валентина Сергіївна
  4102. Особа #Перколаба Сергій Володимирович
  4103. Особа #Приватнийнотаріус Харківського міського Нотаріального округу Куксін Станіслав Юрійович
  4104. Особа #Пороло Ніна Вікторівна
  4105. Особа #Чавкін Володимир Вікторович
  4106. Особа #Чавкін Віктор Вікторович
  4107. Особа #Міхальов Сергій Адольфович
  4108. Особа #Свергун (Подінська) Марина Вадимівна
  4109. Особа #Волобуєв Олександр Анатолійович
  4110. Особа #Приватне акціонерне тоавриство Страховка компанія "ПЗУ Україна"
  4111. Особа #Департамент Управління праці та соціального захисту населення Тернопільської ОДА
  4112. Особа #Якімечко Микола Антонович
  4113. Особа #Комаринець Олексій Олексійович
  4114. Особа #Приватний нотаріус Мелітопольського міськрайонного нотаріального округу Тимченко Марина Геннадіївна
  4115. Особа #Даналакі Ігор Леонідович
  4116. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "СПП "Хімімпекс Трединг"
  4117. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 461869 територіального округу №117
  4118. Особа #Оприск Ольга-Ярослава Олексіївна
  4119. Особа #Фізична особа-підприємець Шагун Андрій Сергійович
  4120. Особа #Баєва Тетяна Геннадіївна
  4121. Особа #Малиш Андрій Павлович
  4122. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 461858 територіального виборчого округу № 117
  4123. Особа #Кральська Любов Григорівна
  4124. Особа #Трегубенко Яна Вадимівна
  4125. Особа #Барсегян Арсен Левонович
  4126. Особа #Завгородній Вячеслав Сергійович
  4127. Особа #Сідорова Людмила Дмитрівна
  4128. Особа #Костиркіна Раїса Василівна
  4129. Особа #Кальна Наталія Іванівна
  4130. Особа #Фокшек Володимир Васильович
  4131. Особа #Кольц Наталія Олександрівна
  4132. Особа #Накул Іван Сергійович
  4133. Особа #Рудешко Алла Антонівна
  4134. Особа #Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» в особі виробничої одиниці «Слов’янськтепломережа»
  4135. Особа #Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку "Леніна 58"
  4136. Особа #Шатілов Валерій Віталійович
  4137. Особа #Фуяровський Леонід Валентинович
  4138. Особа #Прокопенко Руслана Юріївна
  4139. Особа #Осінній Олександр Дмитрович
  4140. Особа #Територіальна громада в особі Роїщенської сільської ради
  4141. Особа #ТзОВ "ФУ" "Європейська Факторингова компанія розвидку"
  4142. Особа #Кам"янка-Бузький РВ ДВС Служба ГТУЮ у Львіській обл.
  4143. Особа #Даценко Ангеліна Олександрівна
  4144. Особа #Фарковець Дарина Леонідівна
  4145. Особа #Фарковець Віктор Степанович
  4146. Особа #Пома Ігор Дмитрович
  4147. Особа #Холодняк Катерина Михайлівна
  4148. Особа #Шкуріна Лариса Вікторівна
  4149. Особа #Мурашко Катрін Євгенівна
  4150. Особа #Горбаль Іван Ярославович
  4151. Особа #Каплюк Юлія Сергіївна
  4152. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Юридична компанія "Інкор-Девелоп"
  4153. Особа #Білгород-Дністровський ВДВС ГТУЮ в Одеській області в особі головного державного виконавця Чекерської Л.В.
  4154. Особа #Паршикова Алла Євгеніївна
  4155. Особа #Дільнична виборча комісія № 220
  4156. Особа #Баскакова Таїсія Григорівна
  4157. Особа #Білопільська Ольга Олександрівна
  4158. Особа #Бензик Віктор Анатолійович
  4159. Особа #Бензик Наталія Петрівна
  4160. Особа #Авдієвський Анатолій Миколайович
  4161. Особа #Цвігуненко Ігор Миколайович
  4162. Особа #Григор Василь Стєліанович
  4163. Особа #ГО" Спортивний покер міста Херсон"
  4164. Особа #Сич Світлана Павлівна
  4165. Особа #слідчий СВ херсонського ВП ГУНП в Херсонській області Ейнуллаєв О.А.
  4166. Особа #Гаврілішин Віктор Михайлович
  4167. Особа #Безрук Олександр Вячеславович
  4168. Особа #ПП "БАРБЕТ"
  4169. Особа #Колесниченко Єігеній Євгенійович
  4170. Особа #Тьоса Сергій Миколайович
  4171. Особа #Сорокін Борис Миколайович
  4172. Особа #Бельчік Олександр Анатолійович
  4173. Особа #Домарецька Наталія Василівна
  4174. Особа #Гудмінська Ольга Володимирівна
  4175. Особа #Кедік Захарій Захарійович
  4176. Особа #Малишев Петро Леонідович
  4177. Особа #Копосова Майя Сергіївна
  4178. Особа #Рєпнов Олексій Валерійович
  4179. Особа #Одражій Віктор Миколайович
  4180. Особа #Котляр Ксенія Григорівна
  4181. Особа #Мокряк Тетяна Григорівна
  4182. Особа #Андрусик Людмила Григорівна
  4183. Особа #Бабінець Тетяна Віталіївна
  4184. Особа #Міськевич Людмила Михайлівна
  4185. Особа #Онер Віра Олексіївна
  4186. Особа #Онер Алі
  4187. Особа #Величенко Тетяна Петрівна
  4188. Особа #Горбунов Вячеслав Олександрович
  4189. Особа #Усенко Антон Сергійович
  4190. Особа #Вітрук Олександр Олександрович
  4191. Особа #Костова Галина Григорівна
  4192. Особа #Ісір Дмитро Дмитрович
  4193. Особа #Подоба Віталій Олексійович
  4194. Особа #Подоба Інна Георгіївна
  4195. Особа #Ангелов Ростислав Сергійович
  4196. Особа #Служба у справах дітей Волочиської районної державної адміністрації
  4197. Особа #Котельникова Лідія Ісаківна
  4198. Особа #Налівайко Ірина Андріївна
  4199. Особа #Савін Олег Олексійович
  4200. Особа #Курильов Олександр Юрійович
  4201. Особа #Шаповал Оксана Степанівна
  4202. Особа #ПАТ "Банк Михайловський" (в особі магазина "Ельдорадо" ТЦ "Белій парус")
  4203. Особа #Дудка Дмитро Сергійович
  4204. Особа #Волощук Олександра Вячеславівна
  4205. Особа #Реддад Дріс
  4206. Особа #Граніч Сергій Миколайович
  4207. Особа #Товариство з обмеженною відповідальністю "Скай Вінд"
  4208. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ЮГСЕРВІС"
  4209. Особа #Державна служба України з питань праці ( Держпраці) Головне управління Держпраці у Дніпропетровський області Управління з питань праці
  4210. Особа #Чистік Ніна Михайлівна
  4211. Особа #Колективне виробничо-комерційне підприємство "Прохолода-Ф"
  4212. Особа #Пилипенко Василь Савич
  4213. Особа #Матьора Іван Вікторович
  4214. Особа #Обріза Ярослав Володимирович
  4215. Особа #Карецький Анатолій Олександрович
  4216. Особа #Плєтмінцев Андрій Олександрович
  4217. Особа #Цуркан Іван Валерійович
  4218. Особа #Стурзи Онісіма Григоровича
  4219. Особа #Сливка (Царук ) Яна Вікторівна
  4220. Особа #Головащенко Юрій Анатолійович
  4221. Особа #Резніков Олег Юрійович
  4222. Особа #Шварц Олексій Олегович
  4223. Особа #Бен Саід Хабіб
  4224. Особа #Саламаха В. В.
  4225. Особа #Маштак Анастасія Юріївна
  4226. Особа #Ардельська Тетяна Іванівна
  4227. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці №511043 територіального виборчого округу №137
  4228. Особа #Корлюга Ірина Анатоліївна
  4229. Особа #Малиновський Тимофій Іванович
  4230. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці №511051 територіального виборчого округу №137
  4231. Особа #Фещак Семен Васильович
  4232. Особа #керівник Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області в інтересах держави
  4233. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю " Києво-Святошинськмехбуд"
  4234. Особа #Чаглей Олександр Григорович
  4235. Особа #Гречуха Віктор Павлович
  4236. Особа #Гарасюк Раїса Володимирівна
  4237. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "БАЗІС"
  4238. Особа #ФОП Ведмідь Марина Дмитрівна
  4239. Особа #ТОВ "МЕДИКА УКРАЇНА"
  4240. Особа #Державне підприємство Інститут рибного господарства та екології моря
  4241. Особа #ТОВ "Фертчем"
  4242. Особа #ТОВ "Українсько Канадська компанія "Атлас Агро"
  4243. Особа #Кооператив "Габбро"
  4244. Особа #Фізична особа Бротман Едуард Борисович
  4245. Особа #Фізична особа-підприємець Бондар Сергій Григорович
  4246. Особа #Державний виконавець ВДВС СМУЮ Михайліченко Тетяна Сергіївна
  4247. Особа #Приватне підприємство "Науково-комерційне об'єднання "ТАТА"
  4248. Особа #Адвокатське бюро "Грамчук і партнери"
  4249. Особа #Адвокат Грамчук Марина Олександрівна
  4250. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ОРГАНІК СТАНДАРТ"
  4251. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ШЕСТІРНЯ"
  4252. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОРЕЛЕ"
  4253. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ТОРГОВИЙ ДІМ "ІНТЕРПРОМКОНТАКТ"
  4254. Особа #ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОСНА"
  4255. Особа #Положай Василь Олександрович
  4256. Особа #Положай Ганна Сергіївна
  4257. Особа #Кір"ян Тетяна Олександрівна
  4258. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ФАЙН КЕЙТЕРІНГ КО"
  4259. Особа #ТОВ "КОМПАНІЯ ВВМ"
  4260. Особа #ТОВ "Ремонтно-Промисловий Холдинг"
  4261. Особа #Пецко Анатолій Леонідович
  4262. Особа #Структурний підрозділ "Лиманське вагонне депо" м.Лиман
  4263. Особа #ФОП Чернецький Андрій Степанович
  4264. Особа #Кульпа Віктор Ерикович
  4265. Особа #Читак Ніколь Хасанівна
  4266. Особа #Худенко Михайло Іванович
  4267. Особа #ПП "ПРАЙМ-К"
  4268. Особа #Дробіт Марина Геннадіївна
  4269. Особа #Адвокат Чехова О.О.
  4270. Особа #ТОВ "МОДЕРН"
  4271. Особа #Арбузов С.В.
  4272. Особа #Уманський Л.А.
  4273. Особа #ТОВ "Юкрейніан Електронікс"
  4274. Особа #Фесун Лариса Анатоліївна судовий експерт
  4275. Особа #Мелаладзе С.О.
  4276. Особа #Саргаєва Ольга Володимирівна
  4277. Особа #Вергун Марія Анатоліївна
  4278. Особа #Мар"ясова Марина Юріївна
  4279. Особа #Атаманов Андрій Миколайович
  4280. Особа #Сєміволков Анатолій Олегович
  4281. Особа #Скрипка Дмитро Анатолійович
  4282. Особа #Страфун Надія Вікторівна
  4283. Особа #Супрунова Ольга Олександрівна
  4284. Особа #Токмачов Олег Сергійович
  4285. Особа #Хаміцашвілі Тетяна Олександрівна
  4286. Особа #Голосний Сергій Олексійович
  4287. Особа #Шингер Ольга Юріївна
  4288. Особа #Троцький Іван Федорович
  4289. Особа #Відділ державної реєстрації Біловодського районного відділу головного територіального управління юстиції Луганської област
  4290. Особа #Лімарєв Анатолій Петрович
  4291. Особа #Середа Костянтин Дмитрович
  4292. Особа #Пустовойтов Микола Іванович
  4293. Особа #Приємець Микола Григорович
  4294. Особа #Кюлафлі Віктор Григорійович
  4295. Особа #Шашков Іван Миколайович
  4296. Особа #Аксьонова Галина Володимирівна
  4297. Особа #Несмєянова Ольга Іванівна
  4298. Особа #Шуркін Георгій Львович
  4299. Особа #Захожая Людмила Миколаївна
  4300. Особа #Левандовська Олена Леонідівна
  4301. Особа #Устинов Віктор Петрович
  4302. Особа #Петров Яків Миколайович
  4303. Особа #Попаснянський ДУ "Центр пробації"
  4304. Особа #Лабаті Олена Юріївна
  4305. Особа #Кривоніс Наталія Костянтинівна
  4306. Особа #Ковальова Ірина Степанівна
  4307. Особа #Зенич Наталія Миколаївна
  4308. Особа #Рижко Світлана Володимирівна
  4309. Особа #Харченко Лілія Володимирівна
  4310. Особа #Пожидаєва Єлизавета Володимирівна
  4311. Особа #Базарова Людмила Петрівна
  4312. Особа #Поїхало Ірина Сергіївна
  4313. Особа #Кисіль Борис Вячеславович
  4314. Особа #Трунова Ольга Володимирівна
  4315. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 441168 територіального округу № 106
  4316. Особа #Біннатов Надір Фаік Огли
  4317. Особа #Назарова Шафа Аділь Кизи
  4318. Особа #Січкар Ромар Миколайович
  4319. Особа #ТзОВ " Київ Комфорт Сервіс "
  4320. Особа #Рудіч ВолодимирГригорович
  4321. Особа #Дільнича виборча комісія територіального виборчого округу № 800620
  4322. Особа #Грабєжов Олексій Еммануїлович
  4323. Особа #Смаросуд Микола Іванович
  4324. Особа #Ієвлєва Сергія Михайловича
  4325. Особа #Мотрончик Петро Петрович
  4326. Особа #Бродоцький Олександр Олександрович
  4327. Особа #Березовський Богдан Нілович
  4328. Особа #Гедзик Володимир Миронович
  4329. Особа #Томащук Ганна Дмитрівна
  4330. Особа #Березовенко Ганна Іванівна
  4331. Особа #Куршев Олексій Дмитрович
  4332. Особа #Ящук Марія Василівна
  4333. Особа #Стрельчук Тетяна Михайлівна
  4334. Особа #Стрельчук Микола Анатолійович
  4335. Особа #Володимир-Волинський міськрайонний ВДРАЦС ГТУЮ у Волинській області
  4336. Особа #Микуляк Іванна Іванівна
  4337. Особа #Платонова Олеся Олегівна
  4338. Особа #Горденко Ольга Іванівна
  4339. Особа #Манджі Ольга Василівна
  4340. Особа #Вяхерева Раїса Миколаївна
  4341. Особа #Парасенюк Марина Анатоліївна
  4342. Особа #Осолінський Валерій Володимирович
  4343. Особа #Гурко Ольга Василівна
  4344. Особа #Чегодар Зінаїда Іванівна
  4345. Особа #Сизова Леоніда Павлівна
  4346. Особа #Хоменко Владислав Віталійович
  4347. Особа #Серпутько Михайло Антонович
  4348. Особа #ПРАТ "Зелений Гай"
  4349. Особа #Шадзінська Тетяна Анатоліївна
  4350. Особа #Плачков Юрій Георгійович
  4351. Особа #Плачкова Світлана Олександрівна
  4352. Особа #Кайтаз Володимир Анатолійович
  4353. Особа #Доденко Олена Володимирівна
  4354. Особа #Бєла Уляна Валеріївна
  4355. Особа #Бєлий Андрій Анатолійович
  4356. Особа #Горовий Микола Іванович
  4357. Особа #Фалько Сергій Ілліч
  4358. Особа #Сердюк Маргарита Василівна
  4359. Особа #Цебро Світлана Григорівна
  4360. Особа #ПАТ Урнафта" Полтавське упр.
  4361. Особа #Лебединський районний сектор філії ДУ "Центр пробації"
  4362. Особа #Климашівська Людмила Федорівна
  4363. Особа #Константинова Галина Борисівна
  4364. Особа #Зоммер Євген Євгенович
  4365. Особа #Мацуєва Зинаїда Дмитрівна
  4366. Особа #ПАТ "УКРПОШТА" Сумська дирекція
  4367. Особа #Кулеш Сергій Сергійович
  4368. Особа #Директор КУСОР Конотопський ДБІ Демеха Н.І.
  4369. Особа #Підопригора Палагея Петрівна
  4370. Особа #Пинькас Вікторія Олександрівна
  4371. Особа #Мацак Сергій Васильович
  4372. Особа #Білоцерківький Іван Іванович
  4373. Особа #Зименко Алла Миколаївна
  4374. Особа #тов."Порше Лізінг Україна"
  4375. Особа #Нагорна Лариса Євгенівна
  4376. Особа #ДВК 121220
  4377. Особа #Ситник Зорина Віталіївна
  4378. Особа #Губаревич Андрій Олександрович
  4379. Особа #Губаревич Яна Сергіїівна
  4380. Особа #Коцур Наталія Феодосіївна
  4381. Особа #Небосенко Ігор Володимирович
  4382. Особа #Тен Лариса
  4383. Особа #Сирих Володимир Дмитрійович
  4384. Особа #Мелюс Наталія Леонідівна
  4385. Особа #Гулюк Микола Антонович
  4386. Особа #Юрах Віктор Михайлович
  4387. Особа #Ареф'єва Катерина Володимирівна
  4388. Особа #Матяш Максим Леонідович
  4389. Особа #Бричук Олександр Олексійович
  4390. Особа #Даценко Ірина Іванівна
  4391. Особа #Даценко Олександр Данилович
  4392. Особа #Руденко Наталя Олегівна
  4393. Особа #Стоянов Данило Вадимович
  4394. Особа #Дільнична виборча комісія 121767 Територіального виборчого округу №33
  4395. Особа #Захарова Анастасія Яківна
  4396. Особа #Ступак Антон Олегович
  4397. Особа #Бурма Аліна Володимирівна
  4398. Особа #Даниленко Крістіна Михайлівна
  4399. Особа #Дубровіна Лілія Володимирівна
  4400. Особа #Камельчук Анатолій Михайлович
  4401. Особа #Матузкова Ірина Вікторівна
  4402. Особа #Бирич Євген Федорович
  4403. Особа #Прохонюк Оксана Миколаївна
  4404. Особа #Прохонюк Іван Олександрович
  4405. Особа #Кречко Олександр Володимирович
  4406. Особа #Кречко Юлія Яківна
  4407. Особа #Лисов Олександр Геннадійович
  4408. Особа #Кузін Віктор Павлович
  4409. Особа #Сайко Світлана Адамівна
  4410. Особа #Гаращенко Карина Юріївна
  4411. Особа #Тарасенко Богдан Володимирович
  4412. Особа #Обуховський Вадим Анатолійович
  4413. Особа #Гриченко Зоя Василівна
  4414. Особа #Інспектор УПП в Житомирській області Зборівський Сергій Олександрович
  4415. Особа #Інспекція міністерства з податків і зборів Республіки Білорусь
  4416. Особа #ПАТ "Волиньобленерго" в особі Ратнівської філії
  4417. Особа #Михалевич Степан Максимович
  4418. Особа #Білокуракинський РВ ДРАЦС Головного ТУ Юстиції у Луганській області
  4419. Особа #Білокуракинський РВ ДРАЦС ГТУ Юстиції у Луганській області
  4420. Особа #Гринюк Володимир Петрович
  4421. Особа #Гринюк Юлія Олександрівна
  4422. Особа #Осійчук Ярослав Михайлович
  4423. Особа #Гнесь Олена Платонівна
  4424. Особа #Гребиневич Віктор Васильович
  4425. Особа #Гай Володимир Богданович
  4426. Особа #Макарчук Станіслав Леонідович
  4427. Особа #Сербін Вікторія Богданівна
  4428. Особа #Нищук Василь Тарасович
  4429. Особа #Петрюк Катерина Михайлівна
  4430. Особа #Сайнюк Юрій Іванович
  4431. Особа #Кисличка Дмитро Володимирович
  4432. Особа #Гук Іван Володимирович
  4433. Особа #Даніловець Надія Володимирівна
  4434. Особа #Денисюк Володимир Русланович
  4435. Особа #Інспекція міністерства по податках і зборахРеспубліки Білорусь
  4436. Особа #Жиричівська с/р
  4437. Особа #Корнелюк Людмила Вікторівна
  4438. Особа #Абашин Святослав Васильович
  4439. Особа #Тонський Віктор Леонідович
  4440. Особа #Нетрибовський Дмитро Олександрович
  4441. Особа #Пиріг Юрій Юрійович
  4442. Особа #Пустовойтов Олександр Іванович
  4443. Особа #Білич Поліна Володимирівна
  4444. Особа #ТОВ "Профік Капітал"
  4445. Особа #Ляш Наталія Дмитрівна
  4446. Особа #Нурієв Талгат Яхьянович
  4447. Особа #Руба Роман Романович
  4448. Особа #ДВК №800055 ТВО №211
  4449. Особа #Управління праці та соціального захисту Володимирецької РДА
  4450. Особа #Вишневський Сергій Федорович
  4451. Особа #Шульга Назарій Сергійович
  4452. Особа #Конвалюк Віталій Ігорович
  4453. Особа #Колєснік Оксана Валеріївна
  4454. Особа #Колєснік Віталій Михайлович
  4455. Особа #Сукач Віталій Іванович
  4456. Особа #Сукач Людмила Борисівна
  4457. Особа #Горінова Тетяна Василівна
  4458. Особа #Сувора Ігор Георгійович
  4459. Особа #Демченко Денис Юрійович
  4460. Особа #Граховська Дарина Сергіївна
  4461. Особа #Кликова Тетяна Іванівна
  4462. Особа #Хливнюк Любов Федорівна
  4463. Особа #Литвиненко Валентина Борисівна
  4464. Особа #Михайловський Олексій Михайлович
  4465. Особа #Білецька Оксана Віталіївна
  4466. Особа #Єзекяна Давіта
  4467. Особа #Пахомова Анна Сергіївна
  4468. Особа #Бабаскін Ігор Миколайович
  4469. Особа #Смола Любов Костянтинівна
  4470. Особа #Сапсай Олексій Валентинович
  4471. Особа #Гапонюк Алла Андріївна
  4472. Особа #Кудінов Ілля Олексійович
  4473. Особа #Терник Віктор Казимирович
  4474. Особа #Білик Вячеслав Вікторович
  4475. Особа #Процик Вікторія Віталіївна
  4476. Особа #Районний сектор "Центру пробації"
  4477. Особа #Сверкунова Ірина Рафаїлівна
  4478. Особа #Михалків Леся Василівна
  4479. Особа #Воєвода Микола Михайлович
  4480. Особа #Качурак Микола Михайлович
  4481. Особа #Качурак Любов Дмитрівна
  4482. Особа #Синогач Марія Володимирівна
  4483. Особа #Зимна Олександра Василівна
  4484. Особа #Медвецький Віталій Іванович
  4485. Особа #Гадзевич Іван Іванович
  4486. Особа #Інспектор роти 5 бат. 4 УПП в Х/о Кувакін О.О.
  4487. Особа #Полтавське колективне підприємство "Бюро технічної інвентаризації "Інвентаризатор"
  4488. Особа #Чейпеш Лариса Петрівна
  4489. Особа #Стасюк Юрій павлович
  4490. Особа #Орос Маріанна Іванівна
  4491. Особа #Кукрі Адальберт Адальбертович
  4492. Особа #Оросі Чобо Федорович
  4493. Особа #Міговк Павло Васильович
  4494. Особа #Кавецька Наталія Василівна
  4495. Особа #Каракоцька Анастасія Валентинівна
  4496. Особа #Кударенко Тетяна Вікторівна
  4497. Особа #Мазуренко Іванна Володимирівна
  4498. Особа #Коркач Людмила Олександрівна
  4499. Особа #Глущенко Геннадій Олександрович
  4500. Особа #Нілова Олена Львівна
  4501. Особа #Гісцева Ганна Олександрівна
  4502. Особа #Орган опіки та піклування Іванівської сільської ради Красноградського району Харківської області
  4503. Особа #Трет'якова Юлія Андріївна
  4504. Особа #Власова Ганна Сергіївна
  4505. Особа #Підгайна Антоніна Сергіївна
  4506. Особа #Кролівець Олена Тимофіївна
  4507. Особа #Дільнична виборча комісія №630883 територіального виборчого округу №181
  4508. Особа #Гришко Ганна Сергіївна
  4509. Особа #КЗОЗ " Мереф'янська центральна районна лікарня"
  4510. Особа #Бутівченко Максим Сергійович
  4511. Особа #Портненко Володимир Михайлович
  4512. Особа #Старусьов Володимир Григорович
  4513. Особа #Малишко Людмила Семенівна
  4514. Особа #Пов"якало Василь Олександрович
  4515. Особа #Звоновська Олена Вячеславівна
  4516. Особа #Звоновський Олександр Олександрович
  4517. Особа #Беляніна Тетяна Володимирівна
  4518. Особа #Головне управління Песійного фонду України в Х/о
  4519. Особа #Годуненко Світлана Олексіївна
  4520. Особа #Гриненко Дар'я Євгеніївна
  4521. Особа #Кас'ян Оксана Олексіївна
  4522. Особа #Горзов Артем Іванович
  4523. Особа #Теяленко Олена Олегівна
  4524. Особа #АБ "УкргазБанк"
  4525. Особа #Загорулько Аліна Петрівна
  4526. Особа #Чурсін Артур Володимирович
  4527. Особа #Черниш Марина Григорівна
  4528. Особа #Курочка Євген Ігорович
  4529. Особа #Кошеленко Олександр Іванович
  4530. Особа #Графонова Валентина Сергіївна
  4531. Особа #Браславський Роман Сергійович
  4532. Особа #Жванко Олександр Сергійович
  4533. Особа #Ольховик Анастасія Юріївна
  4534. Особа #Кобко Ірина Іллівна
  4535. Особа #Прокуратура Тернопільської області (Миколюк О.М.)
  4536. Особа #Хапіцька Л.В.
  4537. Особа #експертиза тяжкості та характеру тілесних ушкоджень
  4538. Особа #токсикологічна експертиза
  4539. Особа #Барвінська Олена Володимирівна
  4540. Особа #Барвінська Надія Володимирівна
  4541. Особа #Атаманчук Ігор Євгенович
  4542. Особа #Огородний Іван Іванович
  4543. Особа #Курник Владислав Леонідович
  4544. Особа #Сміх Орися Михайлівна
  4545. Особа #Генералова Галина Йосипівна
  4546. Особа #Широка Валентина Юріївна
  4547. Особа #Демчишин Ігор Євгенович
  4548. Особа #Юзьвак Христина Володимирівна
  4549. Особа #Лемішка Мирон миколайович
  4550. Особа #токсилогічна експертиза
  4551. Особа #Бутовська Ірина Олександрівна
  4552. Особа #Бутовський Тарас Михайлович
  4553. Особа #Синько Володимир Олексійович
  4554. Особа #Оголь Геннадій Іванович
  4555. Особа #Саблін Василь Володимирович
  4556. Особа #Тетерська Ольга Анатоліївна
  4557. Особа #Губарева Ірина Борисівна
  4558. Особа #Дядюра Марія Анатоліївна
  4559. Особа #Рогачова Тетяна Олександрівна
  4560. Особа #Старікова Галина Прокопівна
  4561. Особа #Овчіннікова Тамара Миколаївна
  4562. Особа #Кремениш Наталія Анатоліївна
  4563. Особа #Штепа Наталія Іванівна
  4564. Особа #Виборча дільниця № 321317 одномандатного округу № 95
  4565. Особа #Зух Юлія Вікторівна
  4566. Особа #Іллюк Микола Дмитрович
  4567. Особа #Іллюк Ольга Василівна
  4568. Особа #Сакало Людмила Яківна
  4569. Особа #Різніченко Анатолій Іванович
  4570. Особа #Котловський Геннадій
  4571. Особа #Лашко Петро Михайлович
  4572. Особа #Федоренко - Гончаренко Ірина Вікторівна
  4573. Особа #Міцута Павло Петрович
  4574. Особа #Волотек Ігор Олегович
  4575. Особа #Королюк Олена Олександрівна
  4576. Особа #Квач Наталія Василівна
  4577. Особа #Літвінович Олександр Васильович
  4578. Особа #Кулаков В’ячеслав Сергійович
  4579. Особа #Гавриленко Тарас Анатолійович
  4580. Особа #Сак Сергій Васильович
  4581. Особа #Михайлюк Євгеній Вікторович
  4582. Особа #Михайлюк Ярослава Вікторівна
  4583. Особа #Скринник Володимир Сергійович
  4584. Особа #Богдан Леонід Іванович
  4585. Особа #Корніяка Владислав Олександрович
  4586. Особа #Овдієнко Павло Валерійович
  4587. Особа #Шуляк Павло Іванович
  4588. Особа #Мегрелідзе Шота
  4589. Особа #5 слідів папілярних ліній
  4590. Особа #Бориспільський ВП
  4591. Особа #Попович Катерина Дєрдівна
  4592. Особа #Рештаненко Станіслав Геннадійович
  4593. Особа #Дємєхін Юрій Миколайович
  4594. Особа #Данкевич Олександр Вікторович
  4595. Особа #Шомовк Олександр Моврідович
  4596. Особа #Маляровський Микола Петрович
  4597. Особа #Чурилов Степан Миколайович
  4598. Особа #Бородін Максим Олегович
  4599. Особа #Буханцов Микола Борисович
  4600. Особа #Болванець Геннадій Романович
  4601. Особа #Абрамов Олександр Васильович
  4602. Особа #Бережний Олексій Олександрович
  4603. Особа #Пилипенко Володимир Ілліч
  4604. Особа #Цугаєв Ігор Михайлович
  4605. Особа #Кулаєв Геннадій Андрійович
  4606. Особа #Заглинський Микола Миколайович
  4607. Особа #Мишко Анатолій Григорович
  4608. Особа #Петренко В"ячеслав Володимирович
  4609. Особа #Остапченко Вадим Миколайович
  4610. Особа #Толсогузов Олександр Євгенович
  4611. Особа #Фурман Артьом Володимирович
  4612. Особа #Родак Ганна Олександрівна
  4613. Особа #Голобородько Руслан Олександрович
  4614. Особа #Розторгуєв Володимир Юрійович
  4615. Особа #Верещагіна Вікторія Олегівна
  4616. Особа #Ночовна Тетяна Олександрівна
  4617. Особа #Владимирова Марина Федорівна
  4618. Особа #Проказін Олександр Ігорович
  4619. Особа #Дільнична виборча комісія № 321393 територіального виборчого округу № 91
  4620. Особа #Баранівський Юрій Валентинович
  4621. Особа #Кричка Василь Петрович
  4622. Особа #Гнатів Борис Богданович
  4623. Особа #Карнидал Надія Богданівна
  4624. Особа #Ващенко Ганна Миколаївна
  4625. Особа #Ващенко Євген Равилович
  4626. Особа #Мінка Владислав Геннадійович
  4627. Особа #Борозенець Людмила Григорівна
  4628. Особа #Борозенець Ірина Сергіївна
  4629. Особа #Медленов Олександр Анатолійович
  4630. Особа #Семенський Вячеслав Вадимович
  4631. Особа #Товариство з обмеженою відповідалльністю "ЕйПіЕс Україна"
  4632. Особа #Швець Михайло Олегович
  4633. Особа #Малік Іван
  4634. Особа #Змислий Олег Зеновійович
  4635. Особа #Змисла Наталія Олегівна
  4636. Особа #Здіорук Ігор Григорович
  4637. Особа #Здіорук Віолета Володимирівна
  4638. Особа #Салук Іван Олексійович
  4639. Особа #Землянська Алевтина Ліферіївна
  4640. Особа #Гладкохатий Віталій Михайлович
  4641. Особа #Сєвєрцев Ігор Юрійович
  4642. Особа #Булгаков Олександр Романович
  4643. Особа #Воронцов Олександр Дмитрович
  4644. Особа #Воронцова Наталя Василівна
  4645. Особа #Воронцова Катерина Дмитрівна
  4646. Особа #Прокопов Денис Олександрович
  4647. Особа #Хомей Мирослав Миколайович
  4648. Особа #Світлицький Ігор Едвардович
  4649. Особа #Інспектор з паркування управління безпеки міста Львівської міської міської ради Строцький Артур Ігорович
  4650. Особа #Думіндяк Оксани Миколаївни
  4651. Особа #Іваникович Марія Яківна
  4652. Особа #Адвокат Доарме В.С.
  4653. Особа #Коссак Ігор Степанович
  4654. Особа #Раруг Андірй Броніславович
  4655. Особа #Хім'як Павло Григорович
  4656. Особа #Кіндзер Богдан Михайлович
  4657. Особа #Гампе Квітослава Миронівна
  4658. Особа #Дільнична виборча комісія № 461923
  4659. Особа #Тимчук Дарія Стефанівна
  4660. Особа #Прокоп'як Юліанна Миколаївна
  4661. Особа #Лангер Сергій Зиновійович
  4662. Особа #Микієвич Орест Володимирович
  4663. Особа #Волков Микола Адамович
  4664. Особа #Махнюк Марія Вікторівна
  4665. Особа #Дорошок Олександр Олександрович
  4666. Особа #Дорошок Олександр Петрович
  4667. Особа #Сніцарева Катерина Юріївна
  4668. Особа #Мастепан Юрій Вікторович
  4669. Особа #Казка Ірина Вікторівна
  4670. Особа #Посохова Раїса Капітонівна
  4671. Особа #Слизька Олена Володимирівна
  4672. Особа #Голобородько Валерій Геннадійович
  4673. Особа #Газа Людмила Олексіївна
  4674. Особа #Жданівський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Донецькій області
  4675. Особа #Лавренчук Тетяна Леонідівна
  4676. Особа #Гуменний Микола Вікторович
  4677. Особа #Жвалюк Наталія Вікторівна
  4678. Особа #Зябрєв Олександр Віталійович
  4679. Особа #Первінець Олег Орестович
  4680. Особа #Касьяненко Катерина Василівна
  4681. Особа #АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" в особі Полтавської філії міськиї електромереж АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО"
  4682. Особа #Пуляєва Наталія Михайлівна
  4683. Особа #Касатонов Сергій Олександрович
  4684. Особа #Бекарюкова Ольга Миколаївна
  4685. Особа #Агаєв Арастун Анвер
  4686. Особа #Тамік Олексій Сергійович
  4687. Особа #Харченко Анатолій Стефанович
  4688. Особа #Мірошніченко Олексій Андрійович
  4689. Особа #Прокурору Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури
  4690. Особа #Кірейонок Євгеній Дмитрович
  4691. Особа #Пащенко Андрій Геннадійович
  4692. Особа #Бірьковський Олег Анатолійович
  4693. Особа #Кісельов Альберт Васильович
  4694. Особа #Затока Олександр Васильович
  4695. Особа #Дорош Антон Миколайович
  4696. Особа #Левічев Віктор Олексійович
  4697. Особа #Хільченко Владислав Олексійович
  4698. Особа #Хонько Ігор Сергійович
  4699. Особа #Коливай Олексій Герасимович
  4700. Особа #Лелюх Микола Петрович
  4701. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 630979 територіального виборчого округу № 177
  4702. Особа #Чумак-Жунь Андрій Володимирович
  4703. Особа #ДВК №710989 ТВО №194
  4704. Особа #Яцько Любов Вікторівна
  4705. Особа #Яцько Микола Олексійович
  4706. Особа #Ст. держвиконавець Барського РВ ДВС у Вінницькій обл. Каліцінський Андрій Олександрович
  4707. Особа #СІНГ АЖІТ КУМАР
  4708. Особа #Кенда Олексій Миколайович
  4709. Особа #Бульда Олег Васильович
  4710. Особа #Скутельник Богдан Миколайович
  4711. Особа #Іскра Ігор Андрійович
  4712. Особа #Кондаревич Галина Сергіївна
  4713. Особа #Кондаревич Максим Михайлович
  4714. Особа #Бабич Микола Семенович
  4715. Особа #Дмитрук Марія Филимонівна
  4716. Особа #Аль-Хадж алі Карім Хоссам
  4717. Особа #Яринич Микола Андрійович
  4718. Особа #Халішенко Рустам Федорович
  4719. Особа #Комарь Іван Миколайович
  4720. Особа #Тонкой Володимир Михайлович
  4721. Особа #Онопко Любов Іванівна
  4722. Особа #Какарін Роман Вікторович
  4723. Особа #Бровченко Наталія Володимирівна
  4724. Особа #Приватне акціонерне товариство "ТРЕСТ КИЇВМІСЬКБУД-6"
  4725. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ПИВКОФФ"
  4726. Особа #ТОВ "АГРОСТАЛЬ ЛТД"
  4727. Особа #Сільськогосподарський виробничий кооператив "Деснянський"
  4728. Особа #ФОП Загородня Ольга Анатоліївна
  4729. Особа #Межрайонный отдел судебных приставов по исполнению особых исполнительных производств Управления Федеральной службы судебных приставов России по Севастополю
  4730. Особа #Приватний підприємець Новікова Тетяна Юріївна
  4731. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 680803 ТВО №190
  4732. Особа #Кулінський Ярослав Валерійович
  4733. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців м/р
  4734. Особа #Дільнична виборча комісія №681410
  4735. Особа #Фрей Віталій Олександрович
  4736. Особа #Мовчан Олег Олегович
  4737. Особа #Юрчук Володимир Олексійович
  4738. Особа #Іванюк Антоніна Миколаївна
  4739. Особа #Походюща Леоніда Михайлівна
  4740. Особа #Касіяник Валентина Вікторівна
  4741. Особа #Вавренчук Ганна Іванівна
  4742. Особа #Качур Вадим Леонідович
  4743. Особа #Гусак Максим Борисович
  4744. Особа #Наружний Олександр Олександрович
  4745. Особа #Борецький Олег Володимирович
  4746. Особа #Барабанова Алла Олександрівна
  4747. Особа #Сокоть Віталій Борисович
  4748. Особа #Жубинсьий Олег Григорович
  4749. Особа #Матус Теятна Григорівна
  4750. Особа #Сліпенко Валентина Іванівна
  4751. Особа #Бубнов Микола Юрійович
  4752. Особа #Територіальна громада в особі Любимівської сільської ради Гуляйпільського району Запорізької області
  4753. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ІД"
  4754. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Долинська Стальконструкція"
  4755. Особа #Плешивенко Віталій Леонідович
  4756. Особа #Романова (Єрмолова) Ірина Дмитрівна
  4757. Особа #Савченко Анастасія Андріївна
  4758. Особа #Дільнична виборча комісія № 230820 Територіального виборчого округу № 74
  4759. Особа #Біжко Олексій Вікторович
  4760. Особа #Соловей Станіслав Олегович
  4761. Особа #Цихов Олександр Володимирович
  4762. Особа #Дільнична ВК 230863
  4763. Особа #Ковбасовський Юрій Олексійович
  4764. Особа #Бохонський Дмитро Олександрович
  4765. Особа #Каргаєв Андрій Іванович
  4766. Особа #Гузенкова Оксана Анатоліївна
  4767. Особа #Гузенков Олексій Григорович
  4768. Особа #Петков Сергій Олександрович
  4769. Особа #Ігнатенко В'ячеслав Олександрович
  4770. Особа #Семерич Павло Георгійович
  4771. Особа #Вакуленко Віталій Сергійович
  4772. Особа #Шавков Олександр Вікторович
  4773. Особа #Яремчак Дмитро Олегович
  4774. Особа #Степанчук Олександр Любомирович
  4775. Особа #Сав'юк Олексій Петрович
  4776. Особа #Саможон Віктор Іванович
  4777. Особа #Сідельніков Максим Віталійович
  4778. Особа #Кубєкін Іван Олександрович
  4779. Особа #Єсипенкова Діана Олександрівна
  4780. Особа #Скіданов Євген Олександрович
  4781. Особа #Луганська філія ДП "СЕТАМ"
  4782. Особа #Виборча дільниця № 142369 ВО № 57
  4783. Особа #Калугін Сергій Ігорович
  4784. Особа #ПАТ ""РОДОВІД БАНК"
  4785. Особа #Цунін Анатолій Олексійович
  4786. Особа #Горбачов Андрій Ігорович
  4787. Особа #Царенко Інеса Борисівна
  4788. Особа #Літвякова Наталя Григорівна
  4789. Особа #Горун Павло Юрійович
  4790. Особа #Белгородцева Христина Євгенівна
  4791. Особа #Гузенко Ганна Федорівна
  4792. Особа #Грянко Олена Олександрівна
  4793. Особа #Алієв Шахмар Таджаддін огли
  4794. Особа #Пендюрін Станіслав Анатолійович
  4795. Особа #Алему Вонду Тефера
  4796. Особа #Чехонська Гіта Арзуман кизи
  4797. Особа #Полях Анна Олегівна
  4798. Особа #Крат Крістіна Костянтинівна
  4799. Особа #Митрохіна Людмила Павлівна
  4800. Особа #Пармінський Віктор Григорович
  4801. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці №140935
  4802. Особа #Катрушенко Любов Олександрівна
  4803. Особа #Гасанова Ельвіра Тахірівна
  4804. Особа #Сокуренко Інна Миколаївна
  4805. Особа #Хорт Галина Олександрівна
  4806. Особа #Рибальченко Анатолій Анатолійович
  4807. Особа #Васюков Валерій Миколайович
  4808. Особа #Сорокін Микола Петрович
  4809. Особа #Рибалка Павло Гаврилович
  4810. Особа #Майсюк Олена Анатоліївна
  4811. Особа #Касаткін Микола Павлович
  4812. Особа #Рудомьоткін Веніамін Володимирович
  4813. Особа #Грицко Любов Василівна
  4814. Особа #Коссе Юрій Павлович
  4815. Особа #Шишкін Єгор Володимирович
  4816. Особа #Рошинець Ярослав Васильович
  4817. Особа #Рошинець Мар'яна Іванівна
  4818. Особа #Натопта Руслан Євгенович
  4819. Особа #Давиденко Крістіна Олександрівна
  4820. Особа #Дацьков Володимир Леонідович
  4821. Особа #Блащук Микола Йосипович
  4822. Особа #Яковлева Любов Олегівна
  4823. Особа #Раскатов Дмитро Сергійович
  4824. Особа #Калайда Олег Петрович
  4825. Особа #Калайда Тетяна Олександрівна
  4826. Особа #Журавков Володимир Вікторович
  4827. Особа #Немирівський РВ ДВС ГТУЮ у Вінницькій області
  4828. Особа #Афросімов Роман Володимирович
  4829. Особа #Афросімова Дар'я Ісметівна
  4830. Особа #Наклицька Наталія Яківна
  4831. Особа #Шульгіна Заруги Артаківна
  4832. Особа #Бородавко Володимир Петрович
  4833. Особа #Касневська Галина Андріївна
  4834. Особа #Іванець Яна Сергіївна
  4835. Особа #Копишинська Юлія Леонідівна
  4836. Особа #Копишинський Віталій Іванович
  4837. Особа #Будзяк Олег Васильович
  4838. Особа #ТзОВ "Річвуд"
  4839. Особа #Дільнична виборча комісія №051445 Територіального виборчого округу №12
  4840. Особа #Горбатюк Євген Володимирович
  4841. Особа #Гнатовська Сніжана Миколаївна
  4842. Особа #Капрал поліції Осаулов Максим Олександрович 1 бат. 2 рота УПП у Вінницькій області
  4843. Особа #Бахалова Євгенія Анатоліївна
  4844. Особа #Дільнична виборча комісія №051529 Територіального виборчого округу №11
  4845. Особа #Любчак Олександр Михайлович
  4846. Особа #Кусій Олександр Васильович
  4847. Особа #Бараш Владислав Ігорович
  4848. Особа #Хорошавін Валерій Володимирович
  4849. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Агрохім-Капітал"
  4850. Особа #Єрешко Клавдія Дмитрівна
  4851. Особа #Шахлін Д.В.
  4852. Особа #Токач Еміл Петрович
  4853. Особа #Насіров Хусейн
  4854. Особа #Заступник начальника Виноградівського районного відділу ГУ ДМС України в Закарпатській області Порохнюк Я.Я.
  4855. Особа #Лебьодкіна Марія Олексіївна
  4856. Особа #Глатт Аліна Михайлівна
  4857. Особа #Лісков Олег Борисович
  4858. Особа #Ціпайло Ольга Іванівна
  4859. Особа #Реєстраційна служба Слов’янського міськрайонного управління юстиції Донецької області
  4860. Особа #Дніпропетровська філія Державного підприємства «СЕТАМ»
  4861. Особа #Орган опіки та піклування Слов’янської міської ради Донецької області
  4862. Особа #Фізична особа-підприємець Данильчак Тетяна Станіславівна
  4863. Особа #ТОВ "АННУШКА
  4864. Особа #Начальник Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області Кучма Андрій Миколайович
  4865. Особа #Бартош Ірина Леонідівна
  4866. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Фармація Запоріжжя"
  4867. Особа #Якуб Катерина Вікторівна
  4868. Особа #Селянське фермерське господарство "Пшебила"
  4869. Особа #Іваніщев Ярослав Олександрович
  4870. Особа #ПП "Компанія Торгівельна мережа № 1"
  4871. Особа #Донецька обласна громадсьа організація "Федерація боротьби Куреш та Кураш Донецької області" м.Маріуполь
  4872. Особа #Макаров Василь Дмитрович
  4873. Особа #Іпаткін Олег В'ячеславович
  4874. Особа #Скопець Вячеслав Володимирович
  4875. Особа #Шурда Лідія Миколаївна
  4876. Особа #Гладка Ганна Леонідівна
  4877. Особа #Брусилівський районний сектор філії ДУ"Центр пробації" у Житомирській області
  4878. Особа #Сідельников Юрій Анатолійович
  4879. Особа #Сідельникова Валентина Валентинівна
  4880. Особа #Общество с ограниченной ответственностью "Фарватер-С"
  4881. Особа #Івлєв Юрій Семенович
  4882. Особа #Дидух Валентина Василівна
  4883. Особа #Невмержицький Іван Петрович
  4884. Особа #Невмержицька Ольга Ігорівна
  4885. Особа #Маркова Галина Олегівна
  4886. Особа #Фізична особа-підприємець Короб Надія Анатоліївна
  4887. Особа #Фізична особа-підприємець Конахевич Андрій Олексійович
  4888. Особа #ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕРВЕНТА"
  4889. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "РІВНЕ-БОРОШНО"
  4890. Особа #Приватне сільськогосподарське підприємство "НОВА ЗОРЯ"
  4891. Особа #Публічне акціонерне товариство "Державний експортно - імпортний банк України" філія АТ "Укрексімбанк" в місті Житомирі
  4892. Особа #Кондратьєв Ігор Ігорович
  4893. Особа #ДП "Львівський держаний завод "ЛОРТА"
  4894. Особа #Радзієвська Таміла Сергіївна
  4895. Особа #Радзієвський Микола Анатолійович
  4896. Особа #Любиченко Юрій Миколайович
  4897. Особа #Бендеберя Олександр Романович
  4898. Особа #Гопка Максим Григорович
  4899. Особа #Білошицький Олег Йосипович
  4900. Особа #Черноморець Наталія Болюсівна
  4901. Особа #Приватний нотаріус Новоукраїнського районного нотаріального округу Полякова Наталя Василівна
  4902. Особа #Борщ Любов Андріївна
  4903. Особа #ТОВ "Квадро-Фінанс" в особі керівника Лук'янова Володимира Ігоровича
  4904. Особа #Зяблова Ірина Сергіївна
  4905. Особа #Рачковський Іван Михайлович
  4906. Особа #Аканова Валерія Олегівна
  4907. Особа #Серветнік Олександр Іванович
  4908. Особа #Марач Микола Васильович
  4909. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Тернопільська меблева фабрика"
  4910. Особа #Державний виконавець заводського відділу державної виконавчої служби м. Миколаїв Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Кухарь Сергій Сергійович
  4911. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Домінат-А"
  4912. Особа #Янголь Василь Петрович
  4913. Особа #Мелешко Марія Петрівна
  4914. Особа #Чорнокозинський Михайло Анатолійович
  4915. Особа #Заступник прокурора області в інтересах Ямпільського міжрайонного управління водного господарства
  4916. Особа #Андріянова Тетяна Феліксівна
  4917. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ДЕМЕТРА-ВЕЛЕС"
  4918. Особа #Головне управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області Дніпровський районний відділ
  4919. Особа #Бібик Тетяна Василівна в інтересах неповнолітнього сина Бібик Павла Павловича
  4920. Особа #Малець Анатолій Іванович
  4921. Особа #Булига Віктор Никифорович
  4922. Особа #Рекша Олександр Миколайович
  4923. Особа #Редкін Андрій Іванович
  4924. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Перша слобожанська будівельна компанія"
  4925. Особа #Еступіньян Соса Іванова Алехандра
  4926. Особа #Кучарський Володимир Степанович
  4927. Особа #Паршиков Станіслав Миколайович
  4928. Особа #Свідунович Євгеній Сергійович
  4929. Особа #Стрижеус Олег Іванович
  4930. Особа #Божьєв Олександр Олександрович
  4931. Особа #Броговський Олександр Олександрович
  4932. Особа #Караєва Фєріде Фератівна
  4933. Особа #Аметов Асан Мансурович
  4934. Особа #Ярунічева Наталя Олександрівна
  4935. Особа #ПП "Новітня Енергія України"
  4936. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Кам"янець-Подільський комбікормовий завод"
  4937. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Атлетікс Інвест"
  4938. Особа #Султанов Елхан Ізмирович
  4939. Особа #Прокуратур Миколаївської області
  4940. Особа #Малінін Олександр Михайлович
  4941. Особа #Гржегоржевська Олена Феліксівна
  4942. Особа #Гржегоржевський Денис Віталійович
  4943. Особа #Шавга Ірина Вікторівна
  4944. Особа #Петрачков Олег Георгйович
  4945. Особа #Кабанчук Катерина Петрівна
  4946. Особа #Пониполяк Тетяна Анатоліївна
  4947. Особа #Таран Олег Ігорович
  4948. Особа #Косовець Олексій Миколайович
  4949. Особа #Смик Діана Володимирівна
  4950. Особа #Смик Микола Григорович
  4951. Особа #Штим Юрій Анатолійович
  4952. Особа #Павлович Сергій Петрович
  4953. Особа #Зурман Дмитро Михайлович
  4954. Особа #Дергун Світлана Миколаївна
  4955. Особа #Двоєжон Ярослав Ігорович
  4956. Особа #Дедяєва Юлія Геннадіївна
  4957. Особа #Циганок Ілля В"ячеславович
  4958. Особа #Галата Юрій Григорович
  4959. Особа #Кресан Петро Павлович
  4960. Особа #Пономаренко Лідія Артемівна
  4961. Особа #Єфременко Олександр Петрович
  4962. Особа #Воблий Олександр Миколайович
  4963. Особа #Гаспарян Карина Миколаївна
  4964. Особа #СТРОКОЛІС ТЕТЯНА ІВАНІВНА
  4965. Особа #ЧЕПІГА ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ
  4966. Особа #Китайгора Олексій Сергійович
  4967. Особа #Богатіщева Ганна Миколаївна
  4968. Особа #Ринденко Руслан Вікторович
  4969. Особа #Ситник Сергій Валентинович
  4970. Особа #Мотрій Віталій Миколайович
  4971. Особа #Вакарова Наталія Миколаївна
  4972. Особа #Вакаров Василь Дмитрович
  4973. Особа #Шлейонкіна Ольга Аркадіївна
  4974. Особа #Богомаз Валерій Володимирович
  4975. Особа #Зимовець Тамара Миколаївна
  4976. Особа #Сохань Тетяна Іллівна
  4977. Особа #Горовий Петро Іванович
  4978. Особа #Галян Лідія Михайлівна
  4979. Особа #Територіальний сервісний центр №5942 РСЦ МВС в Сумській обл.
  4980. Особа #Дільнична виборча комісія №590852 територіального виборчого округу №160
  4981. Особа #Ковтун Олена Максимівна
  4982. Особа #Чекаленко Руслан Севастянович
  4983. Особа #Чекаленко Тетяна Олексіївна
  4984. Особа #ПрАТ"ВФ-Україна"
  4985. Особа #Мелехов Юрій Олександрович
  4986. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 590398 територіального виборчого округу №162
  4987. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців апрату Охтирської РДА
  4988. Особа #Матвєєва Катерина Семенівна
  4989. Особа #Фурман Катерина Маринівна
  4990. Особа #Попазогло Галина Федорівна
  4991. Особа #Грибонос Сергій Вікторович
  4992. Особа #Коліщук Олена Володимирівна
  4993. Особа #Гвоздєв Ігор Олегович
  4994. Особа #Бедюх Артем Юрійович
  4995. Особа #Власов Денис Вікторович
  4996. Особа #Сінькевич Тетяна Андріївна
  4997. Особа #Рожнєв Сергій Станіславович
  4998. Особа #Речіла Міралі Міралійович
  4999. Особа #Шпитко Олександр Володимирович
  5000. Особа #Палюга Лариса Михайлівна
  5001. Особа #Сорочан Олександр Михайлович
  5002. Особа #Каненкова Надія Петрівна
  5003. Особа #Кобилецька Інна Володимирівна
  5004. Особа #Каненкова Людмила Андріївна
  5005. Особа #Андріяшенко Віктор Олександрович
  5006. Особа #Білоус Катерина Леонідівна
  5007. Особа #Артін Ауріка Миколаївна
  5008. Особа #Абраамян Акоп Альбертович
  5009. Особа #Загорська Євгенія Матвіївна
  5010. Особа #Капакли Олексій Ілліч
  5011. Особа #Батлук Григорій Сергійович
  5012. Особа #Астахова (Беседовська)Антоніна Сергіївна
  5013. Особа #Хомич Лілія Іллівна
  5014. Особа #Флоря Сергій Сергійович
  5015. Особа #Абаржи Ганна Іванівна
  5016. Особа #Кдамаров Георгій Євгенович
  5017. Особа #Насіковська Людмила Ісаківна
  5018. Особа #ТОВ «Одеська обласна енергопостачальна компанія»
  5019. Особа #Бурятинська Галина Віталіївна
  5020. Особа #Камарова Ірина Володимирівна
  5021. Особа #Цивілєв Олександр Сергійович
  5022. Особа #Власюк Людмила Семенівна
  5023. Особа #Бурлак Ніна Сергіївна
  5024. Особа #Перший Приморський відділ Державної виконавчої служби м. Одеси
  5025. Особа #Біттар Аммер
  5026. Особа #Соловйов Олег Володимрович
  5027. Особа #Моток Альона Вячеславівна
  5028. Особа #Голубєв Сергій Робертович
  5029. Особа #Балта Галина Андріївна
  5030. Особа #Кілафлі Валерій Іванович
  5031. Особа #Сторова Ірина Михайлівна
  5032. Особа #Турка Людмила Петрівна
  5033. Особа #Телесенко Андрій Васильович
  5034. Особа #Алекперлі Ількін Єхтібарович
  5035. Особа #Савічев Андрій Валерійович
  5036. Особа #Рагімлі Анастасія Олександрівна
  5037. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 511291 територіального виборчого округу № 135
  5038. Особа #Баркова Єлизавета Сергіївна
  5039. Особа #Мануйліна Аліна Сергіївна
  5040. Особа #Мануйліна Марина Юріївна
  5041. Особа #Рябій Валерій Валерійович
  5042. Особа #Ловигін Сергій Миколайович
  5043. Особа #Коломійчук Роман Сергійович
  5044. Особа #Ухожан Тетяна Миколаївна
  5045. Особа #Онощенко Володимир Вікторович
  5046. Особа #Малишева Олена Павлівна
  5047. Особа #Більський Валерій Вікторович
  5048. Особа #Трофименко Василь Олексійович
  5049. Особа #Марушевська Ірина Миколаївна
  5050. Особа #Деде Станіслав В'ячелавович
  5051. Особа #Гаврікова Євгенія Олександрівна
  5052. Особа #Дарвіш Фаді Васфі
  5053. Особа #Єзерська Вікторія Вікторівна
  5054. Особа #Ханін Антон Євгенович
  5055. Особа #Ковтонюк Іванна Володимирівна
  5056. Особа #Лапін Сергій Олексійович
  5057. Особа #Дільнична виборча комісія № 511286 територіального виборчого округу № 135
  5058. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців Приморської райадміністрації Одеської міської ради
  5059. Особа #АФТАЄВА ЮЛІЯ ВАСИЛІВНА
  5060. Особа #Костенко Олег В'ячеславович
  5061. Особа #Корнєєва Марія Георгіївна
  5062. Особа #Корнєєв Євген Ігорович
  5063. Особа #Юпатова Любомира Богданівна
  5064. Особа #Логоненко Павло Михайлович
  5065. Особа #Каштанова Лілія Олегівна
  5066. Особа #Каштанов Максим Андрійович
  5067. Особа #Потложа Євгенія Миколаївна
  5068. Особа #Ал Адаілех Алі Мохаммад
  5069. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 511319 територіального виборчого округу № 135
  5070. Особа #Рябов Володимир Віталійович
  5071. Особа #Василюк Кристина Петрівна
  5072. Особа #Вартік Аліна Михайлівна
  5073. Особа #Рогожинська Галина Захарівна
  5074. Особа #Ліска Дмитро Пилипович
  5075. Особа #Гавалешко Ірина В'чеславівна
  5076. Особа #Гавалешко Віктор Павлович
  5077. Особа #Вижницьке ВП Кіцманського ВП ГУНП в Чернівецькій області
  5078. Особа #Бейку Іван Іванович
  5079. Особа #Пиргару Костянтин Іванович
  5080. Особа #Оларіца Роман Костянтинович
  5081. Особа #Чеботар Аркадій Сергійович
  5082. Особа #Загарюк Єва Аурелівна
  5083. Особа #Петрович Парасковія Аурелівна
  5084. Особа #Загарюк Лариса Олексіївна
  5085. Особа #Пентелейчук Дідіна Георгііївна
  5086. Особа #Павленко Єлисавета Миколаївна
  5087. Особа #Мальська Лариса Анатоліївна
  5088. Особа #Шовгур Людмила Миколаївна
  5089. Особа #Берека Олексій Іванович
  5090. Особа #Савчук Віктор Костянтинович
  5091. Особа #Габаковська Ганна Сергіївна
  5092. Особа #Ворнік Едгар Георгійович
  5093. Особа #Лазар Октавіан-Вадим Траянович
  5094. Особа #Чебан Борис Володимирович
  5095. Особа #Жарко Анатолій Петрович
  5096. Особа #Скуратович Олена Ростиславівна
  5097. Особа #Юшко Олеся Володимирівна
  5098. Особа #Дзюрик Оксана Василівна
  5099. Особа #Дзюрик Тарас Васильович
  5100. Особа #Саламонович Олександр Георгійович
  5101. Особа #Сундуков-Масленніков Олексій Павлович
  5102. Особа #Попеску Наталія Костянтинівна
  5103. Особа #Попеску Думитро Ілліч
  5104. Особа #Биндю Віталій Георгійович
  5105. Особа #Биндю Наталія Дмитрівна
  5106. Особа #Годнюк Орест Васильович
  5107. Особа #Палагнюк Олександр Вікторович
  5108. Особа #Палагнюк Анастасія Вікторівна
  5109. Особа #Стецко Марина Іванівна
  5110. Особа #Стецко Мирослав Богданович
  5111. Особа #Ожуховський Валерій Іванович
  5112. Особа #Адамчук Олександр Казимірович
  5113. Особа #Голова гаражного кооперативу №15 "Надія" Рожков Степан Дмитрович
  5114. Особа #Громадська організація "Діти війни України" в особі голови Фуга З.В.
  5115. Особа #Коструба Марина Петрівна
  5116. Особа #Ключевський Володимир Богданович
  5117. Особа #Булгаков Ігор Юрович
  5118. Особа #Заплітний Дмитро Валерійович
  5119. Особа #Казюк Валентин Дмитрович
  5120. Особа #Фурлеш Віктор Борисович
  5121. Особа #Григоренко Христина Олегівна
  5122. Особа #Інспектор роти № 2 батальйону УПП у м. Чернівці лейтенант поліції Пентеску Є.І
  5123. Особа #Гудзиковська Олена Володимирівна
  5124. Особа #Чіпага Дмитро Олексійович
  5125. Особа #Пентескул Микола Георгійович
  5126. Особа #Горюк Василь Петрович
  5127. Особа #Кешоян Гайк Завенович
  5128. Особа #Маміконян Сурен Олександрович
  5129. Особа #Скрипник Мар'яна Володимирівна
  5130. Особа #Ст. державний виконавець Другого ВДВС м. Чернівці ГТУЮ у Чернівецькій області Федорощак Ю.М.
  5131. Особа #Анцибор Тетяна Миколаївна
  5132. Особа #Лівіцька Ольга Анатоліївна
  5133. Особа #Барміна Оксана Вікторівна
  5134. Особа #Танасюк Іван Іванович
  5135. Особа #Танасюк Лілія Іванівна
  5136. Особа #Катуніна Любов Віталіївна
  5137. Особа #ТОВ "Каргілл Енімал Нутрішин"
  5138. Особа #Биче Михайло Михайлович
  5139. Особа #ТОВ Миколаївська енергопостачальна компанія
  5140. Особа #МАсаренко Валентина Миколаївна
  5141. Особа #Мойсєєв Владислав Володимирович
  5142. Особа #Ребенюк Олексій Олександрович
  5143. Особа #Дільнича виборча комісія №480770
  5144. Особа #Третьякова Інна Григорівна
  5145. Особа #Дільча виборча комісія №480770
  5146. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці №480794 територіального виборчого округу №128
  5147. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців Корабельного району м. Миколаєва Миколаївської міської ради
  5148. Особа #Трегуб Марина Федорівна
  5149. Особа #Бурлаченко Ольга Андріївна
  5150. Особа #Голубенко Сергій Антонович
  5151. Особа #Бєлобородов А.А.
  5152. Особа #ДУ "Снігурівська ВК (№5) - спеціалізована туберкульозна лікарня""
  5153. Особа #Чернов Т.В.
  5154. Особа #Гамзаєв В.П.
  5155. Особа #Стукалов Дмитро Олександрович
  5156. Особа #Щетинін Марк Якович
  5157. Особа #Менге Віталій Артурович
  5158. Особа #молодший лейтенант поліції Горобченко Денис Олексійович 1 бат. 1 рота УПП у Харківській області
  5159. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова установа " Європейська Факторингова Компанія Розвитку"
  5160. Особа #Бездітко Олена Анатоліївна
  5161. Особа #Левшенко Тетяна Миколаївна
  5162. Особа #Невідома Вероніка Олександрівна
  5163. Особа #Сковпень Олена Олександрівна
  5164. Особа #ДУ "Харківський СІЗО № 27"
  5165. Особа #Лукиянчук Едуард Вікторович
  5166. Особа #Майстренко Віталій Борисович
  5167. Особа #Шумило Марина Олексіївна
  5168. Особа #Пасько Іван Анатолійович
  5169. Особа #Колотій Наталія Олександрівна
  5170. Особа #Колтій Андрій Вікторович
  5171. Особа #Самохін Юрій Юрійович
  5172. Особа #Набатова Ольга Олександрівна
  5173. Особа #Набатов Руслан Джалолович
  5174. Особа #Набатов Богдан Джалолович
  5175. Особа #ДВК №631513 ТВО№ №170
  5176. Особа #Небеснюк Ніна Василівна
  5177. Особа #Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Висота-2016"
  5178. Особа #Байрачна Наталія Олександрівна
  5179. Особа #Крайнюк Андрій Миколайович
  5180. Особа #Мезенцев Іван Валерійович
  5181. Особа #Сиротенко Надія Станіславівна
  5182. Особа #Кузовкова Таісія Василівна
  5183. Особа #Перевальський та Станично-Луганський відділ ДРАЦС ГУЮ у Луганській області
  5184. Особа #Тузікова Інна Павлівна
  5185. Особа #Соловйова Тетяна Григорівна
  5186. Особа #Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Перевальському та Станично-Луганському РВ ДРАЦС ГУЮ у Луганській області
  5187. Особа #Білокураикнська селищна об"єднана територіальна громада в Луганській області
  5188. Особа #АТ "Луганськгаз"
  5189. Особа #Перевознікова Катерина Іванівна
  5190. Особа #Бірка Артем Сергійович
  5191. Особа #Худоян Асо Нвері
  5192. Особа #Карасьова Марія Дмитрівна
  5193. Особа #Лосєва Поліна Володимирівна
  5194. Особа #Ляхович Антон Броніславович
  5195. Особа #Чабанова Інна
  5196. Особа #Владимиров Михайло Борисович
  5197. Особа #Владимирова Людмила Федорівна
  5198. Особа #ДВК №441075
  5199. Особа #Свирида Микола Іванович
  5200. Особа #Южанінов Олексій Олександрович
  5201. Особа #Лозко Анна Юріївна
  5202. Особа #Зуєнко Лариса Степанівна
  5203. Особа #Медведєва Катерина Павлівна
  5204. Особа #Бароніна Любов Павлівна
  5205. Особа #Чернокол Олександр Миїхайлович
  5206. Особа #Меженський Віктор Олексійович
  5207. Особа #Грибова Людмила Никифорівна
  5208. Особа #Каплоухий Андрій Миколайович
  5209. Особа #Меркулов Василь Дмитрович
  5210. Особа #Горбачова Любов Анатоліївна
  5211. Особа #Севост"янова Юлія Олександрівна
  5212. Особа #Почтаренко Олександр Олександрович
  5213. Особа #Білоусова Любов Володимирівна
  5214. Особа #Попелнуха Аліна Юріївна
  5215. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 441196 територіального виборчого округу № 106
  5216. Особа #Польова Юлія Сергіївна
  5217. Особа #Лебедінцева Олена Олександрівна
  5218. Особа #Шперналь Іван Романович
  5219. Особа #Марухнич Юлія Олександрівна в інтересах неповнолітнього Марухнича Андрія Валерійовича
  5220. Особа #Мисливчук Іван Анатолійович
  5221. Особа #Львівська имтниця ДФС
  5222. Особа #Макаренко Марія Михайлівна
  5223. Особа #Канєвска Іванна Анатоліївна
  5224. Особа #Канєвскі Марцін
  5225. Особа #Мажула Євген Юрійович
  5226. Особа #Мажула Лариса Миколаївна
  5227. Особа #Мазурик Пало Анатолійович
  5228. Особа #Лотвін Оксана Миколаївна
  5229. Особа #Януль Віктор Петрович
  5230. Особа #Нестерук Федір Павлович
  5231. Особа #Нестерук Віра Станіславівна
  5232. Особа #Баб'як Христина Никанорівна
  5233. Особа #Кротюк Інна Петрівна
  5234. Особа #Мудряк Іван Костянтинович
  5235. Особа #Телевна Катерина Іванівна
  5236. Особа #Решутка Роман Васильоивч
  5237. Особа #Боднар (Онищук) Оксана Петрівна
  5238. Особа #Бірук Іванна Василівна
  5239. Особа #Ратнівський РВ ДРАЦС
  5240. Особа #Стус Дмитро Васильович
  5241. Особа #Заверуха Ірина Романівна
  5242. Особа #Намісняк Олександр Стефанович
  5243. Особа #Лукащук Галина Василівна
  5244. Особа #Білогубка (Олексин) Любов Василівна
  5245. Особа #Територіальна громада в особі Лисецької селищної ради
  5246. Особа #Кочмарський Василь Петрович
  5247. Особа #Токмакова Людмила Андріївна
  5248. Особа #Бритова Альона Сергіївна
  5249. Особа #Євтушок Галина Федорівна
  5250. Особа #Козоріз Ярослав Володимирович
  5251. Особа #Дільнична виборча комісія №"260962 територіального виборчого округу "85
  5252. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №260998
  5253. Особа #Дорошук Андрій Віталійович
  5254. Особа #Дорошук-Агуштіню Людмила Кирилівна
  5255. Особа #Бига Олександр Валерійович
  5256. Особа #Ройко Андрій Сергійович
  5257. Особа #Лясковська Лілія Володимирівна
  5258. Особа #ВОРОНЧУК ОКСАНА ЛЕОНІДІВНА
  5259. Особа #ПЕТРЕНКО ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
  5260. Особа #Мірошниченко Надія Іванівна
  5261. Особа #Ковшар Катерина Петрівна
  5262. Особа #Анамат Наталія Олексіївна
  5263. Особа #Анамат Анатолій Валентинович
  5264. Особа #Ільченко Інна Леонідівна
  5265. Особа #Бойченко Оксана Ігорівна
  5266. Особа #Литвинець Ігор Петрович
  5267. Особа #відвід судді Левко В.Б. (1-кс/755/4828/19)
  5268. Особа #ПП "Вельт Експрес Ворлдвайд"
  5269. Особа #Гребінник Мар"яна Миколаївна
  5270. Особа #Геник Наталія Василівна
  5271. Особа #Непорадна Катерина Степанівна
  5272. Особа #ТзОВ " Фінансова компанія "ІНВЕНТ" в особі представника Перепічки Назарія Ігоровича
  5273. Особа #Ломідзе Леван
  5274. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці №260673 територіального округу №89
  5275. Особа #відділ ведення державного реєстру виборців в Снятинській РДА
  5276. Особа #Лійко Ігор Васильович
  5277. Особа #Кермощук Василина Василівна
  5278. Особа #Рогожа Валентина Іванівна
  5279. Особа #Рогожа Олександр Борисович
  5280. Особа #Авін Юрій Володимирович
  5281. Особа #Головко Олег Степанович
  5282. Особа #Бернат Галина Степанівна
  5283. Особа #Білак Галина Іванівна
  5284. Особа #Хахалєв Віктор Петрович
  5285. Особа #Давидюк Володимир Гордійович
  5286. Особа #Служба у справах дітей та сім'ї Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації
  5287. Особа #Штамбург Галина Василівна
  5288. Особа #Мамука Матіашвілі
  5289. Особа #Янюк Людмила Дмитрівна
  5290. Особа #Селін Євгеній Геннадійович
  5291. Особа #Левчук Антоніна Григорівна
  5292. Особа #Огризко Надія Володимирівна
  5293. Особа #Товариство з обмеженою відповідальності "СМЕНА"
  5294. Особа #Дільнича виборча комісія№80606 територіального виборчого округу №221
  5295. Особа #Крицина Валентина Іванівна
  5296. Особа #Дільнича виборча комісія № 800620 територіального виборчого округу №221
  5297. Особа #Віділ ведення державного реєстру виборців
  5298. Особа #Відрашко Рубіна Артурівна
  5299. Особа #Лаготюк Данило Васильович
  5300. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 800729 територіального виборчого округу №219
  5301. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 800801 територіального виборчого округу № 218
  5302. Особа #Бондаренко Поліна Володимирівна
  5303. Особа #Дільнична виборча комісія №800746 Одномандатний виборчий округ № 219
  5304. Особа #Гич Роман Вікторович
  5305. Особа #Дем’янчук Віталій Юрійович
  5306. Особа #Сліпчук Антоніна Леонідівна
  5307. Особа #Волощенко Костянтин Дмитрович
  5308. Особа #Малашевський Олексій Володимирович
  5309. Особа #Служба у справах дітей та сім"ї при Солом"янській районній в м. Києві держадміністрації
  5310. Особа #Боженко Андрій Петрович
  5311. Особа #Марчук Андрій Вадимович
  5312. Особа #Христенко Людмила В'ячеславівна
  5313. Особа #Гатомов Фарид Вахід огли
  5314. Особа #Ожонг Ндіп Пауль
  5315. Особа #Інспектор УПП у м.Київ капрал поліції Бондар Анастасія Михайлівна
  5316. Особа #Семененко Ілля Васильович
  5317. Особа #Скірда Руслан Сергійович
  5318. Особа #відділ ведення Державного реєстру виборців Солом"янської районної у місті Києві державної адміністрації
  5319. Особа #Інспектор патрульної поліції 7 роти 3 батальйону Управління патрульної поліції в м. Києві Колошко А.В.
  5320. Особа #Редькін Микита Олександрович
  5321. Особа #Матюшенко Дмитро Олегович
  5322. Особа #Багінська Яніна Валеріївна
  5323. Особа #Нурісламова Ірина Іванівна
  5324. Особа #Гладков Юрій Володимирович державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень КП "Юридична реєстрація нерухомості та бізнесу"
  5325. Особа #Соловйов Руслан Валентинович
  5326. Особа #Гуцул Станіслав Олегович
  5327. Особа #Реєнт Катерина Ігорівна
  5328. Особа #Довгаленко Василь Петрович
  5329. Особа #Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу №124
  5330. Особа #Кандидат у депутати в одномандатному виборчому окрузі №124 з виборів народних депутатів Махніцький Олег Ігорович
  5331. Особа #Голова окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу №124 Запісоцький Роман Васильович
  5332. Особа #Горбонос Світлана Василівна
  5333. Особа #Акула Юлія Іванівна
  5334. Особа #Каллаї Олександр Гейзович
  5335. Особа #Аль-Ібаді Мохаммед Джамал (Рахім)
  5336. Особа #Нежута Степан Іванович
  5337. Особа #Нежута Ірина Миколаївна
  5338. Особа #Нечай Алла Станіславівна
  5339. Особа #Гладка Інна Леонідівна
  5340. Особа #Дільнича виборча комісія № 630316 ТВО №175
  5341. Особа #відділ ведення державного реєстру виборців РДА Дергачівського району Харківської області
  5342. Особа #Субачєва Вікторія Сергіївна
  5343. Особа #Бородіна Катерина Валеріївна
  5344. Особа #Шаріпов Акмал Баходірович
  5345. Особа #Дансберг Герман Марселович
  5346. Особа #Гнатченко Людмила Іванівна
  5347. Особа #Мусаєлян Артем Вячеславович
  5348. Особа #Лизун Яна Миколаївна
  5349. Особа #Тригуб Наталія Іванівна
  5350. Особа #Штименко Юрій Анатолійович
  5351. Особа #Коломацька селищна ї рада Харківської області
  5352. Особа #Каракуця Володимир Іванович
  5353. Особа #Самойлов Максим Олегович
  5354. Особа #Кіданов Артем Валерійович
  5355. Особа #Воробьев Володимир Володимирович
  5356. Особа #Лук"яненко Євген Миколайович
  5357. Особа #Пєршина Лідія Дмитрівна
  5358. Особа #Іваненко Марія Олександрівна
  5359. Особа #Пєнкін Володимир Федорович
  5360. Особа #Череденко Лариса Володимирівна
  5361. Особа #Чепурна Алла Дмитрівна
  5362. Особа #Дрєєва Маргарита Михайлівна
  5363. Особа #Юхименко Владислав Євгенович
  5364. Особа #Приватна фірма "САС"
  5365. Особа #Гаращенко Борис Олексійович
  5366. Особа #Луговський Ю.В.
  5367. Особа #Старко Володимир Павлович
  5368. Особа #Росляков Олег Володимирович
  5369. Особа #Рикова Милана Володимирівна
  5370. Особа #Вірич Дмитро Андрійович
  5371. Особа #Трояновський Юрій Анатольович
  5372. Особа #Гапоян З.Я.
  5373. Особа #Поривай Ігор Петрович
  5374. Особа #Більдієв Андрій Олександрович
  5375. Особа #Проскурнін Сергій Іванович
  5376. Особа #Цабульник Вікторія Олександрівна
  5377. Особа #Тимошенко Анастасія Едуардівна
  5378. Особа #Басалигін Данило Юрійович
  5379. Особа #Мухомодярова Ірина Миколаївна
  5380. Особа #Мирошниченко Аліна Юріївна
  5381. Особа #Катагазова Лідія Іванівна
  5382. Особа #Дільнична виборча комісія № 631335
  5383. Особа #Дільнична виборча комісія № 631326 територіального виборчого округу №173
  5384. Особа #Тупінець Олена Василівна
  5385. Особа #Богатов Сергій Валерійович
  5386. Особа #Літкевич Юрій Олексійович
  5387. Особа #Квасильчук Володимир Венедиктович
  5388. Особа #Коновалова Оксана Леонідівна
  5389. Особа #Климчук Антон Валерійович
  5390. Особа #Ахмадієва Ольга Олегівна
  5391. Особа #Данілович Іван Олександрович
  5392. Особа #Рашед Омар Гамал
  5393. Особа #Капрал поліції Спорник Олександр Володимирович поліцейський Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції
  5394. Особа #Кирель Анна Сергіївна
  5395. Особа #Кирель Олександр Миколайович
  5396. Особа #Алексанян Маруся Арутюнівна
  5397. Особа #Партний Богдан Сергійович
  5398. Особа #Гапоненко Аліна Анатоліївна
  5399. Особа #Петрикіна Аліна Миколаївна
  5400. Особа #ДВК №631421 ТВО№169
  5401. Особа #Омельченко Андрій Віталійович
  5402. Особа #Левенець Юлія Володимирівна
  5403. Особа #Рикун Вадим валерійович Поліцейський №4 бат. №5 роти УПП в Х/о
  5404. Особа #Ісоєв Каміл Муяссарович
  5405. Особа #Гаджиєва Юлія Геннадіївна
  5406. Особа #Острась Тетяна Дмитрівна
  5407. Особа #Воробйов Ігор Вячеславович
  5408. Особа #Ялалтинов Олексій Григорович
  5409. Особа #Бутолін Олександр Леонідович
  5410. Особа #Угарова Лариса Іванівна
  5411. Особа #Селюков Олександр Семенович
  5412. Особа #Нікітішин Олег Валерійович
  5413. Особа #Силенко Наталя Олександрівна
  5414. Особа #Солоділова Вікторія Леонідівна
  5415. Особа #Глущенко Владислав Олегович
  5416. Особа #Мехтуб Марина Валеріївна
  5417. Особа #Кайряк Валерій Васильович
  5418. Особа #Домчевська Наталія Борисівна
  5419. Особа #Мідько Олена Борисівна
  5420. Особа #Гарькавий Андрій Юрійович
  5421. Особа #Григор'єв Ігор Костянтинович
  5422. Особа #Самбука Анжеліка Сергіївна
  5423. Особа #Кульгускін Євгеній Олександрович
  5424. Особа #Шепелєва Альона Олексіївна
  5425. Особа #Дугінова Олена Олександрівна
  5426. Особа #Дільнична виборча комісія №631683 територіального виборчого округу №173
  5427. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців адміністрації Основ'янського району ХМР
  5428. Особа #Щербак Марія Семенівна
  5429. Особа #Кашкін Артем Олександрович
  5430. Особа #Алексенко Світлана Миколаївна
  5431. Особа #Заяць Діана Олександрівна
  5432. Особа #Подвойська Катерина Андріївна
  5433. Особа #Чижова Людмила Іванівна
  5434. Особа #Нічай Ігор Янович
  5435. Особа #Псюк Ольга Анатоліївна
  5436. Особа #Денчук Людмила Вікторівна
  5437. Особа #Кашпур Тамара Миколаївна
  5438. Особа #Найдюк Світлана Віталіївна
  5439. Особа #Полуектова Ольга Геннадіївна
  5440. Особа #Казачкова Вікторія Валеріївна
  5441. Особа #Казачков Костянтин Ігорович
  5442. Особа #Департамент розвитку інфраструктури міста Виконавчого комітету Криворізької міської ради
  5443. Особа #Рамский Володимир Флорович
  5444. Особа #Зубкевич Василь Васильович
  5445. Особа #Гуль Роман Віталійович
  5446. Особа #Бойків Марія Дмитрівна
  5447. Особа #Хохуля Іван Юрійович
  5448. Особа #Дільнична виборча комісія 610879
  5449. Особа #Стечишин Назарій Володимирович
  5450. Особа #Котенко Юрій Константинович
  5451. Особа #Смольніков Віктор Васильович
  5452. Особа #Кирич Ольга Василівна
  5453. Особа #Дільнича виборча комісія № 611122 Територіального виборчого округу№163
  5454. Особа #Кручок Світлана Зіновіївна
  5455. Особа #Сердюк Роман Олегович
  5456. Особа #Жуковський І.М.
  5457. Особа #Богуш М.М.
  5458. Особа #Мацьків Г.С.
  5459. Особа #Чортківська місцева прокуратура (Глуговський Д.Б.)
  5460. Особа #Торчук Анна Володимирівна
  5461. Особа #Троценко Анжела Євгеніївна
  5462. Особа #Троценко Тетяна Леонідівна
  5463. Особа #Колодка Роман Михайлович
  5464. Особа #Товкач М.В.
  5465. Особа #Цюпа Володимир Ількович
  5466. Особа #Пуцило Ольга Степанівна
  5467. Особа #Зборівська ДПІ Кременецького управління ГУДФС у Тернопільській області
  5468. Особа #Лисий Михайло Йосафатович
  5469. Особа #Олійник Марія Йосифівна
  5470. Особа #Басара Марія Іванівна
  5471. Особа #Озинчук Леонід Вікторович
  5472. Особа #Кушпінський Ігор Марянович
  5473. Особа #Коваль Микола Ярославович
  5474. Особа #Оліяр Галини Дмитрівна
  5475. Особа #Лозінська Галина Степанівна
  5476. Особа #Гишка Ольга Олександрівна
  5477. Особа #Дільнича виборча комісія № 611109 ТВО №163
  5478. Особа #Палівода Григорій Данилович
  5479. Особа #Кулеба І.І.
  5480. Особа #Маггарамов Елнур
  5481. Особа #Щербатюк Лілія Анатоліївна
  5482. Особа #Немченко ОлегДмитрович
  5483. Особа #Зінько Олег Зіновійович
  5484. Особа #Бартишевський Дмитро Володимирович
  5485. Особа #Котвицький Сергій Болеславович
  5486. Особа #Рек Олександр Петрович
  5487. Особа #Кузьмич Дмитро Ярославович
  5488. Особа #Калінчук Оксана Василівна
  5489. Особа #Бердичівський міськрайонний ВДВС ГТУЮ в Житмоисрькій обл.
  5490. Особа #Никитюк Віталій Борисович
  5491. Особа #Шамоєва Олена Миколаївна
  5492. Особа #Осіпян Армен Мнацаканович
  5493. Особа #Хиляк Дмитро Володимирович
  5494. Особа #Бура Катерина Миколаївна
  5495. Особа #Меренкова Алла Григорівна
  5496. Особа #Вонсович Юрій Антонович
  5497. Особа #Шиян Валентина Анатоліївна
  5498. Особа #центр пробації
  5499. Особа #Поліцейський роти з обслуговування м.Ковель УПП у Волинській області ДПП Гриб Юрій Ігорович
  5500. Особа #ТОВ "Агрофірма"Маяк" в особі представника потерпілого Панова Олега Вікторовича
  5501. Особа #Лапушнян Марія Миколаївна
  5502. Особа #Державний виконавець Роменського міськрайонного ВДВС ГТУЮ у Сумській області Воробйова М.М.
  5503. Особа #Вакульчук Микола Олександрович
  5504. Особа #Кондрат Ганна Олександрівна
  5505. Особа #Хмара Павло Олександрович
  5506. Особа #Бабок Юрій Павлович
  5507. Особа #Бобренко Вікторія Олександрівна
  5508. Особа #Прокурор ДМП 2 Пахомова К.О.
  5509. Особа #Пиявський Євген Ігорович
  5510. Особа #Пиявська Аліна Володимирівна
  5511. Особа #Пуртова Анна Анатоліївна
  5512. Особа #Сковер Костянтин Анатолійович
  5513. Особа #Вигуляр (Сузікова) Наталья Олегівна
  5514. Особа #Павлюк Олена Геннадіївна
  5515. Особа #Рахманов Рустам Абдукаримович
  5516. Особа #Близнюк Юрій Андрійович
  5517. Особа #Пашкевич Олег Ремович
  5518. Особа #Мазур К.
  5519. Особа #Зобова Світлана Юріївна
  5520. Особа #Дільнича виборча комісія № 121443 одномандатного виборчого округу № 28
  5521. Особа #Корбут Петро Францович
  5522. Особа #Андреєв Дмитро Євгеньович
  5523. Особа #Плюхін Володимир Єгорович
  5524. Особа #ГТУЮ у Д-ській обл. відділ РАЦС по Томаківському району та м.Марганцю
  5525. Особа #Масенко В'ячеслав Сергійович
  5526. Особа #Шипула Наталя Василівна
  5527. Особа #Фурдь Роман Іванович
  5528. Особа #Буренко Сергій Андрійович
  5529. Особа #Сушкова Олена Григорівна
  5530. Особа #НДСЛ "Охматдит" МОЗ
  5531. Особа #Слобода Оксана Валентинівна
  5532. Особа #Лях Сюзана Юріївна
  5533. Особа #Карамишев Ігор Костянтинович
  5534. Особа #Полякова Єлизавета Володимирівна
  5535. Особа #ТОВ "ЮК "Старк України"
  5536. Особа #Іваненко Кристина Іванівна
  5537. Особа #Вітюк Тетяна Сергієвна
  5538. Особа #Єжов Сергій Вячеславович
  5539. Особа #Кметь Андрій Ярославович
  5540. Особа #Хадафа Денис Джалільович
  5541. Особа #Урбанська Тетяна Йосипівна
  5542. Особа #ТОВ "ЮК "Старк Україна"
  5543. Особа #Князюк Світлана Анатоліївна
  5544. Особа #Распутний Петро Миколайович
  5545. Особа #Іщик Ольга Олександрівна
  5546. Особа #Горощук Галина Григорівна
  5547. Особа #Ганзур Ірина Вікторівна
  5548. Особа #Слідчий СВ Гребінківського ВП ГУНП в Полтавській області В.М. Плетінь
  5549. Особа #Листопадов Леонід Павлович
  5550. Особа #Руденко Оксана Леонідівна інспектор капрал Поліції
  5551. Особа #Пірожніков Володимир Ігорович
  5552. Особа #Пірожнікова Ольга Михайлівна
  5553. Особа #Рошді Ольга Сергіївна
  5554. Особа #Білий Євген Олексійович
  5555. Особа #Вдонін Олександр Олександрович
  5556. Особа #Вдоніна Вікторія Миколаївна
  5557. Особа #Стихун Майя Володимирівна
  5558. Особа #Усач Катерина Володимирівна
  5559. Особа #Буняк Людмила Володимирівна
  5560. Особа #Абрамський Руслан Леодорович
  5561. Особа #ПАТ ""Страхова компанія "Українська страхова група"
  5562. Особа #ТОВ "Океаніка Лоджистік"
  5563. Особа #Лебедь Галина Борисівна
  5564. Особа #Латашев Вадим Анатолійович
  5565. Особа #Коробов Вячеслав Вячеславович
  5566. Особа #Світельська-Коробова Тетяна Василівна
  5567. Особа #Пелих Дмитро Богданович
  5568. Особа #Русакова Оксана Олександрівна
  5569. Особа #Саксаганський ВП КВП ГУНП в Дніпропетровької області
  5570. Особа #Курочкіна Катерина Валеріївна
  5571. Особа #Андрієць Любов Василівна
  5572. Особа #Руденський Віктор Анатолійович
  5573. Особа #Шишук Роман Іванович
  5574. Особа #Литвиненко Микола Анатоліївна
  5575. Особа #відвід судді Левко В.Б. (1-кс/755/4829/19)
  5576. Особа #Яневич Ольга Федорівна
  5577. Особа #Явтух Микола Петрович
  5578. Особа #Майстерюк Ольга Олександрівна
  5579. Особа #Дільнична виборча комісія №800473 Територіального виборчого округу №217
  5580. Особа #Волковинська Домінік Костянтинівна
  5581. Особа #Київський обласний протитуберкульозний диспансер м. Боярка
  5582. Особа #Зайченко Марія Володимирівна
  5583. Особа #Шептицький Віктор Вячеславович
  5584. Особа #Больбан Ірина Олександрівна
  5585. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Служба Безпеки -М"
  5586. Особа #Дільнича виборча комісія №80606 територіального виборчого округу
  5587. Особа #Кравченко Валерій Євгенович
  5588. Особа #Мех Олександр Юрійович
  5589. Особа #Виборча дільниця № 120877
  5590. Особа #Терешко Леся Василівна
  5591. Особа #Дворянчук Наталія Іванівна
  5592. Особа #Свірідова Олена Валеріївна
  5593. Особа #Свірідов Артем Євгенович
  5594. Особа #Тіванчук Олександр Володимирович
  5595. Особа #Буднік Олексій Вікторович
  5596. Особа #Дільнична комісія Територіального виборчого округу № 38
  5597. Особа #Виборча дільниця № 120337 Територіального виборчого округу № 38
  5598. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців апарату Новомосковської райдержадміністрації
  5599. Особа #Березанська Ольга Ігорівна
  5600. Особа #Лучіна Світлана Валеріївна
  5601. Особа #Лєпьошкіна Наталя Олександрівна
  5602. Особа #Грибченко Юлія Юріївна
  5603. Особа #Грибченко Володимир Петрович
  5604. Особа #Заковиря Олександр Анатолійович
  5605. Особа #Антіпова Наталя Валентинівна
  5606. Особа #Поїздник Владислав
  5607. Особа #Кучма Микола Онофриєвич
  5608. Особа #Честнов Михайло Вікторович
  5609. Особа #Берендеєва Оксана Григорівна
  5610. Особа #Комаха Олена Олександрівна
  5611. Особа #Козуєв Руслан Миколайович
  5612. Особа #Щербина Іван Федорович
  5613. Особа #Баранцев Дмитро Юрійович
  5614. Особа #Баранцева Вікторія Сергіївна
  5615. Особа #Хільченко Артур Іванович
  5616. Особа #Свириденко