Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на

Особа

  1. Особа #Білецька-Маслова Валентина Олександрівна
  2. Особа #Куликовська Ірина Миколаївна
  3. Особа #Дячук Вадим Йосипович
  4. Особа #Бабаєв Вагіф Веліаг огли
  5. Особа #Привалов Олег Михайлович
  6. Особа #Дільнична виборча комісія № 801104 Територіального виборчого округу № 213
  7. Особа #Філоненко Анна Станіславівна
  8. Особа #Ганопольська Марія Сергіївна
  9. Особа #Ганопольський Дмитро Юрійович
  10. Особа #поліцейський УПП в м. києві сержант поліції Багмус М. І.
  11. Особа #Ілітич Андрій Сергійович
  12. Особа #Дільнична виборча комісія №260670 територіального виборчого округу № 89
  13. Особа #ТОВ"Фінансова компанія"Централ Фінанс"
  14. Особа #Пастернак Оксана Олександрівна
  15. Особа #Пастернак Раїса Василівна
  16. Особа #Харківська медична акдемія післядипломної освіти
  17. Особа #Лазирський Вячеслав Олексійович
  18. Особа #Больбот Олексій Дмитрович
  19. Особа #ПАТ "Банк "Софійський
  20. Особа #Гігач Ліна Василівна поліцейський роти №2 батальйону №3 УПП в Одеський області ДПП капрал поліції
  21. Особа #Левчук Олег Леонідович
  22. Особа #Піщенко Сергій Володимирович
  23. Особа #Потернак Ірина Дмитрівна
  24. Особа #Тирик Олександр Миколайович
  25. Особа #Ціник Степан Андрійович
  26. Особа #Малильо Олег Олегович
  27. Особа #Лайнет Геннадій Іванович
  28. Особа #Тішухін Ярослав Михайлович
  29. Особа #Риндін Олександр Олексійович
  30. Особа #Поліщук Володимир Сидоровимч
  31. Особа #Шабінська Марина Олегівна
  32. Особа #Дільнича виборча комісія №800004 територіального виборчого округу №211
  33. Особа #Нікітюк Любовь Василівна
  34. Особа #Головне управління Держпраці у Сумській області
  35. Особа #Боровик Олена Володимірівна
  36. Особа #Дільнича виборча комісія № 120972
  37. Особа #Дільнична виборча комісія № 260916
  38. Особа #Ліквідатор ПП "МП Трейд" Овчаренко О.В.
  39. Особа #Шут Руслан Дмитрович
  40. Особа #Максимчук Ганна Олексіївна
  41. Особа #Кварцяний Ігор Володимирович
  42. Особа #Лазаренко Михайло Володимирович
  43. Особа #Шпитяк Оксана Володимирівна
  44. Особа #Дільнична виборча комісія № 801008 територіального округу № 223
  45. Особа #Колупай Андрій Анатолійович
  46. Особа #Начальник Тернівського відділення поліції Головного управління національної поліції Дніпропетровської області Шульга Анатолій Вікторович
  47. Особа #Вербицька Неллі Олександрівна
  48. Особа #Головний державний виконавець Дарницького РВ ДВС м. Києва ГТУЮ у м. Києві
  49. Особа #Хлюр Людмила Миколаївна
  50. Особа #Модестова Євгенія Костянтинівна
  51. Особа #Яковлєва Алла Олексіївна
  52. Особа #Гапуненко Ксенія Сергіївна
  53. Особа #Заступник Голови Верховної Ради України Геращенко Ірина Володимирівна
  54. Особа #Народний депутат України Фракція Партії "Блок Петра Порошенка" Алєксєєв Сергій Олегович
  55. Особа #Народний депутат України Фракція Партії "Блок Петра Порошенка" Бригинець Олександр Михайлович
  56. Особа #Народний депутат України Фракція Партії "Блок Петра Порошенка" Буглак Юрій Олександрович
  57. Особа #Народний депутат України Фракція Партії "Блок Петра Порошенка" Демчак Руслан Євгенійович
  58. Особа #Удовіченко Вячеслав Олександрович
  59. Особа #Цепух Оксана Володимирівна
  60. Особа #Дмитренко В’ячеслав Анатолійович
  61. Особа #Оболєшев Денис Васильович
  62. Особа #Оболєшева Тетяна Олександрівна
  63. Особа #Бежнар Людмила Олексіївна
  64. Особа #Магалецький Юлій Олександрович
  65. Особа #Таран Любов Данилівна
  66. Особа #ТОВ "Альфамарис Плюс"
  67. Особа #Шлярп Марія Миронівна
  68. Особа #Служба у справах дітей Дрогобицької районної райдержадімінстрації
  69. Особа #Коржан Юрій Вікторович
  70. Особа #Тупчій Віта Іванівна
  71. Особа #Небратенко Аліна Вікторівна
  72. Особа #Кравчук Наталя Петрівна
  73. Особа #Белінова Нана Резоївна
  74. Особа #Узинська місьа державна нотконтора
  75. Особа #Узинська міська рада Тарасівський СО № 8
  76. Особа #Представник ТОВ "Місто для людей Миколаїв" Кобзаренко М.Ю.
  77. Особа #Урум Іван Олексійович
  78. Особа #Ніколюк Лілія Сергіївна
  79. Особа #Пампушик Андрій Іванович
  80. Особа #ПАТ КБ "Надра " Стрюкова І.О.
  81. Особа #Голобов Максим Ігорович
  82. Особа #Довгань Василь Євгенович
  83. Особа #Палатний Роман Володимирович
  84. Особа #Скрипченко Тетяна Петрівна
  85. Особа #Гізело Юрій Олександрович
  86. Особа #Анікеєв Артем Михайлович
  87. Особа #ТОВ" МПК -Альянс"
  88. Особа #СВ Корабельного Вп ХВП ГУНП в Херсонській області
  89. Особа #ДП "Житомирський облавтодор " ВАТ "Державна акціонерна компанія автомобільні дороги України "
  90. Особа #Самчук Володимир Степанович
  91. Особа #Завадська Світлана Ростиславівна
  92. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 140961 територіальною виборчою округу № 49
  93. Особа #Тихий Євген Валерійович
  94. Особа #ТзОВ " СТД Груп Плас"
  95. Особа #Каторгіна Алла Сергіївна
  96. Особа #Грицкевич Інна Миколаївна
  97. Особа #Поврозник Ганна Василівна
  98. Особа #Братушка Олексій Олексійович
  99. Особа #Коссе Ганна Володимирівна
  100. Особа #Аласгаров Ільдар Ровшан огли
  101. Особа #Голубов Ельдар Рустамович
  102. Особа #Сех Богдан Іванович
  103. Особа #Басюк Олексій Романович
  104. Особа #Гнатковська Ірина Василівна
  105. Особа #Дільнична виборча комісія № 800989 територіального округу № 223
  106. Особа #Луців Людмила Євгенівна
  107. Особа #Кисельов Ілля Володимирович
  108. Особа #Трохимець Вікторія Віталіївна
  109. Особа #Ревуцька Дар'я Володимирівна
  110. Особа #Дільнична виборча комісія № 800249 Територіального виборчого округу № 215
  111. Особа #УПП у Вінницької області Департаменту патрульної поліції України
  112. Особа #Дільнична виборча комісія № 800278 Територіального виборчого округу № 2
  113. Особа #Трускаленко Оксана Володимирівна
  114. Особа #Дільнична виборча комісія № 800231 Територіального виборчого округу № 215
  115. Особа #Гуменюк Крістіна Ігорівна
  116. Особа #Дільнична виборча комісія № 800318 Територіального виборчого округу № 215
  117. Особа #Головний державний виконавець Дніпровського районного ВДВС м. Київ ГТУЮ у м. Києві Федоріна А.М.
  118. Особа #Тимофієва Надія Савеліївна
  119. Особа #Служба у справах дітей Оболонської в м.Києві РДА.
  120. Особа #Духневич Ольга Олександрівна
  121. Особа #Лавринець Людмила Сергіївна
  122. Особа #Нємцев Сергій Анатолійович
  123. Особа #Дишкант Галина Іванівна
  124. Особа #Бурко Валентина Миколаївна
  125. Особа #Маскальов Валерій Миколайович
  126. Особа #Лихогруд Василь Миколайович
  127. Особа #Таликіна Дар'я Анатоліївна
  128. Особа #Мар'янич Олена Володимирівна
  129. Особа #Бербелюк Олександр Олександрович
  130. Особа #Дільнична виборча комісія №121115 територіального виборчого округу №26
  131. Особа #Кришина Дар"я Олегівна
  132. Особа #Гужвенко Анатолій Максимович
  133. Особа #Дільнична виборча комісія № 121139 Територіального виборчого округу №26
  134. Особа #Індустріальний відділ ДВС міста Дніпра ГТУЮ у Дніпропетровській області
  135. Особа #Тишкова Наталія Вікторівна
  136. Особа #Дільнична виборча комісія №121108 Територіального виборчого округу №26
  137. Особа #Уханенко Анастасія Сергіївна
  138. Особа #Дільнична виборча комісія №121114 Територіального виборчого округу №26
  139. Особа #Дільнична виборча комісія № 121293 Територіального виборчого округу №26
  140. Особа #Сзизька Анна Юріївна
  141. Особа #Булик Інна Володимирівна
  142. Особа #Кічатов Юрій Анатолійович
  143. Особа #Енгін Акчакоча
  144. Особа #Билим Артем Олександрович
  145. Особа #Баліцька Валентина Іванівна
  146. Особа #Уманські енергетичні мережі ВАТ " Черкасиобленерго"
  147. Особа #Дільнича виборча комісія № 321274 ТВО № 94
  148. Особа #Ткаченко Леся Анатоліївна
  149. Особа #Совершенна Лариса Олександрівна
  150. Особа #Відділ ведення державного реєсттру виборців
  151. Особа #Дільнича виборча комісія територіального округу
  152. Особа #Максимчук Юлія Анатоліївна поліцейський батальйону № 1 роти № 4 УПП в Рівненській обл молодший лейтенант поліції
  153. Особа #Гальвіта Михайло Петрович
  154. Особа #Позняк Руслан Валерійович
  155. Особа #Магарь Семен Іванович
  156. Особа #Кальсут Наталія Анатоліївна
  157. Особа #Галущенко Герман Валерійович
  158. Особа #Головний державний виконавець Ніжинського міфськрайонного відідлу ДВС Яковенко Т.М.
  159. Особа #Ніжинський міжрайонний прокурор в інтересах держави в особі ВАТ "Державний ощадний банк України" філія-Чернігівське обласне управління ТВБВ № 10024/0191
  160. Особа #Паращевіна Ліана Миколаїівна
  161. Особа #Бєляк Юрій Іванович
  162. Особа #Приватне підприємство "Ю.К."
  163. Особа #ДВК № 681449
  164. Особа #Лобачова Наталя Володимирівна
  165. Особа #Лобачов Роман Георгійович
  166. Особа #Кутульба Лідія Петрівна
  167. Особа #Акціонерне товариство комерційний банк "ПРИВАТБАНК" -представник Меркулова Валерія Валеріївна
  168. Особа #Башевий Євген Вікторович
  169. Особа #Башева Анна Максимівна
  170. Особа #Фесенко Владислава Андріївна
  171. Особа #інспектор роти №1 батальйону №2 Управління патрульної поліції у Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції рядовий поліції Шейко Денис Юрійович
  172. Особа #Аганесянц Рубен Ашотович
  173. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 631105 територіального округу № 168
  174. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 631143 територіального округу № 168
  175. Особа #Лазарєв Геннадій Михайлович
  176. Особа #Територіальна громада в особі Краснопільської селищної Ради Краснопільського району Сумської області
  177. Особа #Краснопільський районний відділ ДРАЦС Головного ТУЮ у Сумській області
  178. Особа #Дільнична виборча комісія №051439 територіального виборчого округу № 12
  179. Особа #Шаплавський Євгеній Сергійович
  180. Особа #Без'язична Олена Олегівна
  181. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №511355 територіального виборчого округу №136
  182. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 510978 територіального виборчого округу № 143
  183. Особа #Манойлов Олександр Сергійович
  184. Особа #Голосіїський районний у м. Києві відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у місті Києві
  185. Особа #Барткус Дмитро Ігоревич
  186. Особа #Алєксєєв Максим Юрійович
  187. Особа #Крицак Олена Миколаївна
  188. Особа #Ліполвецький Володимир Миколайович
  189. Особа #Мілютін Костянтин Сергійович
  190. Особа #Рубінковський Валерій Григорович
  191. Особа #Жмурко Володимир Олексійович
  192. Особа #Лю Вейвей
  193. Особа #Клименюк Лілія Олександрівна
  194. Особа #Фізична особа - підприємець Головко Таїсія Іллівна
  195. Особа #Тарала Єгор Вячеславович
  196. Особа #Фантух Ілля Миколайович
  197. Особа #Глушко Ганна Євгенівна
  198. Особа #Окілов Юсуфхон
  199. Особа #Нікітішин Олег Михайлович
  200. Особа #Нікітішина Любов Никанорівна
  201. Особа #Відділ реєстрації актів цивільного стану Сихівського районного управління юстиції
  202. Особа #Гембара Василь Ярославович
  203. Особа #Територіальна громада с. Трудовач в особі Великовільшанецької с/р
  204. Особа #Поліцейський роти №1 ДУПП у Сумській області Вовк Станіслав Володимирович
  205. Особа #Ільчінська Вікторія Анатоліївна
  206. Особа #Заставна Тетяна Миколаївна
  207. Особа #ФОП Борисенко Галина Василівна
  208. Особа #Кметик Богдана Василівна
  209. Особа #Кметик Олег Васильович
  210. Особа #Пятібратова - Дуда Катерини Богданівна
  211. Особа #Грибанов В.А.
  212. Особа #Міхєєва Світлана Василівна
  213. Особа #Кузьмишин Михайло Володимирович
  214. Особа #Дільнична виборча комісія № 511160 територіального виборчого округу № 134
  215. Особа #Тернавська Жанна Сергіївна
  216. Особа #Білокінь Сергій Вікторович
  217. Особа #Публічне акціонерне товариство "Державний ощадний банк України" в особі філії-Чернівецьке обласне управління
  218. Особа #Гнатюк Світлана Романівна
  219. Особа #Осуховський Руслан Романович
  220. Особа #Дільнична виборча комісія №8 територіального виборчрго округу №119
  221. Особа #Накапелюх Роман Йосифович
  222. Особа #Макошиба Олексій Вікторович
  223. Особа #Макошиба Леся Романівна
  224. Особа #Ващишин Олег Тарасович
  225. Особа #Крижановський Максим Володимирович
  226. Особа #Дільнична виборча комісія №462146 ТВО №116
  227. Особа #Поліцейський взводу№2 роти №2 батальону №1 УПп у Львівській області ДПП Домчак Сергій Ігорович
  228. Особа #Фастовець Роман Володимирович
  229. Особа #Лисович Ярослава Йосифівна
  230. Особа #Стрийський відділ державного реєстру виборців
  231. Особа #Дільнична виборча комісія №461797 Територіального виборчого округу №126
  232. Особа #Абдрахманов Володимир
  233. Особа #Струпинська Юлія Вікторівна
  234. Особа #Довганюк Тетяна Євгенівна
  235. Особа #Козар Віталій Іванович
  236. Особа #Попович Тетяна Кузьмівна
  237. Особа #Анталовський Віталій Васильович
  238. Особа #Корчев Вячеслав Дмитрович
  239. Особа #Євлантьєв Микола Олегович
  240. Особа #Дворнік Олег Васильович
  241. Особа #Іванюта Володимир Григорович
  242. Особа #Сосновській О.В.
  243. Особа #Федюк Володимир Євгенович
  244. Особа #Хрущ Галина Іванівна
  245. Особа #Степаняк Наталія Романівна
  246. Особа #Сачала Андрій Ігорович
  247. Особа #Гатиляк Юрій Олегович
  248. Особа #Хлян Роман Геннадійович
  249. Особа #Нагайський Андрій Ярославович
  250. Особа #Державний виконавець Шевченківського ВДВС Рослюк Тарас Сергійович
  251. Особа #Степаняк Павло Юрійович
  252. Особа #Хороз Роман Ярославович
  253. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №560963 територіального виборчого округу №152
  254. Особа #Цалко Тарас Вікторович
  255. Особа #Черній Дмитро Валентинович
  256. Особа #Дільнична виборча комісія №461248 ТВО №124
  257. Особа #Кошівка Олена Євгенівна
  258. Особа #Бик Іванна Ярославівна
  259. Особа #Кирилюк Мар'ян Олегович
  260. Особа #Нестерович А.Є.
  261. Особа #Сунак Василь Андрійович
  262. Особа #Дільнича виборча комісія № 461950 виборчого округу №115
  263. Особа #Пронюк Софія-Ольга Несторівна
  264. Особа #Ільясова Умукусум Гусейнівна
  265. Особа #Федорович М.І.
  266. Особа #Кулеба В.В.
  267. Особа #Чіх Ігор Васильович
  268. Особа #Терещак Наталія Леонідівна
  269. Особа #Терещак Андрій Романович
  270. Особа #Дільнична виборча комісія №462030 Територіального виборчого округу №115
  271. Особа #Латушкін Сергій Миколайович
  272. Особа #Конещук Тетяна Михайлівна
  273. Особа #Юшкін Анатолій Миколайович
  274. Особа #Рудова Дарина Володимирівна
  275. Особа #Шмагай Артем Денисович
  276. Особа #Біла Валерія Сергіївна
  277. Особа #Федорчук Галина Ярославівна
  278. Особа #Гуменюк Василь Дем"янович
  279. Особа #Панова Лариса Василівна
  280. Особа #Дільнична виборча комісія № 631213 Територіального виборчого округу № 174
  281. Особа #Інспектор поліції БПП у м.Кременчук УПП Полтавської області старший лейтенант поліції Ловарік Назарій Спартакович 1 бат.2 рота
  282. Особа #Даніленко Євдокія Миколаївна
  283. Особа #Воляник Ігор Петрович
  284. Особа #Федик Оксана Володимирівна
  285. Особа #приватний нотаріус Львівського міського нотаріального округу Онищак Наталія Мирославівна
  286. Особа #Яруллін Олександр Равілевіч
  287. Особа #Ярулліна Валентина Василівна
  288. Особа #Редюк Вікторія Юріївна
  289. Особа #ФГ КАДІ
  290. Особа #Узинська міська державно нотконтора
  291. Особа #ТОВ "АВТОПОМІЧ"
  292. Особа #Рябова Інна Володимирівна
  293. Особа #Ісаєв Михайло Михайлович
  294. Особа #Прокопець Володимир Микитович
  295. Особа #Варивода Ольга Михайлівна законний представник малолітньої Варивода Мілани Олексіївни
  296. Особа #Лобачова Людмила Леонідівна
  297. Особа #Крук Наталя Євгенівна
  298. Особа #Донецька обласна державна адміністрація в інтересах Департаменту освіти та науки Донецької обласної державної адміністрації
  299. Особа #Кадуріна Світлана Георгіївна
  300. Особа #Будяк Віктор Данилович
  301. Особа #Большаков Сергій Георгійович
  302. Особа #Большакова Марина Сергіївна
  303. Особа #Фізична особа підприємець Ранько Раїса Олексіївна
  304. Особа #Снесар Володимир Трохимович
  305. Особа #Фізична особа-підприємець Рожанчук Вадим Геннадійович
  306. Особа #Зарєчна Наталія Володимирівна
  307. Особа #Бурдейна Сніжана Василівна
  308. Особа #Онацько Олександра Олександрівна
  309. Особа #Мірзоєва Юлія Миколаївна
  310. Особа #Літвінова (Ходорева) Катерина Вікторівна
  311. Особа #Фізична особа-підприємець Палажий В'ячеслав Ярославович
  312. Особа #Безнос Анатолій Станіславович
  313. Особа #Дубена Тарас Степанович
  314. Особа #Шаповал Анжеліка Григорівна
  315. Особа #Шаповал Руслан Володимирович
  316. Особа #Ціхун Михайло Ярославович
  317. Особа #Ціхун Наталія Степанівна
  318. Особа #Копил Тетяна Петрівна
  319. Особа #Кондратенко Раїса Петрівна
  320. Особа #Андрушкова Олександра Павлівна
  321. Особа #Федорчук Людмила Андріївна
  322. Особа #Каленіченко Наталія Юліївна
  323. Особа #ПАТ " Страхова компанія Універсальна
  324. Особа #Хворост Євгенія Миколаївна
  325. Особа #Королюк Андрій Костянтинович
  326. Особа #Вівчарик Степан Миколайович
  327. Особа #Насон Сергій Олександрович
  328. Особа #Мустафина Катерина Олександрівна
  329. Особа #Леонов Олег Олегович
  330. Особа #Рюдюк Сергій Федорович
  331. Особа #Ковальчук Любов Ігорівна
  332. Особа #Подстрелов Сергій Миколайович
  333. Особа #Побережець Костянтин Васильович
  334. Особа #Белей Святослав Ігоревич
  335. Особа #Поліцейський СРПП№3 Христинівського відділення Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області старший сержант поліції Гринчук Сергій Віталійович
  336. Особа #Скрипнік Ольга Володимирівна
  337. Особа #Бузенко Валентин Анатолійович
  338. Особа #Прудка Світлана Миколаївна
  339. Особа #"Криворізький Державний педагогічний університет"
  340. Особа #Рудікова Надія Іванівна
  341. Особа #Бринюк Ірина Сергіївна
  342. Особа #Бабавельська Олена Дмитрівна
  343. Особа #Бабавельський Юрій Валерійович
  344. Особа #Торяник Любов Володимирівна
  345. Особа #Картанова Валентина Анатоліївна
  346. Особа #Дідол Ірина Володимирівна
  347. Особа #Верещагіна Олена Миколаївна
  348. Особа #Рибак Богдан Нестерович
  349. Особа #Мале підприємство у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Дім хліба"
  350. Особа #Збарацький Олег Миколайович
  351. Особа #Міннешова Віра Петрівна
  352. Особа #Муштин Андрій Володимирович
  353. Особа #Саркісян Наталя Миколаївна
  354. Особа #Липко Василь Вікторович
  355. Особа #Базалік Ігор Сергійович
  356. Особа #Маліновський Кирило Миколайович
  357. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім "СОКАР УКРАЇНА"
  358. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "СУПЕРІОР ПРАЙМ"
  359. Особа #Губіна Тетяна Петрівна
  360. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "АКВАРЕСТ"
  361. Особа #Виконавчий комітет Молодіжненської сільської ради Овідіопольського району Одеської області
  362. Особа #Жовківський ВП Кам'янка-Бузького ВПГУНП у Л/о
  363. Особа #Каменський Юрій Валентинович
  364. Особа #Радченко Денис Васильович
  365. Особа #Желтобрюхова Оксана Миколаївна
  366. Особа #Зеленев Владислав Олександрович
  367. Особа #Біджовська Інна Олександрівна
  368. Особа #Тернавець Василь Дмитрович
  369. Особа #Алієв Руслан Нариманович
  370. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 70998 територіального виборчого округу № 21
  371. Особа #Чорба Віталій Іванович
  372. Особа #Чорба Магдалина Петрівна
  373. Особа #Жук Яніна Олегівна
  374. Особа #Лізун Михайло Дмитрович
  375. Особа #Лізун Марина Василівна
  376. Особа #Ромін Роман Павлович
  377. Особа #Роміна (Філіна) Марина Вікторівна
  378. Особа #ГО "Зелений лист"
  379. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельна-фінансова Група"
  380. Особа #Ткаченко Ірина Ріонгесівна
  381. Особа #Краснояружський Володимир Романович
  382. Особа #Бакуліна Інна Ігорівна
  383. Особа #Ільєнко Наталія Робертівна
  384. Особа #Трифонов Леонід Іванович
  385. Особа #Шрунь Анастасія Вячеславівна
  386. Особа #Шлапак Валентина Костянтинівна
  387. Особа #Дільнична виборча комісія 121091
  388. Особа #відділення ведення державного реїстру виборців АНД райради
  389. Особа #Потапкіна Наталія Іванівна
  390. Особа #ДП "Дослідне господарство інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України"
  391. Особа #Крупіна Наталія Іванівна
  392. Особа #Крупін Сергій Миколайович
  393. Особа #Бродкевич Богдан Петрович
  394. Особа #Головного інспектор будівельного нагляду Департаменту ДАБІ у м. Києві Близнюка Леоніда Леонідовича
  395. Особа #Морозевич Микола Миколайович
  396. Особа #Россохатий Валентин Олександрович
  397. Особа #Дільнична виборча комісія №650607 Територіального виборчого округу №184
  398. Особа #Дзигар Тетяна Іванівна
  399. Особа #Дубовик Ірина Леонідівна
  400. Особа #Чурсіна Лариса Дмитрівна
  401. Особа #Беркелієв Оразклич
  402. Особа #Потужний Роман Сергійович
  403. Особа #Копко Валентин Ярославович
  404. Особа #керівнику Радехівської прокуратури
  405. Особа #Чорнобай Тетяна Богданівна
  406. Особа #Гілевич Ірина Богданівна
  407. Особа #Мозоль Вікторія Вікторівна
  408. Особа #Каспрюк Оксана Володимирівна діюча в своїх інтересах та як законний представник в інтересах малолітньої дитини Каспрюка Олега Олександровича 15.08.2012 р.н
  409. Особа #Кліменчук Олена Миколаївна
  410. Особа #Адамович Руслан Олександрович
  411. Особа #Кодаченко Валентина Василівна
  412. Особа #ПП "Ромар"
  413. Особа #ПП "Фаворит-Інвест-Сервіс-Б"
  414. Особа #ФО-П Баландюх Андрій Іванович
  415. Особа #ТзОВ "Фірма Альянс Інвест"
  416. Особа #ФО-П Стьопочкін Ярослав Олександрович
  417. Особа #ФОП Феник Любов Володимирівна
  418. Особа #ФО-П Гарас Любомир Зіновійович
  419. Особа #ФОП Павліш Ярослава Володимирівна
  420. Особа #ФОП Мураль Ігор Любомирович
  421. Особа #Трушковська Галина Аркадіївна
  422. Особа #Гнап Аліна Олександрівна
  423. Особа #Круць Ганна Олексіївна
  424. Особа #Бабюк Ганна Євгеніївна
  425. Особа #Савка Галина Юріївна
  426. Особа #Кузьмінчук Вікторія Анатоліївна
  427. Особа #Кузьмінчук Кирило Анатолійович
  428. Особа #Кольца Олег Володимирович
  429. Особа #Мінакова Марія-Вікторія Вадимівна
  430. Особа #Відділ ведення ДРВ Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації
  431. Особа #Сулейманова Муніра Сулейманівна
  432. Особа #Луков Михайло Андрійович
  433. Особа #Дільнична виборча комісія №461967 Виборчого округу № 115
  434. Особа #КЗ ЛОР "ЛОКПЛ" Троєцькій М.І.
  435. Особа #Драгуль Олександр Васильович
  436. Особа #Фізична особа-підприємець Філіпчук Андрій Васильович
  437. Особа #Дільнична виборча комісія № 800292 Територіального виборчого округу № 213
  438. Особа #Дільнична виборча комісія № 320468
  439. Особа #Берков Віталій Сергійович
  440. Особа #Змієвець Максим Ігорович
  441. Особа #Побережець Дмитро Анатолійович
  442. Особа #Черчевич Микола Йосифович
  443. Особа #Дзюба Євгеній Якович
  444. Особа #Обмоклий Віталій Анатолійович
  445. Особа #Заєць Сергій Спиридонович
  446. Особа #Гребенюк Дарина Олегівна
  447. Особа #Дроботко Олександр Юрійович
  448. Особа #ШВЕЦЬ ДМИТРО МИХАЙЛОВИЧ
  449. Особа #Шишков Дмитро Дмитрович
  450. Особа #Шишкова Ольга Валентинівна
  451. Особа #Молодика Денис Олександрович
  452. Особа #Красько Надія Василівна
  453. Особа #Ручкін Ілля Юрійович
  454. Особа #Ручкіна Марина Михайлівна
  455. Особа #Глагол'єва Маргарита Олександрівна
  456. Особа #Глагол'єв Євген Леонідович
  457. Особа #Шитель Ганна Леонідівна
  458. Особа #Дзірун Тетяна Русланівна
  459. Особа #Приватне підприємство "Флагмар"
  460. Особа #Петриняк Катерина Степанівна
  461. Особа #Онуфрієва Ганна Олександрівна
  462. Особа #Клевцова Любов Анатоліївна
  463. Особа #Державний нотаріус Іваненко Раїса Семенівна
  464. Особа #Кушнарьов Є.І
  465. Особа #Ребман Василь Іванович
  466. Особа #Звонарьова Ганна Сергіївна
  467. Особа #Кособуцька Ганна Леонідівна
  468. Особа #Кособуцький Максим Анатолійович
  469. Особа #Волков Роман Іванович
  470. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Бобринецької районної державної адміністрації
  471. Особа #Опацький Василь Іванович
  472. Особа #Арутюнов Григорій Валерійович
  473. Особа #Крушинська Лідія Семенівна
  474. Особа #Ніжинський відділ поліції ГУ НП в Чернігівській області ст.
  475. Особа #Габрильчук Олександр Борисович
  476. Особа #Габрильчук Вадим Олександрович
  477. Особа #Звягіна Наталія Юріївна
  478. Особа #Скребцов Микола Іванович
  479. Особа #Булава Світлана Олександрівна
  480. Особа #Приватний нотаріус Новомосковського районного Лила Інна Армоніківна
  481. Особа #Левдар Тетяна Іванівна
  482. Особа #Кобаска Валерія Василівна
  483. Особа #Третяк Максим Леонідович
  484. Особа #Ревюк Віктор Васильович
  485. Особа #Песоцький Олексій Олександрович
  486. Особа #Песоцька Діана Леонідівна
  487. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Глобал Снаб Ресурс"
  488. Особа #Пилипко Тарас Іванович
  489. Особа #Слободська (Пилипко) Надія Іванівна
  490. Особа #Пилипко Іван Миколайович
  491. Особа #Гайдученко Роман Володимирович
  492. Особа #Серпокрил Володимир Вікторович
  493. Особа #Шендаров Віталій Володимирович
  494. Особа #ДП "Південспецбуд"
  495. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 511313 територіального виборчого округу № 135
  496. Особа #Дільнична виборча комісія № 511221 територіального виборчого округу №134 з виборів Президента України
  497. Особа #Поцибай Ангеліна Валентинівна
  498. Особа #Трачук Петро Данилович
  499. Особа #Жарковський Олег Іванович
  500. Особа #Петрухін Вячеслав Вячеславович
  501. Особа #Олійник Альона Володимирівна
  502. Особа #Дільнична виборча комісія № 051544 ТВО № 11
  503. Особа #Гончар Олександр Іларіонович
  504. Особа #Моспан Віктор Юрійович
  505. Особа #Заячківський Степан Станіславович
  506. Особа #Мацьків Марія Станіславівна
  507. Особа #Скраклій Лілія Юріївна
  508. Особа #Назаровець Іван Федорович
  509. Особа #Назаровець Галина Миколаївна
  510. Особа #Стасюк Костянтин Анатолійович
  511. Особа #Личик Микола Степанович
  512. Особа #Піщик Василь Миколайович
  513. Особа #Дільнина виборча комісія № 681330
  514. Особа #Куцевляк Яна Олександрівна
  515. Особа #Куцевляк Світлана Андріївна
  516. Особа #Мірошниченко Ігор В*ячеславович
  517. Особа #Солодкий Сергій Андрійович
  518. Особа #Зиньо Микола Михайлович
  519. Особа #Чабанова Людмила Іванівна
  520. Особа #Курпітко Наталія Олександрівна
  521. Особа #Калашник Валерій Миколайович
  522. Особа #Калашник Лілія Євгенівна
  523. Особа #Вишеньківська сільсьска рада
  524. Особа #Кияшко Валентина Михайлівна
  525. Особа #Кияшко Вікторія Михайлівна
  526. Особа #Кияшко Галина Паньківна
  527. Особа #Іванчікова Олена Миколаївна
  528. Особа #КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  529. Особа #Капітанчук Наталія Михайлівна
  530. Особа #Інспектор СРПП №! ВП№2
  531. Особа #Коваленко Поліна Вікторівна
  532. Особа #Леміш Ярослав Сергійович
  533. Особа #Сирдюк Єлизавета Владиславівна
  534. Особа #Сирдюк Дар'я Владиславівна
  535. Особа #Сирдюк Ірина Іванівна
  536. Особа #Пашина Ірина Валентинівна
  537. Особа #Пашин Іван Володимирович
  538. Особа #Сабов Сергій Васильович
  539. Особа #Гапченко Олексій Вікторович
  540. Особа #Половлівська сільська рада Володимирецького району Рівненської області
  541. Особа #Держане Підприємство "Рафалівське лісове господарство"
  542. Особа #Шпитяк Артем Ігорович
  543. Особа #Нечепоренко Карина Володимирівна
  544. Особа #Управлінн пенсійного фонду України в Московському районі м.Харкова
  545. Особа #Мостівська об’єднана територіальна громада с. Мостове Доманівського району
  546. Особа #Легоша Василь Володимирович
  547. Особа #Доманівська держ. нот. контора
  548. Особа #Доманівський райсуд
  549. Особа #Темчук Олександр Валентинович
  550. Особа #Грічак Андрій Миколайович
  551. Особа #Пігуз Світлана Григорівна
  552. Особа #Ус Ігор Валентинович
  553. Особа #Булеца Ганна Миколаївна
  554. Особа #Булеца Микола Васильович
  555. Особа #ТОВ "Агрофірма "Легедзене"
  556. Особа #Довженко (Заярнюк) Аліна Вячеславівна
  557. Особа #ТОВ "ФК Омега Фактор"
  558. Особа #Шмерчук Микола Павлович
  559. Особа #Насоненко Віктор Олексійович
  560. Особа #Ошурков Володимир Борисович
  561. Особа #Супрун Павло Євгенійович
  562. Особа #Бабічева Тамара Миколаївна
  563. Особа #Москалик Олексій Володимирович
  564. Особа #Соломка Василь Сергійович
  565. Особа #Пушкар Яна Олександрівна
  566. Особа #Пушкар Андрій Валентинович
  567. Особа #Кондратенко (Воронова) Інна Едуардівна
  568. Особа #Петренко М.О.
  569. Особа #Остапюк Олексій Степанович
  570. Особа #Лось Олександр Григорович
  571. Особа #Бушний Сергій Олександрович
  572. Особа #Глиняний Артем Дмитрович
  573. Особа #Ніколаєвська (Штанько) Таісія Володимирівна
  574. Особа #Яценко Валентина Парфиріївна
  575. Особа #Потриваєв Олександр Олексійович
  576. Особа #ТОВ "Фінансова компанія "Фінекстра"
  577. Особа #ТОВ "Айтіікс"
  578. Особа #Мазур Василь Ігнатович
  579. Особа #Пасько (Новак) Валерія Валеріївна
  580. Особа #Сєрак Роман Вікторович
  581. Особа #Чижук Віталій Ярославович
  582. Особа #Матус Лариса Федорівна
  583. Особа #Апостолова Любов Федорівна
  584. Особа #Данилюк Мирослав Васильович
  585. Особа #Управління патрульної поліції у Львівській області в особі капрала поліції Павлової Анни Василівни
  586. Особа #Ковтун Тарас Ярославович
  587. Особа #ТОВ "Інтерхліб"
  588. Особа #Паюк Ігор Тарасович
  589. Особа #Суворова Таїса Олександрівна
  590. Особа #Дрюк Ліна Іванівна
  591. Особа #"Торгівельна компанія "Економ Плюс"
  592. Особа #Дєжина Інесса Іванівна
  593. Особа #Дєжин Володимир Анатолійович
  594. Особа #Києво-Святошинська віділення Публічне акціонерне товариство "Київоблгаз"
  595. Особа #Капітоненко Ірина Петрівна
  596. Особа #Дільнична виборча комісія №121293 Територіального виборчого округу №26
  597. Особа #Слизькой Володимир Олексійович
  598. Особа #Солодовник Таїсія Юліанівна
  599. Особа #Солодовник Олександр Іванович
  600. Особа #Дюбкін Ігор Анатолійович
  601. Особа #Шваб Оксана Миколаївна
  602. Особа #Буцяк Микола Дмитрович
  603. Особа #Державний виконавець Бориславського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області Волянський Андрій Львович
  604. Особа #Камілова Валентина Анатоліївна
  605. Особа #Судьбіна Ніна Сергіївна
  606. Особа #Чуйкова Ольга Федорівна
  607. Особа #Максимова Є.В.
  608. Особа #Брусенська А.А.
  609. Особа #Яким Руслана Миколаївна
  610. Особа #Яким Андрій Богданович
  611. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 610656
  612. Особа #Інспектор взводу № 1 роти №1 батальйону Управління патрульної поліції в Херсонській області лейтенант поліції Таманик В'ячеслав Артурович
  613. Особа #Кічко Віктор Іванович
  614. Особа #Желіба Наталія Олексіївна
  615. Особа #ТзОВ "Фінансова Компанія"Центр Фінансових рішень"
  616. Особа #Урбановський Роман Болеславович
  617. Особа #Бондаренко Родіон Євгенович
  618. Особа #Бондаренко Маргарита Євгенівна
  619. Особа #Бондаренко Ярослава Євгенівна
  620. Особа #Замелюка Валерій Богданович
  621. Особа #Підвисоцька Ніколь Костянтинівна
  622. Особа #Кушнір Катерина Вільгельмівна
  623. Особа #Думишинець Василь Васильович
  624. Особа #Думишинець Катерина Михайлівна
  625. Особа #Пальок Михайло Іванович
  626. Особа #Вітушко Сергій Олексійович
  627. Особа #Труденко Людмила Віталіївна
  628. Особа #Савчук Олена Віталіївна
  629. Особа #Товариство з додатковою відповідальністю Білоцерківське спеціалізоване управління - 548 "Сантехмонтаж"
  630. Особа #Айзель Ніна Іванівна
  631. Особа #Полюк Марія Федорівна
  632. Особа #Полюк Галина Іванівна
  633. Особа #Яблунівська селищна об"єднана територіальна громада
  634. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №121702 територільного виборчого округу №31
  635. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців виконавчого комітету Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради
  636. Особа #Сніжицький Артем Леонідович
  637. Особа #Петрик Єлизавета В'ячеславівна
  638. Особа #Кононович Олексій Вікторович
  639. Особа #Яновський Микита Павлович
  640. Особа #Варданян Маріам Борисівна
  641. Особа #Яночко Артур Владиславович
  642. Особа #Банк Діана Іванівна
  643. Особа #Залюбовська Олена Львівна
  644. Особа #ОСББ "Корзо-4"
  645. Особа #ТзОВ "Магазин "Тканини"
  646. Особа #Мацюк Максим Олегович
  647. Особа #Богачов Леонід Андрійович
  648. Особа #Зависинський Олександр Олександрович
  649. Особа #Друзякіна Ася Василівна
  650. Особа #Черба Юрій Вікторович
  651. Особа #Інспектор 4 роти 3 батальйону Управління патрульної поліції в Одеській області лейтенант поліції Гузовський Дмитро Володимирович
  652. Особа #Раєвсьий Микола Володимирович
  653. Особа #ФОП Гаврилов В.І.
  654. Особа #Громадська спілка "Українська народна сила"
  655. Особа #Шрам Руслан Сергійович
  656. Особа #Дільнична виборча комісія №121217 Територіального виборчого округу №26
  657. Особа #Бочкарьова Любов Валентинівна
  658. Особа #Шмарьов Іван Андрійович
  659. Особа #Штанько Наталія Леонідівна
  660. Особа #Резник Галина Степанівна
  661. Особа #Колесніченко Герман Савович
  662. Особа #Мельніченко Андрій Вікторович
  663. Особа #Волювач Лариса Володимирівна
  664. Особа #Волювач Олексій Петрович
  665. Особа #Мухарлямова Лариса Василівна
  666. Особа #Ваганов Андрій Вікторович
  667. Особа #Бондарчук Леся Станіславівна
  668. Особа #Дільнична виборча комісія №462162
  669. Особа #Одномандатний виборчий округ №118 відділ ведення державного реєстру виборців
  670. Особа #Скрипченко Олександр Владленович
  671. Особа #Косинець Олександр Іванович
  672. Особа #Косинець Наталія Валеріївна
  673. Особа #Хо Тхі Хонг Тует
  674. Особа #Досяк Оксана Георгіївна
  675. Особа #Досяк Роман Миколайович
  676. Особа #Виборча дільниця № 071069 територіального виборчого округу № 22
  677. Особа #Букай Василь Михайлович
  678. Особа #Самотяжко Олена Іванівна
  679. Особа #Самотяжко Станіслав Васильович
  680. Особа #Погорілко Анатолій Володимирович
  681. Особа #Алексєєнко В'ячеслав Юрійович
  682. Особа #Хмеленко Ірина Вікторівна
  683. Особа #Коровяковська (Федоренко) Тетяна Сергіївна
  684. Особа #Різник Тарас Васильович
  685. Особа #Бєлоножко Андрій Олегович
  686. Особа #Решодько Оксана Олексіївна
  687. Особа #Цікул Микола Миколайович
  688. Особа #Горнічних Олександр Геннадійович
  689. Особа #Гром А.А.
  690. Особа #Слабенко Ростислав Ігорович
  691. Особа #Шевченко Микола Микитович
  692. Особа #Черкаський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаськіій області
  693. Особа #Кварселова Світлана Миколаївна
  694. Особа #Одеська філія комунального підприємства "Центр державної реєстрації"
  695. Особа #Начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області Буланий О. А.
  696. Особа #Головний спеціаліст відділу аналізу та контролю за використанням роботодавцями коштів Фонду Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області Шухрат Д. Ю.
  697. Особа #Кип'ятков Олександр Вікторович
  698. Особа #Прокопець Максим Михайлович
  699. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Енергія-Монтажсервіс"
  700. Особа #Халімончук Любов Дмитрівна
  701. Особа #Собран Сергій Іванович
  702. Особа #Собран Тетяна Миколаївна
  703. Особа #Пенді Іван (Йоган) Іванович
  704. Особа #Пенді Ельвіра Мелихерівна
  705. Особа #Адміністративна комісія при виконавчому комітету Деснянської районної у місті Чернігові ради
  706. Особа #Фаузи Ешо
  707. Особа #Іванов Сергій 0232/10000/19
  708. Особа #орган опіки та піклування Полтавської РДА в інт.м/л.Рогочого А.О.
  709. Особа #Загурський Андрій Григорович
  710. Особа #Филиппова Лідія Володимирівна
  711. Особа #Мостепанюк Марія Федорівна
  712. Особа #Дільнича виборча комісія №071107 територіального виборчого округу №19
  713. Особа #Відділ ведення Державного реєстру вирборціввиконавчого комітету Новволинської міської ради
  714. Особа #Лебединець Євгеній Миколайович
  715. Особа #Лебединець Наталія Олегівна
  716. Особа #Орган опіки та піклування Шахівської сільської ради
  717. Особа #Балик Павло Богданович
  718. Особа #Бараш Наталія Миколаївна
  719. Особа #Стельмах Лілія Анатоліївна
  720. Особа #Каплун Ірина Петрівна
  721. Особа #Каплун Вячеслав Іванович
  722. Особа #Калвайтіс Ілона Альгімантівна
  723. Особа #Бивалін Микола Васильович
  724. Особа #Дільнична виборча комісія №800938 територіального виборчого округу №222
  725. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців Солом"янської районної в місті Києві державної адмінітрації
  726. Особа #Кричильський Олександр Валерійович
  727. Особа #Жамойда Тамара Яківна
  728. Особа #Рес'ян Анжеліка Вячеславівна
  729. Особа #Кестель Олексій Леонідович
  730. Особа #Писаний Євгеній Анатолійович
  731. Особа #Об"єднання Співвласників Багатоквартирного будинку "с.Розсошенці
  732. Особа #Відділення Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Центрально-Міському районі м.Макіївки
  733. Особа #ALIYEVA ANTIGA
  734. Особа #Гращенко Ніна Геннадіївна
  735. Особа #Унгарова Марія Федорівна
  736. Особа #Петруцяк Олександра Борисівна
  737. Особа #Винокурова Тетяна Олексіївна
  738. Особа #Табайник Леонід Олександрович
  739. Особа #Цюсьмак Артур Анатолійович
  740. Особа #Мінікаєва Олена Анатоліївна
  741. Особа #Артемов Дмитро Костянтинович
  742. Особа #Дембовський В'ячеслав Михайлович
  743. Особа #Гусаченко Олександр Миколайович
  744. Особа #Кіндяк Олена Миколаївна
  745. Особа #сержант поліції Банда Роман Володимирович
  746. Особа #Керімова Яна Миколаївна
  747. Особа #Керімов Яшар Багадурович
  748. Особа #Квасова Ірина Василівна
  749. Особа #Вєтковський В"ячеслав Григорович
  750. Особа #Бруєв Вадим Федорович
  751. Особа #Інспектор роти №1 батальйону Управління патрульної поліції у Волинській області Крук А.І.
  752. Особа #Кміть Назар Миколайович
  753. Особа #Ясниська Ольга Володимирівна
  754. Особа #Урба Володимир Павлович
  755. Особа #Дільнична виборча комісія №462097 ТВО №
  756. Особа #Рондяк Ігор Васильович
  757. Особа #Поліцейський роти № 3 батальйону Управління патрульної поліції у Полтавській області рядовий поліції Цвєтков Ігор Володимирович
  758. Особа #Демків Євгенія Анатоліївна
  759. Особа #Борозна Олександр Володимирович
  760. Особа #Веремеєнко Юрій Анатолійович
  761. Особа #Веремеєнко Світлана Миколаївна
  762. Особа #Сайдазімова Маліка Даврон кизи
  763. Особа #Модіровський Артем Володимирович
  764. Особа #Грінько Анатолій Петрович
  765. Особа #Іосенко Дмитро Юрійович
  766. Особа #Заступник начальника ГУДФС у Донецькій області Лунькова Світлана Іванівна
  767. Особа #Фурсенко Геннадій Ігорович
  768. Особа #Білінська Світлана Богданівна
  769. Особа #Камінська Людмила Ізрайлівна
  770. Особа #Гичко Олена Борисівна
  771. Особа #Абрашкіна Світлана Анатоліївна
  772. Особа #Груба Анна Романівна
  773. Особа #Грубий Роман Васильович
  774. Особа #Іорданов Леонід Сергійович
  775. Особа #Іорданова Євгенія Сергіївна
  776. Особа #Аббасова Марина Анатоліївна
  777. Особа #Симонян Айк Артемі
  778. Особа #Кузіва Світлана Вікторівна
  779. Особа #Поліцейський 1 взводу 2 батальйону патрульної поліції в м. Біла Церква Управління патрульної поліції у Київській області молодший лейтенант поліції Афійчук Дмитро Петрович
  780. Особа #Шнуренко Наталя Вікторівна
  781. Особа #Адвокат Соляник Віктор Іванович
  782. Особа #Твердун Марія Іванівна
  783. Особа #Демкович Галина Петрівна
  784. Особа #Марчишин Василь Михайлович
  785. Особа #Моськіна Світалана Михайлівна
  786. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Мама Продактс"
  787. Особа #Голубовська Оксана Павлівна
  788. Особа #Управління державної казначейської служби України у Бороддянському районі Київської області
  789. Особа #Керничний Олександр Іванович
  790. Особа #Глагол"єва Маргарита Олександрівна
  791. Особа #Глагол"єв Євген Леонідович
  792. Особа #Рівненський районний відділ ДВС ГТУЮ у Рівненський області
  793. Особа #Геккер Валентин Едуардович
  794. Особа #Памужак Олеся Володимирівна
  795. Особа #Памужак Василь
  796. Особа #Нелапша Олександр Сергійович
  797. Особа #Тихий Олександр Олегович
  798. Особа #Хотєєв Олександр Вікторович
  799. Особа #Бриль Ігор Олексійович
  800. Особа #Поп"юк Юрій Миколайович
  801. Особа #Процько Анастасія Григорівна
  802. Особа #Наугольникова Г.А.
  803. Особа #Деркач Яна Юріївна
  804. Особа #Тимцо Юрій Васильович
  805. Особа #Дудченко Євген Володимирович
  806. Особа #Бабин Наталія Євгенівна
  807. Особа #Волощановська Ганна Григорівна
  808. Особа #Волощановський Михайло Михайлович
  809. Особа #Абрамчук Вікторія Олександрівна
  810. Особа #Абрамчук Віктор Михайлович
  811. Особа #Чудеса Єва Захарівна
  812. Особа #Малінова Марія Миколаївна
  813. Особа #Малінов Олександр Костянтинович
  814. Особа #Кошул Антоніна Андріївна
  815. Особа #Панасюженкова Ірина Сергіївна
  816. Особа #Солімчук Михайло Іванович
  817. Особа #Ковтунова Олена Євгенівна
  818. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 631426 територіального виборчого округу № 170
  819. Особа #Штригель Оксана Василівана
  820. Особа #Колеснік Дарина Олексіївна
  821. Особа #Лопатюк Валентин Сергійович
  822. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ГЛОБЛ ФАМ"
  823. Особа #Левіна Раїса Яківна
  824. Особа #Дуліна Ніна Іванівна
  825. Особа #Кириченко Світлана Миколївна
  826. Особа #Горева Оксана Вікторівна
  827. Особа #Виконком шевченківстької районної у м. Полтаві ради
  828. Особа #Джакелі Віра Володимирівна
  829. Особа #Каджаров Амірза Насраддінович
  830. Особа #Юхна Раїса Миколаївна
  831. Особа #Вороніна Людмира Василівна
  832. Особа #Зарудній Юрій Вікторович
  833. Особа #Штерьова Олена Олегівна
  834. Особа #Бєлік Світлана Валеріївна
  835. Особа #Лут Ольга Миколаївна
  836. Особа #Афанасенко Олександр Кирилович
  837. Особа #Джурко Олександр Ростиславович
  838. Особа #Крижанівська Іветта Ігоревна
  839. Особа #КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського фонду м.Києва"
  840. Особа #Русін Олег Борисович
  841. Особа #Коломієць Андрій Станіславович
  842. Особа #ПАТ "Схід-2"
  843. Особа #Слюсаренко Андрій Петрович
  844. Особа #Славна Олександра Максимівна
  845. Особа #Волковинська Анна Андріївна уповноважена посадова особа виконавчого комітету Пологівської міської ради
  846. Особа #Барильникова Ніна Кирилівна
  847. Особа #Мізіров Роман Пазлович
  848. Особа #Дільнича виборча комісія №121470 окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 24 з виборів Президента України
  849. Особа #Місілюк Лев Валерійович
  850. Особа #Світалка Микола Миколайович
  851. Особа #Філія "Копилянська дорожня експлуатаційна дільниця" ДП "Полтавський облавтодор" ВАТ "Автомобільні дороги України"
  852. Особа #Зверєв Юрій Миколайович
  853. Особа #Дільнична виборча комісія № 140936 територіального виборчого округу № 49
  854. Особа #Павлик Ганна Вікторівна
  855. Особа #державний реєстратор Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області Заіка Леся Олександрівна
  856. Особа #Стрілець Руслан Олександрович
  857. Особа #Ушко Микола Степанович
  858. Особа #Кирилов Кирило Кирилович
  859. Особа #Дільнична виборча комісія № 121619
  860. Особа #Задорожний Юрій Валерійович
  861. Особа #Дутка Володимир Олександрович
  862. Особа #фізична особа-підприємець Алієв Амірхан Явер Огли
  863. Особа #Сінельникова Таісія Олександрівна
  864. Особа #Лузін Олександр Сергійович
  865. Особа #Лузіна Олена Григорівна
  866. Особа #Стефусь Роман Степанович
  867. Особа #Стефусь Тетяна Володимирівна
  868. Особа #Печеніжинська селищна рада об"єднаної територіальної громади ( с. Малий Ключів)
  869. Особа #Сірук Юрій Вікторович
  870. Особа #Семенько Вадим Олександрович
  871. Особа #Шинкаренко Леонід Михайлович
  872. Особа #Молчанов Валерій Євгенович
  873. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю ""Джерело - Соколів"
  874. Особа #Головачова Алла Давидівна
  875. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ЮД-ПАК ХАРКІВ"
  876. Особа #Манік Олексій Леонідович
  877. Особа #Прозоровська Яна Миколаївна
  878. Особа #Кобель Ілля Іванович
  879. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Юридичне агентство "Абсолют"
  880. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Абсолют Правоконсалтинг"
  881. Особа #ОСББ "Смілянська - 2"
  882. Особа #Гузенко Євгенія Валеріївна
  883. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 590951 територіального виборчого округу № 157
  884. Особа #Кузнецова Тамара Григорівна
  885. Особа #Карпенко Юлія Євгенівна
  886. Особа #Овсяннікова Світлана Вікторівна
  887. Особа #Білан Валентин Вікторович
  888. Особа #Іванів Євгенія Анатоліївна
  889. Особа #Дільнична виборча комісія №462119 територіального виборчого округу №116
  890. Особа #Жолондик Андрій Ігорович
  891. Особа #Дільнична виборча комісія №462146 територіального виборчого округу №116
  892. Особа #Дільнична виборча комісія № 631591 ТВО № 171
  893. Особа #Гогсадзе Єлизавета Зазаївна
  894. Особа #Біловод Андрій Олександрович
  895. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 510863 територіального виборчого округу №141
  896. Особа #Кречун Раїса Олександрівна
  897. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія» Центр Фінансових рішень»
  898. Особа #Шевцова Наталія Анатоліївна
  899. Особа #Трояновська Ольга Миколаївна
  900. Особа #Стащенко Сергій Сергійович
  901. Особа #Коноплін Іван Павлович
  902. Особа #Рачок Юрій Петрович
  903. Особа #Дільнична виборча комісія № 631620 ТВО № 171
  904. Особа #Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Перше Травня"
  905. Особа #Будяк Віталій Сергійович
  906. Особа #Слідчий ВП ГУНП у Вінницькій області О.С. Чернова
  907. Особа #Прокурор Могилів-Подільської місцевої прокуратуратури Свирида Т.Ю.
  908. Особа #Жалілов Замір
  909. Особа #Каракуц Надія Іванівна
  910. Особа #Недбаєвський Володимир Васильович
  911. Особа #Косякова Тетяна Василівна
  912. Особа #Козачук Надія Олександрівна
  913. Особа #ТОД "Харківське автотранспортне підприємство №1663"
  914. Особа #Дільнична виборча комісія №730510 територіального виборчого округу №201
  915. Особа #Відділ ведення ДРВ міської ради у Шевченківському районі міста Чернівців
  916. Особа #Бабічев Роман Валерійович
  917. Особа #Бабічева Нана Тимофіївна
  918. Особа #Дільнича виборча комісія №801007 територіального виборчого округу №223
  919. Особа #Танчин Тетяна Святославівна
  920. Особа #Білівець Тетяна Іванівна
  921. Особа #Якимишин Розалія Антонівна
  922. Особа #Якимишин Андрій Михайлович
  923. Особа #Лехан Антон Володимирович
  924. Особа #Чорніг Ганна Павлівна
  925. Особа #Дільнична виборча комісія № 511219 територіального виборчого округу № 136 з виборів Президента України
  926. Особа #Дільнична виборча комісія № 511179 територіального виборчого округу № 134 з виборів Президента України
  927. Особа #Думанська Інна Анатоліївна
  928. Особа #Кашлюченко Валентина Іванівна
  929. Особа #Кашлюченко Сергій Вікторович
  930. Особа #Безрукава Анна Сергіївна
  931. Особа #Кашлюченко Сергій Сергійович
  932. Особа #Свалявський РВ ДВС ГТУЮ / нач. заступника Янович С.П./
  933. Особа #Вітер Євген Ярославович
  934. Особа #Сіліна Віталія Вікторівна
  935. Особа #Дук Діана Євгеніїівна
  936. Особа #Параска Оксана Іванівна
  937. Особа #ПП "АПК Унікор"
  938. Особа #Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області в особі Лиманського міського віділення
  939. Особа #Островський Ярослав Володимирович
  940. Особа #Аглічєв Володимир Володимирович
  941. Особа #Ходик (Харітонов) Микола
  942. Особа #Озарчук Валентин Федорович
  943. Особа #Мурахевич Володимир Ярославович
  944. Особа #Дочірнє підприємство "ІНМІК" Закритого акціонерного товариства "МІКРОН"
  945. Особа #Бігун Ніна Сергіївна
  946. Особа #Демян Ігор Володимирович
  947. Особа #Гончарук Надія Мойсіївна
  948. Особа #Катеренчук Катерина Анатоліївна
  949. Особа #Половинко Микола Анатолійович
  950. Особа #Боярчук Михайло Віталійович
  951. Особа #Ленінградська Тетяна Миколаївна
  952. Особа #Ленінградський Володимир Вікторович
  953. Особа #Джуровська Мирослава Василівна
  954. Особа #Глазирін Леонід Миколайович
  955. Особа #Азорська Олена Миколаївна
  956. Особа #Лисун Володимир Володимирович
  957. Особа #Бесарабчик Анатолій Петрович
  958. Особа #Шушаріна І.М.
  959. Особа #Медякова Ірина Валеріївна
  960. Особа #Ціж Марія Яківна
  961. Особа #Сех Наталія Яківна
  962. Особа #Дідичук Галина Михайлівна
  963. Особа #Синицька Вєста Олександрівна
  964. Особа #Качмала Анатолій Петрович
  965. Особа #Молчанова Анжеліка Миколаївна
  966. Особа #Приморський районний відділ у місті Одесі відділ держаної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ в Одеській обасті
  967. Особа #Бурова Віта В'ячеславівна
  968. Особа #Безніщенко Віра Дмитрівна
  969. Особа #Гранатир Сергій Сергійович
  970. Особа #Гранатир Юлія Сергіївна
  971. Особа #Плут Анна Володимирівна
  972. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю морське агенство "ПІТЕРС"
  973. Особа #Саупон Ахмед
  974. Особа #Ничипорук Дана Олександрівна
  975. Особа #Загной Анна Миколаївна
  976. Особа #Загной Ігор Євгенович
  977. Особа #Кіося Тетяна Прокопівна
  978. Особа #Белецька Марина Вадимівна
  979. Особа #Білозуб Світлана Іванівна
  980. Особа #Приватне підприємство "Ферротек"
  981. Особа #ЦИПІН ДЕНИС ЛЕОНІДОВИЧ
  982. Особа #Горковенко Володимир Валентинович
  983. Особа #Фесянов Леонід Федорович
  984. Особа #Фізична особа-підприємець Кут Олена Вікторівна
  985. Особа #Пшенічніков Олександр Іванович
  986. Особа #Горовенко Яна Миколаївна
  987. Особа #Станкович Ольга Йосипівна
  988. Особа #Пісьміченко Наталія Іллівна
  989. Особа #Музика Руслана Михайлівна
  990. Особа #ПАТ " Державний ощадний банк України " в особі філії - Сумське обласне управління АТ "Ощадбанк"
  991. Особа #Старший державний виконавець Зарічного відділу ДВС м. суми ГТУЮ у Сумській області Бондаренко В.М.
  992. Особа #Кульчицький Григорій Петрович
  993. Особа #Дочірнє підприємство "НЕКСУС-Виробничо-Комерційна компанія"
  994. Особа #Хандожко Наталія Сергіївна
  995. Особа #Чернєва Олена Дмитрівна
  996. Особа #Бирка Ольга Анатоліївна
  997. Особа #Козацький Леонід Васильович
  998. Особа #Заславський Володимир Васильович
  999. Особа #Лиман Микола Олексійович
  1000. Особа #Сухоцька Віра Василівна
  1001. Особа #Мазуркевич Юліанна Ігорівна
  1002. Особа #Максимець Максим Андрійович
  1003. Особа #Стрельцов Андрій Вячеславович
  1004. Особа #Гориневський Володимир Павлович
  1005. Особа #Станчева Людмила Василівна
  1006. Особа #Станчев Іван Васильович
  1007. Особа #Лобузова Тетяна Вікторівна
  1008. Особа #Шутенко Віктор Васильович
  1009. Особа #Служба у справах дітейвиконкому Шевченківської районної у м. Полтаві раді
  1010. Особа #Гаврилко Євген Миколайович
  1011. Особа #Бучак Мілан Михайлович
  1012. Особа #Пантілєєв Віктор Миколайович
  1013. Особа #Губін Ілля Вікторович
  1014. Особа #Петренко Є.І
  1015. Особа #Сідоркін Роман Анатолійович
  1016. Особа #Бережко (Шаронова) Наталя Анатоліївна
  1017. Особа #Гетманченко Тетяна Олександрівна
  1018. Особа #Шамрухі Яссін
  1019. Особа #Кірсанов Петро Іванович
  1020. Особа #Можарівський Максим Анатолійович
  1021. Особа #Лисенко Людмила ІВанівна
  1022. Особа #державне підприємство " Кутське лісове господарство"
  1023. Особа #Купріянов Володимир Спиридонович
  1024. Особа #Михайличенко Олександра Федорівна
  1025. Особа #Інспектор патрульної поліції 1-ої роти 4-го батальйону
  1026. Особа #Торчук Дмитро Сергійович
  1027. Особа #Воєводіна Наталія Михайлівна
  1028. Особа #Беницька Тамара Олександрівна
  1029. Особа #Беницький Олексій Володимирович
  1030. Особа #Бродівська районна державна адміністрація відділ реєстрації речових прав на нерухоме майно
  1031. Особа #Малінович Євген Степанович
  1032. Особа #Підволочиський відділ обслуговування громадян Лановецького об'єднаного управління ПФУ Тернопільської області
  1033. Особа #Гонтар Олег Володимирович
  1034. Особа #Кременський Олександр Володимирович
  1035. Особа #Рубчинська Наталя Анатоліївна
  1036. Особа #Рубчинський Семен Григорович
  1037. Особа #Миськів Любов Богданівна
  1038. Особа #Павелко Анатолій Васильович
  1039. Особа #Олексейчук Віоріка Аурелівна
  1040. Особа #Овачук Марія Георгіївна
  1041. Особа #Мунтян Вероніка Іванівна
  1042. Особа #Мунтян Гарафіна Іванівна
  1043. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ТПГ "Союз-Восток-Л"
  1044. Особа #Рябий Іван Григорович
  1045. Особа #Дрьомова Анна Григорівна
  1046. Особа #Красовська Мирослава Григорівна
  1047. Особа #Дронь Вячеслав Анатолійович
  1048. Особа #Саврацька Катерина Миколаївна
  1049. Особа #ФОП Звоновський А.А.
  1050. Особа #Дементьєв Микола Юрійович
  1051. Особа #Батьо Володимир Миколайович
  1052. Особа #фізична особа-підприємець Литвиненко Сергій Іванович
  1053. Особа #Інспектор патрульної поліції роти № 2 батальйону № 1 Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Пересунько М.Р.
  1054. Особа #Бахчисарай Євгенія Федорівна
  1055. Особа #Командир ВБДР УПП в Донецькій області Державної Патрульної поліції старший лейтенант поліції Школьник Дмитро Анатолійович
  1056. Особа #Дільнична виборча комісія № 230644 територіального виборчого округу № 78
  1057. Особа #Клименко Ілона Володимирівна
  1058. Особа #Ворихалова Катерина Володимирівна
  1059. Особа #Конін Микола Станіславович
  1060. Особа #Лук'янова Віта Євгеніївна
  1061. Особа #Шарлай Віктор Григорович
  1062. Особа #Жеман Вячеслав Іванович
  1063. Особа #Кіріченко Вячеслав Іванович
  1064. Особа #Семенишен Дмитро Миколайович
  1065. Особа #Мендришора Юрій Михайлович
  1066. Особа #Лесишак Микола Степанович
  1067. Особа #Москалюк Василь Віорелович
  1068. Особа #Мучичка Яніна Олександрівна
  1069. Особа #Дільнична виборча комісія №63
  1070. Особа #Дікароєв Ігор Олександрович
  1071. Особа #Дулько Світлана Іванівна
  1072. Особа #Косік Любов Іванівна
  1073. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю " ЕЛІТНІКОГРУП"
  1074. Особа #Ольховський Петро Васильович
  1075. Особа #Ольховська Наталія Василівна
  1076. Особа #Ботвіньєв Костянтин Сергійович
  1077. Особа #Ганнич Вячеслав Геннадійович
  1078. Особа #Ковальчук Степан Мирославович
  1079. Особа #Лабай Роман Русланович
  1080. Особа #Щербина Наталія Віталіївна
  1081. Особа #Водолазька Тетяна Михайлівна
  1082. Особа #Тонкачова Дар`я Юріївна
  1083. Особа #Поляков Богдан Борисович
  1084. Особа #Полякова Валерія Геннадіївна
  1085. Особа #Ашин Валентин Миколайович
  1086. Особа #Остапенкуо Леонід Дмитрович
  1087. Особа #Батуренко Любов Олександрівна
  1088. Особа #Становська Людмила Михайлівна
  1089. Особа #Чухомець Петро Олексійович
  1090. Особа #Чухомець Людмила Вікторівна
  1091. Особа #Чухомець Михайло Михайлович
  1092. Особа #Лісовська Анастасія Михайлівна
  1093. Особа #Кіріченко Катерина Костянтинівна
  1094. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Гео-інвест"
  1095. Особа #Хамрій Любов Олександрівна
  1096. Особа #Хамрій Денис Романович
  1097. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Горохів - насіння"
  1098. Особа #Панкратов Олексій Павлович
  1099. Особа #Волноваський районий центр зайнятості
  1100. Особа #ТОВ "ВКФ Шахтаснаб"
  1101. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Донвуглестіл"
  1102. Особа #Ліквідатор ВАТ "Літос" Біленко Роман Іванович
  1103. Особа #ПП "Індустріалъ"
  1104. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Диск Бетон"
  1105. Особа #Сахно Павло Віталійович
  1106. Особа #Какацій Олег Вікторович
  1107. Особа #інспектор ДЕІ у Луганській області Кушнір Юрій Вікторович
  1108. Особа #Костичева Алла Василівна
  1109. Особа #Францішко Світлана Іванівна
  1110. Особа #Снігур (до переміни прізвища Бірак) Іван Михайлович
  1111. Особа #Бірак Дарія Миколаївна
  1112. Особа #Євдокимов Юрій Григорович
  1113. Особа #Чадюк Уляна Стефанівна
  1114. Особа #Полубєхін Богдан Вікторович
  1115. Особа #УПП в Черкаській області в особі рядового поліції 1 батальону 3 роти Сухоцького Руслана Олександровича
  1116. Особа #Морикін Михайло Михайлович
  1117. Особа #Секрета Іванна Ільївна
  1118. Особа #Більшівцівська селищна рада об'єднаної територіальної громади с.Кукільники
  1119. Особа #Березнюк Олександр Павлович
  1120. Особа #Андрейченко Алла Олександрівна
  1121. Особа #Пшенична Оксана Дмитрівна
  1122. Особа #Сійчук Наталія Григорівна
  1123. Особа #Харипончук Валерій Миколайович
  1124. Особа #Учасник АТО Чумак Максим Олександрович
  1125. Особа #Учасник АТО Стрельченко Руслан Миколайович
  1126. Особа #Учасник АТО Овсов Дмитро Павлович
  1127. Особа #Учасник АТО Сльозкін Павло Анатолійович
  1128. Особа #Учасник АТО Чернишов Віктор Вікторович
  1129. Особа #Учасник АТО Журак Євгеній Петрович
  1130. Особа #Могуй Крістіна Анатоліївна
  1131. Особа #Волноваський ВДРАЦС
  1132. Особа #Сапса Володимир Ігорович
  1133. Особа #Дудкін Владислав Володимирович
  1134. Особа #Долженкова Вікторія Олегівна
  1135. Особа #Ходакова Ольга Володимирівна
  1136. Особа #Вафалла Мухаммед Мухаммед БН Ісмаіл
  1137. Особа #Васицька Єлизавета Артемівна
  1138. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 141004
  1139. Особа #дільнична виборча комісія № 140996
  1140. Особа #Гужовська Маргарита Генадіївна
  1141. Особа #Осиновська Олена Михайлівна
  1142. Особа #Ємченко Наталя Олександрівна
  1143. Особа #Ємченко Іван Олексійович
  1144. Особа #Довгалюк Юрій Петрович
  1145. Особа #Червінський Євгеній Васильович
  1146. Особа #Власюк Марія Антонівна
  1147. Особа #Чередніченко Олександр Ігорович
  1148. Особа #Опацька Лідія Степанівна
  1149. Особа #Котець Денис Андрійович
  1150. Особа #Баранівський Руслан Миколайович
  1151. Особа #Савенко Аліна Анатоліївна
  1152. Особа #Кекина Ольга Петрівна
  1153. Особа #Умриш Орест Іванович
  1154. Особа #Шевченківський районна адміністрація Львівська міська рада
  1155. Особа #Ісмаїлов Зулфугар Ісмаіл огли
  1156. Особа #Шеплякова Алла Володимирівна
  1157. Особа #Зачепило Сергій Анатолійович
  1158. Особа #Корнеєв Артем Павлович
  1159. Особа #Крепкий Ігор Сергійович
  1160. Особа #Самсонов Юрій Іванович
  1161. Особа #Мушкудіані Д.С.
  1162. Особа #Липій Н.В. (представник органу пробації)
  1163. Особа #Голісенкова Світлана Вікторівна
  1164. Особа #Поздєєва-Білецька Юлія Валеріївна
  1165. Особа #Гавренко Аліна Олександрівна
  1166. Особа #Лагута Людмила Вікторівна
  1167. Особа #Акціонарне Товариство "Райффайзен Банк Аваль"
  1168. Особа #Орос ( Мотрук) Наталія Йосипівна
  1169. Особа #Федорець Петро Якович
  1170. Особа #Виноградова Ганна Георгіївна
  1171. Особа #Орлова Надія Єгорівна
  1172. Особа #Астахова Наталія Петрівна
  1173. Особа #Колисниченко Василь Федорович
  1174. Особа #Луганський міський відділ державної реєстрації актів цивільниго стану Головного територіального управління юстиції в Луганській області
  1175. Особа #Ігнатенко Ольга Тихонівна
  1176. Особа #Щербак Ігор Олексійович
  1177. Особа #Захаріїв Василь Іванович
  1178. Особа #Захаріїв Наталія Дмитрівна
  1179. Особа #Захаріїв Іван Васильович
  1180. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців Заводського району Дільнича виборча комісія 121015
  1181. Особа #Новікова (Давиденко) Анастасія Сергіївна
  1182. Особа #Дільнична виборча комісія №121453 окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №24 з виборів президента України
  1183. Особа #Блохіна Оксана Петрівна
  1184. Особа #Степчук Ірина Богданівна
  1185. Особа #Степчук Алік Анатолійович
  1186. Особа #Чонка Олена Миколаївна
  1187. Особа #Тарасенко Максим Віталійович
  1188. Особа #Побеленський Віталій Миколайович
  1189. Особа #Побеленська Наталія Григорівна
  1190. Особа #Малюк Петро Тодорович
  1191. Особа #Інспектор Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області лейтенант поліції Дігун Дмитро Євгенійович
  1192. Особа #Голова Державної митної служби України Нефєдов Максим Євгенович
  1193. Особа #Данильків Віктор Михайлович
  1194. Особа #Тягун Ростислав Русланович
  1195. Особа #Курнатовський Олександр Сергійович
  1196. Особа #Лукеча Марія Іванівна
  1197. Особа #Топчу Артур Миколайович
  1198. Особа #Собод Шандор
  1199. Особа #Хамута Олександр Степанович
  1200. Особа #Хохлов Борис Миколайович
  1201. Особа #Русин Людмила Федорівна
  1202. Особа #Русин Даниїл Вікторович
  1203. Особа #Біньковський Іван Андрійович
  1204. Особа #Глушок Назарій Миколайович
  1205. Особа #Бережанська районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості
  1206. Особа #Большакова Алла Михайлівна
  1207. Особа #Водзінський Олексій Вікторович 0211/10000/19
  1208. Особа #Департамент патрульної поліції Національної поліції України в особі Управління патрульної поліції у Вінницькій області Депатраменту патрульної поліції
  1209. Особа #Пелипчук Денис Володимирович
  1210. Особа #Зоідзе Ніно
  1211. Особа #Бріль Оксана Омелянівна
  1212. Особа #Бріль Ігор Орестович
  1213. Особа #Чурелов Микола Володимирович
  1214. Особа #Керунова Ірина Євгеніївна
  1215. Особа #Фізична особа-підприємець Третьяков Олександр Олександрович
  1216. Особа #Приватний нотаріус ХМНО Бервено Ніна Іванівна
  1217. Особа #Міцкович Олександр Петрович
  1218. Особа #Гомілко Олександр Володимирович
  1219. Особа #Бакало Руслан Анатолійович
  1220. Особа #Аралкіна Світлана Іванівна
  1221. Особа #Євсюкова Катерина Андріївна
  1222. Особа #Яцковський Ігор Віталійович
  1223. Особа #Бовикін Сергій Михайлович
  1224. Особа #Сивоконь Аліна Миколаївна
  1225. Особа #Сивоконь Михайло Володимирович
  1226. Особа #Дрозд Олександр Едуардович
  1227. Особа #Данько Олег Геннадійович
  1228. Особа #Козар Ігор Ігорович
  1229. Особа #Фіщук Володимир Григорович
  1230. Особа #Пікель Тетяна Юріївна
  1231. Особа #Пікель Іван Васильович
  1232. Особа #Легкобит Володимир Ігорович
  1233. Особа #Устименко Ірина Русланівна
  1234. Особа #Волокітіна Наталія Валентинівна
  1235. Особа #Лободзінський Іван Станіславович
  1236. Особа #Куб'як Захар Андрійович
  1237. Особа #Прозоров Віктор Васильович
  1238. Особа #Юридична особа за законодавством Республіки Польща Товариство з обмеженою відповідальністю "ГЕОЕКСПЕРТ ІНТЕРНЕШНЛ"
  1239. Особа #Новобаварський ВП ГУНП України в Харківській обл.
  1240. Особа #Житнік Д.В. - поліцейський СРПП Житомирського РВП ГУНП в Житомирській обл.
  1241. Особа #Угнівий Борис Анатолійович
  1242. Особа #Менчинський Анатолій Якович
  1243. Особа #Дубіневич Марія Франсівна
  1244. Особа #Чайковська Ірина Ісаківна
  1245. Особа #Шібру Небійю Негаш
  1246. Особа #Камалітдінова Валентина Григорівна
  1247. Особа #Козаткова Мирослава Миколаївна
  1248. Особа #Прохоров Олег Гнатович
  1249. Особа #Панфілова Раїса Іванівна
  1250. Особа #Козак Григорій Дмитрович
  1251. Особа #Козак Наталя Григорівна
  1252. Особа #Юдінцев Олексій Євгенович
  1253. Особа #Дем"яненко Едуард Костянтинович
  1254. Особа #Державний реєстратор Київської філії Комунального підприємства Березанської сільської ради Біляївського району Одеської області "Центр реєстрації" Грицай Наталія Володимирівна
  1255. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю “ГІПЕК”
  1256. Особа #Титов Дмитро Іванович
  1257. Особа #Аганов Віктор Федорович
  1258. Особа #Мірза Тчінтчараулі
  1259. Особа #Табурянський Геннадій Дмитрович
  1260. Особа #Прокопчук Тетяна Анатоліївна
  1261. Особа #Конкурсна комісія з проведення конкурсів керівників КНП "Великобурлуцький центр ПМСД" при Великобурлуцькій районній раді Харківської області
  1262. Особа #Синельниківська МРВ філія Державної установи "Центр пробації" у Дніпропетровській області
  1263. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 121505 територіального виборчого округу № 33
  1264. Особа #інспектор УПП в Кіровоградській області лейтенант поліції 1 батальон
  1265. Особа #Хміль Лілія Олександрівна
  1266. Особа #Інспектор роти №1 батальйону №4 Управління патрульної поліції у Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції лейтенанта поліції Стороженко Маргарита Олександрівна
  1267. Особа #Винницька Світлана Анатоліївна
  1268. Особа #Винницький Віктор Володимирович
  1269. Особа #АК КБ " приватбанк"
  1270. Особа #Атаманюк Василь Євгенович
  1271. Особа #Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "СОКІЛ-КОСМОДРОМНА"
  1272. Особа #Арбітражний керуючий-розпорядник майна Сибаль Андрій Михайловичу
  1273. Особа #Трезезий Антон Миколайович
  1274. Особа #Бражник Віталій Миколайович
  1275. Особа #Писаревська Юлія Микитівна
  1276. Особа #Фізична особа підприємець Гудзенко Тетяна Володимирівна
  1277. Особа #Бородін Юрій Вячеславович
  1278. Особа #Ржевський Віктор Іванович
  1279. Особа #Аракелян Геворг Мірзаханович
  1280. Особа #Алкіна Тетяна Павлівна
  1281. Особа #Алкін Олександр Сергійович
  1282. Особа #Бражник Ніколета Леонтіївна
  1283. Особа #Степовик Олександр Григорович
  1284. Особа #Анашкіна Ольга Миколаївна
  1285. Особа #Авласенко Галина Петрівна
  1286. Особа #Бурлуцька Любов Вікторівна
  1287. Особа #Оболонський РВДВС м. Київ ГТУЮ у місті Києві
  1288. Особа #Ковач Шандор Йосипович
  1289. Особа #Пальщикова Наталія Миколаївна
  1290. Особа #Варфоломєєва Ніна Іванівна
  1291. Особа #Дармодехін Микола Михайлович
  1292. Особа #Золотоніський місцева прокуратура
  1293. Особа #Колосюк Вікторія Володимирівна
  1294. Особа #Левко Валентина Михайлівна
  1295. Особа #Левко Микола Дмитрович
  1296. Особа #Голубцова Любов Василівна
  1297. Особа #Голубцов Микола Іванович
  1298. Особа #Поліцейський СРПП №3 Ірпінського ВП Приліпко Юрій Петрович
  1299. Особа #Крилова Марія Леонівна
  1300. Особа #Бараєва Тетяна Миколаївна
  1301. Особа #Худоконь Лариса Володимирівна
  1302. Особа #Заіченко Ігор Анатолійович
  1303. Особа #Кикоть Леонід Михайлович
  1304. Особа #Кушнарюк Зінаїда Анатоліївна
  1305. Особа #Гараєв Самір Гінязович
  1306. Особа #Дорофєєв В'ячеслав Дмитрович
  1307. Особа #Заступник Авдіївського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Тепляков Антон Петрович
  1308. Особа #Баранник Євгенія Василівна
  1309. Особа #Спіхальська Олександра Володимирівна
  1310. Особа #Цмур Віталія Олексіївна
  1311. Особа #Ващенко Степан Вікторович
  1312. Особа #Приватне підприємство "Грант-Фоліс-Ойл"
  1313. Особа #Зкутній Сергій Віталійович в інтересах Каюди Тетяни Дмитрівни
  1314. Особа #Кислова Люся Григорівна
  1315. Особа #Управління Соціальних виплат і компенсацій Корабельного району Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради
  1316. Особа #Кантипенко Валентина Григорівна
  1317. Особа #Найдьон Ганна Володимирівна
  1318. Особа #Присяжненко Тетяна Борисівна
  1319. Особа #Смоквина Сергій Володимирович
  1320. Особа #Смоквина Катерина Вікторівна
  1321. Особа #Рушай Антоніна Миколаївна
  1322. Особа #Ініціативна група мешканців гуртожитку по вул. Набережна Перемоги
  1323. Особа #Бат Юлія Олександрівна
  1324. Особа #Бат Олег Володимирович
  1325. Особа #Каспришин Юлія Степанівна
  1326. Особа #Лайло Олександр Вікторович
  1327. Особа #Громадська організація СТ Черьомушки в особі Соломатіної Олени Володимирівни
  1328. Особа #Павлішен Юрій Михайлович
  1329. Особа #Куроп’ятник Ольга Євгенівна
  1330. Особа #Теплик Людмила Олександрівна
  1331. Особа #ТОВ «Родіна»
  1332. Особа #Директор ТОВ «Родіна» Вікторов Андрій Вікторович
  1333. Особа #Старший лейтенант поліції Управління патрульної поліції в Одеській області Місюн Марина Віталіївна
  1334. Особа #Гурінова Ольга Сергіївна
  1335. Особа #Глущенко Андрій Олександрович 0130/10000/19
  1336. Особа #Книшевич Ольга Степанівна
  1337. Особа #Книшевич Андрій Олегович
  1338. Особа #Івано-Франківське відділення Київського НДІСЕ(експерт Клебан Назар Михайлович)
  1339. Особа #Савитська Марія Зенонівна
  1340. Особа #Публічне акціонерне товариство " Державний ощадний банк України" від імені якого діє філія - Чернівецьке обласне управлвння АТ "Ощадбанк"
  1341. Особа #Старокостянтинівським РДА
  1342. Особа #Оболонський відділ державної виконавчої служби м. Київ Головного територіального управління юстиції у м. Києві
  1343. Особа #Приватне підприємство "ОЙЛ ПЛЮС"
  1344. Особа #Сенчик Володимир Олександровитч
  1345. Особа #Саксаганський відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області
  1346. Особа #Юрашко Василь Григорович
  1347. Особа #Лахомов Микола Володимирович
  1348. Особа #Відділ соціально-гуманітарної політики Луківської сільської ради
  1349. Особа #ТОВ "Екологічно чисті ідеї"
  1350. Особа #Служба в справах Дітей Городоцької РДА
  1351. Особа #Начальнику державної установи "Львівської установи виконання покарань № 19"( для вручення Дубровському Володимиру Георгійовичу)
  1352. Особа #Дубровський Володимир Геогрійович
  1353. Особа #Гель Катерина Миколаївна ВГОІ "Українське товариство глухих" Львівська обласна організація УТОГ
  1354. Особа #Вергун Інна Вадимівна
  1355. Особа #Очилдієва Христина Михайлівна
  1356. Особа #Очилдієв Йокубжон Худойнахарович
  1357. Особа #Дільнична виборча комісія №230943 територіального виборчого округу №75
  1358. Особа #Лисенко Світлана Веніаминівна
  1359. Особа #ТОВ "Миколаївський цукровий завод"
  1360. Особа #Лісунов Валерій Миколайович
  1361. Особа #Лісунова Тетяна Олександрівна
  1362. Особа #Управління праці та соціального захисту населення Оболонської районної в м. Києві
  1363. Особа #Глушаков Олег Вікторівна
  1364. Особа #Москаленко Богдан Федорович
  1365. Особа #Приватне автотранспотне підприємство "НАІН"
  1366. Особа #Яндрика Наталія Валеріївна
  1367. Особа #Строїч Назарій Мирославович
  1368. Особа #Шоломицький Михайло Андрійович
  1369. Особа #Комунальне некомерційне підприємство "Дубенська Центральна районна лікарня" Дубенської районної ради Рівненської області
  1370. Особа #Приватне підприєство "Пономарьов"
  1371. Особа #ТОВ " Інтер-Сервіс-Реєстр "
  1372. Особа #Адвокат Михайлова В.В.
  1373. Особа #Нікітіна Н.Б.
  1374. Особа #Мартинов С.О.
  1375. Особа #Арбітражний керуючий Козаченко Т.А.
  1376. Особа #ТОВ "Авто Строй"
  1377. Особа #Фельдман Олексій Володимирович
  1378. Особа #Місірук Анатолій Васильович
  1379. Особа #Задерецький І.О.
  1380. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Агропродсервіс ВЕСТ"
  1381. Особа #Дробікова Інна Юріївна
  1382. Особа #Резніченко Юрій Жоржович
  1383. Особа #Уповноважений ВР України з прав людини в АР Крим та м. Севастополі
  1384. Особа #Гнат Олеся Богданівна
  1385. Особа #Ковриженко Наталія Вікторівна
  1386. Особа #Коломієць Ілля Олексійович
  1387. Особа #Лічковська Ольга Ігорівна
  1388. Особа #Васильєва Людмила Олегівна
  1389. Особа #Сервачова Людмила Петрівна
  1390. Особа #Миргородська Валентина Іванівна
  1391. Особа #Мурзін Вадим Михайлович
  1392. Особа #Сучков Артур Володимирович
  1393. Особа #Дудкіна Марія Іванівна
  1394. Особа #Ніколайчук Людмила Юріївна
  1395. Особа #Ніколайчук Олександр Несторович
  1396. Особа #Сороколат Олександр Борисович
  1397. Особа #Курмашева Катерина Ігорівна
  1398. Особа #Федишин Мирослава Володимирівна
  1399. Особа #Андрущенко Єкатерина Вікторівна
  1400. Особа #Шикман Руслан Михайлович
  1401. Особа #Артюкова Антоніна Андріївна
  1402. Особа #1-кс/760/1537/19
  1403. Особа #Шальков Олексій Олександрович
  1404. Особа #Ввасик Валентина Петрівна
  1405. Особа #Власова Єлизавета Романівна
  1406. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ГРАНД ЕСТЕЙТ"
  1407. Особа #Компанія СІМПЛІ НЬЮ ЛТД
  1408. Особа #Мироник Петро Іванович
  1409. Особа #Черніченко Анна Олександрівна
  1410. Особа #Конкурсна комісія з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради правосуддя
  1411. Особа #Тішакова Галина Іванівна
  1412. Особа #Холодкова Яніна Володимирівна
  1413. Особа #Дядюшкін Віталій Ігорович
  1414. Особа #Орган опіки та піклування виконавчого кмітету Новокаховської міської ради в інтересах Волошиної Олександри Олександрівни
  1415. Особа #Волосницька Надія Михайлівна
  1416. Особа #Малюк Лівон Тодорович
  1417. Особа #Бондарчук Надія Юріївна
  1418. Особа #Міщишин Омелян Миронович
  1419. Особа #Пукалюк Віталій Володимирович
  1420. Особа #Пукалюк Мирослава Олександрівна
  1421. Особа #Гайдай Надія Яківна
  1422. Особа #Величко Володимир Орестович
  1423. Особа #Коновалов Вячеслав Веніамінович
  1424. Особа #Жук Катерина Володимирівна
  1425. Особа #Туровськи Вацлав Касперович
  1426. Особа #Туровський Владислав Вацлавович
  1427. Особа #Галка Вікторія Олександрівна
  1428. Особа #господарський суд Дніпропетровської області
  1429. Особа #Полянська Євдокія Семенівна
  1430. Особа #Кава Володимир Михайлович
  1431. Особа #Щепак Сергій Ренажатович
  1432. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців Суворовської районної у м.Херосні ради
  1433. Особа #Андрусенко Олена Михайлівна
  1434. Особа #Іванюк Катерина Сергіївна
  1435. Особа #Черненок Наталія Юріївна
  1436. Особа #Шалімов Владислав Миколайович
  1437. Особа #Шевченківський відділ поліції ГУ НП у Х/О
  1438. Особа #Худобко Ольга Олександрівна
  1439. Особа #Фруктівська сільська рада Мелітопольського району Запорізької областіі
  1440. Особа #Організація роботодавців "Івано-Франківська обласна організація підприємців
  1441. Особа #Головний фахівець сектору нагляду Департаменту житлової
  1442. Особа #Громадська організація "СЛІД"
  1443. Особа #Ференс Анатолій Сергічйович
  1444. Особа #Оробинський Юрій Дмитрович
  1445. Особа #Чеговець Галина Іванівна
  1446. Особа #ФОП-Максимович Світлана Василівна
  1447. Особа #Сусловець Валентина Іванівна
  1448. Особа #Тімашкова Поліна Олександрівна
  1449. Особа #Харатідзе Ангіз Гергійович
  1450. Особа #ТОВАРИСТВО 3 ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР»
  1451. Особа #Смічик Василь Васильович
  1452. Особа #Кулініч Вікторія Леонідівна
  1453. Особа #Татаренко (Паламарчук) Юліана Юріївна
  1454. Особа #Ольшанська Тетяна Ігорівна
  1455. Особа #Харківський Науково-Дослідний Інститут Судових Експертиз ім. заслуженого професора М.С. Бокаріуса
  1456. Особа #Кливняк Любов Антонівна
  1457. Особа #Шерекіна Юлія Віталіївна
  1458. Особа #Вітер Олена Євгенівна
  1459. Особа #Вітер Анатолій Володимирович
  1460. Особа #Сокун Анастасія Петрівна
  1461. Особа #Силячевська Софія Олександрівна
  1462. Особа #Замелюхін Микола Васильович
  1463. Особа #Бєлан Людмила Дмитрівна
  1464. Особа #Ліквідаційна комісія Головного управління МВС України в Луганській області
  1465. Особа #Негода Тетяна Леонідівна
  1466. Особа #Глиняна Ганна Павлівна
  1467. Особа #Савушкін Руслан Олександрович
  1468. Особа #Абрамович Федір Анатолійович
  1469. Особа #Дячек Марина Миколаївна
  1470. Особа #Дячек Ольга Миколаївна
  1471. Особа #Дячек Микола Леонідович
  1472. Особа #Біла Оксана Михайлівна
  1473. Особа #Поліщук (Пашкова) Ганна Валеріївна
  1474. Особа #Інспектор Поліції Янковий Іван Іванович
  1475. Особа #Юхкевич Михайло Юрійович
  1476. Особа #Приватний виконавець округу міста Києва Кравець Вадим Валентинович
  1477. Особа #Вараниця Олег Дмитрович
  1478. Особа #Холодова Юлія Олександрівна
  1479. Особа #Бовтік Денис Миколайович
  1480. Особа #Климук Анна Антонівна
  1481. Особа #Інспектор Управління патрульної поліції у Волинській області Капустинський Павло Володимирович
  1482. Особа #адвокат Завадецький Олександр Олександрович
  1483. Особа #Погорєлов Михайло Пантелійович
  1484. Особа #Рінас Альона Михайлівна
  1485. Особа #Каракуша Катеріна Вікторовна
  1486. Особа #Негода Юлія Андріївна
  1487. Особа #Осипенко Аліна Ігорівна
  1488. Особа #Дільнична виборча комісія №650731 територіального виборчого округу №182
  1489. Особа #Станкевич В’ячеслав Федорович
  1490. Особа #Брянцев Леонід Петрович
  1491. Особа #Свєкла Крістіна Сергіївна
  1492. Особа #Кивенко Микола Вікторович
  1493. Особа #Цоболенко Андрій Андрійович
  1494. Особа #Цоболєнко Сергій Андрійович
  1495. Особа #Горобець Надія Іванівна
  1496. Особа #Караман Андрій Васильович
  1497. Особа #Друмова Тетяна Сергіївна
  1498. Особа #Андрєєв-Алексєєнко Андрій Юрійович
  1499. Особа #Мазило Валентина Панасівна
  1500. Особа #Уставенко Надія Панасівна
  1501. Особа #Леонович Сергій Анатолійович
  1502. Особа #Леонович Олена Миколаївна
  1503. Особа #Єременко Галина Миколаївна
  1504. Особа #орган опіки та піклування- Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради
  1505. Особа #Аляров Ахад Аллахяр огли
  1506. Особа #Безрук Інесса Олексіївна
  1507. Особа #Гіль Світлана Ігорівна
  1508. Особа #Єсін Максим Валентинович
  1509. Особа #Жигалка Сергій Олександрович
  1510. Особа #Закусилова Тетяна Олександрівна
  1511. Особа #Голощапов Максим Валентинович
  1512. Особа #Голощапова Лариса Михайлівна
  1513. Особа #Ізмайлов Антон Ігорович
  1514. Особа #Валько Ольга Борисівна
  1515. Особа #Лєбєдєв Максим Валерійович
  1516. Особа #Андрій Степанович Томашевський
  1517. Особа #Начальник ГУ ДФС України у Тернопільській області Комендат Ігор Юлійович
  1518. Особа #поліцейський 1 батальйону 2 роти Управління патрульної поліції в Житомирській області сержант поліції Лиманець Олександр Олександрович
  1519. Особа #Голуб Тимофій Олександрович
  1520. Особа #Служба у справах дітей ЗОДА
  1521. Особа #Грінчук Дар'я Олексіївна
  1522. Особа #Соснівський відділ ДВС ГТУЮ
  1523. Особа #Заріцька Ганна Степанівна
  1524. Особа #Коловсік Віталіна Андріївна
  1525. Особа #Кабанець Оксана Валеріївна
  1526. Особа #Данильченко Марта Михайлівна
  1527. Особа #Подолян Христина Романівна
  1528. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю" Унафорт"
  1529. Особа #Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційна організація №2" Міської ради міста Кропивницького
  1530. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "БК СКІФ ЛТД"
  1531. Особа #Кривозов Ігор Володимирович
  1532. Особа #Мартела Василь Юхимович
  1533. Особа #Кузьмін Володимир Олегович
  1534. Особа #Щур Василь Іванович
  1535. Особа #Головятенко Роман Володимирович
  1536. Особа #Толкач Любов Іванівна
  1537. Особа #Мисюк Іван Миколайович
  1538. Особа #Романенко Ніна Антосіївна
  1539. Особа #ТОВ "Енера Вінниця"
  1540. Особа #Зарубенко Анатолій Іванович
  1541. Особа #Таванець Віталій Валентинович
  1542. Особа #Дієва Юлія Олегівна
  1543. Особа #Інспектор роти № 3 БУПП у Вінницькій області ДПП Лейтенант поліції Химич Дмитро Вікторович
  1544. Особа #Охтирська районна нотаріальна контора
  1545. Особа #Купрейчик Карина Євгеніївна
  1546. Особа #Полтавське об'єднане управління Пенсійного фонду України ПО
  1547. Особа #ТзОВ " Енергія-Новий Розділ "
  1548. Особа #Кучминда Орися Михайлівна
  1549. Особа #Устінова Надія Віталіївна
  1550. Особа #Загороднов Сергій Вікторович
  1551. Особа #Заритова М.Н.
  1552. Особа #інспектор УПП Боронштейн Євген Костянтинович
  1553. Особа #Головатенко Артем Володимирович
  1554. Особа #Аккарі Хузайфа
  1555. Особа #Адвокат Шматько Тетяна Миколаївна
  1556. Особа #Озарчук Людмила Анатоліївна
  1557. Особа #Лучинчин Галина Михайлівна
  1558. Особа #Лучинчин Тарас Михайлович
  1559. Особа #Лучинчин Андрій Михайлович
  1560. Особа #Лучинчин Володимир Михайлович
  1561. Особа #Великийчоловік Давид Євгенович
  1562. Особа #Мінаков Іван Сергійович
  1563. Особа #Лохоня Олександр Миколайович
  1564. Особа #Матірна Н.В.
  1565. Особа #Амброзяк Михайло Дмитрович
  1566. Особа #Яковенко Яна Анатоліївна
  1567. Особа #Шовкун Олена Володимирівна
  1568. Особа #Голова правління ОСББ "Новгородська 12" Гогун Сергій Юрієвич
  1569. Особа #Вельможко О.О
  1570. Особа #Киденко Сергій Григорович
  1571. Особа #Бальоха Катерина Григорівна
  1572. Особа #Дільнична виборча комісія 121081
  1573. Особа #Перегубка Андрій Миколайович
  1574. Особа #Корнілов Василь Григорович
  1575. Особа #Парикваш Вадим Олегович
  1576. Особа #Бульбин Евгений Иванович
  1577. Особа #Дільнича виборча комісія № 320349 Територіального виборчого округу №96
  1578. Особа #Ільєнко Іванна Григорівна
  1579. Особа #Передрій Ольга Стахівна
  1580. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Група компаній "БЕТІ"
  1581. Особа #Васільєва (Мальченко) Анастасія Юріївна
  1582. Особа #Кіліш Олександр Федорович
  1583. Особа #Шимко Лариса Володимирівна
  1584. Особа #Чемерис О. О.
  1585. Особа #Сільськогогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Урожай"
  1586. Особа #Джуган Михайло Федорович
  1587. Особа #Добронуник Василь Михайлович
  1588. Особа #Стукач Ігор Миколайович
  1589. Особа #Сліпаченко Віталій Леонідович
  1590. Особа #Сліпаченко Галина Павлівна
  1591. Особа #Калашник Юрій Михайлович
  1592. Особа #Яготинський районний відділ філії Державної установи "Центр пробації" в м.Києві та Київській області
  1593. Особа #Лебединська Олександра Антонівна
  1594. Особа #Шолотова Валентина Максимівна
  1595. Особа #Мастітий Ілля Андрійович
  1596. Особа #Гаращенко Віктор Володимирович
  1597. Особа #Соломко Наталія Володимирівна
  1598. Особа #Струкова Анна Сергіївна
  1599. Особа #Венедіктов Кирило Валерійович
  1600. Особа #Залюбовська Валентина Олексіївна
  1601. Особа #Полтавчук Ірина Михайлівна
  1602. Особа #Яковчук Яна Олександрівна
  1603. Особа #Яковчук Дмитро Іванович
  1604. Особа #Кордан Олег Васильович
  1605. Особа #Старецька Олена Віталіївна
  1606. Особа #Дільнична виборча комісія № 631154 територіального округу № 168
  1607. Особа #Айлишин Юрій Володимирович лейтенант поліції командир взводу роти № 4 батальону № 4 УПП в Дніпропетровській обл. ДПП
  1608. Особа #ТОВ"БІМЕТАЛСТАНДАРТ"
  1609. Особа #Єсьман Дмитро Павлович
  1610. Особа #Алі Ахмад
  1611. Особа #Криворучко Анастасія Вадимівна
  1612. Особа #Копичинецька обєднана громада
  1613. Особа #Зварещук Володимир Яремович
  1614. Особа #Потера Світлана Миколаївна
  1615. Особа #Тригуб Любов Михайлівна
  1616. Особа #Ковальчук Антон Володимирович
  1617. Особа #Шаткевич Галина Григорівна
  1618. Особа #Орган опіки та піклування Служби у справах дітей Хмельницької міської ради
  1619. Особа #Гаєвський Микола Любомирович
  1620. Особа #Єфросиніна Гогар Вартанівна
  1621. Особа #Єфросинін Ігор Сергійович
  1622. Особа #Томін Євген Олександрович
  1623. Особа #Томчишин Дмитро Васильович
  1624. Особа #Білак Євген Вікторович
  1625. Особа #Юрковський Валентин Володимирович
  1626. Особа #Орган опіки та піклування Виконавчий комітет Запорізької міської ради в особі служби у справах дітей Запорізької міської ради
  1627. Особа #Фізична особа - підприємець Свистак Мелана Юріївна
  1628. Особа #Зінченко Валентина Григорівна
  1629. Особа #Приватний нотаріус Запорізького міського нотаріального округу Кузьміна Наталя Олександрівна
  1630. Особа #Мандзюк Ольга Миколаївна
  1631. Особа #Тормозова Наталія Михайлівна
  1632. Особа #Тормозов Геннадій Володимирович
  1633. Особа #Смиковський Костянтин Олександрович
  1634. Особа #Кірпс Сергій Еймільович
  1635. Особа #44 Окрема артилерійська бригада (військова частина А3215)
  1636. Особа #Литвин Ілля Миколайович
  1637. Особа #Гонтарук Володимир Федорович
  1638. Особа #Клямаров Валерій Володимирович
  1639. Особа #Голова Жовтневого районного суду м.Дніпропетровська Гончаренко Вадим Миколайович
  1640. Особа #Михайлов Олександр Афанасійович
  1641. Особа #Головні державні інспектори Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Чернівецької міської ради Гедзь Володимир Анатолійович
  1642. Особа #Загурський Сергій Станіславович
  1643. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "КЛМ Гранресурс"
  1644. Особа #Перепелка Григорій Леонідович
  1645. Особа #Сокольник Іван Іванович
  1646. Особа #Град Любов Петрівна
  1647. Особа #Гембара Ольга Степанівна
  1648. Особа #Гаврилків Христина Ігорівна
  1649. Особа #Брайлян Валерій Миколайович
  1650. Особа #Фізична особа - підприємець Шутько Сергій Миколайович
  1651. Особа #Черкащенко Людмила Омелянівна
  1652. Особа #Блащак Ірина Орестівна
  1653. Особа #Блащак Андрій Богданович
  1654. Особа #Борисова Марина Констянтинівна
  1655. Особа #Чопенко Данило Сергійович
  1656. Особа #Кривич Ганна Карпівна
  1657. Особа #Казимірська Надія Михайлівна
  1658. Особа #Лопатинська селищна рада Львівської області Хмільнівський старостинський округ
  1659. Особа #Бураков Олег Володимирович
  1660. Особа #Бурлакова Наталія Сергіївна
  1661. Особа #Зеєв Анастасія Вікторівна
  1662. Особа #Служба у справах дітей та сім'ї Васильківської райдержадміністрації
  1663. Особа #Карабанова Христина Костянтинівна
  1664. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Енерготрейд"
  1665. Особа #ТОВ "Енза Заден Україна"
  1666. Особа #Мохнацький Ігор Романович
  1667. Особа #Левинець Ганна Юріївна
  1668. Особа #Слободяк Богдан Михайлович
  1669. Особа #Слободяк Ольга Михайлівна
  1670. Особа #Слободяк Володимир Богданович
  1671. Особа #Загуменний Олександр Олександрович
  1672. Особа #Когут Олексій Олегович
  1673. Особа #Біліченко Тетяна Леонідівна
  1674. Особа #Біліченко Валерій Віталійович
  1675. Особа #Муратова Діана Костянтинівна
  1676. Особа #Некрасова Олена Георгіївна
  1677. Особа #Лобач Сергій Васильович
  1678. Особа #Дандан Т.С.
  1679. Особа #Приватний нотаріус Атаманюк Валерія Анатоліївна
  1680. Особа #Максименко Микола Вячеславович
  1681. Особа #Поліцейський взвод №1 роти №2 БУПП в Сумській області
  1682. Особа #Неліна Валентина Олександрівна
  1683. Особа #Нелін Юрій Анатолійович
  1684. Особа #Тімофєєв Олег Сабірович
  1685. Особа #Ненад Андрій Олександрович
  1686. Особа #Колесникова Анна Андріївна
  1687. Особа #Пархомчикова Любов Андріївна
  1688. Особа #Вусатий Ігор Іванович
  1689. Особа #Буковський Петро Миколайович
  1690. Особа #Вакарчук В"ячеслав Ілліч
  1691. Особа #Козарюк Руслан Ярославович
  1692. Особа #Буковська Марія Василівна
  1693. Особа #Вавілова Земфіра Миколаївна
  1694. Особа #Кішкан Григорій
  1695. Особа #Карпенко Вячеслав Сергійович
  1696. Особа #Носач Данило Олегович
  1697. Особа #Торак Антон Дмитрович
  1698. Особа #Орган опіки та піклування при виконкомі Сергіївської с/ради
  1699. Особа #Дриганюк Олена Вікторівна
  1700. Особа #Борисова Ганна Еиілівна
  1701. Особа #Сегеда Олена Віталіївна
  1702. Особа #Рахубовський Даниил Олександрович
  1703. Особа #Кревошея Юрій Григорович
  1704. Особа #Любенко Альбіна Олександрівна
  1705. Особа #Виборча дільниця № 800643 територіального виборчого округу № 220
  1706. Особа #Глущенко Андрій Олександрович 0132/10000/19
  1707. Особа #Левицька Ганна Дмитрівна
  1708. Особа #Виборча дільниця № 800658 територіального виборчого округу № 220
  1709. Особа #Поплета Володимир Вікторович
  1710. Особа #Піщелка Олексій Іванович
  1711. Особа #Гірман Євгеній Сергійович
  1712. Особа #СК"Інтер-Плюс"
  1713. Особа #Інспектор управління патрульної поліції міста Києва
  1714. Особа #Геюлмаммедов Хіджеран Джафар Огли
  1715. Особа #Шпорт Роман Володимирович
  1716. Особа #Терехін Олександр Олександрович
  1717. Особа #Диптан Андрій Миколайович
  1718. Особа #Двуреченський Ігор Олександрович
  1719. Особа #Климкова Євгенія Ігорівна
  1720. Особа #Бобін Ілля Андрійович
  1721. Особа #Фурлет Антон Анатолійович
  1722. Особа #Кухаренко Юрій Петрович
  1723. Особа #Плужниченко Олена Вікторівна
  1724. Особа #Товстий Олександр Йосипович
  1725. Особа #Шитікова Юлія Павлівна
  1726. Особа #Джуха Марія Іванівна
  1727. Особа #Гривцов Євгеній Юрійович
  1728. Особа #Мошура Тимур В*ячеславович
  1729. Особа #Ганжа (Кирильченко) Ірина Валеріївна
  1730. Особа #ВП № 2
  1731. Особа #Полійчук Олена Григорівна
  1732. Особа #Шуба Роман Ярославович
  1733. Особа #Дзюзюра Яніс Володимирович
  1734. Особа #Бєлявська Катерина Олександрівна
  1735. Особа #Корф Максим Анатолійович
  1736. Особа #Стегайло Валентина Григорівна
  1737. Особа #Стегайло Андрій Вікторович
  1738. Особа #Тітов В'ячеслав Георгійович
  1739. Особа #Беженар Леонід Миколайович
  1740. Особа #Стельмаков Сергій Ігнатович
  1741. Особа #Каліта Борис Миколайович
  1742. Особа #Фаткулін Радік Хаметович
  1743. Особа #Цапук Тарас Петрович
  1744. Особа #Моторя Віталій Володимирович
  1745. Особа #Чумак Наталія Валеріївна
  1746. Особа #Дочірнє підприємство "Прем'єр Експо"
  1747. Особа #Туровська Зінаїда Федорівна
  1748. Особа #Тихонравов Денис Валерійович
  1749. Особа #Мєшков Сергій Олегович
  1750. Особа #Вишневський Сергій Вячеславович
  1751. Особа #Паращинець Юрій Михайлович
  1752. Особа #Григоряк Іван Філімонович
  1753. Особа #Грейс Анна Олексіївна
  1754. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю " Компресорні майстерні "
  1755. Особа #Дериведмідь Анастасія Русланівна
  1756. Особа #Божок Артем Леонідович
  1757. Особа #Тен Вероніка Валеріївна
  1758. Особа #Маркова Нателла Євгенівна
  1759. Особа #Волович Артем Євгенійович
  1760. Особа #Свірневська Наталія Іванівна
  1761. Особа #Прозор Дмитро Володимирович
  1762. Особа #Дочірнє підприємство "Санаторій "Жовтень" Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця"
  1763. Особа #Лашин Юлія Семенівна
  1764. Особа #Лашин Галяль Ясін Ахмед
  1765. Особа #Какуріна Лідія Олегівна
  1766. Особа #Противень Ольга Володимирівна в інтересах неповнолітньої доньки Противень Оксани Олексіївни
  1767. Особа #Меріков Олександр Володимирович
  1768. Особа #Кравцов Ростислав Володимирович
  1769. Особа #Бриль Галина Іванівна
  1770. Особа #Клименко Іванна Іванівна
  1771. Особа #Кравцова Оксана Леонідівна
  1772. Особа #Кравцов Станіслав Ростиславович
  1773. Особа #Державне житлово-комунальне підприємство НАНУ
  1774. Особа #Постільник Олександр Вікторович
  1775. Особа #Дільнична виборча комісія № 531177 ТВО №145
  1776. Особа #Дільнична виборча комісія № 531158 ТВО № 145
  1777. Особа #Опікунська рада при виконкомі Київської районної в м.Полтаві ради
  1778. Особа #Сарайкіна Тетяна Вікторівна
  1779. Особа #Онищенко Федір Євгенович
  1780. Особа #Онищенко (Марченко) Олена Анатоліївна
  1781. Особа #Абассова Шаргія Джалал кизи
  1782. Особа #Абассов Фахрадін Шекі огли
  1783. Особа #Ярошик Анатолій Анатолійович
  1784. Особа #БЕРЕЖНА ЯРОСЛАВА СТЕПАНІВНА
  1785. Особа #Сологуб Артур Васильович
  1786. Особа #Бережанський ВП ГУНП в Тернопільській області
  1787. Особа #Вальків Володимир Васильович
  1788. Особа #Вуйко Микола Васильович
  1789. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Мережа туристичних агенцій"
  1790. Особа #Начальник Суворовського районного відділу філії Державної установи "Центр пробації" в Одеської області
  1791. Особа #Грек Валерій Євгенович
  1792. Особа #Потапенко Світлана Іванівна
  1793. Особа #Олійник Олександр Опанасович
  1794. Особа #Лешевич Володимир Володимирович
  1795. Особа #Курамін Дмитро Іванович
  1796. Особа #Акціонерне товариство Комерційний банк "Правекс -Банк"
  1797. Особа #Пяткова Світлана Вячеславівна
  1798. Особа #Зюба Пантелей Михайлович
  1799. Особа #Зюба Ігор
  1800. Особа #Кочарян Сурік Сосович
  1801. Особа #Поліцейському взводу № 1 роти № 1 батальйону УПП в Херсонській області ДПП рядового поліції Сапог Д.М.
  1802. Особа #Орган Опіки і піклування Горностаївської райдержадміністрації
  1803. Особа #орган опіки і піклування Костянтинівської сільської ради Горностаївського району Хернсонської області
  1804. Особа #Пшесмецький Максим Володимирович
  1805. Особа #Євдокіменко Світлана Юріївна
  1806. Особа #Сачкова Світлана Володимирівна
  1807. Особа #Яворський Василь Гнатович
  1808. Особа #посадова особа інспектор УПП у м. Києві ДПП капрал поліції Сорока Андрій Андрійович
  1809. Особа #Прокурор Куликівського відділу Чернігівської місцевої прокуратури Ярошенко Д.Д.
  1810. Особа #Воробець Михайло Петрович
  1811. Особа #Воробець Оксана Іллівна
  1812. Особа #Полотай Федір Федорович
  1813. Особа #Корчмарюк Олександр Євгенійович
  1814. Особа #Ткаченко Руслан Володимрович
  1815. Особа #Ліндофф Бенгт Горан Педер
  1816. Особа #Сулейманова Віра Миколаївна
  1817. Особа #Мілошевський Володимир Володимирович
  1818. Особа #Марголенко Тетяна Петрівна
  1819. Особа #Фіжделюк Валентина Володимирівна
  1820. Особа #Холодулькін Петро Миколайович
  1821. Особа #Холодулькіна Ксенія Михайлівна
  1822. Особа #Лубко Олександр Михайлович
  1823. Особа #Санасарян Інна Володимирівна
  1824. Особа #Мельни к Олександр Сергійович
  1825. Особа #Маруняк Євген Олександрович
  1826. Особа #Маруняк Аліна Євгенівна
  1827. Особа #Колесникова Анастасія Єгорівна
  1828. Особа #Дацько-Різник Руслан Валерійович
  1829. Особа #Дільнична виборча комісія № 321243
  1830. Особа #Філюк Георгій Борисович
  1831. Особа #Симчишин Василь Казимирович
  1832. Особа #Симчишин Софія Павлівна
  1833. Особа #Дятлова Віра Іванівна
  1834. Особа #Шкарта Тетяна Михайлівна
  1835. Особа #Долга Анна Володимирівна
  1836. Особа #Брисько/Мороз/Юлія Вячеславівна
  1837. Особа #Солом'янський районний відділ ДВС міста Києва Головного ТУЮ у м.Києві
  1838. Особа #Швидченко Володимир Віталійович
  1839. Особа #Співак Артем Миколайович
  1840. Особа #Пінчукова Оксана Олегівна
  1841. Особа #Арутюнян Діана Артуріківна
  1842. Особа #Абакумова Анжеліка Віталіївна
  1843. Особа #Бєднова Тетяна Леонідівна
  1844. Особа #Фурдига Сергій Іванович
  1845. Особа #Немировська Тетяна Іванівна
  1846. Особа #Пояс Лариса Сергіївна
  1847. Особа #Апостолівське управління праці та соціального захисту населення Апостолівської РДА
  1848. Особа #Фізична особа-підприємець Дроздова Тетяна Петрівна
  1849. Особа #Білека Мар'яна Михайлівна
  1850. Особа #Швагуляк Ганна Дмитрівна
  1851. Особа #Фізична особа - підприємець Коваленко Олена Володимирівна
  1852. Особа #Володимирова Олена Анатоліївна
  1853. Особа #Дацків Микола Богданович
  1854. Особа #Климко Сергій Вікторович
  1855. Особа #Дільнича виборча комісія №530398 ТВО № 150
  1856. Особа #Таратута Микола Борисович
  1857. Особа #Територіальна громада с. Поморяни в особі Поморянської селищної ради
  1858. Особа #КУ "Обласна клінічна психіатрична лікарня" ЗОР Васильєв С.Ю.
  1859. Особа #Нінчук-Хулякова О.М.
  1860. Особа #Єрмаков Кирило Олегович
  1861. Особа #Довгаль Яна Віталіївна
  1862. Особа #ТзОВ "Фірма Надія"
  1863. Особа #Гуцалов Володимир Володимирович
  1864. Особа #Яворовський Геннадій Леонідович
  1865. Особа #Зубрійчук Ірина Миколаівна
  1866. Особа #Подкопаєва Антоніна Володимирівна
  1867. Особа #Додон Маріна Володимирівна
  1868. Особа #Леско Ельвіра Володимирівна
  1869. Особа #Самусєва Ірина Володимирівна
  1870. Особа #Атаманчук Оксана Андріївна
  1871. Особа #Адвокатське бюро "Буряк і партнери" в особі керуючого адвоката Буряка Дмитра Миколайовича
  1872. Особа #Стасів В.В.
  1873. Особа #Кам'янка-Бузький ВДВС
  1874. Особа #Сепселєв Володимир Олександрович
  1875. Особа #Територіальний сервісний центр №1445 МВС України
  1876. Особа #Приватний нотаріус Донецького міського нотаріального округу Малихіна Марина Миколаївна
  1877. Особа #Оврамко Галина Максимівна
  1878. Особа #Миронченко Анатолій Андрійович
  1879. Особа #Комунальне підприємство "Теофіпольське виробниче управління житлово-комунального господарства Теофіпольської селищної ради"
  1880. Особа #Лабатій Роман Анатолійович
  1881. Особа #Чайківська Марія Михайлівна
  1882. Особа #Чайківський Осип Франкович
  1883. Особа #Великоновосілківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Донецькій області
  1884. Особа #Бабков Андрій Григорович
  1885. Особа #Недокус Людмила Борисівна
  1886. Особа #РОБЕРТ БОШ ГмбХ (Robert Bosch GmbH)
  1887. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Техно-Лайт"
  1888. Особа #ТОВ «БСХ Побутова Техніка»
  1889. Особа #ТОВ "ЕВРОПА ТЕК УКРАЇНА"
  1890. Особа #Ківнюк Алла Тарасівна
  1891. Особа #Токарук Роман Романович
  1892. Особа #Кальницький Віктор Романович
  1893. Особа #Яцуляк Микола Олексійович
  1894. Особа #Фірцак Мар'яна Михайлівна
  1895. Особа #Карімов Ікрам Гіясаддін Огли
  1896. Особа #Середніцька Ганна Василівна
  1897. Особа #Шарлаєва Яна Миколаївна
  1898. Особа #Жадлун Леонід Миколайович
  1899. Особа #Селюніна Катерина Сергіївна
  1900. Особа #Селюнін Станіслав Миколайович
  1901. Особа #Макаренко Аріна Олексіївна
  1902. Особа #Бейба Ірина Богданівна
  1903. Особа #Бейба Богдан Богданович
  1904. Особа #Пристай Марія Дмитрівна
  1905. Особа #Міхно Євгенія Миколаївна
  1906. Особа #Ізмаїльський історичний музей імені О.В.Суворова
  1907. Особа #Терен Іван Федорович
  1908. Особа #Дуракова (Терен) Олена Федорівна
  1909. Особа #Тирон Марія Федорівна
  1910. Особа #Бойко (Терен) Галина Федорівна
  1911. Особа #Терен Михайло Федорович
  1912. Особа #Пришляка Тарас Олександрович
  1913. Особа #Касьяненко О.В.
  1914. Особа #Шкода Ніна Степанівна
  1915. Особа #Амосов Віталій Володимирович
  1916. Особа #Мінаєва Наталія Пилипівна
  1917. Особа #Райлян Андріана Андріївна
  1918. Особа #Мохамед Ассем Мохамед Яссін
  1919. Особа #Скиба Віктор Григорович
  1920. Особа #Слєденко Ольга Вікторівна
  1921. Особа #Борисевич Надія Ананіївна
  1922. Особа #Борисевич Олена Олегівна
  1923. Особа #Винник Анжела Альфредівна
  1924. Особа #Борисевич Олег Олегович
  1925. Особа #Вісмайр (Корольова) Олена Володимирівна
  1926. Особа #Патютько Олександр Іванович
  1927. Особа #Лубенець Кіріл Вадимович
  1928. Особа #Стариченко Анатолій Вікторович
  1929. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Амбер
  1930. Особа #Товариство з Обмеженою Відповідальністю Кредитні ініціативи
  1931. Особа #Кузьмінська Анастасія Юхимівна
  1932. Особа #Шклярова Тетяна Анатоліївна
  1933. Особа #Латошинська Надія Іванівна
  1934. Особа #Повар Денис Петрович
  1935. Особа #Шпарик Христина Володимирівна
  1936. Особа #Кутасевич Анатолій Антонович
  1937. Особа #Микитин Тараса Ігорович
  1938. Особа #ПАТ"Укртелеком" в особі Львівської філії ПАТ "Укртелеком"
  1939. Особа #Бацала Марія Романівна
  1940. Особа #Воробець Оксана Іванівна
  1941. Особа #Вовчак Ярослав Анатолійович
  1942. Особа #Романюк Дарія Павлівна
  1943. Особа #Грик Юрій Володимирович
  1944. Особа #Ноздря Віктор Леонідович
  1945. Особа #ТзОВ "Гіппо"
  1946. Особа #Костилєвої Тетяни Іванівни
  1947. Особа #Дем"янчук Наталія Іванівна
  1948. Особа #Боярова Валентина Леонідівна
  1949. Особа #Вандіна Тетяна Юріївна
  1950. Особа #Силенко Олександр Дмитрович
  1951. Особа #Щербик Станіслав Миколайович
  1952. Особа #Мандзій Анна Ігорівна
  1953. Особа #Адвокат Шиманський В.М.
  1954. Особа #Монастириський районний відділ національної поліції України в Тернопільській області
  1955. Особа #Куль Валерій Володимирович
  1956. Особа #Данилець Євгенія Іванівна
  1957. Особа #Деркач Оксана Олексіївна
  1958. Особа #Галій Надія Юріївна
  1959. Особа #Соборова Євгенія Анатоліївна
  1960. Особа #Бутнару Ігор Михайлович
  1961. Особа #Фокша Анатолій Олексійович
  1962. Особа #Дуганчик Антоніна Сергіївна
  1963. Особа #Чернова (Федоренко) Олена Володимирівна
  1964. Особа #Лініч Сергій Миколайович
  1965. Особа #Петрук Анна Володимирівна
  1966. Особа #Чуднівський районний відділ ДРАЦС
  1967. Особа #Орга опіки і піклування Чуднівської міської ради
  1968. Особа #Люта Ангеліна Олегівна
  1969. Особа #Управління фінансів Лугинської РДА
  1970. Особа #Акціонерне товариство "УкСиббанк" в особі Житомирського Управління КРД АТ "УкрСиббанк"
  1971. Особа #Сікоза Дмитро Миколайович
  1972. Особа #Некіпелова Світлана Сергіївна
  1973. Особа #Інспектор СРПП Первомайського ВП ГУНП України ст. л-нт поліції Уманець Андрій Олександрович
  1974. Особа #Гранковський Мирослав Юрійович
  1975. Особа #Гайдур Світлана Олександрівна
  1976. Особа #Білий Михайло Анатолійович
  1977. Особа #Іконополо Олександр Олександрович
  1978. Особа #Артеменко Марія В"ячеславівна
  1979. Особа #Гиля Наталія Андріївна
  1980. Особа #Закревський Володимир Степанович
  1981. Особа #Кушнір Станіслав Олександрович
  1982. Особа #Войтенко Антон Олегович
  1983. Особа #Мельников Михайло Олегович
  1984. Особа #Мельникова Анастасія Олегівна
  1985. Особа #Горелов Михайло Андрійович
  1986. Особа #Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Агротрейд-Халимонове"
  1987. Особа #Адвокат Кривоцюк Андрій Петрович
  1988. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Лайтек Трейдінг"
  1989. Особа #Шкавронська Оксана Володимирівна
  1990. Особа #Пересунько О.
  1991. Особа #Приватне підприємство "Телерадіокомпанія " Стек"
  1992. Особа #Ягольник Юрій Вячеславович
  1993. Особа #Мурашко Тетяна Андріївна в інтересах Тємєшова Руслана Азізовича
  1994. Особа #Солоділов Владислав Володимирович
  1995. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ЮГ-МОНТАЖ"
  1996. Особа #Фізична особа - підприємець Кушнаренко Олексій Вікторович
  1997. Особа #Левківський Ярослав Володимирович
  1998. Особа #Левківська Дарина Володимирівна
  1999. Особа #Кузьменок Віталій Володимирович
  2000. Особа #Гулін Георгій Веніамінович
  2001. Особа #Світла Віра Андріївна
  2002. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Бахча. С."
  2003. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Агро С.С."
  2004. Особа #Адвокат Сучик Тетяна Ярославівна
  2005. Особа #Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку "Житловий комплекс Світлиця"
  2006. Особа #Мороз Володимир Євгенович
  2007. Особа #Балик Наталія Володимирівна
  2008. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Депт Фінанс" м.Київ
  2009. Особа #Колективне спеціалізоване підприємство по ремонту металургійних пічей та устаткування "Донбасдомнаремонт" м.Донецьк
  2010. Особа #Варга Едуард Олександрович
  2011. Особа #Мунтян Владислава Миколаївна
  2012. Особа #Тихонюк Роман Миколайович
  2013. Особа #Самошкіна Ірина Олексіївна
  2014. Особа #орган опіки та піклування Магдалинівської РДА
  2015. Особа #Орган опіки та піклування виконкому Шевченківської райради
  2016. Особа #БІВОЛ АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ
  2017. Особа #МПП "Рай"
  2018. Особа #Мікшевська Людмила Романівна
  2019. Особа #Штагер Сергій Миколайович
  2020. Особа #Штагер Олександр Миколайович
  2021. Особа #Стороженко Валерія Русланівна
  2022. Особа #інспектор 6-ї роти 1-го батальйону УПП в Харківській області лейтенант поліції Шмагальський Юрій Петрович
  2023. Особа #Погоріла Юлія Сергіївна
  2024. Особа #Барабанов Сергій Вікторович
  2025. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 631159 Територіального округу № 168
  2026. Особа #Ракіна Яна Анатоліївна
  2027. Особа #Ракін Віктор Миколайович
  2028. Особа #Сушкова Наталія Іванівна
  2029. Особа #Сушков Сергій Олександрович
  2030. Особа #Міан Мазіар
  2031. Особа #Любенко Андрій Валерійович
  2032. Особа #Кукуріка Петро Петрович
  2033. Особа #Виборча дільниця № 801093 територіального виборчого округу № 220
  2034. Особа #Відділ ведення ДРВ Подільської районної у м. Києві ДА
  2035. Особа #Виборча дільниця № 800637
  2036. Особа #Круць Людмила Петрівна
  2037. Особа #Європа Транс Агро
  2038. Особа #Пустовой Максим Васильович
  2039. Особа #Погибельский Валерій Володимирович
  2040. Особа #Щербонос Катерина Сергіївна
  2041. Особа #Щербонос Євген Олександрович
  2042. Особа #Герасімова Ірина Сергіївна
  2043. Особа #Асоскова Євгенія Олександрівна
  2044. Особа #Танасієнко Семен Юрійович
  2045. Особа #Юзипчук Галина Іванівна
  2046. Особа #Ковельський міськрайонний відділ ДРАЦС
  2047. Особа #Ядигіна Олена Іванівна
  2048. Особа #Ядигін Юрій Тихонович
  2049. Особа #Акіменко Тетяна Валентинівна
  2050. Особа #КНП "Олександрійська психіатрична лікарня КОР"
  2051. Особа #Рада опіки та піклування про Олександрійській районній раді
  2052. Особа #Жовтило Олександр Олександрович
  2053. Особа #Виконавчий комітет Куколівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області як орган опіки та піклування
  2054. Особа #Лендєл Галина Володимирівна
  2055. Особа #Литвиненко Антоніна Анатоліївна
  2056. Особа #Дишко Лілія Валеріївна
  2057. Особа #Дишко Олександр Павлович
  2058. Особа #Семенчук Євгеній Юрійович
  2059. Особа #Семенчук Юлія Михайлівна
  2060. Особа #Упорова Вікторія Володимирівна
  2061. Особа #Упоров Павло Олександрович
  2062. Особа #Орган опіки і піклування Соборної у місті Дніпрі ради
  2063. Особа #ТОВ "СТОРІДЖ ЛІМІТЕД"
  2064. Особа #Побережна Марина Станіславівна
  2065. Особа #Побережний Станіслав Борисович
  2066. Особа #Ткачов Олексій Григорович
  2067. Особа #Лучинський Роман Петрович
  2068. Особа #Лучинська Марія Йосифівна
  2069. Особа #Женчук Іван Іванович
  2070. Особа #Ситник С. О.
  2071. Особа #Василевський Іван Васильович
  2072. Особа #БЕРДНІКОВ Андрій Валерійович
  2073. Особа #Комлик Наталія Сергіївна
  2074. Особа #Сутармін Віталій Іванович
  2075. Особа #Петриченко Андрій Ігоревич
  2076. Особа #Сеніва Андрій Михайлович
  2077. Особа #Сташок А.А.
  2078. Особа #Потєряєва Наталя Іванівна
  2079. Особа #Голенков Олександр Ігорович
  2080. Особа #Лавренко Ангеліна Василівна
  2081. Особа #Лавренко Богдана Михайлівна
  2082. Особа #Вайнраух Роберт Ернестович
  2083. Особа #Вайнраух Ервін Ернестович
  2084. Особа #Севч Наталія Володимирівна
  2085. Особа #Біленко Денис Олександрович
  2086. Особа #Начальник СУЕГГ ВАТ "Кіровоградгаз" Шаповал В.В.
  2087. Особа #Богданенко Дмитро Олександрович
  2088. Особа #Піскорський Юрій Миколайович
  2089. Особа #Кібальник Сергій Миколайович
  2090. Особа #Длябога Неля Олександрівна
  2091. Особа #Безкоровайна Марта Гордіївна
  2092. Особа #Дорош Андрій Юрійович
  2093. Особа #Кіт Ірина Валеріївна
  2094. Особа #Кіт Олександр Володимирович
  2095. Особа #Грушевський Родіон Юрійович
  2096. Особа #Шендеренко Катерина Анатоліївна
  2097. Особа #Дільнична виборча комісія №800471 Територіального виборчого округу №217
  2098. Особа #Державний реєстратор Комунального підприємства "Центр реєстрації та надання послуг" Нивотрудівської сільської ради Ковальов Сергій Вадимович
  2099. Особа #Третинник Віта Петрівна
  2100. Особа #Третинник Віталій Степанович
  2101. Особа #Христинівський районний сектор філії Державної установи "Центр пробації" в Черкаській області
  2102. Особа #Яременко Станіслав Іванович
  2103. Особа #Макієвська Анжела Анатоліївна
  2104. Особа #Виконавчий комітет Суворовської районної в м. Херсоні ради - Орган опіки і піклування Суворовської районної ради м.Херсона в інтересах малолітньої Чернишової Мирослави Владиславівни
  2105. Особа #Сафоненко Вадим Вікторович
  2106. Особа #Дільнича виборча комісія дільниці №800569 ТВО № 218
  2107. Особа #Акціонерне товариство "ПРОКРЕДИТ БАНК"
  2108. Особа #Урдя Олександра Володимирівна
  2109. Особа #Чередник Яна Сергіївна
  2110. Особа #Гундар Олексій Євгенович
  2111. Особа #Ракуть Руслан Миколайович
  2112. Особа #Темнохуд Катерина Володимирівна
  2113. Особа #Темнохуд Олексій Васильович
  2114. Особа #Антонов Олексій Ігорович
  2115. Особа #Берладін Олексій Віталійович
  2116. Особа #Староверова Олена Антонівна
  2117. Особа #Староверова Майя Василівна
  2118. Особа #Управлння державної міграційної служби України в Чернівецькій області
  2119. Особа #Чоп*к Володимир Михайлович
  2120. Особа #Михно Андрій Євгенович
  2121. Особа #Костишак Микола Данилович
  2122. Особа #Тернопільська регіональна філія державного підприємства "Центр державного земельного кадастру"
  2123. Особа #Форманчук Максим Володимирович
  2124. Особа #Прохоренко Алла Олексансдрівна
  2125. Особа #Пірогова Анастасія Сергіївна
  2126. Особа #Погрібняк Анна Ігорівна
  2127. Особа #Погрібняк Євгеній Олександрович
  2128. Особа #Акціонерне товариство "Одеська ТЕЦ"
  2129. Особа #Тютюник Олена Анатоліївна
  2130. Особа #Грабко Дар’я Олександрівна
  2131. Особа #Толмачова Ірина Петрівна
  2132. Особа #Управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецку Луганської області
  2133. Особа #Громащук І.М.
  2134. Особа #Бурба Олена Олегівна
  2135. Особа #Лисичанський прикордонний загін ВПС " Станично - Луганське - 2 "
  2136. Особа #Расул Расті Ісмаіл Расул
  2137. Особа #Расул Мохамед Ісмаіл Расул
  2138. Особа #Локатош Володимир Володимирович
  2139. Особа #Бандура Володиммр Олексійович
  2140. Особа #Майданова Людмила Олександрівна
  2141. Особа #ТОВ "Літній театр"
  2142. Особа #Новіцький Юрій Євгенович
  2143. Особа #Должиков Юрій Миколайович
  2144. Особа #Єрьоменко Віктор Олегович
  2145. Особа #Сабітова Наталія Олександрівна
  2146. Особа #Лещишина Лариса Анатоліївна
  2147. Особа #Лещишин Василь Богданович
  2148. Особа #Карась Анатолій Володимирович
  2149. Особа #Гужвій Катерина Сергіївна
  2150. Особа #Лещишина Марія Василівна
  2151. Особа #Нічик Роман Васильович
  2152. Особа #Гоцюк Володимир Володимирович
  2153. Особа #Фіщук Олена Геннадіївна
  2154. Особа #Богославська-Орел Тетяна Вікторівна
  2155. Особа #Майко Надія Іванівна
  2156. Особа #Майко Віктор Степанович
  2157. Особа #Шуст Анастасія Віталіївна
  2158. Особа #Стельвага Ольга Іванівна
  2159. Особа #Довганець Микола Григорович
  2160. Особа #УПП поліцейський Робочий Станіслав Альбертович та Дреєв Андрій Володимирович
  2161. Особа #Рабочий С.А.
  2162. Особа #УПФУ в м. Лисичанську
  2163. Особа #Йолтухівська Оксана Анатоліївна
  2164. Особа #Шкурат Наталія Володимирівна
  2165. Особа #Печерський районний у м. Києві ВДАРЦС ГТУЮ у м. Києві
  2166. Особа #Будник Світлана Іванівна
  2167. Особа #Перкіна Ірина Олексіївна
  2168. Особа #Олюха Наталія Миколаївна
  2169. Особа #Олюха Ярослав Едуардович
  2170. Особа #Брикалова Катерина Іванівна
  2171. Особа #Адамян Сергій Погосянович
  2172. Особа #Кузнець Віталій Володимирович
  2173. Особа #Кузнець Михайло Володимирович
  2174. Особа #Демків Юлія Ігорівна
  2175. Особа #Шурова (Демків) Юлія Ігорівна
  2176. Особа #Суслов Дмитрій Олегович
  2177. Особа #Гудімова Галина Павлівна
  2178. Особа #Дільнична виборча комісія №320561 територіального виборчого округу №95
  2179. Особа #КП " Івано-Франківськводоекотехпром"
  2180. Особа #Тауна Шанталь Флоранівна
  2181. Особа #Лінікова Ніна Павлівна
  2182. Особа #Мартинчук Єфросинія Анатоліївна
  2183. Особа #ПАТ "Кам"янець-Подільськсільмаш"
  2184. Особа #ПрАТ "Будгідравліка"
  2185. Особа #Кобилінська Лідія Вікентіївна
  2186. Особа #Скуратівська Віта Іванівна
  2187. Особа #Чітікян Георгі
  2188. Особа #Черноморець Григорій Федорович
  2189. Особа #Великотрав Олександр Михайлович
  2190. Особа #Управління освіти молоді та спорту Олександрійської міської ради
  2191. Особа #Педаховський Денис Олександрович
  2192. Особа #Клівіцький Михайло Олександрович
  2193. Особа #Вавіліна Наталія Олександрівна
  2194. Особа #Щербакова Любов Василівна в інтересах неповнолітньоїЩербакової Стефанії Миколаївни
  2195. Особа #Кочарян Любов Василівна
  2196. Особа #Єлін Володимир Геннадійович
  2197. Особа #Ничипорчук Олександр Миколайович
  2198. Особа #Шубан Микола Васильович
  2199. Особа #Свинчук Олена Володимирівна
  2200. Особа #Арсеньєва Людмила Валентинівна
  2201. Особа #Старший державний виконавець Південного відділу державної виконавчої служби м. Кам"янське Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Карабань Катерина Борисівна
  2202. Особа #Шкільнюк Ніна Григорівна
  2203. Особа #Петровський Віталій Ігорович
  2204. Особа #Клещик О. К.
  2205. Особа #Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра
  2206. Особа #Марковський Володимир В"ячеславович
  2207. Особа #Березний Петро Ііванович
  2208. Особа #Щербиніна Любов Володимирівна
  2209. Особа #Головніч Любов Миколаївна
  2210. Особа #Натан Валентина Михайлівна
  2211. Особа #Пінторе Джузеппе
  2212. Особа #Дуляб"яник Василь Ярославович
  2213. Особа #Сільськогосподарське ТзОВ "ЦДС"
  2214. Особа #Дуліб'яник А.Я.
  2215. Особа #Дуліб'яник В.Я.
  2216. Особа #ТОВ "Фінансова компанія "НЕРУХОМІСТЬ-ІНВЕСТ"
  2217. Особа #АТ "ОТП банк"
  2218. Особа #Павлишин Веніамін Сергійович
  2219. Особа #Мандрига Олександр Володимирович
  2220. Особа #Сквирська районна державна адміністрації Київської області
  2221. Особа #Управління державної казначейської служби України у Сквирському район
  2222. Особа #Шмига Дмитро Анатолійович
  2223. Особа #Папін Сергій Йосипович
  2224. Особа #Довгалевський Олександр Олександрович
  2225. Особа #Росошанська сільська рада Теплицького району Вінницької області
  2226. Особа #Райська Віра Демидівна
  2227. Особа #Кисельов Сергій Валерійович
  2228. Особа #Поліцейський роти №3 УПП у Херсонській області капрал поліції Рак Олександр Володимирович
  2229. Особа #Старушок Валентина Миколаївна
  2230. Особа #Селюнін Костянтин Олександрович
  2231. Особа #Ушинкін Андрій Володимирович
  2232. Особа #Вірста Юрій Дмитрович
  2233. Особа #Вірста Інна Миколаївна
  2234. Особа #ЛІСНІЧЕНКО Тетяна Олександрівна
  2235. Особа #Котинська Наталія Степанівна
  2236. Особа #Дзядош Наталія Юріївна
  2237. Особа #Міністерство культури
  2238. Особа #Держава в особі Міністерства культури України
  2239. Особа #Зеленський Кирило Ігорович
  2240. Особа #ПАТ"Страхова "ПЗУ Україна"
  2241. Особа #Приватне акціонерне товариство "Юридична фірма "Євротек"
  2242. Особа #Кузьмичов Валерій Валентинович
  2243. Особа #Калашник Валерій Вікторович
  2244. Особа #Кузиченко Тетяна Василівна
  2245. Особа #Варнавіч Людмила Петрівна
  2246. Особа #Шестопалова Валентина Михайлівна
  2247. Особа #Колодницька Віталія Іванівна
  2248. Особа #Служба у справах дітей Підволочинської районної ради Тернопільської області
  2249. Особа #Забузова Северина Олегівна
  2250. Особа #ТОВ "Агрокомплекс Добробут"
  2251. Особа #ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ЖИТЛОВИЙ КООПЕРАТИВ "ЕНЕРГІЯ"
  2252. Особа #Військовий прокурор Білгород-Дністровського гарнізону Південного регіону України в інтересах держави в особі Адміністрація державної прикордонної служби України
  2253. Особа #Єрємєєв Юліан Анатолійович
  2254. Особа #Подрєзова Олександра Леонтіївна
  2255. Особа #ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ № 321423
  2256. Особа #Гудима Вікторія Сергіївна
  2257. Особа #Дегурко Марія Андріївна
  2258. Особа #ДВК № 321416 ТВО №95
  2259. Особа #Дмитренко Денис Дмитрович
  2260. Особа #ДВК № 320592 виборчик № 95
  2261. Особа #ДВК ВД № 320619 ТВО № 95
  2262. Особа #Дільнична Виборча Комісія № 320623
  2263. Особа #Мельничук Анатолій Юрійович
  2264. Особа #Дрозд Аліна Анверівна
  2265. Особа #Гупало Ірина Іванівна
  2266. Особа #ТзОВ "Ковельська оптово-торгова база"
  2267. Особа #Рябовалов Ю.П.
  2268. Особа #Герасимюк Ігор Миколайович
  2269. Особа #Лисобик Юрій Володимирович
  2270. Особа #Андреассон Наталя Володимирівнаяка діє у своїх інтересах та неповнолітньої дитини Лисобок Ангеліни Юріївни
  2271. Особа #Лисобик Ілона Вікторівна
  2272. Особа #Орган опіки та піклування виконавчого комітету Довгинцівської районної у місті ради м. Кривого Рогу Дніпропетровської області
  2273. Особа #Інспектор СРПП №2 Бахмацького ВП Пономаренко Максим Віталійович
  2274. Особа #Інспектор взводу 2 роти 3 Управління патрульної поліції у Чернігівській області Гайовий Юрій Анатолійович
  2275. Особа #Міськрайонний відділ державної виконавчої служби Харківського району та м. Люботин ГТУЮ в Харківсбкій області
  2276. Особа #Буднік Андрій Сергійович
  2277. Особа #Мантицька Лариса Василівна
  2278. Особа #Служба у справах дітей Южненської міської ріди Одеської області
  2279. Особа #Попова -Завгородня Сніжана Георгіївна
  2280. Особа #Царук (Носенко) Ірина Євгенівна
  2281. Особа #Шараєвський Юрій Васильович
  2282. Особа #Смілян Артур Володимирович
  2283. Особа #Думінський Віталій Петрович
  2284. Особа #Степанченко Тетяна Борисівна
  2285. Особа #Степанченко Анастасія Володимирівна
  2286. Особа #Управління державної казначейської служби України у Шевченківському районі м.Харкова
  2287. Особа #Мовілян Віктор Вікторович
  2288. Особа #Мовілян Андрій Вікторович
  2289. Особа #Богунський відділ державної виконавчої служби міста Житомир Головного територіального управління юстиціїу Житомирській області
  2290. Особа #Колосівський Вадим Михайлович
  2291. Особа #Колосівська Тетяна Миколаївна
  2292. Особа #Тарасенко Світлана Сергіївна
  2293. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "МІЛОАН"
  2294. Особа #Фарафонтов Сергій Іванович
  2295. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю " Фінансова компанія " Центр фінансових рішень"
  2296. Особа #Приватне підприємство "НАФТАТРАНССЕРВІС"
  2297. Особа #Селіверстова Людмила Вікторівна
  2298. Особа #Державний реєстратор Комунального підприємства Новеселівської сільської ради "Регіональне бюро державної реєстрації" Бондар Олексій Миколайович
  2299. Особа #Приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу Левчук Ольга Сергіївна
  2300. Особа #ДП "ЛПП" АТ "ЛПП Україна"
  2301. Особа #Романяк Андрій Іванович
  2302. Особа #Пономаренко Руслан Ігорович
  2303. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Франгарант Груп"
  2304. Особа #Хайтул Лілія Анатоліївна
  2305. Особа #Буднік Наталя Анатоліївна
  2306. Особа #ТОВ "Будівельно-інвестиційна група "Мега Сіті"
  2307. Особа #Горбатий Михайло Олександрович
  2308. Особа #Онікійчук Олександр Володимирович
  2309. Особа #Онікійчук Олена Володимирівна
  2310. Особа #Шостацька Зінаїда Кузьмінічна
  2311. Особа #Приватне акціонерне Товариство "Страхова група "ТАС" Вінницька регіональна дирекція
  2312. Особа #Приватне акціонерне товариство " Страхова група"ТАС"
  2313. Особа #Базанов Сергій Іванович
  2314. Особа #Валієв В'ячеслав Олександрович
  2315. Особа #Бароян Сергій Володимирович (12019080060000492)
  2316. Особа #Середа Вікторія Михайлівна
  2317. Особа #Виконавчий комітет Обухіфвської міської ради Київської області
  2318. Особа #Управління кадрового забезпечення Головного управління полдіції в Запорізькій області
  2319. Особа #Балабас Сабіна Сергіївна
  2320. Особа #Грабовець Василь Якович
  2321. Особа #Трунова Марія Ігорівна
  2322. Особа #Трунов Артем Олексійович
  2323. Особа #Ігнатченко Зінаїда Миколаївна
  2324. Особа #Овчаренко Ангеліна Олександрівна
  2325. Особа #Новікова (Крупська) Наталія Олегівна
  2326. Особа #Крупська Світлана Миколаївна
  2327. Особа #Лазарева Дар"я Володимирівна
  2328. Особа #Коляда Світлана Анатоліївна
  2329. Особа #Легень Яна Сергіївна
  2330. Особа #Сокерчак Тетяна Анатоліївна
  2331. Особа #Лисецький Віктор Петрович
  2332. Особа #Лисецький Назар Вікторович
  2333. Особа #Лисецька Наталя Іванівна
  2334. Особа #Царенко Альона Павлівна
  2335. Особа #Беник Наталя Гнатівна
  2336. Особа #Красношапка Ганна Михайлівна
  2337. Особа #Шкарупін Анатолій Олександрович
  2338. Особа #Ужгородська місцева прокуратура- прокурори Трофіменков О.В.
  2339. Особа #ФОП Гриценко Петро Васильович
  2340. Особа #Хурамшин Альберт Мірасович
  2341. Особа #Демідчик Федір Андрійович
  2342. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ТОКАНТІНС"
  2343. Особа #Веркасова Юлія Сергіївна
  2344. Особа #Веркасов Олександр Олександрович
  2345. Особа #Гнатюк Людмила Григорівна
  2346. Особа #Гойко Ганна Вікторівна
  2347. Особа #Комунальне підприємство "Центр державної реєстрації Садківської сільської ради
  2348. Особа #Крицька Валентина Василівна
  2349. Особа #Державний реєстратор - приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу Рудкевич Є.В.
  2350. Особа #Галкіна Марина Євгеніївна
  2351. Особа #Гайворонська Олена Олегівна
  2352. Особа #Правило Олег Олександрович
  2353. Особа #Бобіна Олена Миколаївна
  2354. Особа #Басова (Калінічекно) Марина Іванівна
  2355. Особа #Гринь Тетяна Віталіївна
  2356. Особа #Гринь Володимир Дмитрович
  2357. Особа #Гринь Карина Володимирівна
  2358. Особа #Бурдаєв Дмитро Олександрович
  2359. Особа #Івасько Євгенія Олександрівна
  2360. Особа #Янова Карина Сергіївна
  2361. Особа #Березовська Віра Олександрівна
  2362. Особа #Плеиенник Марія Олексіївна
  2363. Особа #Позняк Оксана Григорівна
  2364. Особа #Білецький Ананій Олександрович
  2365. Особа #Близніцова Наталя Борисівна
  2366. Особа #адвокат Косів С.П.
  2367. Особа #Хукматова Майя Хуршедівна
  2368. Особа #Шершун Ольга Костянтинівна
  2369. Особа #Лещик Петро Васильович
  2370. Особа #Хазова Оксана Миколаївна
  2371. Особа #Кошмак Валентина Василівна
  2372. Особа #Безгубенко Андрій Сергійович
  2373. Особа #Безгубенко Світлана Андріївна
  2374. Особа #Амірова Гюлнара Шкоєвна
  2375. Особа #Аміров Едуард Джонієвич
  2376. Особа #Бєлова Валентина Олексіївна
  2377. Особа #Коцина Зінаїда Василівна
  2378. Особа #Контар ( Ладуха) Марина Павлівна
  2379. Особа #Орищенко Віктор Станіславович
  2380. Особа #Букшій Борис Іванович
  2381. Особа #Толочко Анастасія Григорівна
  2382. Особа #Старший державний виконавець Дніпровського відділу державної виконавчої служби міста Запоріжжя Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Персидська Тетяна Олегівна
  2383. Особа #ДП ДК "Укрспецекспорт"- ДП "Укроборонсервіс"
  2384. Особа #Підгайна Аліна Миколаївна
  2385. Особа #ТОВ ДЦ "Україна" магазин "Watsons"
  2386. Особа #Григор Роман Вікторович
  2387. Особа #Винник Григорій Петрович
  2388. Особа #Кириченко Ігор Вячеславович
  2389. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпробудпостач"
  2390. Особа #Косцьов'ят Тарас Борисович
  2391. Особа #Державний навчальний заклад "Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці"
  2392. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "СТАН КОМПЛЕКТ"
  2393. Особа #КП Ківерцівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Ківерцівської районної ради Волинської області
  2394. Особа #Державний реєстратор центру державної реєстрації Хлібодарської селищної ради Антоненко Оксана Сергіївна
  2395. Особа #ТОВ «Парус Плюс Нерухомості»
  2396. Особа #Маринеску Марія Миронівна
  2397. Особа #Дьяченко Ганна Миронівна
  2398. Особа #Голубенко Костянтин Миронович
  2399. Особа #Голубенко Іван Миронович
  2400. Особа #Фидрі Євген Миколайович
  2401. Особа #ТОВ "Епіцентр" представник Булах В.В.
  2402. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Траст транспорт логістик" м.Маріуполь
  2403. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ТС-Сістемс" м.Одеса
  2404. Особа #Ходанич Галина Василівна
  2405. Особа #Калазімова Людмила Петрівна
  2406. Особа #Янічко Едуард Андрійович
  2407. Особа #Кузюр Дмитро Сергійович
  2408. Особа #Надвідний Микола Степанович
  2409. Особа #Надвідна Олена Василівна
  2410. Особа #Яременко Зінаїда Віталіївна
  2411. Особа #Літучий Олексій Павлович
  2412. Особа #Літуча Аліна Петрівна
  2413. Особа #Махарина Тетяна Віталіївна
  2414. Особа #Матвеєва Лариса Григорівна
  2415. Особа #Прохорова Леся Олександрівна
  2416. Особа #Солом"янський РВДВС м. Киї ГТУЮ у м. Києві
  2417. Особа #Ященко Ангеліна Валентинівна
  2418. Особа #Драгун Наталія Олександрівна
  2419. Особа #Бондар Неля Олександрівна
  2420. Особа #Панейко Володимир Юстинович
  2421. Особа #Шевчишини Юрій Миколайович
  2422. Особа #Колесник Міла Василівна
  2423. Особа #Кравець Олександр Володимир
  2424. Особа #Яковук Іван Борисович
  2425. Особа #Фучило Станіслав Богданович
  2426. Особа #Грабенюк Олександр Сергійович
  2427. Особа #ТОВ "НЕО СОЛАР"
  2428. Особа #Лаповська Світлана Давидівна
  2429. Особа #Управління соціального захисту населення Генічеської державної адміністрації
  2430. Особа #Сайфутдінова Найла Рустамівна
  2431. Особа #Серверов Арсен Енверович
  2432. Особа #Тонконого Володимир Вікторович
  2433. Особа #Кравченко Ольга Іларіонівна
  2434. Особа #Українське державне проектне лісовпорядне виробниче об'єднання ВО "Укрдержліспроект"
  2435. Особа #Стеблівець Ольга Андріївна
  2436. Особа #Літвіненко Даяна Олександрівна
  2437. Особа #Гольцбергер Єлизавета Бодогівна
  2438. Особа #Адамович Галина Нурдинівна
  2439. Особа #Шевельов Олег Сергійович
  2440. Особа #Бершацький Володимир Павлович
  2441. Особа #Бершацька Олена Юріївна
  2442. Особа #Князєва Аліна Миколаївна
  2443. Особа #Глуздань Валерія Валеріївна
  2444. Особа #служба у справах дітей виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради
  2445. Особа #Поліцейський Патрульної поліціїї Клименко Вячеслав Анатолійович
  2446. Особа #Сажнєва Анна Сергіївна
  2447. Особа #Распутняк Зінаіда Іллівна
  2448. Особа #Павленко Петро Олександрович
  2449. Особа #Пиженкова Світлана Вячеславівна
  2450. Особа #Лісунова Т.С.
  2451. Особа #Лях Вадим Сергійович
  2452. Особа #Таніч Михайло Миколайович
  2453. Особа #Таніч Ірина Валентинівна
  2454. Особа #Таніч Маргарита Михайлівна
  2455. Особа #Таніч Марина Михайлівна
  2456. Особа #Лук'яненко Наталя Семенівна
  2457. Особа #Каменев Нікіта Володимирович
  2458. Особа #Каменева Яна Євгенівна
  2459. Особа #ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт"
  2460. Особа #Нагорний Віктор Дмитрович
  2461. Особа #Дьяченко Тимофій Миколайович
  2462. Особа #Д'яченко Зоя Андріївна
  2463. Особа #Бабиченко Володимир Миколайович
  2464. Особа #Гуз Олена Юхимівна
  2465. Особа #Бабіченко Валерій Миколайович
  2466. Особа #Ємел'янов Олександр Вікторович
  2467. Особа #Плива Світлана Володимирівна
  2468. Особа #Хвостікова Ірина Валеріївна
  2469. Особа #ПП Мережа Сервіс
  2470. Особа #Шолок І.М. - представник ПП Мережа Сервіс
  2471. Особа #КЗ "Гімназія ім.Т.Г. Шевченка" ХОР
  2472. Особа #Кушакевич Іван Петрович
  2473. Особа #Саютіна М.В.
  2474. Особа #Товстоп'ят Дарія Миколаївна
  2475. Особа #Товстоп'ят Тімур Миколайович
  2476. Особа #Орган опіки та піклування Солом'янської районнох у м. Києві державної адміністрації
  2477. Особа #Алієв Гусейн Азіз Огли державний реєстратор КП "Світоч" м. Києва
  2478. Особа #Доробратівська сільська Рада Іршавського району
  2479. Особа #Оніщик Юрій Віиалійович
  2480. Особа #Очколяс Валентина Сергіївна
  2481. Особа #Закір"ян Юрій Михайлович
  2482. Особа #ТзОВ "АРГО -Р"
  2483. Особа #Молчанов Т. Є.
  2484. Особа #Інспектор роти № 2 батальйону № 4 УПП в Харківській області ДПП лейтенант поліції Коритний Дмитро Олександрович
  2485. Особа #Держава України в особі Департаменту патрульної поліції Національної поліції України
  2486. Особа #Велетнюк Сергій Олегович
  2487. Особа #Піднебесна Ольга Володимирівна
  2488. Особа #Масліков Володимир Миколайович
  2489. Особа #Маслікова Тетяна Миколаївна
  2490. Особа #Черпатюк Любов Ярославівна
  2491. Особа #Головне тереторіальне управління юстицій у Київській області
  2492. Особа #Черпатюк Віталій Вікторович
  2493. Особа #Фермерське господарство Шевцов В.О. в особі голови Шевцова Володимира Олександровича
  2494. Особа #Чепелюк Олександар Олександрович
  2495. Особа #Маліновська Ніна Павлівна
  2496. Особа #Куширець Віталій Іванович
  2497. Особа #Мосюра Анна Іванівна
  2498. Особа #Пархоменко Галина Федорівна
  2499. Особа #Комаров Віктор
  2500. Особа #Бобровник Вадим Володимирович
  2501. Особа #Фрідріх Раїса Іллівна
  2502. Особа #Бокій Олександра Віталіївна
  2503. Особа #Оштук Нікіта Сергійович
  2504. Особа #Панасюк Н.С.
  2505. Особа #ТзОВ "Зарус-Інвест"
  2506. Особа #Фізична особа-підприємець Циганенко Людмила Федорівна
  2507. Особа #Edmundas Kubilius
  2508. Особа #Базарова Катерина Володимирівна
  2509. Особа #Палєйчук Микола Миколайович
  2510. Особа #Долженко Тетяна Миколаївна
  2511. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ЮКРЕЙНІАН КОНСТРАКШН ТІМ"
  2512. Особа #Ніколаєв Станіслав В"ячеславович
  2513. Особа #Ніченко Георгій Миколайович
  2514. Особа #Ярошевська Алла Дмитрівна
  2515. Особа #Начальник відділу управління персоналом Державної екологічної інспекції України Павленко Людмила Олександрівна
  2516. Особа #Колодзей Андрій Вікторович
  2517. Особа #Маловічко Ірина Миколаївна
  2518. Особа #Гребенюк Олександр Володимирович головний державний виконавець Смілянського МВ ДВС
  2519. Особа #Онищенко Зінаїда Дмитрівна
  2520. Особа #Талах Владислав Миколайович
  2521. Особа #Єрмолаєв Володимир В'ячеславович
  2522. Особа #Марков Юрій Федорович
  2523. Особа #Гайдай Іван Дмитрович
  2524. Особа #Мормуль Михайло Іванович
  2525. Особа #Сироїжко Анастасія Василівна
  2526. Особа #Сироїжко Віталій Петрович
  2527. Особа #Чебан Любов Володимирівна
  2528. Особа #Кордон Сергій Броніславович
  2529. Особа #Гутьяр Світлана Миколаївна
  2530. Особа #Беземянна Вікторія Миколаївна
  2531. Особа #Беземянний Володимир Васильович
  2532. Особа #Шпирна Катерина Володимирівна
  2533. Особа #Ребриков Іван Миколайович
  2534. Особа #Тюріна Ірина Дмитрівна
  2535. Особа #Тюріна Світлана Анатоліївна
  2536. Особа #Оринчак Павло Васильович
  2537. Особа #Корєнєва Оксана Володимирівна
  2538. Особа #Погосов Микола Артурович
  2539. Особа #Вергун Марія Вадимівна
  2540. Особа #Короп Катерина Іванівна
  2541. Особа #Державний реєстратор Дніпропетровської обласної філії комунального підприємства "Центр державної реєстрації" Приходько Галина Іванівна
  2542. Особа #Дрогобицька місцева прократура
  2543. Особа #Голові спостережної комісії при Дрогобицькому міськвиконкомі
  2544. Особа #Недельчева Марія Миколаївна
  2545. Особа #Публічне акціонерне товариство "Українська залізниця"в особі РФ "Придніпровська залзниця"
  2546. Особа #Янушкевич Анастасія Вікторівна
  2547. Особа #Янушкевич Максим Олександрович
  2548. Особа #Шевченківський відділ поліції ГУНП у Л/о
  2549. Особа #Тростенюк Сергій Миколайович
  2550. Особа #Гедеш Степан Володимирович
  2551. Особа #Задорожній Нікіта Анатолійович
  2552. Особа #Літвінова Яффа Анатоліївна
  2553. Особа #Величко Аркадій Володимирович
  2554. Особа #Тютюник Олена Костянтинівна
  2555. Особа #Товт Ольга Миколаїівна
  2556. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 210677 територіального виборчого округу № 69
  2557. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборів виконавчого комітету Мукачівської міської ради
  2558. Особа #Пеньковська Галина Домініківна
  2559. Особа #Ванярха Світлана Миколаївна
  2560. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Ранчо Софія"
  2561. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ЭНЕРГИЯ-ЕВРО"
  2562. Особа #Інспектор патрульної поліції Управління патрульної поліції в Миколаївській області Департаменту патрульної поліції Суханов Максим Миколайович
  2563. Особа #Первомайський міськрайонний відділ ДВС Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області Заступник начальника відділу Лучинська Любов Анатоліївна
  2564. Особа #Галич Юлія Миколаївна
  2565. Особа #Дунаєвський Юрій Вячеславович
  2566. Особа #КП Житлово-експлуатаційна організація № 2" Полтавської міської ради
  2567. Особа #Управління державної казначейської служби України у м.Полтаві
  2568. Особа #Колективне підприємство «Полтавська бавовнопрядильна фабрика"
  2569. Особа #Малайко Людмила Валентина
  2570. Особа #Бодянчук Лідія Олексіївна
  2571. Особа #Тішкарь Валентина Федосіївна
  2572. Особа #Ярмолюк Світлана Тимофіївна
  2573. Особа #Горда Владислав Сергійович
  2574. Особа #Прадун Людмила Василівна
  2575. Особа #Прадун Борис Іванович
  2576. Особа #Семибратський Михайло Іванович
  2577. Особа #Федорченко Катерина Миколаївна що діє в інтересах та є законним представником мололітнього Дзюби Данила Михайловича
  2578. Особа #Цибуля Михайло Васильович
  2579. Особа #Шльом Любов Миколаївна
  2580. Особа #Черниш Зінаїда Якимівна
  2581. Особа #Тристан Людмила Василівна
  2582. Особа #Мусаєва Газра Байрамалі-кизи
  2583. Особа #Якімович Ростислав Степанович
  2584. Особа #Дільнична виборча комісія №461962 Виборчого округу №115
  2585. Особа #Зеленська Ольга Максимівна
  2586. Особа #Зеленський Артур Станіславович
  2587. Особа #Башкіров Роман Геннадійович
  2588. Особа #Головачук Наталія Миколаївна
  2589. Особа #Мануйлов Павло Олександрович
  2590. Особа #Кулухова(Карабаєва) Яна Олегівна
  2591. Особа #Кононов Валерій Федорович
  2592. Особа #Манько Костянтин Владиславович
  2593. Особа #Мацєяк Марія Петрівна
  2594. Особа #Курилишин Марія Олексіївна
  2595. Особа #Дільнична виборча комісія №461944 Виборчого округу №118
  2596. Особа #Верлань Андрій Володимирович
  2597. Особа #Химко Олена Романівна
  2598. Особа #Лесів Віталій Олегович
  2599. Особа #Шологін Богдан Ярославович
  2600. Особа #Дільнична виборча комісія № 461947
  2601. Особа #Служба у справах дітей Куп'янської міської Ради Харківської області
  2602. Особа #Шульга Дар'я Олександрівна
  2603. Особа #Дармола Ростислав Романович
  2604. Особа #Гусаревич Людмила Миколаївна
  2605. Особа #Радкевич Руслана Степанівна
  2606. Особа #Приватне підприємство "Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство "Адоніс"
  2607. Особа #Орган опіки та піклування Овруцької РДА Житомирської області
  2608. Особа #Орган опіки та піклування Білоцерківська міська рада
  2609. Особа #Літош Зоя Іванівна
  2610. Особа #Управління Внутрішніх справ України в Житомирській області в особі Ліквідаційної комісії управління Міністерства внутрішніх справ України в Житомирській області
  2611. Особа #Михненко Сергій Сергійович
  2612. Особа #Фізична особа-підприємець Товстопят Ірина Леонідівна
  2613. Особа #Старший державний виконавець Куп'янського МР ВДВС Головного територіального управління юстиції у Харківській області Закопайло О.Ю.
  2614. Особа #Шурхал Олена Миколаївна
  2615. Особа #Донскова Ольга Андріївна
  2616. Особа #Яременко Анастасія Ігорівна
  2617. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Інвест хаус"
  2618. Особа #Буяков Іван Володимирович
  2619. Особа #Сокол Микола Романович
  2620. Особа #Козловська Ніна Олександрівна
  2621. Особа #Дрохова Надія Сергіївна
  2622. Особа #Коршенко Тетяна Олександрівна
  2623. Особа #Силка Наталія Миколаївна
  2624. Особа #Яковлев Віктор Васильович
  2625. Особа #Татар Феодосія Олексіївна
  2626. Особа #Карабет Єфим Володимирович
  2627. Особа #Наталенко Михайло Олександрович
  2628. Особа #Заїкіна Тетяна Миколаївна
  2629. Особа #Пятковський Сергій Ігорович
  2630. Особа #Лінь Веньуін
  2631. Особа #Вакула Евгеній Сергійович
  2632. Особа #Шихмамедов Фариз Фиридун огли
  2633. Особа #Територіальний підрозділ Богунського відділу у м. Житомирі Управління Державної міграційної служби в Житомирській області
  2634. Особа #Левандюк Олена Геннадіївна
  2635. Особа #Левандюк Олексій Сергійович
  2636. Особа #Незнамов Сергій Анатолійович
  2637. Особа #ФК"Конкорд Факторинг"
  2638. Особа #Швитай Вадим Володимирович
  2639. Особа #Вовчук Юрій Олександрович
  2640. Особа #Сітар Любов Вікторівна
  2641. Особа #Лук'янчук Іван Олександрович
  2642. Особа #Приватний нотаріус Острозького районного нотаріального округу в Рівненській області Сержант Богдан Миколайович
  2643. Особа #Македонська Галина Михайлівна
  2644. Особа #Васілітський Володимир Іванович
  2645. Особа #Кучеренко Ніна Василівна
  2646. Особа #Вінідиктов Сергій Іванович
  2647. Особа #Мадяр Федір Федорович
  2648. Особа #Ладатко Юрій Іванович
  2649. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 630185 територіального виборчого округу № 177
  2650. Особа #Чернетевич Віталій Юрійович
  2651. Особа #Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області в особі тимчасово виконуючого обов'язки начальника Катчека Владислава Євгеновича
  2652. Особа #Оніпко Анастасія Вікторівна
  2653. Особа #Оніпко Єген Євгенович
  2654. Особа #Щербань Артур Вячеславович
  2655. Особа #ПАТ "Національна акціонерна страхова компанія"
  2656. Особа #Макортецький Володимир Григорович
  2657. Особа #Бовтун Юрій Миколайович
  2658. Особа #Дільнична виборча дільниця №801078 територіального виборчого округу №212
  2659. Особа #Сорвілов Сергій Валерійович
  2660. Особа #Ціонель Григорій Михайлович
  2661. Особа #Македон Ганна Михайлівна
  2662. Особа #Дідківський Вадим Олександрович
  2663. Особа #Камець Владислав Володимирович
  2664. Особа #Процюк Павло Сергійович
  2665. Особа #Дробеня Віра Сергіївна
  2666. Особа #Попова Яна Анатоліївна
  2667. Особа #Дільнична виборча комісія № 631675
  2668. Особа #Луб'янов Євген Леонідович
  2669. Особа #Садовніков Олексій Володимирович
  2670. Особа #Садовнікова Алла Євгеніївна
  2671. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 441180 територіального виборчого округу №106
  2672. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців Сєвєродонецької міської ради Луганської області
  2673. Особа #Яковенко Олександр Вячеславович
  2674. Особа #Білинський Сергій Романович
  2675. Особа #Адрухів Роман Ігорович
  2676. Особа #Бучко Йосип Степанович
  2677. Особа #Войтович Анна Йосифівна
  2678. Особа #Панькуш Роман Васильович
  2679. Особа #Шумило Лариса Петрівна
  2680. Особа #Другий Малиновський Відділ державної виконавчої служби міста Одеса ГТУЮ в Одеській області
  2681. Особа #Лисенко Оксана Олександівна
  2682. Особа #Ісмаїлов Рамін Арзуман-Огли
  2683. Особа #Димарьова Ольга Василівна
  2684. Особа #Романович Антон Олександрович
  2685. Особа #Дільнична виборча комісія № 800983 територіального округу № 22
  2686. Особа #Архіпов Володимир Вікторович
  2687. Особа #Баздирєва Марія Ярославівна
  2688. Особа #дільнича вибоча комісія вибочої дільниці №480790 територіального виборчого округу №128
  2689. Особа #Невзоров Максим Олександрович
  2690. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці №511247 територіального виборчого округу № 135
  2691. Особа #Алікін Юрій Олексійович
  2692. Особа #Ширяївський ВП Роздільнянського ВП ГУНП в Одеської області
  2693. Особа #Левківська Валентина Яківна
  2694. Особа #Ганшин Володимир Олександрович Приватний нотаріус
  2695. Особа #Решетняк Ніна Іванівна
  2696. Особа #Лановенко Сергій Іванович
  2697. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Рей-А"
  2698. Особа #Загальноосвітня школа 1-ш степенів №10 Новокаховської міської ради
  2699. Особа #Директор загальноосвітньої школи I-III ступенів №10 Новокаховської міської ради Рєзнікова В.В.
  2700. Особа #Приватне агропромислове підприємство "Вовківці"
  2701. Особа #Шумський районний центр зайнятості населення
  2702. Особа #Скакун Марина Валеріївна
  2703. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю Агрофірма "ГАРАНТ"
  2704. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "АГРОКОМПАНІЯ ЕТАЛОН"
  2705. Особа #Лях Віталій Євгенович
  2706. Особа #Дільнична виборча комісія 121736 Територіального виборчого округу №33
  2707. Особа #Петлюк Галина Пилипівна
  2708. Особа #Дільнична виборча комісія № 800891 територіального виборчого округу №221
  2709. Особа #Мягка Тетяна Юріївна
  2710. Особа #Муєдінова Аліє Меметівна
  2711. Особа #Михайленко Максим Ігорович
  2712. Особа #Приватне підприємство"Климчук"
  2713. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю"Керуюча компанія" Дунаєвецький ливарно-механічний завод"
  2714. Особа #Федоров Вадим Ігорович
  2715. Особа #Пележаєв Сергій Анатолійович
  2716. Особа #Карбовник Ярослав Іванович
  2717. Особа #Лопатюк Ольга Петрівна
  2718. Особа #Інспектор роти № 4 батальйону патрульної поліції в місті Кременчук управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції старший лейтенант поліції Захарченко
  2719. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю УНІ-ПАК"
  2720. Особа #Фізична особа-підприємець Гальчинська Олена Вікторівна
  2721. Особа #ДУ "Кропивницька ВК (№6)
  2722. Особа #Лемеш Денис Миколайович
  2723. Особа #ТОВ "ФК"Фангарант"
  2724. Особа #Пейтер Василь Дьирдьевич
  2725. Особа #Інспектор взводу 2 роти 1 батальйону Управління патрульної поліції у Закарпатській області Бугин М.М.
  2726. Особа #Вавренюк Микола Гордійович
  2727. Особа #Татарінова Олександра Сергіївна
  2728. Особа #Хамцуєва Діана Рахманівна
  2729. Особа #Баклан Галина Володимирівна
  2730. Особа #адвокат Лясковець Олексій Володимирович
  2731. Особа #Янчинський Марта Леонідівна
  2732. Особа #Матвієв Олександр Захарович
  2733. Особа #Колективне сільськогосподарське підприємство "Капулівський"
  2734. Особа #Державний виконавець Корольовського відділу держаної виконавчої служби міста Житомир Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Рейда Л.А.
  2735. Особа #Сивопляс Тарас Олександрович
  2736. Особа #Нетребко Дем'ян Володимирович
  2737. Особа #Юрчук Галина Петрівна
  2738. Особа #Кайола Олег Васильович
  2739. Особа #Асоціація фермерських господарств «Агро»
  2740. Особа #Солнцева Ольга Микоалїівна
  2741. Особа #Новіков Дмитро Анаталійович
  2742. Особа #Зав`ялова Наталя Олексіївна
  2743. Особа #Громадянин Республіки Індія Джаскаран Сінгх
  2744. Особа #Сопільник Олена Миколаївна
  2745. Особа #Інспектор СРППЧ Недригайлівського ГУНП в Сумській області лейтенант поліції Голуб В'ячеслав Миколайович
  2746. Особа #Кизим Станіслав Володимирович
  2747. Особа #Сайдаметов Алім Рішатович
  2748. Особа #Небогатіков Дмитро Вікторович
  2749. Особа #Мустафаєва Асіє Русланівна
  2750. Особа #Лісовська Марія Едуардівна
  2751. Особа #Постриган Лідія Геннадіївна
  2752. Особа #Шепітак Мар"яна Андріївна
  2753. Особа #Лай Чін Хонг
  2754. Особа #Ворона Юлія Віталіївна
  2755. Особа #Державний виконавець Корольовського відділу державної виконавчої служби міста Житомир Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Рейда Л.А.
  2756. Особа #Дем"янів Сергій Романович
  2757. Особа #Кислиця Дмитро Ігорович
  2758. Особа #Степований Ігор Михайлович
  2759. Особа #Яблонська Тетяна Сергіївна
  2760. Особа #Безсуднова Ольга Валентинівна
  2761. Особа #Кобяков Ігор Юрійович
  2762. Особа #Франчук Інна Михайлівна
  2763. Особа #Галькович Леся Андріївна
  2764. Особа #Галькович Іван Миколайович
  2765. Особа #Ілик Микола Богданович
  2766. Особа #Шинкар Олена Олександрівна
  2767. Особа #Мозговенко Іван Михайлович
  2768. Особа #Тітаренко Катерина В'ячеславівна
  2769. Особа #Ларкін Сергій Миколайович
  2770. Особа #Дарницький РВ ДВС ГТУЮу м. Києві
  2771. Особа #Снятинський районний відділ державної виконавічої служби Снятинського районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ в Івано-Франківській області старший державний виконавець Янчук Василь Васильович
  2772. Особа #Сидорук Григорій Миколайович
  2773. Особа #Сидорук Людмила Григорівна
  2774. Особа #Головін Максим Андрійович
  2775. Особа #Хомяк Анатолій Михайлович
  2776. Особа #Державний заклад "Спеціалізована медико - санітарна частина №5 міністерства охорони здоров"я України"
  2777. Особа #Головний державний виконавець Ужгородського РВ ДВС ГТУЮв З/о Созанська Марина Гергіївна
  2778. Особа #Єгорова (Сікоченко) Віра Володимирівна
  2779. Особа #АТ "Укртрансгаз" в особі філії "Управління магістральних газопроводів "Львівтрансгаз" АТ "Укртрансгаз"
  2780. Особа #Цурка Вадим Володимирович
  2781. Особа #Нацяк Оксана Михайлівна
  2782. Особа #Нацяк Андрій Тарасович
  2783. Особа #Дякович Ганна Несторівна
  2784. Особа #Григоренко Павло Маркович
  2785. Особа #Виборча дільниця №711030 Територіального виборчого округу №197
  2786. Особа #Виборча дільниця №711030 Територіального виборчого округу № 197
  2787. Особа #Рейдало Віталіна Станіславівна
  2788. Особа #Виборча дільниця № 711057 територіального виборчого округу № 195
  2789. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців Соснівського району м.Черкаси Департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради
  2790. Особа #Беліцький Олексій Валерійович
  2791. Особа #Лобач Володимир Сергійович
  2792. Особа #Хотєнкова Віталій Сергійович
  2793. Особа #Хотєнкова Світлана Вікторівна
  2794. Особа #Котолуп Ольга Володимирівна
  2795. Особа #Комунальне підприємство виконавчого органу Київради(Київської міської державної адміністрації) "Київтеплоенерго"
  2796. Особа #АТ "Райффайзен Банк Аваль" від імені якого діє Тернопільська обласна дирекція ПАТ "Райффайзен Банк Аваль"
  2797. Особа #Начальник Тернопільського міського відділу ДВС ГТУЮ у Тернопільській області-Литвин Роман Миколайович
  2798. Особа #Заступник начальника Тернопільського міського відділу ДВС ГТУЮ у Тернопільській області-Кущак Василь Богданович
  2799. Особа #Перемітько Валентина Миколаївна
  2800. Особа #Росул Олександр Георгійович
  2801. Особа #Остапчук Євгенія Якубівна
  2802. Особа #Чупира Катерина Василівна
  2803. Особа #Чупира Федір Васильович
  2804. Особа #Чупира Володимир Васильович
  2805. Особа #Франішена Ганна Василівна
  2806. Особа #Філоненко Анастасія Вячеславівна
  2807. Особа #Юзепчук Петро Васильович
  2808. Особа #Кайгородов Сергій Олександрович
  2809. Особа #Старший державний виконавець Дніпровського ВДВС м. Запоріжжя ГТУЮ у Запорізькій області Савенко Ілона Андріївна
  2810. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Велесгард 2015"
  2811. Особа #Островна Надія Олексіївна
  2812. Особа #ОСББ "Золоте поле плюс"
  2813. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Доломія"
  2814. Особа #Мороз-Подворчан Ігор Григорович
  2815. Особа #Іонан Людмила Іванівна
  2816. Особа #Ходан Ірина Онуфрівна
  2817. Особа #Ходан ( Чекурак ) Наталя Володимирівна
  2818. Особа #Чекурак Евеліна Михайлівна
  2819. Особа #Синельник Олег Дмитрович
  2820. Особа #Інспектор 3 роти 2 батальйону Управління патрульної поліції в Харківській області ДПП капрал поліції Жицький Роман Сергійович
  2821. Особа #Селянське фермерське господарство "Восход"
  2822. Особа #Виборча дільниця № 071046 територіального виборчого округу № 22
  2823. Особа #Хмільовський Олександр Петрович
  2824. Особа #Кривошапов Андрій Олексійович
  2825. Особа #Кривошапова Марина Володимирівна
  2826. Особа #Банадисєва Каріна Юріївна
  2827. Особа #Рягузова Раїса Вікторівна
  2828. Особа #Рягузов Олександр Миколайович
  2829. Особа #Латишев Олег Юрійович
  2830. Особа #Бовда Сергій Михайлович
  2831. Особа #Барбанягра Василь Сергійович
  2832. Особа #дільнична виборча комісія № 730493 територіального виборчого округу № 201
  2833. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці №480798 територіального виборчого округу №128
  2834. Особа #Бочкур Наталія Мирославівна
  2835. Особа #Бочкур Іван Васильович
  2836. Особа #Кісса Вячеслав Анатолійович
  2837. Особа #Расстригіна Наталія Михайлівна
  2838. Особа #Смиковська Юлія Олександрівна
  2839. Особа #Відділ примусового виконання рішень Управління ДВС Головне територіального управління юстиції у Житомирській області
  2840. Особа #Свитенко Кароліна Іванівна
  2841. Особа #Кузьмінський О. Я.
  2842. Особа #Бабко Лариса Вікторівна
  2843. Особа #Центральний відділ державної виконавчої служби м. Вінниця Головного Територіального управління юстиції у Вінницькій області
  2844. Особа #Замогильний Андрій Євгенович
  2845. Особа #Гецко Ян Юрійович
  2846. Особа #Шевчик Юрій Миколайович
  2847. Особа #Дільнича виборча комісія№181393 територіального виборчого округу №67
  2848. Особа #Болдирєв Кирило Юрійович
  2849. Особа #Краснов Ілля Олексійович
  2850. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ЄВРОТРЕЙД БІЗНЕСГРУП"
  2851. Особа #Заступник прокурора Донецької області в інтересах держави в особі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
  2852. Особа #Мулявка Ірина Володимирівна
  2853. Особа #Орган опіки і піклування Хмільницької міськрї ради
  2854. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 710839 територіального виборчого округу № 196
  2855. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців Шполянської РДА
  2856. Особа #Линюк Оксана Володимирівна
  2857. Особа #ДП "Житомирський державний центр науково-технічної інформації та іновацій"
  2858. Особа #Територіальний сервісний центр 1248 Регіонального сервісного центру Міністрерства внутирішніх справ
  2859. Особа #Охим В'ячеслав Вікторович
  2860. Особа #ТзОВ "Балтік Медікал"
  2861. Особа #ФОП Гончаров Денис Юрійович
  2862. Особа #Інспектор полку патрульної поліції м. Кривий Ріг Управління патрульної поліції у Дніпропетровській області Кушнірук Дмитро Миколайович
  2863. Особа #Суша Алла Володимирівна
  2864. Особа #Босак Ольга Володимирівна
  2865. Особа #Юріков Денис Олександрович
  2866. Особа #Руссу Владислав Сергійович
  2867. Особа #Кузьміна (Карпенко) Ірина Ігорівна
  2868. Особа #ДУ "Кропивниціка ВК (№6)"
  2869. Особа #Микуліна Віта Володимирівна
  2870. Особа #Сотнікова Жанна Олексіївна
  2871. Особа #Лямпарська Аліна Володимирівна
  2872. Особа #Красовська Юлія Антонівна
  2873. Особа #Кондакова Неля Володимирівна - приватний нотаріус Черкаського міського нотаріального округу Черкаської області
  2874. Особа #Слюсар Валентин Володимирович - приватний нотаріус Житомирського нотаріального округу Житомирської області
  2875. Особа #Камінчук Любов Миколаївна
  2876. Особа #Голінько Олексій Васильович
  2877. Особа #Вохонцева Гелена Володимирівна
  2878. Особа #Військовий комісар Солонянського районного ТЦК та СП
  2879. Особа #Публічне акціонерне товариство "Банк "Фінанси та Кредити"
  2880. Особа #Джафарова Кенюль Азизага кизи
  2881. Особа #Китаєв Дмитро Сергійович
  2882. Особа #Панькова Яна Олегівна
  2883. Особа #Петрушенко Анатолій Вікторович
  2884. Особа #Лойченко Олександра Петрівна
  2885. Особа #Батейко Роман Іванович
  2886. Особа #Самокишин Людмила Миколаївна
  2887. Особа #Бурлаченко Володимир Микитович
  2888. Особа #Ковцун Оксана Іванівна
  2889. Особа #Веселова Карина Сергіївна
  2890. Особа #Сержанський Володимир Зигмундович
  2891. Особа #Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області в особі Головного інспектора будівельного нагляду інспекційного відділу Управління державної архітектурно-будівельної інс
  2892. Особа #ПП "Виробник №1"
  2893. Особа #ПАТ "Банк Богуслав" в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ "Банк Богуслав"
  2894. Особа #Дідик Олександра Іванівна
  2895. Особа #Дідик Олександра Володимирівна
  2896. Особа #Абрамкіна Христина Ярославівна
  2897. Особа #Губанов Микола Сергійович
  2898. Особа #Тисленко Любов Олександрівна
  2899. Особа #Придніпровський ВДВС м. Черкаси ГТУЮ в Черкаській обл.
  2900. Особа #Державний виконавець Придніпровського ВДВС м. Черкаси ГТУЮ в Черкаській області Капшитарь В.О.
  2901. Особа #Чукова Ольга Олександрівна
  2902. Особа #Державна виконавча служба у Подільському районі м.Києва
  2903. Особа #Биховець Наталка Володимирівна
  2904. Особа #Орловська Галина Володимирівна
  2905. Особа #Добрань Анна Федорівна
  2906. Особа #Пузир Павло Сергійович
  2907. Особа #Жиров Ілля Сергійович
  2908. Особа #Ізусова Лариса Федорівна
  2909. Особа #Шибко Наталія Сергіївна
  2910. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ІНТЕР НАФТА"
  2911. Особа #Ніколаєв Генадій Іванович
  2912. Особа #Відділ примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області Міністерства юстиції України
  2913. Особа #Грицак Андрій Степанович
  2914. Особа #Горун Ольга Василівна
  2915. Особа #Александров С. С.
  2916. Особа #Вовк Тарас Анатолійович
  2917. Особа #відділ державної виконнавчої служби святошинського районного управління юстиції у місті Києві
  2918. Особа #Беседа Ірина Юріївна
  2919. Особа #Бесарабов Віталій Сергійович
  2920. Особа #Скріль Артем Сергійович
  2921. Особа #адвокат Гладка Валерія Олександрівна
  2922. Особа #Стичкевич Ганна Павлівна
  2923. Особа #Розберг Іван Васильович
  2924. Особа #Либовка Ануца Василівна
  2925. Особа #ТОВ "ДАКС"
  2926. Особа #ФО-П Антонь Іван Михайлович
  2927. Особа #Савчин Оксана Федорівна
  2928. Особа #Єленкова Вікторія Дмитрівна
  2929. Особа #Єленкова Ольга Василівна
  2930. Особа #Самійленко Віталій Михайлович
  2931. Особа #Заремба (Прлянко) Сніжана Олегівна
  2932. Особа #Адвокат Чащевий Дмитро Ігорович
  2933. Особа #Баскаков Андрій Андрійович
  2934. Особа #Якуб Вікторія Василіна
  2935. Особа #Молнар Ганна Михайлівна
  2936. Особа #Майдибура Валентина Іванівна
  2937. Особа #Шкапенко Діана Олегівна
  2938. Особа #Шкапенко Артем Олегович
  2939. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Біс-Софт"
  2940. Особа #Інспектор роти № 4 батальйону № 3 Управління патрульної поліції в м. Дніпропетровськ старший сержант поліції Пещида Дмитро Андрійович
  2941. Особа #Сторожук Галина Федорівна
  2942. Особа #Щуцький Сергій Вікторович
  2943. Особа #Сторожук Інна Леонідівна
  2944. Особа #Заступник начальника Немирівського районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального Управління юстиції у Вінницькій області Головенько РусланА ВолодимирівнА
  2945. Особа #Бабута Надія Федорівна
  2946. Особа #Скорбун Олександр Ігорович
  2947. Особа #Бучек Анатолій Вадимович
  2948. Особа #Бадарлан (Порошина) Валентина Вікторівна
  2949. Особа #Піроцька Дар'я Леонідівна
  2950. Особа #Коган Віра Леонідівна
  2951. Особа #Фатєєв Ілля Олександрович
  2952. Особа #Антонова Крістіна Олександрівна
  2953. Особа #Лень Марина Валеріївна
  2954. Особа #прилуцький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
  2955. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ЮНІВАК Україна"
  2956. Особа #Шариков Юрій Русланович
  2957. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ГРАТА"
  2958. Особа #Трофімова (Ларіонова) Світлана Леонідівна
  2959. Особа #Макєєва Лариса Анатоліївна
  2960. Особа #Державна установа "Інститут невідкладної і відновної хірургії імені В.К. Гусака Національної академії медичних наук України""
  2961. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Маяк-Газсервіс"
  2962. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія"Фінактив"
  2963. Особа #Кручкевич Ярослава Степанівна
  2964. Особа #Хілімончик Аліна Русланівна
  2965. Особа #Юліямпільска сільська рада Шаргородського райну Вінницької області
  2966. Особа #Дятел Надія Іванівна
  2967. Особа #Чутора Володимир Володимирович
  2968. Особа #Султанов Володимир Юрійович
  2969. Особа #Чеботарьов Олексій Андрійович
  2970. Особа #Семенова Валентина Федосіївна
  2971. Особа #Синицька Марія Василівна
  2972. Особа #Крижановский Владислав Констянтинович
  2973. Особа #Мочерад Ігор Іванович
  2974. Особа #Король Алла Михайлівна
  2975. Особа #Байлема Сергій Володимирович
  2976. Особа #Бублик Віктор Григорович
  2977. Особа #Станіславчук Леся Валеріївна
  2978. Особа #Ковбаса Олександр Віталійович
  2979. Особа #Коркодала Валентина Миколаївна
  2980. Особа #Старший державний виконавець ТМВДВС ГТУЮ у Донецькій області Киреєв Андрій Миколайович
  2981. Особа #поліцейський роти №3 батальйону Управління патрульної поліції в Полтавській області ДПП капрал поліції Єрмак Володимир Євгенійович
  2982. Особа #Управління Патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України
  2983. Особа #Бойко віктор Григорович
  2984. Особа #Хом"як Орися Михайлівна
  2985. Особа #Хом"як Оксана Миколаївна
  2986. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Онікс - 3"
  2987. Особа #Маматова Ольга Миколаївна
  2988. Особа #Свєтлих Наталія Вікторівна
  2989. Особа #Нікуліна Марія Вікторівна
  2990. Особа #Запорізька товарна біржа "Торг-Інвест"
  2991. Особа #Биструшкін Григорій Леонідович
  2992. Особа #Волошин І. О.
  2993. Особа #Відющенко О.М.
  2994. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІРАЙН"
  2995. Особа #Омелянчук Галина Дмитрівна
  2996. Особа #Ковальчук Олена Микитівна
  2997. Особа #Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Мукачівський 2007"
  2998. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №321177
  2999. Особа #Діденко Ігор Петрович
  3000. Особа #Марієва Галина Федорівна
  3001. Особа #Колчев Ігор Олександрович
  3002. Особа #Шталтовна Анна Андріївна
  3003. Особа #Антонюк Любов Захарівна
  3004. Особа #Гораль Ольга Олександрівна
  3005. Особа #Левченко Петро Ничипорович
  3006. Особа #Клецький Олександр Михайлович
  3007. Особа #Солодовникова Тетяна Вікторівна
  3008. Особа #Цейко Наталія Олександрівна
  3009. Особа #Закрите акціонерне товариство "Український центр обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України"
  3010. Особа #Інспектор 2 роти батальйону патрульної поліції у м. Кременчук управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції лейтенант поліції Дерев'янко Олег Миколайович
  3011. Особа #Шавранська Наталія Олексіївна
  3012. Особа #Ізвєкова Валерія Олександрівна
  3013. Особа #Фізична особа-підприємець Пальчик Данило Петрович
  3014. Особа #Кузочкіна Ірина Віталіївна
  3015. Особа #Гаврилова Тетяна Вячеславівна
  3016. Особа #Шологон Ганна Дмитрівна
  3017. Особа #Шологон Василь Богданович
  3018. Особа #Шологон Ігор Богданович
  3019. Особа #Борисов Євгеній Романович
  3020. Особа #Мітюков Анатолій Федорович
  3021. Особа #Батуріна Ольга Іванівна
  3022. Особа #Лилик Юрій Андрійович
  3023. Особа #Костандян Грачья Гарникович
  3024. Особа #Костандян Ануш Грачьяївна
  3025. Особа #Костандян Маріне Самандарівна
  3026. Особа #Костандян Гарник Грачьяйович
  3027. Особа #Гушло Віктор Васильович
  3028. Особа #Ломейко Марина Олександрівна
  3029. Особа #Гуміна Галина Вікторівна
  3030. Особа #Сідоров Євген Вадимович
  3031. Особа #Піліпюк Олексій Володимирович
  3032. Особа #Борисова Марина Василівна
  3033. Особа #ТОВ "Трау нутришин Україна"
  3034. Особа #Яртибаш Ганна Вікторівна
  3035. Особа #Сердюк Наталя Мамедагівна
  3036. Особа #Слобожан Олександр Володимирович
  3037. Особа #Дерун Тетяна Миколаївна
  3038. Особа #Лебедєв Юрій Павлович
  3039. Особа #Угвіненко Антоніна Антонівна
  3040. Особа #Ліньков Артем Миколайович
  3041. Особа #Військова частина А3321
  3042. Особа #Метелиця Катерина Владиславівна
  3043. Особа #Зубченко Кирило Романович
  3044. Особа #Чебан Олег Іванович
  3045. Особа #Сем"янчук Сергій Васильович
  3046. Особа #Дзявчук Ярослав Сергійович
  3047. Особа #Лиско Сергій Володимирович
  3048. Особа #Корнілов Ігор Олександрович
  3049. Особа #Горщарук Анастасія Володимирівна
  3050. Особа #Швед В'ячеслав Олександрович
  3051. Особа #Лукаш Марина Іванівна
  3052. Особа #Корж Ганна Станіславівна
  3053. Особа #Корж Дмитро Юрійович
  3054. Особа #Бояджиєв Дочо Цоков
  3055. Особа #Нейко Катерина Олексіївна
  3056. Особа #Вартанов Давид Іванович
  3057. Особа #Супрун Лідія Михайлівна
  3058. Особа #Гайбу Тетяна Іванівна
  3059. Особа #Чупак Світлана Володимирівна
  3060. Особа #Чупак Олег Георгійович
  3061. Особа #Влізько Олександр Миколайович
  3062. Особа #Фізична особа-підприємець Лук'янчук Микола Лукич
  3063. Особа #Дев'ята Любов Андріївна
  3064. Особа #Дев'ятий Олександр Олександрович
  3065. Особа #Комунальне підприємство "Центр реєстрації та надання послуг" Нивотрудівської сільської ради Дніпропетровської області
  3066. Особа #Гринишин Наталія Миколаївна
  3067. Особа #Ломакіна Віолета Віталіївна рядовий поліції бат. 3 рота 6 УПП у м. києві Департаменту Патрульної поліції
  3068. Особа #Клим Федір Іванович
  3069. Особа #Клим Ірина Юрівна
  3070. Особа #Фомішин Лука Іларіонович
  3071. Особа #Виборча дільниця №590735 територіального виборчого округу №159
  3072. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців Глухівської міської ради
  3073. Особа #ЛКП Музей"Личаківський цвинтар"
  3074. Особа #Настасяк Марія Михайлівна
  3075. Особа #Ковалюк Уляна Петрівна
  3076. Особа #Садихова Наталія Андріївна
  3077. Особа #Фізична особа-підприємець Кармазіна Наталья Василівна
  3078. Особа #Арутюнян Артур Валентинович
  3079. Особа #Калюжна Валерія Віталіївна
  3080. Особа #Кіріченко (Горбунов) Дмитро Миколайович
  3081. Особа #Далибожик Роман Романович інспектор Коломийського ВП ГУНП в Івано-Франківській області
  3082. Особа #Карапінка Василь Іванович
  3083. Особа #Бутузова Ірина Григорівна
  3084. Особа #Зінець Богдан Петрович
  3085. Особа #Голумбовський Олександр Олексійович
  3086. Особа #Винник Василь Анатолійович
  3087. Особа #Дуб Микола Юрійович
  3088. Особа #Костін Олег Ігорович
  3089. Особа #Макаров Костянтин Костянтинович
  3090. Особа #Дегодюк Ольга Олександрівна
  3091. Особа #Дегодюк Лілія Олександрівна
  3092. Особа #Дудко Анастасія Семенівна
  3093. Особа #Ткаченко Григорій Семенович
  3094. Особа #Товста Ніна Семенівна
  3095. Особа #Огреба Олексій Васильович
  3096. Особа #Гайда Наталія Вікторівна
  3097. Особа #Гайда Надія Петрівна
  3098. Особа #Коробій Галина Миколаївна
  3099. Особа #Гуска Марія Миколаївна
  3100. Особа #Бевська Майя Василівна
  3101. Особа #Дузі Аніс Бен
  3102. Особа #Калашников Станіслав Володимирович
  3103. Особа #Строганова Людмила Вячеславівна
  3104. Особа #Строганова Людмила Андріївна
  3105. Особа #Гамарко Ольга Петрівна
  3106. Особа #Фізична особа -підприємець Ковтун Галина Григорівна
  3107. Особа #Колесник Том Миколайович
  3108. Особа #Бондюк Людмила Петрівна
  3109. Особа #Бондюк Микита Сергійович
  3110. Особа #Макеєва Степанія Іванівна
  3111. Особа #Макеєва Іванна Миколаївна
  3112. Особа #Левківський Василь Онисійович
  3113. Особа #Олійник (Усольцева) Наталія Миколаївна
  3114. Особа #Штефан Олексій Олександрович
  3115. Особа #Гайналій Людмила Олексіївна
  3116. Особа #Колєнкова Наталія Олексіївна Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відділу адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку Сєвєродонецької
  3117. Особа #Пузей Василь Григорович
  3118. Особа #Зубрейчук Галина Петрівна
  3119. Особа #Шугайло Зоя Миколаївна
  3120. Особа #Зубко Артем Вікторович
  3121. Особа #Співаков Дмитро Ігорович
  3122. Особа #Ноіков Олександр Сергійович
  3123. Особа #Барбуха Олена Геннадіївна
  3124. Особа #Барбуха Олег Сергійович
  3125. Особа #Бредіхін Юрій Юрійовуич
  3126. Особа #Раміханов Маіс Мірзаахмед огли
  3127. Особа #Кузьо Павло Володимирович
  3128. Особа #Павлів Богдан Богданович
  3129. Особа #Гарматій Іван Володимирович
  3130. Особа #Рибак Наталія Зиновіївна
  3131. Особа #Гарасимович Галина Анатоліївна
  3132. Особа #Тимчишин Мар"яна Володимирівна
  3133. Особа #Шетеля Мирослав Михайлович
  3134. Особа #Парат Богдан Віталійович
  3135. Особа #Ошуст Ірина Михайлівна
  3136. Особа #Макар Богдан Володимирович
  3137. Особа #Цирулик Віта Вікторівна
  3138. Особа #Канкаш Галина Дмитрівна
  3139. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 140278 територіального виборчого округу № 49
  3140. Особа #Шевченко С.В. Інспектор відділення безпеки дорожнього руху Полку патрульної поліції в м. Кривий Ріг УПП в Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції
  3141. Особа #інспектор відділення безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Шевченко С.В.
  3142. Особа #Мальованик Ярослав Васильович
  3143. Особа #Майстренко Оксана Тарасівна
  3144. Особа #Гараєв Артур Зінурович
  3145. Особа #Часовських Інна Іванівна
  3146. Особа #Лихін Володимир Юрійович
  3147. Особа #Слаіман Юлія Володимирівна
  3148. Особа #Слаіман Набіл Раді
  3149. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю " Навчально-курсовий центр "Граніт"
  3150. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю " Комунальник"
  3151. Особа #Душар Богдана Владиславівна
  3152. Особа #Палівода Богдана Миколаївна
  3153. Особа #Іващенко Олена Федорівна
  3154. Особа #Агафонова Зоя Миколаївна
  3155. Особа #Будник Галина Степанівна
  3156. Особа #Єршова Клавдія Іванівна
  3157. Особа #Тептя Андрій Михайлович
  3158. Особа #Скред Галина Яківна
  3159. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Ескорт"
  3160. Особа #Чижкова Альона Юріївна
  3161. Особа #Чижков Дмитро Володимирович
  3162. Особа #Вакалюк Марія Іванівна
  3163. Особа #Понур Євдокія Юріївна
  3164. Особа #Гелеван Марія Василівна
  3165. Особа #Фізична особа-підприємець Уставицька Олександра Петрівна
  3166. Особа #Танчук Неля Валентинівна
  3167. Особа #Штипуляк Оксана Леонідівна
  3168. Особа #Катункіна Олена Леонідівна
  3169. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Волиньпреса"
  3170. Особа #а/к Мельник В.О.
  3171. Особа #ПП "ІН-Маркет"
  3172. Особа #ТзОВ "Меден"
  3173. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Юнайтед Трейд Індастрі"
  3174. Особа #Джимілов Решат Рефатович
  3175. Особа #Дзибень Ольга Володимирівна
  3176. Особа #Райта Галина Олегівна
  3177. Особа #Дзик Тарас Віталійович
  3178. Особа #Дільнича виборча комісія №800897 теріторіального виборчого округу №222
  3179. Особа #Орган ведення Державного реєстру виборців Солом"янської районної в м.Києві державної адміністрації
  3180. Особа #Дільнична виборча комісія № 800845 територіального виборчого округу № 222
  3181. Особа #Відділ ведення ДРВ Солом"янської районної в м. Києві державної адміністрації
  3182. Особа #Валенкевич Дмитро Анатолійович
  3183. Особа #Скульбеда Ігор Миколайович
  3184. Особа #Осипець Олексій Анатолійович
  3185. Особа #Дільнича виборча комісія №800891 теріторіального виборчого округу №221
  3186. Особа #Орган ведення державного реєстру виборців ШРДА
  3187. Особа #Дільнична виборча комісія № 800986 Територіального округу № 223
  3188. Особа #ТОВ "Вересень Плюс Файномаркет"
  3189. Особа #Орган опіки та піклування Новоархангельської селищної ради
  3190. Особа #Артемєєва Ольга Миколаївна
  3191. Особа #Крайнюк Юрій Юрійович
  3192. Особа #Єсауленко Микола Миколайович
  3193. Особа #Департамент охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради
  3194. Особа #ТОВ "Мегаторгтранс"
  3195. Особа #Фізична особа - підприємець Мельник Микола Павлович
  3196. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Вест девелопмент груп"
  3197. Особа #ТОВ "Ріал-Сервіс"
  3198. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Будцентр-Ф"
  3199. Особа #Братік Тетяна Антонівна
  3200. Особа #Фізична особа-підприємець Макаренко Володимир Олександрович
  3201. Особа #Фізична особа-підприємець Гончарова Ольга Володимирівна
  3202. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ІКСІЛОН"
  3203. Особа #Фізична особа-підприємець Буньо Іван Ярославович
  3204. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ФЕСКО мерчендайзинг"
  3205. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "КОЛОРИНГ"
  3206. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "АГРОТЕХЦЕНТР СЕРВІС"
  3207. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "КОРСАР-А"
  3208. Особа #Зубрейчук Ольга Арсентіївна
  3209. Особа #Зубрейчук Іван Васильович
  3210. Особа #Кльов Володимир Миколайович
  3211. Особа #Нікітенкова Ніна Опанасівна
  3212. Особа #Гончарова Анастасія Русланівна
  3213. Особа #Ковальчук Марія Петрвіна
  3214. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю " Домінат"
  3215. Особа #Волков Віктор Федорович
  3216. Особа #Воєйкова Лідія Іванівна
  3217. Особа #Вінниченко Анатолій Андрійович
  3218. Особа #Дільнична виборча комісія №800011 ТВО №211
  3219. Особа #Заровська Оксана Володимирівна
  3220. Особа #Дільнична виборча дільниця №800170 територіального виборчого округу №216
  3221. Особа #Скляренко Костянтин Григорович
  3222. Особа #Сорвілова Христина Анатоліївна
  3223. Особа #Дільнична виборча комісія комісія №802078 територіального виборчого округу №212
  3224. Особа #дільнична виборча комісія № 800206 територіального виборчого округу №221
  3225. Особа #САФОНОВ АРТЕМ МИХАЙЛОВИЧ
  3226. Особа #Кротевич Ліна Василівна
  3227. Особа #Чаусівський навчально-виховний комплекс №1 "дошкільного навчального закладу І-ІІІ ступенів"
  3228. Особа #Начальнику Дніпровського РВ з питань пробації Філії ДУ «Центр пробації» у м. Києві та Київській області
  3229. Особа #ДВК № 800433 Територіального виборчого округу № 214
  3230. Особа #Мельніков Павло Володимирович
  3231. Особа #Пясецький Руслан Вікторович
  3232. Особа #Коломійвева Діана Миколаївна
  3233. Особа #Грицай Ю.І.
  3234. Особа #Дільнича виборча комісія № 219 Територіального округу № 219
  3235. Особа #Поп Дан Адріан
  3236. Особа #Сербінова Лариса Анатоліївна
  3237. Особа #Виборча дільниця № 800688 територіального виборчого округу № 220
  3238. Особа #Шаповал Анна Костянтинівна
  3239. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці №800761 Теротиріального виборчого округу №219
  3240. Особа #Маметова Мирослава Леонтіївна
  3241. Особа #Юхимчук Валентина Анатоліївна
  3242. Особа #Юхимчук Руслан Миклайович
  3243. Особа #Куценко Дар'я Василівна
  3244. Особа #Посьмашний Олександр Леонідович
  3245. Особа #Посьмашна Ірина Валеріївна
  3246. Особа #Кашик Денис Вікторович
  3247. Особа #Безик Мар'яна Ярославівна
  3248. Особа #Дніпровський районний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у м. Києві та Київській обл.
  3249. Особа #Шикула Юлія Ярославівна
  3250. Особа #Князев Олександр Анатолійович
  3251. Особа #Дацюк Іван Леонтійович
  3252. Особа #Дацюк Марина Леонідівна
  3253. Особа #Шандор Михайло Вікторович
  3254. Особа #Єрмачонок Ася Іванівна
  3255. Особа #Дільнича виборча комісія №8001007 теріторіального виборчого округу №223
  3256. Особа #Данілов Денис Володимирович
  3257. Особа #Ковач Іванна Миколаївна
  3258. Особа #Горшунова Тетяна Петрівна
  3259. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №560965 територіального виборчого округу №152
  3260. Особа #Росошик Оксана Миколаївна
  3261. Особа #Кенюк Юрій Ярославович
  3262. Особа #Братійчук Микола Ананійович
  3263. Особа #Гук Павло Олександрович
  3264. Особа #Тарабаринов Петро Васильович
  3265. Особа #Дільнича виборча комісія №710870 Територіального виборчого округу №199
  3266. Особа #Аласаді Таіфа Раззака Абдулмахді
  3267. Особа #Андрюшина Оксана Миколаївна
  3268. Особа #Радібов Інна Олексіївна
  3269. Особа #Кічак Юрій Юрійович
  3270. Особа #Ніца Анатолій Дмитрович
  3271. Особа #Лупаца Валентина Анатоліївна
  3272. Особа #Лупаца Олександр Миколайович
  3273. Особа #Петровщенко Олександра Вікторівна
  3274. Особа #Волчкова Юлія Павлівна
  3275. Особа #Дем*яненко В*ячеслав Миколайович
  3276. Особа #Ткаченко Віра Георгіївна
  3277. Особа #Августова Анжеліка Юріївна
  3278. Особа #Капічан Віталій Михайлович
  3279. Особа #Харкавий Володимир Васильович
  3280. Особа #Ярченко Віталій Олександрович
  3281. Особа #Буліна Ірина Леонідвна
  3282. Особа #ПрАТ АК"Київводоканал"
  3283. Особа #Венгринюк Наталія Ігорівна
  3284. Особа #Виборча дільниця № 260503
  3285. Особа #Інспектор роти №3 батальйону №2
  3286. Особа #Міністерство юстиції України Святошинський РВ ДВС м.Київ Головного територіального управління у м.Києві
  3287. Особа #Климович Тетяна Тарасівна
  3288. Особа #Куницький Павло Юрійович
  3289. Особа #Левко Оксана Зеновіївна
  3290. Особа #Кузьмич Олександр Георгійович
  3291. Особа #Друк Марія Василівна
  3292. Особа #Рябий Вадим Русланович
  3293. Особа #Кравчук Михайло Валентинович
  3294. Особа #Інспектор Ільків Іван Васильович
  3295. Особа #Малярчук Ярослав Юрійович
  3296. Особа #Троцюк Володимир Миколайович
  3297. Особа #Григорєв Анатолій Миколайович
  3298. Особа #Брацейко Наталія Костянтинівна
  3299. Особа #Шушеначева Світлана Русланівна
  3300. Особа #Шевченко Т.М. відвід (Дзюбко П.О.)
  3301. Особа #Юхимчук О.А.
  3302. Особа #Яцинюк Володимир Сергійович
  3303. Особа #Яценюк Володимир Сергійович
  3304. Особа #Куць Світлана Юріївна
  3305. Особа #Оксюк Олександр Олександрович
  3306. Особа #Бульба Іванна Олександрівна
  3307. Особа #Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Васмленка
  3308. Особа #Курбатов Віталій Петрович
  3309. Особа #Тікій Юрій Сергійович
  3310. Особа #Тишкевич Олександр Валерійович
  3311. Особа #Гринь Наталія Петрівна
  3312. Особа #Дільнична виборча комісія № 531162 ТВО № 145
  3313. Особа #Мироненко Даніелла Сергіївна
  3314. Особа #Коломоєць Володимир Павлович
  3315. Особа #Шкуро Віра Володимирівна
  3316. Особа #Заступник начальника Хортицького відділу державної виконавчої служби м. Запоріжжя Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Проценко Дмитро Юрійович
  3317. Особа #КЗ ЛОР" Львівський обласний центр медико-соціальної експертизи"
  3318. Особа #Дрогобицька міжрайонна медично-соціальна експертиза КЗ ЛОР "Львівський обласний центр медико-соціальної експертизи"
  3319. Особа #Сухоцки Є.А.
  3320. Особа #Виконавчий комітет Великосілківської сільської Ради Кам'яно-Бузького району Львівської області
  3321. Особа #Дурницький Віктор Михайлович
  3322. Особа #Дедеш Руслан Віталійович
  3323. Особа #Дільнича виборча комісія територіального окргу
  3324. Особа #Відділ примусового виконання рішень ДВС ГТУЮ у Полтавській області -державний виконавець Федько Є.О.
  3325. Особа #Непорада Оксана Миколаївна
  3326. Особа #відділ Держгеокадастру у Семенівському р-ні
  3327. Особа #Ромашко Ірина Іванівна
  3328. Особа #Ромашко Григорій Васильович
  3329. Особа #Телюк Євгеній Миколайович
  3330. Особа #Телюк Віта Геннадіївна
  3331. Особа #Сорочинський Олег Олегович
  3332. Особа #Отрізний Сергій Іванович
  3333. Особа #Державна установа Полтавська виправна колонія № 64
  3334. Особа #Гарькуша Євгеній Миколайович
  3335. Особа #Дрьоміна Віра Ярославівна
  3336. Особа #Дрьомін Микола Сергійович
  3337. Особа #Шатохін В'ячеслав Олександрович
  3338. Особа #Капрал поліції Бахтін Андрій Іванович
  3339. Особа #Осінкін Георгій Петрович
  3340. Особа #Осінкіна Олександра Іванівна
  3341. Особа #Поронько Віктор Миколайович
  3342. Особа #Томашевський Василь Станіславович
  3343. Особа #Дільнична Виборча комісія виборчої дільниці № 631142 Територіального виборчого округу № 168
  3344. Особа #Гиль Микола Олексійович
  3345. Особа #Літовченко Антоніна Анатоліївна
  3346. Особа #Дільнична виборча комісія № 631198 Територіального виборчого округу № 174
  3347. Особа #Кібірєв Василь Вікторович
  3348. Особа #Дацюк Світлана Анатоліївна
  3349. Особа #Ал Баз Мохаммад Ібрагім
  3350. Особа #Гуленко Тетяна Михайлівна
  3351. Особа #Лагодзя Олександр Валерійович
  3352. Особа #Сай Віталій Михайлович
  3353. Особа #Сульженко Андрій Михайлович
  3354. Особа #Фастівський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територріального управління юстиції у Київській області
  3355. Особа #Міськрайонне управління в Уманському районі та м. Умань ГУ Держгеокадастру у Черкаській області
  3356. Особа #Толешов Айбек Асилбекович
  3357. Особа #Віценко Юлія Юріївна
  3358. Особа #Рибак Ніна Олексіївна
  3359. Особа #Дільнична виборча комісія №320612 ТВО №91
  3360. Особа #Блащук Юрій Олександрович
  3361. Особа #Лучин Ірина Сергіївна
  3362. Особа #Нагленко Галина Миколаївна
  3363. Особа #Клок Андрій Сергійович
  3364. Особа #виборча дільниця 321215
  3365. Особа #Каримов Кудрат Гайбуллоевич
  3366. Особа #Кашко Анатолій Іванович
  3367. Особа #Петрусенко Євгеній Іванович
  3368. Особа #ДВК виборчої дільниці 320637
  3369. Особа #Король Надія Анатоліївна
  3370. Особа #Ключко Олеся Миколаївна
  3371. Особа #Субота Лідія Вікторівна
  3372. Особа #ТОВ ФК Конкорд Факторинг
  3373. Особа #Найчук Володимир Антонович
  3374. Особа #Денікеєв Равіль Євгенович
  3375. Особа #Бардадим Людмила Володимирівна
  3376. Особа #Кузьмін Ігорь Олександрович
  3377. Особа #Михайлик Валентина Анатоліївна
  3378. Особа #Лещенко Рита Іванівна
  3379. Особа #Світлична Ніна Іванівна
  3380. Особа #Гнєзділова Ольга Михайлівна
  3381. Особа #Липчак Костянтин Володимирович
  3382. Особа #Кірілюк Олена Михайлівна
  3383. Особа #Ларіна Анна Сергївна
  3384. Особа #Чепа Євгенія Григорівна
  3385. Особа #Чуєва Вікторія Олександрівна
  3386. Особа #Пільгуй Ірина Василівна
  3387. Особа #Дільнична виборча комісія № 631590 територіального округу № 172
  3388. Особа #Салтанова Любов Федорівна
  3389. Особа #Салтанов Микола Вячеславович
  3390. Особа #Старченко Тамара Вікторівна
  3391. Особа #Фрібус Вероніка Віталіївна
  3392. Особа #Абраамян Ганна Гамлетівна
  3393. Особа #адвокат Устименко Ігор Анатолійович
  3394. Особа #Асауляк Павло Іванович
  3395. Особа #Малій Моше Пінхас Віталійович
  3396. Особа #Сіренко В ячеслав Михайлович
  3397. Особа #Пащенко Надія Марковна
  3398. Особа #Букша Олександр Юрійович
  3399. Особа #Харченко Дар'я Геннадіївна
  3400. Особа #Рябух Юрій Юрійович
  3401. Особа #Абдулазіз Шиван Омар Абдулазіз
  3402. Особа #Акритов Олексій Володимирович
  3403. Особа #Акритова Тетяна Павлівна
  3404. Особа #Бархотова Олена Миколаївна
  3405. Особа #Стародубцева Анна Олександрівна
  3406. Особа #Адміністрація Московського району Харківської Міської ради
  3407. Особа #Дільнича виборча комісія 631435
  3408. Особа #Баркова Зінаїда Василівна
  3409. Особа #Гусь Ірина Миколаївна
  3410. Особа #Семенченко Валерій Миколайович
  3411. Особа #Попескул Наталія Миколаївна
  3412. Особа #Павлівський Юрій Миколайович
  3413. Особа #Мірошніченко Руслан Вікторович
  3414. Особа #Голові Житомирського районного суду Житомирської області
  3415. Особа #Хомяков Артем Сергійович
  3416. Особа #Васильчук (Горобець) Ольга Петрівна
  3417. Особа #Горобець Майя Русланівна
  3418. Особа #ДП "Машинобудівна фірма АРТЕМ"
  3419. Особа #Товкач Петро Якович
  3420. Особа #Люй Василь Константинович
  3421. Особа #Малюк Павліна Зотівна
  3422. Особа #Дільнича виборча комісія №181350 терит. виборчий округ №62
  3423. Особа #Стахурська Катерина Віталіївна
  3424. Особа #Тімофєєв В.В.
  3425. Особа #Шашкевич Петро Васильович
  3426. Особа #Жирний Богдан Петрович
  3427. Особа #інспектор відділу безпеки дорожнього руху УПП в Житомирській області ДПП ст. лейтенант поліції Верболаз Максим Михайлович
  3428. Особа #Трофименко Лариса Василівна
  3429. Особа #Довгаленко Ігор Борисович
  3430. Особа #Войцехівський Володимир Олександрович
  3431. Особа #Пелипенко Костянтин Олексійович
  3432. Особа #Пелипенко Євгенія Сергіївна
  3433. Особа #Безкоровайна Галина Іллівна
  3434. Особа #Студеникін Олександр Вікторович
  3435. Особа #Сінаєвська Ольга Дмитрівна
  3436. Особа #Гололобов Станіслав Анатолійович
  3437. Особа #Орга опіки та піклування при виконавчому комітеті Індустріальної районної у м. Дніпрі ради
  3438. Особа #Гололобов Руслан Анатолійович
  3439. Особа #Лисова-Коваленко Юлія Сергіївна
  3440. Особа #Дрожжина Галина Веніамінівна
  3441. Особа #ТОВ ЕМЕРАЛЬД ТРАНС ШИП
  3442. Особа #Територіальний сервісний центр 1247
  3443. Особа #Нездойминога Анатолій Миколайович
  3444. Особа #Бережна Юлія Валерівна
  3445. Особа #Кузьменко Леся
  3446. Особа #ПВКП "Будсервіс"
  3447. Особа #Бокач Володимир Володимирович
  3448. Особа #Коренев Роман Олегович
  3449. Особа #Юр'єв Сергій Миколайович
  3450. Особа #Вирупаєва Вікторія Володимирівна
  3451. Особа #Латиш Володимир Андрійович
  3452. Особа #Ясиченко Тетяна Олегівна
  3453. Особа #Товмасян Карлен Санарович
  3454. Особа #Собкович Зофія Костянтинівна
  3455. Особа #Золотарьова Інна Іванівна
  3456. Особа #Прилипко Раїса Олександрівна
  3457. Особа #Бердичівський відділ поліції ГУНП в Житомирській області інспектор Сектору реагування патрульної поліції Путрук Ярослав Вікторович
  3458. Особа #Овсієнко Олег Юрійович
  3459. Особа #Ус Марина Геннадіївна
  3460. Особа #Риб’яков Олександр Сергійович
  3461. Особа #Дерюга Леонід Іванович
  3462. Особа #Захарченко Артем Михайлович
  3463. Особа #Наточий Юрій Леонідович
  3464. Особа #Гончарик Микола Ігорович
  3465. Особа #Куцуруба Віталій Миколайович
  3466. Особа #Ленчик Олександр Миколайович
  3467. Особа #Стебельський Сергій Миколайович
  3468. Особа #Кравець (Морозова) Любов Миколаївна
  3469. Особа #Равицька Наталія Петрівна
  3470. Особа #Жабін Євген Вікторович
  3471. Особа #Жмуцька Світлана Григорівна
  3472. Особа #Жмуцький Андрій Станіславович
  3473. Особа #Жмуцький Дмитро Станіславович
  3474. Особа #Яременко Ярослав Олегович
  3475. Особа #Аврамкін Сергій Михайлович
  3476. Особа #Паражан Федір Васильович
  3477. Особа #Кантицький Іван Валерійович
  3478. Особа #Поліцейський СРПП № 1 Броварського ВП ст.сержант поліції Дейнека Іван Андрійович
  3479. Особа #Рубченко Анатолій Сергійович
  3480. Особа #Вітюк Валерій Євстратович
  3481. Особа #Дроневич Олексій Федорович
  3482. Особа #Покидченко Анатолій Володимирович
  3483. Особа #Федоренко Ірина Тарасівна
  3484. Особа #Вознюк Леонід Павлович
  3485. Особа #АТ КБ "Привтбанк"
  3486. Особа #Дармін Андрій Сергійович
  3487. Особа #Служба у справах дітей виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області
  3488. Особа #Гафурова Анастасія Едуардівна
  3489. Особа #Савічева Ганна Петрівна
  3490. Особа #Савічев Артем
  3491. Особа #Виборча дільниця № 120104 виборчий округ №29
  3492. Особа #Грипич Сергій Сергійович
  3493. Особа #Вилєгжаніна Катерина Вячеславівна
  3494. Особа #Іванченко Людмила Зігрфрідасівна
  3495. Особа #Герасименко Єлізавета Русланівна
  3496. Особа #ФОП Фабріцина Олена Леонідівна
  3497. Особа #Полішко Сергій Валентинович
  3498. Особа #Пиляй Ігор Юрійович
  3499. Особа #Череда Олександр Андрійович
  3500. Особа #Дільнична виборча комісія № 441180 територіального виборчого округу №106
  3501. Особа #Бурлаченко Євген Федорович
  3502. Особа #Дільнича виборча комісія №441188
  3503. Особа #Невечеря Інна Вікторівна
  3504. Особа #Зозуля Євген Гегорійович
  3505. Особа #Хорошкова Олена Степанівна
  3506. Особа #Бахмацький Вячеслав Михайлович
  3507. Особа #Скрильов Олександр Анатолійович
  3508. Особа #Барзікова Марія Григорівна
  3509. Особа #Єрусланова Ірина Володимирівна
  3510. Особа #Білон Лідія Сергіївна
  3511. Особа #Сміщенко Дмитро Анатолійович
  3512. Особа #Філіна Юлія Володимирівна
  3513. Особа #Дільнична виборча комісія № 650608
  3514. Особа #Колягін Генадій Миколайович
  3515. Особа #ДВК 121181
  3516. Особа #Толочок Володимир Миколайович
  3517. Особа #Кроцюк Артем Юрійович
  3518. Особа #Сідлярчук Марина Омел'янівна
  3519. Особа #Плуток Олександр Юрійович
  3520. Особа #Мільченко Світлана Іванівна
  3521. Особа #Мохаммад Монір Мохаммад Башир
  3522. Особа #Кожухова Ангеліна Сергіївна
  3523. Особа #Свентицький Ігор Сергійович
  3524. Особа #Домбровська Віра Володимирівна
  3525. Особа #Чорба Петро Васильович
  3526. Особа #Старший державний виконавець ВПВР УДВС ГУЮ у Закарпатській області Досяк М.Б.
  3527. Особа #Прісуха Андрій Андрійович
  3528. Особа #Кінебас Владислав Володимирович
  3529. Особа #Логачова Анна Вадимівна
  3530. Особа #Балог Регіна Йосипівна
  3531. Особа #ТОв " ЗакарпатгазЗбут"
  3532. Особа #Горішняк Наталія Борисівна
  3533. Особа #Олійник Світлана Грифонівна
  3534. Особа #ДВК № 210304 територіального виборчого округу № 69
  3535. Особа #Відділ ведення державного реєстру вибор виконавчого комітету Мукачівської м/р
  3536. Особа #Шиманський Андрій Вікторович
  3537. Особа #Пахута Олег Вікторович
  3538. Особа #Ясний Ігор Федорович
  3539. Особа #Сухан Ірина Станіславівна
  3540. Особа #Дільнична виборча комісія №210756
  3541. Особа #Янцеловський В.В.
  3542. Особа #Безпрозваний Артем Сергійович
  3543. Особа #Красняк Сергій Васильович
  3544. Особа #Мамченко Віра Василівна
  3545. Особа #Томишинець Йосип Йосипович
  3546. Особа #Бітнер Іван Олександрович
  3547. Особа #Дазідов Станіслав Миколайович
  3548. Особа #Дазідова Римма Володимирівна
  3549. Особа #Берендеєв Ольга Валеріївна
  3550. Особа #Берендеєв Артур
  3551. Особа #Делічебан Федора Григоріївна
  3552. Особа #Островна Лариса Василівна
  3553. Особа #Каракаш Георгій Васильович
  3554. Особа #Шехоніна Вікторія Валеріївна
  3555. Особа #Косар Ольга Валентинівна
  3556. Особа #Гердт Олександр Олександрович
  3557. Особа #Варченко Оксана Петрівна
  3558. Особа #Харіна Людмила Василівна
  3559. Особа #ОСББ "Монолит"
  3560. Особа #Подворна Руслана Григорівна
  3561. Особа #Комоско Максим Миколайович
  3562. Особа #Тоні Юрій Юрійович
  3563. Особа #Гайдеєк Лариса Петрівна
  3564. Особа #Волнухіна Наталія Євгенівна
  3565. Особа #Майдан Олександр Валерійович
  3566. Особа #Гриневич Наталія Григорівна
  3567. Особа #Шубалий Сергій Любомирович
  3568. Особа #Галкін Сергій Афанасійович
  3569. Особа #Тимошишин Віктор Дмитрович
  3570. Особа #Кварацхелія Оксана Валеріївна
  3571. Особа #дільнична виборча комісія №210767 територіального виборчого окуругу № 68
  3572. Особа #Шабалін Ярослав Олександрович
  3573. Особа #Яблонський Анатолій Михайлович
  3574. Особа #Луханін Микола Федорович
  3575. Особа #Сиводідов Григорій Антонович
  3576. Особа #ТОВ "БІОТЕХ СІСТЕМ"
  3577. Особа #Грянка Станіслав Іванович
  3578. Особа #Дільнича виборча комісія №050069
  3579. Особа #Лущикова Марина Анатоліївна
  3580. Особа #Орган опіки та піклування Гаївської сільської ради Барського району
  3581. Особа #Стадник Анатолій Валентинович
  3582. Особа #Менюк Володимир Леонідович
  3583. Особа #Грома Богдан Володимирович
  3584. Особа #Дільнична Виборча комісія №050129
  3585. Особа #Поступайло Світлана Миколаївна
  3586. Особа #Асюченко Лариса Володимирівна
  3587. Особа #Гуренко Юрій Олексійович
  3588. Особа #Безпрозванна Олена Григорівна
  3589. Особа #Охримчук Михайло Миколайович
  3590. Особа #Галичанський Олександр Ігоревич
  3591. Особа #Когут Костянтин Євгенович
  3592. Особа #Заіка Олександр Іванович
  3593. Особа #Коротун Христина Іванівна
  3594. Особа #Насадюк Микола Андрійович
  3595. Особа #Рябова Світлана Іванівна
  3596. Особа #Колжебаш Наталя Михайлівна
  3597. Особа #Норель Олексій Сергійович
  3598. Особа #Петрусенко Василь Євграфович
  3599. Особа #Дільнична виборча комісія № 511119 Виборчого округу № 133
  3600. Особа #Саричев Костянтин Михайлович
  3601. Особа #Могильда Вікторія Валеріївна
  3602. Особа #Шаповалов Андрій Миколайович (адвокат)
  3603. Особа #Станеско Віра Іванівна
  3604. Особа #Рєпніков Станіслав Юрійович
  3605. Особа #Коляк Наталія Юріївна
  3606. Особа #Козачок Анатолій Мойсейович
  3607. Особа #Андрієш Ольга Юріївна
  3608. Особа #Шубіна Тетяна Яківна
  3609. Особа #Передерій Станіслав Володимирович
  3610. Особа #Качур Олена Олександрівна
  3611. Особа #Краюшкін Олександр Миколайович
  3612. Особа #Шевкун Євгеній Олексійович
  3613. Особа #Трескін Мар'яна Григорівна
  3614. Особа #Трескін Віктор Олександрович
  3615. Особа #Храновський Руслан Васильович
  3616. Особа #Бесєда Алла Миколаївна
  3617. Особа #Вдовиченко Володимир Вячеславович
  3618. Особа #Джегерис Любов Петрівна
  3619. Особа #Амін Уссама Ях'я
  3620. Особа #ВРАЦС м.Краматорськ
  3621. Особа #Агібалова Анна Вячеславівна
  3622. Особа #Черевик Валентин Вікторович
  3623. Особа #Богатих Ігор В"ячеславович
  3624. Особа #Блохін Микита Олегович
  3625. Особа #Таралика Костянтин Віталійович
  3626. Особа #Бабінін Сергій Анатолійович
  3627. Особа #Бабініна Людмила Володимирівна
  3628. Особа #Вешко Ірина Олексіївна
  3629. Особа #Кухта Ігор Ігорович
  3630. Особа #Бессарабов Дмитро Вікторович
  3631. Особа #Чигринець Володимир Петрович
  3632. Особа #Івановчик Іван Іванович
  3633. Особа #Диковець Мирослав Павлович
  3634. Особа #Піскунов Микола Віталійович
  3635. Особа #Шилін Владислав Євгенович
  3636. Особа #Жонавчук Антон Максимович
  3637. Особа #Полов"юк Артур Сергійович
  3638. Особа #Глощанюк Дмитро Іванович
  3639. Особа #Пудло Антон Созонович
  3640. Особа #Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Назаренко К.В.
  3641. Особа #Гнатюк Марія Тимофіївна
  3642. Особа #Танцюра Наталія Віліївна
  3643. Особа #ТОВ "Пелікан-ПРО"
  3644. Особа #Грідіна Майя Миколаївна
  3645. Особа #Токарчук Людмила Олексіївна
  3646. Особа #Приватне підприємство "Сабі"
  3647. Особа #Компанія ZN Ukraine Limited
  3648. Особа #Фізична особа-підприємець Афанасьєв Денис Миколайович
  3649. Особа #Баранівський відділ державної виконавчої служби Житомирського ГТУЮ Буркацька Мирослава Ігорівна
  3650. Особа #Поліцейськи 6 роти
  3651. Особа #Щебетюк Сергій Вікторович
  3652. Особа #Приватне підприємство "Комбінат продуктів харчування"
  3653. Особа #Масенко Роман Ігорович
  3654. Особа #Москальов Іван Григорович
  3655. Особа #Асташов Сергій Васильович
  3656. Особа #Далибіга Ганна Володимирівна
  3657. Особа #Дернова Лідія Володимирівна
  3658. Особа #Салко Петро Петрович
  3659. Особа #Громадська організація "Автоклуб Національного авіаційного університету"
  3660. Особа #Аніщенко Наталя Євгенівна
  3661. Особа #Осерська Ганна Іванівна
  3662. Особа #Олександрівське Управління пенсійного фонду України в м.Запоріжжі
  3663. Особа #Рощин Сергій Мусійович
  3664. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ АМАДЕУС"
  3665. Особа #Фізична особа-підприємець Петрук Сергій Михайлович
  3666. Особа #Грицик Петро Іванович
  3667. Особа #Око Чініері Ентоні
  3668. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Восток Пром Сервіс" м.Мирноград
  3669. Особа #Радецький Іван Михайлович
  3670. Особа #ТзОВ "Константа-Комбікорм""
  3671. Особа #ТзОВ "Дніпровська плодоовочева база"
  3672. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №800061 Територіального виборчого округу №211
  3673. Особа #Чаусовський Фелікс Ісаакович
  3674. Особа #Предатченко Петро Іванович
  3675. Особа #Адвокат Дунар Тетяна Юріївна
  3676. Особа #Товариство з обмеженою відповіфдальністю "Прогрес-Строй Інвест"
  3677. Особа #Сакаєва Вікторія Сергіївна
  3678. Особа #Коробкіна Ганна Вікторівна
  3679. Особа #Сурков Євген Олександрович
  3680. Особа #Дільнична виборча комісія № 650603
  3681. Особа #Дворський Володимир Віталійович
  3682. Особа #Спільний Валентин Андрійович
  3683. Особа #Осадчук Олексій Сергійович
  3684. Особа #Фізична особа-підприємець Карпенко Володимир Вікторович
  3685. Особа #ФОП (СПД) Тищенко Оксана Вікторівна
  3686. Особа #Кленцар Алла Володимирівна
  3687. Особа #Дану Ольга Вікторівна
  3688. Особа #Ржечковська Ксенія Олександрівна
  3689. Особа #Красюк Володимира Василівна
  3690. Особа #Шишкін Іван Володимирович
  3691. Особа #Мардарь В'ячеслав Іванович
  3692. Особа #Кизя Микита Миколайович
  3693. Особа #Алексанров Богдан Анатолійович
  3694. Особа #Обміняний Андрій Вадимович
  3695. Особа #Кошак Василій Петрович
  3696. Особа #Олександренко Андрій Володимирович
  3697. Особа #Громов Анатолій Михайлович
  3698. Особа #Россошинський Роман Миколайович
  3699. Особа #Київський районний у м. Одеса ДРАЦС ГТУЮ в Одеській області
  3700. Особа #дудик Михайло Володимирович
  3701. Особа #Бурка Михайло Іванович
  3702. Особа #Миколаївський РС Управління Державної міграційної служби України в Миколаївській області
  3703. Особа #Сідамонідзе Іван
  3704. Особа #Абдулкарімова Вусал Закір огли
  3705. Особа #Індруська Геля Антонівна
  3706. Особа #Соколянський Віталій Михайлович
  3707. Особа #Індруський Василь Віталійович
  3708. Особа #Ребраков Дмитро Валерійович
  3709. Особа #Шмига Тетяна Валентинівна
  3710. Особа #Боіш Щур Аркадій Аркадійович
  3711. Особа #Тимошенко Світлана Вікторович
  3712. Особа #Чан -Чу-Мила Микола Георгійович
  3713. Особа #Красніков Сергій Миколайвич
  3714. Особа #Ручка Віталій В"ячеславович
  3715. Особа #Бальчунас Дмитро Віталійович
  3716. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці №480791 територіального виборчого округу №128
  3717. Особа #Нароцький Михайло Михайлович
  3718. Особа #Тюша Т. Г.
  3719. Особа #Дільнична виборча комісія № 480855 тереторіального виборчого округу № 128
  3720. Особа #Дільнична виборча комісія № 480895 одномандатного виборчого округу № 10
  3721. Особа #Інспектор патрульної поліції в Миколаївській області рядовий Лубов Олександр Юрійович
  3722. Особа #Дільнична виборча комісія № 480895 одномандатного виборчого округу № 129
  3723. Особа #Сибко Олександр Миколайович
  3724. Особа #Ковіненко Євгеній Валерійович
  3725. Особа #Побережна Надія Григорівна
  3726. Особа #Рощектаєва Катерина Анатоліївна
  3727. Особа #РЯБЦЕВА ЯРОСЛАВА ГРИГОРІВНА
  3728. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ТРАНС-АЕРОХЕНДЛІНГ"
  3729. Особа #ПП "Укрдидактик"
  3730. Особа #Полково-Микитівська сільська рада Богодухівського району
  3731. Особа #Панов Валентин Григорович
  3732. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Технобуд Конструктив"
  3733. Особа #Фізична особа-підприємець Жогло Любов Миколаївна
  3734. Особа #Фізична особа-підприємець Котюжинський Володимир Вікторович
  3735. Особа #ЖЕЛТЕНОК СЕРГІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ
  3736. Особа #Києво-Святошинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Київської області
  3737. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Свен-Транс"
  3738. Особа #Ільченко Катерина Романівна
  3739. Особа #Приватний нотаріус Куліш Юрій Олександрович
  3740. Особа #Онищенко Олексій Іванович
  3741. Особа #Луньков Ілля Андрійович
  3742. Особа #Директор Харківського обласного медичного коледжу Хомченко Едуард Вікторович
  3743. Особа #Іськевич Руслан Володимирович
  3744. Особа #ФО-П Івасько Святослав Миколайович
  3745. Особа #Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Олешківській районній державній адміністратції Херсонської області
  3746. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 61004 територіального виборчого округу № 165
  3747. Особа #Рога Наталія Петрівна
  3748. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 610001 ТВО № 165
  3749. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ОЧАКІВСЬКИЙ РАЙАГРОХІМ"
  3750. Особа #МПП ФІРМА "ЕРІДОН"
  3751. Особа #Пасічник Зеновій Григорович
  3752. Особа #Дільнична виборча комісія №610454
  3753. Особа #Михневич Микола Петрович
  3754. Особа #Колтовська Надія Петрівна
  3755. Особа #Колтовський Петро Володимирович
  3756. Особа #Захарчук Олександра Павлівна
  3757. Особа #Мокрій Віктор Мирославович
  3758. Особа #Лабунець Михайло Іванович
  3759. Особа #Таган Роман Васильович
  3760. Особа #Приватне підприємство "МКМК"
  3761. Особа #Енергодарська дкржавна нот.контора
  3762. Особа #Оліярчук Людмила Василівна
  3763. Особа #Адвокат Муха Сергій Сергійович
  3764. Особа #Фанагей Юрій Григорович
  3765. Особа #Доготар Юрій Володимирович
  3766. Особа #Бут Данило Віталійович
  3767. Особа #Бут Світлана Анатоліївна
  3768. Особа #Вишнивецька Юлія Вікторівна
  3769. Особа #Дільнична виборча комісія № 230893
  3770. Особа #Копач Яна Миколаївна старший державний виконавець Комунарського ВДВС міста Запоріжжя
  3771. Особа #Дільнична виборча коміся № 230876
  3772. Особа #Пучка Павло Павлович
  3773. Особа #Голобородько Алла Валентинівна
  3774. Особа #Склярова Марина Станіславівна
  3775. Особа #Дільнична виборча комісія № 230655 територіального виборчого округу № 78
  3776. Особа #Могиліна Надія Анатоліївна
  3777. Особа #Гнідько Віктор Федорович
  3778. Особа #Будилко Лідія Андріївна
  3779. Особа #Дільнична виборча комісія № 230832 Територіального виборчого округу №74
  3780. Особа #Хряаін Костянтин Іванович
  3781. Особа #виборча дільниця №511357 Одномандатний виборчий округ №136 м. Одеса
  3782. Особа #Відділу ведення ДРВ Суворовської РА ОМР
  3783. Особа #Житовецька Світлана Василівна
  3784. Особа #Тичина Руслан Юлійович
  3785. Особа #приват.виконавець виконавчого округу Одеської області Щербаков Юрій Сергійович
  3786. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №511408 територіального виборчого округу №136
  3787. Особа #Шаповал Надія Олегівна
  3788. Особа #Костинюк Ю.Д. в інт. Віноградова А.
  3789. Особа #Гамурар Григорій Васильович
  3790. Особа #Галятова Катерина Леонідовна
  3791. Особа #Колесніченко Пилип Анатолійович
  3792. Особа #Лучка Лідія Володимирівна
  3793. Особа #Богданенко Анна Олегівна
  3794. Особа #Магратій Микола Яковлевич
  3795. Особа #Магратій Ганна Іванівна
  3796. Особа #Яжук Марина Андріївна
  3797. Особа #Вербицький Дмитро Владиславович
  3798. Особа #Годік Сергій Тимофійович
  3799. Особа #Державна установа "Селидівська виправна колонія (№82)"
  3800. Особа #Бойченко Олександра Олександрівна
  3801. Особа #Дільнича виборча комісія №730450 Територіального виборчого округу №201
  3802. Особа #Моргач Святослав Михайлович
  3803. Особа #Марусяк Анна Іванівна
  3804. Особа #Павловський Володимир Едмондович
  3805. Особа #Шевченківський РВ філії ДУ "Центр пробації" у Чернівецькій області
  3806. Особа #Дільнична виборча комісія №730450 Територіального виборчого округу №201
  3807. Особа #Пянковська Валентина Іванівна
  3808. Особа #Пянковський Юрій Іванович
  3809. Особа #Лєпьохіна Віра Саулешівна
  3810. Особа #Дільнична виборча комісія №730458 Територіального виборчого округу №201
  3811. Особа #Відділ ведення ДРВ міської ради у Першотравневому райомі м.Чернівці
  3812. Особа #Рачинський Дмитро Вікторович
  3813. Особа #Кобринович Стефан Михайлович
  3814. Особа #Дунько Ігор Євгенійович
  3815. Особа #Павлишин Василь Мар"янович
  3816. Особа #Ільяш Сергій Віталійович
  3817. Особа #Карапетян Артур Карленович
  3818. Особа #Козакевич Марина Петрівна
  3819. Особа #Євтухов Артур Павлович
  3820. Особа #Токарська Наталія Олександрівна
  3821. Особа #Щербаков Вячеслав Петрович
  3822. Особа #Налєтова Ірина Миколаївна
  3823. Особа #Панфіл Федір Олександрович
  3824. Особа #Широченко Ігор Юрійович
  3825. Особа #Мухаметшина Олександра Геннадіївна
  3826. Особа #Дмітрієв Костянтин Вікторович
  3827. Особа #Папуша Олександр Петрович
  3828. Особа #Щупка Олександр Юрійович
  3829. Особа #Рекрутюк Надія Олександрівна
  3830. Особа #Улянченко Сергій Вікторович
  3831. Особа #Порохов Костянтин Олександрович
  3832. Особа #Щербина Денис Віталійович
  3833. Особа #Коджебаш Наталія Михайлівна
  3834. Особа #Вівсяна Наталя Іллівна
  3835. Особа #Діордієв Володимир Геогійович
  3836. Особа #Адвокат Наседкін Олег Ігорович
  3837. Особа #Друмова Єлизавета Олександрівна
  3838. Особа #Скібіцька Зоя Федорівна
  3839. Особа #Сідор Іван Юрійович
  3840. Особа #Чорногуз Людмила Василівна
  3841. Особа #Гаврилович Петро Іванович
  3842. Особа #Ісмайлова Ірина Євгеніївна
  3843. Особа #Цебрик марія Василівна
  3844. Особа #Коржан Ілля Ілліч
  3845. Особа #Волянський Валентин Васильович
  3846. Особа #Данілей Сергій Михайлович
  3847. Особа #Данілей Марія Михайлівна
  3848. Особа #Цимбалюк Роман Романович
  3849. Особа #Демчик Олександр Анатолійович
  3850. Особа #Виборча дільниця №730279 Округ №202
  3851. Особа #Кромаренко Володимир Олегович
  3852. Особа #Швець Євген Михайлович
  3853. Особа #Томка Ірина Дмитрівна
  3854. Особа #Косташ Віталій Валерійович
  3855. Особа #Барбаріка Олена Віталіївна
  3856. Особа #Скульська Катерина Сергіївна
  3857. Особа #Алтухов Андрій Андрійович
  3858. Особа #Дільнича виборча комісія № 730493 територіального виборчого округу № 201
  3859. Особа #Орган Ведення державного реєстру виборців- Відділ ведення Державного реєстру виборців в Шевченківському районі
  3860. Особа #Дільнична виборча комісія №730493 територіального виборчого округу №201
  3861. Особа #Островська Інна Дмитрівна
  3862. Особа #Дільнича виборча комісія № 730540 територіального виборпчого округу № 201
  3863. Особа #Орган ведення Державного реєстру виборців Відділ Ведення Державного реєстру виборців в Шевченківському районі
  3864. Особа #Казак Степан Георгійович
  3865. Особа #Інспектор СРПП №1 Глибоцького віділення поліції ГУНП в Чернівецькій області с-т лейтенант Васкан С.І.
  3866. Особа #ГУНП в Чернівецькій обасті
  3867. Особа #Глибоцький РС філії ДУ "Центр пробації"
  3868. Особа #Циганюк Ілона Юріївна
  3869. Особа #Перч Микола Сільвестрович
  3870. Особа #Соломанчук Георгій Костянтинович
  3871. Особа #Чергенець Ірина Едуардівна
  3872. Особа #Орган ведення Державногог реєстру виборців в Шевченківському районі
  3873. Особа #Гевко Олександра Олегівна
  3874. Особа #Орган ведення Державного реєстру виборців- Відділ ведення Державного реєстру виборців в Шевченківському районі
  3875. Особа #Петренко Роман Алімович
  3876. Особа #Анастасов Сергійй Вікторович
  3877. Особа #Верещака Ангеліна Володимирівна
  3878. Особа #Голубцов Ярослав Миколайович
  3879. Особа #Дільнича Виборча комісія 730535 територіального виборчого округу № 201
  3880. Особа #Орган ведення державного реєстру
  3881. Особа #Балуба Денис Олегович
  3882. Особа #Леськів Наталія Михайлівна
  3883. Особа #дільнична виборча комісія № 730535 територіального виборчого округу № 201
  3884. Особа #Дільнича виборча комісія № 730535 територіального виборчого округу № 201
  3885. Особа #Дільнична виборча комісія № 480759 Територіального виборчого округу № 127
  3886. Особа #Ковальов В*ячеслав Олександрович
  3887. Особа #Кріль Артем-Юрій Павлович
  3888. Особа #Карякіна Юлія Олегівна
  3889. Особа #Лелеко Сніжана Олександрівна
  3890. Особа #Хайретдінова Оксана Валентинівна
  3891. Особа #Хотинський ВП ГУНП в Чернівецькій області
  3892. Особа #Чеперната Катерина Євгенівна
  3893. Особа #Кушнір Павло Леонідович
  3894. Особа #Сипухіна Вікторія Олександрівна
  3895. Особа #Савчук Христина Василівна
  3896. Особа #Орган ведення державного реєстру виборців відділ ведення державного реєстру виборців
  3897. Особа #Ладик Нікіта Станіславович
  3898. Особа #Дмитренко Максим Романович
  3899. Особа #Орган ведення Державного реєстру виборці в Шевченківському районі
  3900. Особа #Табун Олег Юрійович
  3901. Особа #Морозов Євгеній Васильович
  3902. Особа #Мальцев Євген Іванович
  3903. Особа #Набитович Павло Володимирович
  3904. Особа #Сколівський ВП Стрійського ВП ГУ НП у Львівській області
  3905. Особа #Фомакін Леонід Борисович
  3906. Особа #Ведь Тетяна Олександрівна
  3907. Особа #Ведь Роман Володимирович
  3908. Особа #Таценко Яна Олександрівна
  3909. Особа #Тимчук Василь Юрійович
  3910. Особа #Шевченко ( Вознюк-Степаніщева) Наталія Павлівна
  3911. Особа #Сусленко Оксана Олегівна
  3912. Особа #Сусленко Василь Михайлович
  3913. Особа #Шрамченко Микола Анатолійович
  3914. Особа #Шкиль Микола Михайлович
  3915. Особа #Осюк Наталія Володимирівна
  3916. Особа #Литовченко Микола Якимович
  3917. Особа #ДР Конотопської м/р
  3918. Особа #Чуканова Інна Олексіївна
  3919. Особа #Луцюк Євгеній Сергійович
  3920. Особа #Рябико Валентина Іванівна
  3921. Особа #Повзун Дмитро Володимирович
  3922. Особа #Інспектор роти № 2 батальону управління патрульної поліції в м. Кропивницькому Гуленко С.П.
  3923. Особа #Білоха Володимир Олександрович
  3924. Особа #Мазаратій Ігор Іванович
  3925. Особа #Сидорук Юрій Леонідович
  3926. Особа #Чехлат Оксана Миколаївна
  3927. Особа #Гламаздін Микола Вадимович
  3928. Особа #Михальський Олег Володимирович
  3929. Особа #Шишкіна Ольга В"ячеславівна
  3930. Особа #Шишкін Анатолій Валерійович
  3931. Особа #Трегубчак Ігор Миколайович
  3932. Особа #Воротило Роман Борисович
  3933. Особа #Савов Віктор Михайлович
  3934. Особа #Чабан Зінаїда Миколаївна
  3935. Особа #Дільнична виборча комісія № 510683 територіального виборчого округу № 140
  3936. Особа #Сотнезов Руслан Володимирович
  3937. Особа #Кулєва Кристина Степанівна
  3938. Особа #Устименко Марія Олександрівна
  3939. Особа #Підлубна Людмила Василівна
  3940. Особа #Сіваєв Ігор Валерійович
  3941. Особа #Касіянчук Ольга Ігорівна
  3942. Особа #Продан Валерій Владиславович
  3943. Особа #Дмитренко Жанна Сергіївна
  3944. Особа #Дільнична виборча комісія по звичайній виборчій дільниці №511082 територіального виборчого округу №135 в м.Одесі
  3945. Особа #Демчук Марина Леонідівна
  3946. Особа #Альтіс Анастасія Георгіївна
  3947. Особа #Лінська Анастасія Леонідівна
  3948. Особа #Коновальчук Тетяна Леонтівна
  3949. Особа #Голосовський Руслан Олегович
  3950. Особа #Таранич Тимофій В'ячеславович
  3951. Особа #Овсепян Артем Артурович
  3952. Особа #Дільнична виборча комісія № 511237 територіального виборчого округу № 134
  3953. Особа #ПВТП Екстра
  3954. Особа #Силкіна Альона Юріївна
  3955. Особа #Ємільянов Деніс Вікторович
  3956. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Темп - Плюс+"
  3957. Особа #Юридичний департамент ОМР (в особі Управління державної реєстрації ОМР)
  3958. Особа #Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Чайка -168"
  3959. Особа #Келав Юсуф Зія
  3960. Особа #Пашаєв Бакір Мікаїл огли
  3961. Особа #Манів Ігор Ростиславович
  3962. Особа #Гущин Антон Геннадійович
  3963. Особа #"Торговий Дім" Міст Експрес"
  3964. Особа #Рубаха Станіслав Васильович
  3965. Особа #Аркан Тетяна Миколаївна
  3966. Особа #Скрейа Андрес Михайлович
  3967. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці №511317 Територіального виборчого округу №135
  3968. Особа #Тіора Андрій Вікторович
  3969. Особа #Ольхов Владислав Леонідович
  3970. Особа #Садаєва Валентина Володимирівна
  3971. Особа #Чекрізов Віктор Іванович
  3972. Особа #Шаревич Іван Олександрович
  3973. Особа #Беспалько Яна Володимирівна
  3974. Особа #Франков Денис Сергійович
  3975. Особа #ПОНОМАРЬОВА ГАННА МИКОЛАЇВНА
  3976. Особа #АГАФОНОВА ВІКТОРІЯ ВІКТОРІВНА
  3977. Особа #Леденьова Алла Анатоліївна
  3978. Особа #Стуканьова Олена Георгіївна
  3979. Особа #Милиця Геннадій Якович
  3980. Особа #Федорєєв Вадим Валерійович
  3981. Особа #Помогалов Іван Іванович
  3982. Особа #Мінда Владислав Вячеславович
  3983. Особа #Рощина Ірина Сергійович
  3984. Особа #Кругляков Сергій Іванович
  3985. Особа #Овінніков Олексій Семенович
  3986. Особа #Дубаніч Олексій Олексійович
  3987. Особа #Котова Маріанна Вікторівна
  3988. Особа #Мірінець Ірина Миколаївна
  3989. Особа #Влахова Олена Романівна
  3990. Особа #Овчарук Євген Миколайович
  3991. Особа #Самодай Сергій Юрійович
  3992. Особа #Непомняща Людмила Гаврилівна
  3993. Особа #Стрельнікова Нелля Василівна
  3994. Особа #Савчук Зінаїда Олександрівна
  3995. Особа #Пруднікова Олена Михайлівна
  3996. Особа #Влахов Едуард Сергійович
  3997. Особа #Ярита Олександр Миколайович
  3998. Особа #Нагібін Дмитро Сергійович
  3999. Особа #Черкашина Софія Едуардівна
  4000. Особа #Озірний Олександр Борисович
  4001. Особа #Цимбал Світлана Миколаївна
  4002. Особа #Панкратова Вікторія Леонідівна
  4003. Особа #Щербакова Клавдія Миколаївна
  4004. Особа #Ковтуняк Валентина Василівна
  4005. Особа #Алістратова Ніна Михайлівна
  4006. Особа #Кочкін Іван Олександрович
  4007. Особа #Надтока Сергій Олександрович
  4008. Особа #Дільнична виборча комісія №800021 ТВО №211
  4009. Особа #Гружевський Ігор Вікторович
  4010. Особа #Авакян Едгард Джонійович
  4011. Особа #Коновалова К.О.
  4012. Особа #Петуляк І.А.
  4013. Особа #Новиков Валерій Петрович
  4014. Особа #Тухтан`язева Валентина Хадирівна
  4015. Особа #Нянька Валерій Тимофійович
  4016. Особа #Васільєва Владислава Дмитрівна
  4017. Особа #ДВК № 800455 територіального виборчого округу № 214
  4018. Особа #Болдарєв Віктор Вікторович
  4019. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців м. Київ
  4020. Особа #Якубов Рашид Ахметович
  4021. Особа #Усенко Валентина Володимирівна
  4022. Особа #ДВК №800442 ТВО № 214
  4023. Особа #Рязанов Юрій Павлович
  4024. Особа #Агафонов Михайло Іванович
  4025. Особа #Михайлов В'ячеслав Олегович
  4026. Особа #Смаглій Марія Денисівна
  4027. Особа #Дільнична виборча комісія №800492 ТВО №217
  4028. Особа #Когут Марія Романівна
  4029. Особа #Дільнична виборча комісія №800474 ТВО №217
  4030. Особа #Садловський Юрій Леонідович
  4031. Особа #Жемьровська Людмила Дорофіївна
  4032. Особа #Ступаченко Георгій Олександрович
  4033. Особа #Букрєєв Михайло Юрійович
  4034. Особа #Бабіч Тетяна Олехівна
  4035. Особа #Микал Юлія Дмитрівна
  4036. Особа #Івженко В. А.
  4037. Особа #Кудояр Тетяна Михайлівна
  4038. Особа #Виборча дільниця №800653 територіального округу "220
  4039. Особа #Кухарєва Олена Василівна
  4040. Особа #Сухомлінова Валентина Олександрівна
  4041. Особа #Давлетшин Дмитро Халітович
  4042. Особа #Бєліц Анна Володимирівна
  4043. Особа #Бєліц Віктор Васильович
  4044. Особа #Мазурчак Андрій Сергійович
  4045. Особа #Петренко Наталія Олексіїївна
  4046. Особа #Овчаренко Ірина Олексанрівна
  4047. Особа #Баранік Олександр Олексійович
  4048. Особа #Приватний нотаріус міського нотаріального округу Бондар Ірина Михайлівна
  4049. Особа #Якубінський Микола Миколайович
  4050. Особа #Клюковська Тетяна Вікторівна
  4051. Особа #Клюковський Володимир Вікторович
  4052. Особа #Цвєтков Сергій Володимирович
  4053. Особа #Крушницький Михайло Юрійович
  4054. Особа #Сименович Віктор Максимович
  4055. Особа #Варюшина Олена Анатоліївна
  4056. Особа #Чая Андрій Михайлович
  4057. Особа #Фединчук Андрій Андрійович
  4058. Особа #Шаповал Світлана Олегівна
  4059. Особа #Медвидюк Олена Олександрівна
  4060. Особа #Мізик Микола Миколайович
  4061. Особа #Жабко Олександр Михайлович
  4062. Особа #Старицька сільська рада Вовчанського району
  4063. Особа #Малахов Валентин Валерійович
  4064. Особа #Прокурору відділу 04/4 прокуратури Харківської області Коломенкському О.Г.
  4065. Особа #Чупов Петро Миколайович
  4066. Особа #Мухортов Сергій Миколайович
  4067. Особа #В.о. начальника Шевченківського ВДВС м. Харків ГТУЮ у Харківській області Доренська К.С.
  4068. Особа #Орел Олена Олексіївна
  4069. Особа #Паливода Ярослав Юрійович
  4070. Особа #Паливода Яна Олександрівна
  4071. Особа #Паливода Северин Ярославович
  4072. Особа #дільнична виборча комісія №630848 територіального виборчого округу № 175
  4073. Особа #Троецька Людмила Миколаївна
  4074. Особа #дільнична виборча комісія №630858 територіального виборчого округу № 175
  4075. Особа #Одноволов Віталій Петрович
  4076. Особа #Піпарка Роман Станіславович
  4077. Особа #Волковий Володимир Анатолійович
  4078. Особа #Башурова Альона Миколаївна
  4079. Особа #Гусарев Євгеній Федорович
  4080. Особа #Слінько Дмитро Сергійович
  4081. Особа #Некрасова Корнелія Миколаївна
  4082. Особа #Нікітський Геннадій Ігорович
  4083. Особа #Сухоставець Олексій Валентинович
  4084. Особа #Сухоставець Геннадій Валентинович
  4085. Особа #Ігнатенко Анатолій Пилипович
  4086. Особа #Відділ НКРЕКП у Харківській області
  4087. Особа #Шуменко Наталя Анатоліївна
  4088. Особа #Харківський НДЕКЦ МВС України 00324
  4089. Особа #Білоконь Ангеліна Дмитрівна
  4090. Особа #Білоконь Дмитро Вікторович
  4091. Особа #Білоконь Алевтина Олександрівна
  4092. Особа #Маркушевський Дмитро Олександрович
  4093. Особа #Гостєва Анастасія Василівна
  4094. Особа #Коряка Яна Георгіївна
  4095. Особа #Касаткіна Катерина Леонідівна
  4096. Особа #Касаткін Дмитро Валерійович
  4097. Особа #Івах Денис Олександрович
  4098. Особа #Боровський Ярослав Ігорович
  4099. Особа #Петрікін Геннадій Михайлович
  4100. Особа #Чумачок Світлана Олександрівна
  4101. Особа #Буката Максим Вікторович
  4102. Особа #Перший відділ ДВС м Хмельницький ГТУЮ в Хмельницькій області
  4103. Особа #ПАТ " Всеукраїнський акціонерний банк
  4104. Особа #Вітохіна Надія Федорівна
  4105. Особа #Сляднев Анатолій Олександрович
  4106. Особа #Сляднева Олена Миколаївна
  4107. Особа #Зубченко Наталя Ігорівна
  4108. Особа #Упатов Володимир Григорович
  4109. Особа #Валежний Леонід Миколайович
  4110. Особа #Варчук Наталія Єгорівна
  4111. Особа #Береза Микола Петрович
  4112. Особа #Філкова Вікторія Олексіївна
  4113. Особа #Нікульнікова Рита Юріївна
  4114. Особа #Гатілова Людмила Іванівна
  4115. Особа #Железняк Ольга Сергіївна
  4116. Особа #Багацький Володимир Михайлович
  4117. Особа #УПП в Х/обл. Департаменту ПП сержант поліції Бондарев Сергій Юрійович
  4118. Особа #Управляюча муніципальна компанія"Південно-Західна" Хмельницької міської ради
  4119. Особа #Забанов Ігор Володимирович
  4120. Особа #Масик Богдан Іванович
  4121. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці 261015
  4122. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 260393
  4123. Особа #Біла Любов Григорівна
  4124. Особа #Гевик Марта Богданівна
  4125. Особа #Дільнична виборча комісія №350787 ТВО 102
  4126. Особа #Коношко Світлана Вікторівна
  4127. Особа #Турич Неоніла Григорівна
  4128. Особа #Крикун Катерина Михайлівна
  4129. Особа #Крикун Михайло Віталійович
  4130. Особа #Момот Анатолій Вячеславович
  4131. Особа #Солонянський відділ Дніпропетровської місцевої прокуратури №2
  4132. Особа #Кізима Олексій Віталійович
  4133. Особа #Шикула Іванна Петрівна
  4134. Особа #дільнича виборча комісія №070438 територіального виборчого округу №20
  4135. Особа #орган ведення Державного реєстру виборців відділ ведення ДРВ апарату Локачинської РДА
  4136. Особа #Ткаченко Євгенія Михайлівна
  4137. Особа #Колозай Ольга Василівна
  4138. Особа #Животченко Вадим Володимирович
  4139. Особа #Іллюк Василь Васильович
  4140. Особа #Зубицька Юлія Василівна
  4141. Особа #Поніматченко Олена Василівна
  4142. Особа #Шмальц Віктор
  4143. Особа #Булахов Олександр Васильович
  4144. Особа #Булахова Оксана Олександрівна
  4145. Особа #Орган опіки та піклування Старовижівської РДА в інтересах дітей Сачик А
  4146. Особа #Дутік Людмила Іванівна
  4147. Особа #Вочаковський Василь Калинович
  4148. Особа #Долінко Анатолій Федорович
  4149. Особа #Долінко Людмила Миколаївна
  4150. Особа #Трошин Володимир Борисович
  4151. Особа #Охремчук Сергій Миколайович
  4152. Особа #Лис Оксана Русланівна
  4153. Особа #Душнюк Лілія Анатоліївна
  4154. Особа #Татарнікова Юлія Юріївна
  4155. Особа #Бичковський Андрій Сергійович
  4156. Особа #Ведюк Тетяна Віталіївна
  4157. Особа #Мірук Любов Юхимівна
  4158. Особа #Наливайко Петро Степанович
  4159. Особа #Височин Володимир Анатолійович
  4160. Особа #Русин Богдан Ярославович
  4161. Особа #Білоткач Юрій Михайлович
  4162. Особа #Дільнична виборча комісія № 071023 територіального виборчого округу № 22
  4163. Особа #Комариця Лілія Петрівна
  4164. Особа #Виборча дільниця № 071049 територіального виборчого округу № 22
  4165. Особа #Куш Анатолій Титович
  4166. Особа #Роговський Артур Сергійович
  4167. Особа #Беспалов Вячеслав Олексійович
  4168. Особа #Тіщенка Сергій Анатолійович
  4169. Особа #Бурченко Віктор Володимирович
  4170. Особа #Корнєйченко Тетяна Сергіївна
  4171. Особа #Костомаха Сергій Миколайович
  4172. Особа #Бриндзак Михайло Степанович
  4173. Особа #Петрушко Галина Степанівна
  4174. Особа #Футулуйчук Максим Романович
  4175. Особа #Урбанович Микола Йосипович
  4176. Особа #Гриник Іванна Василівна
  4177. Особа #Фомін Євген Ігорович
  4178. Особа #Чумак Олександр Ігорович
  4179. Особа #Пелех Інна Володимирівна
  4180. Особа #Скиданюк Анатолій Миколайович
  4181. Особа #Євпат Вікторія Сергіївна
  4182. Особа #Андрєєв В"ячеслав Олегович
  4183. Особа #Чічак Ігор Васильович
  4184. Особа #Уповноважена особа ФГВФО на ліквідацію ПАТ "АКБ Банк" Костенко Ігор Іванович
  4185. Особа #Красько Микола Петровича
  4186. Особа #Борисенко Галина Михайлівна
  4187. Особа #Павлюк Галина Богданівна
  4188. Особа #Медведик Ігор Васильович
  4189. Особа #Свірін ( Кравець ) Данило Миколайович
  4190. Особа #Рудковська Руслана Олегівна
  4191. Особа #Харюк Валентин Васильович
  4192. Особа #Гурська Алевтина Вікторівна
  4193. Особа #Сімаков Ігор Михайлович
  4194. Особа #Дніпровський РВ філії ДУ "Центр пробації" у м.києві та Київській обл
  4195. Особа #Дима Ігор Васильович
  4196. Особа #Дима Алла Володимирівна
  4197. Особа #Виклюк Ігор Романович
  4198. Особа #Паршина (Виклюк) Ольга Петрівна
  4199. Особа #Григор'єв Ігор Леонідович
  4200. Особа #Смічик Ірина Григорівна
  4201. Особа #Смічик Валентина Андріївна
  4202. Особа #Дніпровським РВ філії ДУ"Центр пробації" у м.Києві та Київській обл
  4203. Особа #Бебешко Олексій Володимирович
  4204. Особа #Хощева Лариса Іванівна
  4205. Особа #Топол Тамара Павлівна
  4206. Особа #Борис Алла Василівна
  4207. Особа #Дніпровським РВ філії ДУ "Центр пробації" у м.Києві та Київській обл
  4208. Особа #Федосєєнко Андрій Олександрович
  4209. Особа #Свистуненко Олександр Станіславович
  4210. Особа #Закревський Олександр Анатолійович
  4211. Особа #Сєдих Іван Олександрович
  4212. Особа #Євстратов Михайло Аркадійович
  4213. Особа #Махіня Олександр Володимирович
  4214. Особа #Кнехт Анжеліка Олегівна
  4215. Особа #Кнехт Дмитро Степанович
  4216. Особа #Доломан Валерія Юріївна
  4217. Особа #Дільнича виборча комісія № 800614 Територіального округу № 221
  4218. Особа #Рошташ Ганна Петрівна
  4219. Особа #Смєлов Костянтин Сергійович
  4220. Особа #Смєлова Марина Іванівна
  4221. Особа #Клименок Юрій Феофанович
  4222. Особа #Клименок Наталія Вікторівна
  4223. Особа #Інспектор сектору реагування патрульної поліції Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області Сайко Віктор Олександрович
  4224. Особа #Нетребенко Віталій Вікторович
  4225. Особа #Тімонякіна Віта Володимирівна
  4226. Особа #Гезь Алла Валеріївна
  4227. Особа #Бережник Наталя Володимирівна
  4228. Особа #Грушевський Ігор Олександрович
  4229. Особа #Грушевська Любов Олександрівна
  4230. Особа #Лустова Валентина Дмитрівна
  4231. Особа #ТОВ "Чорнобайм"ясо"
  4232. Особа #Пуха Іван Павлович
  4233. Особа #Горбатенко Артур Васильович
  4234. Особа #Водолазький Віктор Сергійович
  4235. Особа #Микита Наталія Миколаївна
  4236. Особа #Микита Руслан Петрович
  4237. Особа #Дільнична виборча комісія №800766 ТВО №219
  4238. Особа #Жарко В.В.
  4239. Особа #Дільнична виборча комісія № 260167 територіального виборчого округу № 88
  4240. Особа #Вінтоник Богдан Богданович
  4241. Особа #Колумбет Людмила Володимирівна
  4242. Особа #Сусліна Аліна Сергіївна
  4243. Особа #Пліська Олександр Васильович
  4244. Особа #Діхтієвський Андрій Олександрович
  4245. Особа #Ренкас Катерина Миколаївна
  4246. Особа #Галяс Валентина Михайлівна
  4247. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців Солом"янської районної в м.Києві державної адміністрації
  4248. Особа #Лєдєнєв Євген Євгенійович
  4249. Особа #Веселий Юрій Ігорович
  4250. Особа #Заграничний Костянтин Вікторович
  4251. Особа #Подейко Маргарита Валентинівна
  4252. Особа #Рассказов Ігор Леонідович
  4253. Особа #Гвасалиа Роберт Вахтангович
  4254. Особа #Чучман Олексій Ігорович
  4255. Особа #Вакуленчик Володимир Михайлович
  4256. Особа #Муравський Володимир Григорович
  4257. Особа #Хамід Фарід Бахітович
  4258. Особа #Ребах Мохамед Фарес
  4259. Особа #Сивура Сергій Андрійович
  4260. Особа #Честнова Вікторія Вікторівна
  4261. Особа #Дільнична виборча комісія №800929 територіального виборчого округу №222
  4262. Особа #Ульченко Анастасія Анатоліївна
  4263. Особа #Стрєльцова Яна Юріївна
  4264. Особа #Дільнична виборча комісія № 260865
  4265. Особа #Пашу Гілєн Боссіс
  4266. Особа #Дільнична виборча комісія № 83
  4267. Особа #Гельжинська Альфія Равіліївна
  4268. Особа #Алексійчук Ольга Євстафіївна
  4269. Особа #Дільнична виборча комісія № 801040 територіального округу № 223
  4270. Особа #Нікольніков Юрій Володимирович
  4271. Особа #Лисенок Дмитро Сергійович
  4272. Особа #Похілець Володимир Сергійович
  4273. Особа #Погоріла-Матвієнко Ірина Леонідівна
  4274. Особа #Шадура Олена Михайлівна
  4275. Особа #Кузнецов Володимир Євгенійович
  4276. Особа #Дільнична виборча комісія № 801017 територіального округу № 223
  4277. Особа #Дільнична виборча комісія № 800986 територіального округу № 221
  4278. Особа #Вязовський Євген Анатолійович
  4279. Особа #Касперський Антон Євгенович
  4280. Особа #Дільнична виборча комісія № 800961 територіального округу № 221
  4281. Особа #Нагірняк Юлія Романівна
  4282. Особа #Дільнича виборча комісія №800988 територіального округу №223
  4283. Особа #Венгринюк Ольга Михайлівна
  4284. Особа #Вепрейчук Юлія Євгенівна
  4285. Особа #Шпак Юліана Зеновіївна
  4286. Особа #Шуй Назар Олексійович
  4287. Особа #Ільчишин Марія Василівна
  4288. Особа #Яцюк Світлана Юріївна
  4289. Особа #ДВК №260981 виборчого округу №85
  4290. Особа #Дига Олена Вікторівна
  4291. Особа #Єрьоменко Світлана Анатоліївна
  4292. Особа #Федорик Наталя Олегівна
  4293. Особа #Ціш /Якимець/Надія Василівна
  4294. Особа #Мостовий Дмитро Валерійович
  4295. Особа #Каширська Анна Русланівна
  4296. Особа #Жеков Володимир Дмитрович
  4297. Особа #Дільнича виборча комісія № 121645 територіального виборчого округу № 32
  4298. Особа #Чепрак Микола Дмитрович
  4299. Особа #Колпак Георгій Васильович
  4300. Особа #ТОВ "ЕКСПРЕС"
  4301. Особа #Романчук Яна Сергіївна
  4302. Особа #Золотцева Ніна Іванівна
  4303. Особа #Мисливець Родіон Сергійович
  4304. Особа #Зінченко Кирило Олександрович
  4305. Особа #Артюх Максим Юрійович
  4306. Особа #Дільнична виборча комісія № 121148 Територіального виборчого округу №26
  4307. Особа #Управління патрульної поліції Луганської області в особі командира взводу 1 роти лейтенанта Матвєєва Іллі Анатолійовича
  4308. Особа #Сєвєрін Антон Едуардович
  4309. Особа #Красюк Євгенія Костянтинівна
  4310. Особа #Красюк Дмитро Ігорович
  4311. Особа #Майбоода Максим Олегович
  4312. Особа #Баснянин Зіновій Євгенович
  4313. Особа #Кольбух Ганна Йосипівна
  4314. Особа #Стасів Марія Михайлівна
  4315. Особа #Безушко Ганна Петрівна
  4316. Особа #Іванченко Віталіія Олександрівна
  4317. Особа #Коваленко Наталя Андріївна
  4318. Особа #дільнична виборча комісія №610460
  4319. Особа #Юськів Денис Васильович
  4320. Особа #Дніпровський РВ Філії "Центру пробації" у м.Києві
  4321. Особа #ДВК №800390 ТВО № 214
  4322. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців Дніпровської РДА
  4323. Особа #Фєдоренко Юрій Анатолійович
  4324. Особа #Савинська Олена Анатоліївна
  4325. Особа #Корсунової Оксани Анатоліївни
  4326. Особа #Батиренко Вікторія Миколаївна
  4327. Особа #Шаповал Артем Вадимович
  4328. Особа #Міщенко Наталія Григоріївна
  4329. Особа #Купрієнко Данило Павлович
  4330. Особа #Виборча дільниця №800680 територіального округу №220
  4331. Особа #Бурак Сергій Ігорович
  4332. Особа #Виборча дільниця №800635 територіального виборчого округу №220
  4333. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №800746 територіального виборчого округу №219
  4334. Особа #Мар"єнко Костянтин Олексійович
  4335. Особа #Акшаєва Юлія Вікторівна
  4336. Особа #Дроздов Олексій Брійович
  4337. Особа #Супруновський Олексій Іванович
  4338. Особа #Ганущина Анжеліка Володимирівна
  4339. Особа #Служба у справах дітей Святошинського району м.Києві
  4340. Особа #Цакун Юлія Юріївна
  4341. Особа #Бобе Тетяна Анатоліївна
  4342. Особа #Суденікіна Ольга Антонівна
  4343. Особа #Приватне акціонерне товариство "Ніжинський м'ясокомбінат"
  4344. Особа #Миргородська Ірина Володимирівна
  4345. Особа #Миргородський Григорій Григорович
  4346. Особа #Вересенко Олексіій Володимирович
  4347. Особа #Рец Антон Едуардович
  4348. Особа #Шамшиєв Шахмар Шакир огли
  4349. Особа #Сарканич Михайло Георгійович
  4350. Особа #Іщенко Катерина Юріївна
  4351. Особа #Дільнича виборча комісія №800861 теріторіального виборчого округу №222
  4352. Особа #Ісрафілзаде Шахліяр Відаді огли
  4353. Особа #Дільнична виборча комісія № 350864
  4354. Особа #Магда Любов Петрівна
  4355. Особа #Боженко Олексій Миколайович
  4356. Особа #Пилипів Наталія Володимирівна
  4357. Особа #Колбаносов Юрій Вікторович
  4358. Особа #Мюллер Габріель Ханнес
  4359. Особа #Компанієць Надія Вікторівна
  4360. Особа #Ликасов Герман Миколайович
  4361. Особа #Лихенко Анатолій Миколайович
  4362. Особа #Мовчан Любов Дмитриївна
  4363. Особа #Михайленко Дарина Русланівна
  4364. Особа #Дільнича виборча комісія №801045 територіального округу №2223
  4365. Особа #Скрипченко Анастасія Сергіївна
  4366. Особа #Фізична особа-підприємець Кулик Олег Йосипович
  4367. Особа #Маленко Людмила Іванівна
  4368. Особа #Маловисківський відділ ДВС ГТУЮ у Кіровоградській області
  4369. Особа #Воловельський Роман Олегович
  4370. Особа #Дільнична виборча комісія № 121208 Територіального виборчого округу №26
  4371. Особа #Кріпак Валентин Володимирович
  4372. Особа #Пікалова Олена Вікторівна
  4373. Особа #Жук Вадим Георгієвич
  4374. Особа #Ібрагім Альхасан
  4375. Особа #Прищеп Сергій Валерійович
  4376. Особа #Нижник  Василь Володимирович
  4377. Особа #Нєдєлько Вікторія Олександрівна
  4378. Особа #Різник Анатолій Михайлович
  4379. Особа #Представник АТ КБ Приватбанк Золотарь Олександр Сергійович
  4380. Особа #Чугай Олексій Сергійович
  4381. Особа #Виборча дільниця 711031
  4382. Особа #Христинівський відділ прокурат. прокурор Козінський В.О.
  4383. Особа #Похилюк Таїсія Іванівна
  4384. Особа #Собовий Олександр Семенович
  4385. Особа #Баєга Євгеній Юрійович
  4386. Особа #Букур Лідія Костянтинівна
  4387. Особа #Пастушенко Ігор Станіславович
  4388. Особа #Луцьков Олександр Анатолійович
  4389. Особа #Брика Олександр Григорович
  4390. Особа #Царик Сергій Михайлович
  4391. Особа #Царік Тетяна Федорівна
  4392. Особа #Дільнича виборча комісія № 741043
  4393. Особа #Чапля Олексій Іванович
  4394. Особа #Македонський Тарас Іванович
  4395. Особа #Кагадій Світлана Олексіївна
  4396. Особа #Рубець Володимир Федосійович
  4397. Особа #Фізична особа-підприємець Даценко Олександр Володимирович
  4398. Особа #Пастернак Надія Сергіївна
  4399. Особа #Карканова Юлія Олександрівна
  4400. Особа #Шавук Віра Михайлівна
  4401. Особа #Пантєлєєва Вікторія Юріївна
  4402. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ІНФОКС" в особі Філії "ІНФОКСВОДОКАНАЛ"
  4403. Особа #ДП "Одеській морський торговельний порт"
  4404. Особа #Нікоза Ніна Петрівна
  4405. Особа #Сектор групи реагування ПП Енергодарського ВП К-Дніпровського ВП ГУНП
  4406. Особа #ВЦА м. Волноваха Донецької області
  4407. Особа #Купчак Ігор Юрійович
  4408. Особа #Ремеслов Володимир Леонідович
  4409. Особа #Ремеслова Олена Олександрівна
  4410. Особа #Черв'яков Микола Миколайович
  4411. Особа #Остроухих Лідія Петрвна
  4412. Особа #Левендаренко Віктор Анатолійович
  4413. Особа #Бессараб Ольга Сергіївна
  4414. Особа #Сегеда Олена Валеріївна
  4415. Особа #Патутінська Лілія Сергіївна
  4416. Особа #дільнична виборча комісія № 140999
  4417. Особа #Лупанова Наталя Ігорівна
  4418. Особа #Чепуліс Артем Ігорович
  4419. Особа #Дільнична виборча комісія № 230809
  4420. Особа #Сушкін Дмитро Анатолійович
  4421. Особа #Корнюхін Денис Вікторович
  4422. Особа #Корнюхін Єгор Вікторович в особі законного представника (батька) Корнюхіна В.О.
  4423. Особа #Корнюхіна Ольга Анатоліївна
  4424. Особа #Мар"їнський РВ філії ДУ" Центр пробації"
  4425. Особа #Удинська Неля Василівна
  4426. Особа #ПАТ "Укрмонтажспецкомплект "
  4427. Особа #Малікова Лариса Степанівна
  4428. Особа #Гусакова Любов Валеріївна
  4429. Особа #Явнова Людмила Володимирівна
  4430. Особа #Рибкін Максим Олександрович
  4431. Особа #Луговець Наталія Миколаївна
  4432. Особа #Алтинпара Іван Володимирович
  4433. Особа #Саламаха В"ячеслав Федорович
  4434. Особа #Трушина Олена Юріївна
  4435. Особа #Осіпенко Максим Сергійович
  4436. Особа #Дільнична виборча комісія № 230908
  4437. Особа #Тер-Оганесова Жанна Рачиківна
  4438. Особа #Пісня Аріна Вікторівна
  4439. Особа #Герасименко Анастасія Михайлівна
  4440. Особа #Дільнича виборча комісія № 320380 Територіального виборчого округу№96
  4441. Особа #Наріжна Світлана Володимирівна
  4442. Особа #Дільнича виборча комісія №321292
  4443. Особа #Горда Олена Сергіївна
  4444. Особа #Дільнича виборча комісія №321261 територіального виборчого округу №96
  4445. Особа #Сапєлкін Євген Сергійович
  4446. Особа #Поваляєва Анна Олексіївна
  4447. Особа #ДВК № 320573 ТВО № 95
  4448. Особа #Кожевніков Геннадій Вікторович
  4449. Особа #Степовий Андрій Віталійович
  4450. Особа #ДВК № 320572 ТВО 95
  4451. Особа #Марухленко Оксана В"ячеславівна
  4452. Особа #ДВК № 320603 ТВО № 95
  4453. Особа #Саганатулліна Ірина Миколаївна
  4454. Особа #Саганатуллін Радислав Мансурович
  4455. Особа #Трубіна Олена Юріївна
  4456. Особа #Артеменко (Голик) Тетяна Олександрівна
  4457. Особа #Куркін Григорій Вікторович
  4458. Особа #Нафікова Наталя Миколаївна
  4459. Особа #Виноградова Дзвеніслава Юріївна
  4460. Особа #Дука Федір Анатолійович
  4461. Особа #Андрєєва (Порошина) Анжела Андріївна
  4462. Особа #Інспектор лейтенант Приймак Богдан Іванович
  4463. Особа #Зубріцька Наталія Анатоліївна
  4464. Особа #Коцар Світлана Володимирівна
  4465. Особа #Штельмах Оксана Петрівна
  4466. Особа #Арутюнова Зоя Петрівна
  4467. Особа #Дільнича Виборча комісія ВД № 321120 м. Біла Церква
  4468. Особа #Відділ Ведення Державного реєстру виборцівБілоцерківського ВК БМР
  4469. Особа #Кузьменко Наталія Онуфріївна
  4470. Особа #Кузьменко Олексій Борисович
  4471. Особа #Самойлик Валодимир Іванович
  4472. Особа #виборча дільниця 320137
  4473. Особа #Стрільник Ольга Федорівна
  4474. Особа #Дільнична виборча комісія № 321221
  4475. Особа #Постолюк Ольга Анатоліївна
  4476. Особа #Біжко Ілля Андрійович
  4477. Особа #Дільнична виборча комісія № 321281 ТВО № 94
  4478. Особа #Бабкін Микола Петрович
  4479. Особа #Тюпова Тетяна Григорівна
  4480. Особа #Школьний Борис Миколайович
  4481. Особа #Дільнична виборча комісія № 321387 територіального виборчого округу № 91
  4482. Особа #Протопопов Олександр Владиславович
  4483. Особа #Демидова Катерина Петрівна
  4484. Особа #Богданова Юлія Євгенівна
  4485. Особа #Гавриш Ліна Андріївна
  4486. Особа #Діьнична виборча комісія № 611107
  4487. Особа #Чмельов Михайло Олексійович
  4488. Особа #Андрейченко Р.Г.
  4489. Особа #ГАНЖЕЛА Сергій Петрович
  4490. Особа #Шаповалова І.В.
  4491. Особа #ТАТАРА Ігор Олександрович
  4492. Особа #Тригуб Тетяна Андріївна
  4493. Особа #Помельнича Оксана Василівна
  4494. Особа #Дільнича виборча комісія № 611118
  4495. Особа #Ліхновський Павло Михайлович
  4496. Особа #Представник ПП Ексіма
  4497. Особа #Голик Галина Степанівна
  4498. Особа #трасологічна експертиза
  4499. Особа #Петрук Богдан Олегович
  4500. Особа #Марків Олександр Романович
  4501. Особа #Кавалір Тарас Степанович
  4502. Особа #Максимів Петро Євгенович
  4503. Особа #Стоян Петро Васильович
  4504. Особа #Данилків Ігор Степанович
  4505. Особа #Дільнича виборча комісія № 611105
  4506. Особа #Гаврилів Іван Дмитрович
  4507. Особа #Майборода Володимир Федосійович
  4508. Особа #Крушинська Ірина Олегівна
  4509. Особа #Решитов Павло Андрійович
  4510. Особа #Павличенко Олексій Володимирович
  4511. Особа #Лебедєв Юрій Германович
  4512. Особа #Старушенко Дмитро Олександрович
  4513. Особа #Шепелюк Ярослав Русланович
  4514. Особа #Дільнична виборча комісія № 180973 територіального виборчого округу №67
  4515. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Романівської РДА
  4516. Особа #Богінський Альберт Олександрович
  4517. Особа #Денисевич Валерій Йосипович
  4518. Особа #Дочірнє підприємство "Житомирський облавтодор" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія автомобільні дороги України "
  4519. Особа #Цуняк Валентина Леонідівна
  4520. Особа #Лихач Дмитро Валерійович
  4521. Особа #Іваненко Петро Миколайович
  4522. Особа #Весненко Сергій Сергійович
  4523. Особа #Світельський Олександр Сильвейстрович
  4524. Особа #Світельський Олександр Сільвейстрович
  4525. Особа #Волкович Володимир Олександрович
  4526. Особа #Ковалик Альона Михайлівна
  4527. Особа #Кузьмінський Микола Валентинович
  4528. Особа #Орган опіки і піклування Попільнянської селищної ради
  4529. Особа #Патлаченко Людмила Валеріївна
  4530. Особа #Буяльський Сергій Степанович
  4531. Особа #Буяльська Тетяна Віталіївна
  4532. Особа #Коростенський ВП ГУНП в Житомирьскій області
  4533. Особа #Корнійчук Вячеслав Володимирович
  4534. Особа #Величко Галина Андронівна
  4535. Особа #Лисовський Богдан Анатолійович
  4536. Особа #Лисовська Ольга Юріївна
  4537. Особа #Іващенко Олена Євгенівна
  4538. Особа #Гірман Микола Русланович
  4539. Особа #Бадай Людмила Петрівна
  4540. Особа #Таваході Шагруз
  4541. Особа #Ольга Макарчук Атилмиш
  4542. Особа #Охрименко Петро Сергійович
  4543. Особа #Дудка Андрій Станіславович
  4544. Особа #Глушко Г.Г.
  4545. Особа #Мирошникова Наталія Володимирівна
  4546. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 210678
  4547. Особа #дільнична виборча комісія № 210757 ТВО № 68
  4548. Особа #Ужгородська місцева прокуратура- прокурори Косаковський В.О.
  4549. Особа #Телепанич Василь Васильович
  4550. Особа #Соломіна Ангеліна Євгенівна
  4551. Особа #дільнична виборча комісія №210722 територіального виборчого окуругу № 68
  4552. Особа #Шандалі Ернест Ернестович
  4553. Особа #Данилич Людмила Іванівна
  4554. Особа #Гродзинський Владислав Олексійович
  4555. Особа #Синіло Тетяна Володимирівна
  4556. Особа #Копилець Володимир Максимович
  4557. Особа #Мазепа Віра Федосіївна
  4558. Особа #Максимчук Ігор В"ячеславович
  4559. Особа #Близнюк Ірина Костянтинівна
  4560. Особа #Кочерженко Андрій Олексійович
  4561. Особа #Сагайда Віталій Степанович
  4562. Особа #Сукач Алла Іванівна
  4563. Особа #Дільнична виборча комісія № 531140 ТВО № 145
  4564. Особа #Полільський ВДВС
  4565. Особа #Дільнична виборча комісія № 531252 територіального виборчого округу № 144
  4566. Особа #Скряга Віталій Павлович
  4567. Особа #Департамент освіти та науки виконавчого органу КМР (КМДА)
  4568. Особа #Золотар Юрій Леонідович
  4569. Особа #Київський міський Будинок дитини ім.М.М.Городецького
  4570. Особа #Данильчук Оксана Володимирівна
  4571. Особа #Гордієнко Валерія Євгеніївна
  4572. Особа #Просвіркін Денис Павлович
  4573. Особа #Дільнична виборча комісія № 531041 територіального виборчого округу №146
  4574. Особа #Попельнюх Віталій Миколайович
  4575. Особа #Габун Михайло Олександрович
  4576. Особа #Ніколаєва Вікторія Віталіївна
  4577. Особа #ПАТ "АйТи-тур"
  4578. Особа #Січка Олександр Ілліч
  4579. Особа #Січка Маріанна Василівна
  4580. Особа #Салка Йожеф Йожефович
  4581. Особа #Ковтан Михайло Петрович
  4582. Особа #Маслянчук Ірина Василівна
  4583. Особа #Нечаєва Оксана Володимирівна
  4584. Особа #Пуштук Вячеслав Флорович
  4585. Особа #Слободський Анатолій Григорович
  4586. Особа #Стахов Олег Олександрович
  4587. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-технічний і проектний інститут промислових технологій "
  4588. Особа #Харченко Ірина Рашидівна
  4589. Особа #Нижньосірогозький районний ВДРАЦС ГТУЮ у Херсонській обл.
  4590. Особа #Замікула Анатолій Леонідович
  4591. Особа #Заприкута Вікторія Олегівна
  4592. Особа #Штомпель Марія Максимівна
  4593. Особа #Зіненко Тамара Василівна
  4594. Особа #Сиводєдова Ірина Володимирівна
  4595. Особа #Дільнича виборча комісія №530719 територіального виборчого округу №151
  4596. Особа #Дядькова Валерія Сергіївна
  4597. Особа #слідчий Кривобок Юрій
  4598. Особа #Рижик Олександр Васильович
  4599. Особа #Зацепанюк Юлій Миколайович
  4600. Особа #Печенюк Діана Василівна
  4601. Особа #Осіпова Світлана Олексіївна
  4602. Особа #Байдацький В"ячеслав Юліанович
  4603. Особа #Бурмій Тетяна Петрівна
  4604. Особа #Скорина Антон Ігорович
  4605. Особа #Орлов Максим Васильович
  4606. Особа #Ремінний Ігор Володимиорович
  4607. Особа #Стойка Валентина Володимирівна
  4608. Особа #Теліженецька сільська рада Ізяславського району Хмельницької області
  4609. Особа #Зайцев Сергій Климович
  4610. Особа #Дільнича виборча комісія № 680483
  4611. Особа #Галагодза Алла Володимирівна
  4612. Особа #Грузєв Максим Олександрович
  4613. Особа #Константінов Вадим Вікторовича
  4614. Особа #ОСББ "Сімейний-2017"
  4615. Особа #Костюк Каріна Андріївна
  4616. Особа #Костюк Ілля Леонідович
  4617. Особа #Чайковська Лідія Кирилівна
  4618. Особа #Школьний Маким Сергійович
  4619. Особа #Міхальчишина Тетяна Семенівна
  4620. Особа #Стаднікова Любов Олександрівна
  4621. Особа #УПП у Волинській облоасті
  4622. Особа #Семенишина Любов Василівна
  4623. Особа #Войтовський Вадим Петрович
  4624. Особа #Тесля Степан Олександрович
  4625. Особа #Херовимчук Люся Віцентіївна
  4626. Особа #Херовимчук Сергій Станіславович
  4627. Особа #Державний нотаріус Липовецької державної нотаріальної контори Кицюк Олександр Павлович
  4628. Особа #Металургійний відділ виконавчої служби м.Кривий Ріг ГТУЮ у Дніпропетровській області Державний виконавець Бочкарьова Є.Г.
  4629. Особа #Єфремова Марія Ігорівна
  4630. Особа #УПФУ в Нікопольському р-ні Дніпропетровської області
  4631. Особа #Поліцейський Сектору реагування патрульної поліції № 3 Луцького районного відділення поліції Луцького відділу поліції Куприянчик Віктор Васильович
  4632. Особа #Бабаченко Сергій Вячеславович
  4633. Особа #Лам Матвій Маркович
  4634. Особа #Стрельнікова Світлана Петрівна
  4635. Особа #Камінер Олександр Йосипович
  4636. Особа #Горяїнов Валерій В'ячеславович
  4637. Особа #Сухініна Яніна Євгеніївна
  4638. Особа #Адвокат Прибийголова Данило Олександрович
  4639. Особа #Приватне підприємство "АЛІГАТОР ТРАНС"
  4640. Особа #Скальська Лілія Борисівна
  4641. Особа #Котюк Аліна Олександрівна
  4642. Особа #Котюк Наталія Дмитрівна
  4643. Особа #Салко Євгенія Олександрівна
  4644. Особа #Кобилинський Михайло Дмитрович
  4645. Особа #Загребельна Марія Феодосіївна
  4646. Особа #Примак Галина Іванівна
  4647. Особа #Шиманська Галина Вікторівна
  4648. Особа #Тячівський РВ УДМС Управління ДМС України в Закарпатській області
  4649. Особа #Законний представник неповнолітньої позивачки Дебич В.В. - Дебич Оксана Василівна
  4650. Особа #Слабодкіна Світлана Петрівна
  4651. Особа #Білоцерківський Регіональний Благодійний Фонд "Сприяння"
  4652. Особа #Галай Сергій Вікторович
  4653. Особа #Караванов Віталій Павлович
  4654. Особа #Дудчик Валерій Дмитрович
  4655. Особа #Дінь Тхі Хіонг
  4656. Особа #Служба організації руху Комунального підприємства "Київпастранс"
  4657. Особа #Козловець Андрій Іванович
  4658. Особа #Сищук Василь Васильович
  4659. Особа #Срібнянське районне дочірнє агролісогосподарське спеціалізоване підприємство "Срібнерайагролісництво"
  4660. Особа #Гошкович Сергій Іванович
  4661. Особа #Веклич Вікторія Олександрівна
  4662. Особа #Веклич Віталій Олексійович
  4663. Особа #Комунальне підприємство "Благоустрій Сосниця" Сосницької селищної ради Чернігівської області
  4664. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Адмірал МВА"
  4665. Особа #Клочкова Катерина Олександрівна
  4666. Особа #Радібов Леонід Іларіонович
  4667. Особа #Центральне міжрегіональне Управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області (в особі Обухівського районного відділу Центрального міжрегіонального Управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області)
  4668. Особа #Шагвердієв Сулейман Расім огли
  4669. Особа #Наймушина Любов Василівна
  4670. Особа #Бушов Андрій Анатолійович
  4671. Особа #Літвін Яна Андріївна
  4672. Особа #Вишгородське РВ ВДВС
  4673. Особа #Управління ПФУ у Іванківському районі
  4674. Особа #Журавська Софія Іванівна
  4675. Особа #Степанюк Діана Євненіївна
  4676. Особа #Тарасенко Ярослав Валерійович
  4677. Особа #Тарасенко Марина Олегівна
  4678. Особа #Олах Йолана Ернестівна
  4679. Особа #Тілятніков Сергій Сергійович
  4680. Особа #Шикульська Наталія Євстахівна
  4681. Особа #Начальник Головного управління національної поліції в Черкаській області Лютий Валерій Васильович
  4682. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Оргагробуд-2012"
  4683. Особа #Чернігівське управління Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області
  4684. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "БІОФРУТ"
  4685. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛАЙМ КЕШ"
  4686. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Компослуги"
  4687. Особа #Онікійчук Оксана Анатоліївна
  4688. Особа #Ладошко Микола Володимирович
  4689. Особа #Смик Ганна Василівна
  4690. Особа #Стоцький Анатолій Іванович
  4691. Особа #Кріжко Галина Володимирівна
  4692. Особа #Ковальов Соломон Іванович
  4693. Особа #Васильченко Віктор Володимирович
  4694. Особа #Воловельський Віктор Натанович
  4695. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "СВМ"
  4696. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ІНВЕСТ УКРБУД КОМПАНІ"
  4697. Особа #ПАТ "Нью Медіа Груп"
  4698. Особа #Мертвиченко Віктор Олексійович
  4699. Особа #Осецький Валерій Леонідович
  4700. Особа #Меленівський Алі Федосійович
  4701. Особа #Пугачов Анатолій Анатолійович
  4702. Особа #Дублян Олександр Володимирович
  4703. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Інкомфінанс"
  4704. Особа #Даровик Віталій Валерійович
  4705. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "САЛСОФІ КОРПОРЕЙШН"
  4706. Особа #Лукіна Катерина Сергіївна- суддя Покровського районного суду Дніпропетровської області
  4707. Особа #Мірошниченко Анатолій Миколайович член Вищої ради правосуддя
  4708. Особа #Секова Світлана Анатоліївна
  4709. Особа #Відкрите акціонерне товариство "Головний інформаційно-обчислювальний центр"
  4710. Особа #Приватне підприємство "Столична школа англійської мови"
  4711. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "СТФ-Груп"
  4712. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ВСРЕПРО ЛТД"
  4713. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю ТОРГОВИЙ ДІМ "КАМПУС КОТТОН КЛАБ"
  4714. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "АГРОСІЧЕСЛАВ"
  4715. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Монтажбудспецсервіс"
  4716. Особа #ФГ "Кіндифори Андрія"
  4717. Особа #Дробітько Вікторія Володимирівна
  4718. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "МАНІФАСТ"
  4719. Особа #Фізична особа-підприємець Харатян Тетяна Олександрівна
  4720. Особа #ВАТ "Полтаваобленерго" в особі Пирятинської філії
  4721. Особа #Фізична особа -підприємець Мизак Петро Ярославович
  4722. Особа #ТОВ "Юдиси."
  4723. Особа #Полешко В.В
  4724. Особа #ТОВ "Ойл-ТР"
  4725. Особа #ТОВ "ФКГФ"
  4726. Особа #ДП "Український державний науково-дослідний вуглехімічний інститут" (УХІН)
  4727. Особа #Фізична особа-підприємець Дьяконов Костянтин Миколайович
  4728. Особа #Шафурка Анжела Олександрівна
  4729. Особа #Шафурка Микола Андрійович
  4730. Особа #Кострубей Тетяна Григорівна
  4731. Особа #Фермерське господарство "СновМілк"
  4732. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Інжиніринг енд Індастріал Автомеішн Технолоджіс"
  4733. Особа #ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Альтернативні енергосистеми та технології захисту навколишнього природного середовища"
  4734. Особа #Товариство з обмеженою відповіадльністю "МОРСИД"
  4735. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія Центр Фінансових Рішень"
  4736. Особа #Качанова Артемізія Іллівна
  4737. Особа #Ресенчук (Козлюк) Юлія Вікторівна
  4738. Особа #ТОВ "Будівельно-інвестиційна компанія "Києвінвестбуд"
  4739. Особа #Бакланов Гліб Олексійович
  4740. Особа #Яковуник Володимир Олексійович
  4741. Особа #Капуста Анна Олександрівна
  4742. Особа #В'юнков Ігор Анатолійович
  4743. Особа #Іваніченко Сергій Анатолійович
  4744. Особа #Дільнична виборча комісія № 480907
  4745. Особа #Довгань Любов Дмитрівна
  4746. Особа #Нолан Антон Валентинович
  4747. Особа #Дільнична виборча комісія № 480921 одномандатного виборчого округу № 129
  4748. Особа #Саніна Світлана Олександрівна
  4749. Особа #Дільнична виборча комісія № 480900 одномандатного виборчого округу № 900
  4750. Особа #Скородумова Людмила Віталіївна
  4751. Особа #Кравчина Віталій Вікторович
  4752. Особа #Ковунова Ганна Геннадіївна
  4753. Особа #Інспектор СРПП №2 Первомайського ВП ГУНП України в Миколаївській області ст. лейтенант поліції Тончев Володимир Іванович
  4754. Особа #Грабазей Ігор Вікторович
  4755. Особа #Фізична особа-підприємець Баскевич Ігор Володимирович
  4756. Особа #Фізична особа-підприємець Шершун Інна Борисівна
  4757. Особа #Фізична особа-підприємець Коптель Марія Вячеславівна
  4758. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю" Мейсон Ентертеймент"
  4759. Особа #ТОВ "Явір-Н"
  4760. Особа #ФОП Павлюк Василь Петрович
  4761. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ГАЙДАР ПЛЮС"
  4762. Особа #ФО Шевцов Петро Петрович
  4763. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Імідж Фінанс" (Венчурний закритий недиверсифікований пайовий інвестиційний фонд "Міністерський")
  4764. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Боюр Постач"
  4765. Особа #Компанія PRIMARY STONE INVESTMETS LIMITED
  4766. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Гранд Рів'єра"
  4767. Особа #ФіліяДУ " Центр пробації" у Вінницькій області
  4768. Особа #Усатенко Володимир Володимирович
  4769. Особа #Виборча дільнична комісія №050074 Територіального виборчого округу №17
  4770. Особа #Салій Олена Валеріївна
  4771. Особа #Салій Михайло Миколайович
  4772. Особа #Сафроненко Олена Сергіївна
  4773. Особа #Драло Ніна Іванівна
  4774. Особа #Зуднєв Олег Анатолійович
  4775. Особа #Алтунін Валерій Володимирович
  4776. Особа #Виборча дільниця №050387 Територіального виборчого округу №13
  4777. Особа #Хазалія Леван
  4778. Особа #Чуприна Людмила Леонтіївна
  4779. Особа #Рабеха Михайло Анатолійович
  4780. Особа #Левицький Станіслав Леонідович
  4781. Особа #Шмаленюк Ірина Степанівна
  4782. Особа #Яблочнікова Людмила Іванівна
  4783. Особа #Сторощук Світлана Степанівна
  4784. Особа #Бернар Павло Іванович
  4785. Особа #Халус Світлана Іванівна
  4786. Особа #Рудь Максим Васильович
  4787. Особа #Рудь Віта Володимирівна
  4788. Особа #Усатюк Олександр Олексійович
  4789. Особа #Сирник Ірина Михайлівна
  4790. Особа #Орган ведення Державного реєстру виборців Ямпільської РДА
  4791. Особа #Дільнична виборча комісія № 051398 виборчого округу №16
  4792. Особа #Дільнича виборча комісія № 051666 тереторіального виборчого округу № 13
  4793. Особа #Публічне акціонерне товариство "АКПІБ "
  4794. Особа #Закрите акціонерне товариство- Науково-виробнича фірма "Елекомс"
  4795. Особа #Купренко Володимир Анатолійович
  4796. Особа #Винник Олександр Ярославович
  4797. Особа #Дільнична виборча комісія №051441 Територіального виборчого округу №12
  4798. Особа #Баранецька Світлана Семенівна
  4799. Особа #Мотузюк Микола Вікторович
  4800. Особа #Хрестова Галина Миколаївна
  4801. Особа #Джумела Оксана Сергіївна
  4802. Особа #Купчик Ілля Сергійович
  4803. Особа #Шулєпова Надія Михайлівна
  4804. Особа #Шулєпов Сергій Михайлович
  4805. Особа #Шулєпов Микола Михайлович
  4806. Особа #Радченко Валерій Євгенович
  4807. Особа #Горемикін Сергій Валерійович
  4808. Особа #Логажевська Валентина Василівна
  4809. Особа #Логажевський Валерій Васильович
  4810. Особа #Кочмарьов Сергій Анатолійович
  4811. Особа #Савінов Ігор Сергійович
  4812. Особа #Савінова Анжеліка Олегівна
  4813. Особа #Дільнична виборча комісія № 650493 територіального виборчого округу № 186
  4814. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці №650258
  4815. Особа #Дільнична виборча комісія № 650594
  4816. Особа #АТ " Херсонобленерго" в особі Високопільського РЕМ
  4817. Особа #Дільнична виборча комісія № 650597
  4818. Особа #Новожилова Ірина Олександріївна
  4819. Особа #Худоян Славик Даарович
  4820. Особа #Савка Надія Петрівна
  4821. Особа #Телешенський О.І.
  4822. Особа #Хараїм В.В.
  4823. Особа #Дільнична виборча комісія № 650487 територіального виборчого округу № 186
  4824. Особа #Калабуха Анна Василівна
  4825. Особа #Дільнична виборча комісія №650696 територіального виборчого округу № 183
  4826. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців Корабельної районної у м. Херсоні ради
  4827. Особа #Цуркан Антон Анатолійович
  4828. Особа #Цуркан Антон АнатолІйович
  4829. Особа #Начальник СРПП Врадіївського ВП ГУНП в Миколаївській області лейтенант поліції Чащин Ігор Володимирович
  4830. Особа #Дільнична виборча комісія № 480416 територіального виборчого округу № 127
  4831. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців Миколаївської РДА Миколаївської області
  4832. Особа #Печерна Наталя Михайлівна
  4833. Особа #Новобузький відділ Баштанське обєднане Управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області
  4834. Особа #Авоян Мінас Гургенович
  4835. Особа #Сербулова (Голоднюк) Надія Алімовна
  4836. Особа #Крестьянінов Віталій Юрійович
  4837. Особа #Виговська Ольга Вадимівна
  4838. Особа #Дільнична виборча комісія № 480729 Територіального виборчого округу № 127
  4839. Особа #Тютюма Анатолій
  4840. Особа #Абрамець Юлія Володимирівна
  4841. Особа #Сергієнко Анастасія Костянтинівна
  4842. Особа #Штець Ганна Артемівна
  4843. Особа #Скрипнік Анатолій Андрійович
  4844. Особа #Почепаєва Віра Олексіївна
  4845. Особа #Большакова Юлія Юріївна
  4846. Особа #Овчаренко Євгенія Валеріївна
  4847. Особа #Баркар Галина Василівна
  4848. Особа #Ніколаєва Валерія Тимофіївна
  4849. Особа #Бур*ян Олександр Георгійович
  4850. Особа #Карельська Марія Валеріївна
  4851. Особа #Жмайло Ганна Вікторівна
  4852. Особа #Татаркін Сергій Олександрович
  4853. Особа #Комолов Василь Васильович
  4854. Особа #Бульбан Галина Григорівна
  4855. Особа #Безкоровайний Вячеслав Дмитрович
  4856. Особа #Касьяненко Віта Віталіївна
  4857. Особа #Линник Ірина Федорівна
  4858. Особа #Алікін Сергій Володимирович
  4859. Особа #Алікіна Ірина Валеріївна
  4860. Особа #Алікін Олександр Сергійович
  4861. Особа #Алікін Єгор Сергійович
  4862. Особа #Стасишен Богдан Вікторович
  4863. Особа #Кулік Наталя Валентинівна
  4864. Особа #Шмельов Олександр Петрович
  4865. Особа #Шемельов Олександр Петрович
  4866. Особа #Маликов Володимир Олександрович
  4867. Особа #Нікітін Валерій Вікторович
  4868. Особа #Борова Вікторія Олександрівна
  4869. Особа #Сусуєв Микола Борисович
  4870. Особа #Грозь Олена Вікторівна
  4871. Особа #Бурков Олексій Сергійович
  4872. Особа #Кумов Олексій Анатолійович
  4873. Особа #Піщейко Олександр Миколайович
  4874. Особа #Крафой Любов Іванівна
  4875. Особа #Крафой Сергій Юрійович
  4876. Особа #Спеціальна ДВК №070731
  4877. Особа #Осипова Кароліна Вікторівна
  4878. Особа #Решетняк В.А.
  4879. Особа #Начальник Уманського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Черкаській області Гудзовський О.О.
  4880. Особа #Бровченко Віктор Петрович
  4881. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Універс-Техсервіс"
  4882. Особа #Марчукова Алла Григорівна
  4883. Особа #Дільнична виборча комісія № 480767 Територіального виборчого округу
  4884. Особа #Новожилов Артем Сергійович
  4885. Особа #Горобівська Алла Борисівна
  4886. Особа #Яковлева Світлана Григорівна
  4887. Особа #Овсянік Анастасія Сергіївна
  4888. Особа #Кученко Арсен Артурович
  4889. Особа #Поліцейський СРПП № 1 Чорнухінського ВП сержант поліції Борсук Сергій Васильович
  4890. Особа #Деменко Олексій Владиславович
  4891. Особа #Шосткинський ВП ГУ НП в Сумській області СРПП№3
  4892. Особа #Бірюк Інна Анатоліївна
  4893. Особа #Долганська Марта Миколаївна
  4894. Особа #Бондарь Тетяна Сергіївна
  4895. Особа #Барган Василина Валеріївна
  4896. Особа #Васил'єв Роман Володимирович
  4897. Особа #Грибенюк О.
  4898. Особа #Надточаєв Д.А.
  4899. Особа #Дільнична виборча комісія № 142265 територіального виборчого округу № 58
  4900. Особа #Богомазова Наталя Костянтинівна
  4901. Особа #Маріупольське об'єднане Управління Пенсійного фонду України Донецької області
  4902. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 142304 виборчого округу № 57
  4903. Особа #Мечев (Бєляков) Сергій Віталійович
  4904. Особа #Бєлякова Тетяна Євгенівна
  4905. Особа #Зоріна Анжеліка Володимирівна
  4906. Особа #Бердиєва Аліна Ніязівна
  4907. Особа #Гурін Денис Володимирович
  4908. Особа #Колокотроні Анна Василівна
  4909. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці територіального виборчого округу № 142344
  4910. Особа #Кутєпов Олександр Михайлович
  4911. Особа #Клюєв Денис Олександрович
  4912. Особа #Устіменко Микола Миколайович
  4913. Особа #Божедаров Микита Олександрович
  4914. Особа #Виборча дільниця № 142385 виборчого округу № 57 м. Маріуполя
  4915. Особа #Дульбер Маргарита Володимирівна
  4916. Особа #Відділ ведення державного реєстру вибрців Лівобережній районної адміністрації
  4917. Особа #Кіреєв Олександр Юрійович
  4918. Особа #дільнична виборча комісія № 142418
  4919. Особа #Самойлюкевич Олег Миколайович
  4920. Особа #дільнична виборча комісія № 140616 територіального виборчого округу №46
  4921. Особа #Кондратьєва Тетяна Юріївна
  4922. Особа #Суріна Вікторія Андріївна
  4923. Особа #дільнична виборча комісія №140084 територіального виборчого округу №46
  4924. Особа #Бєлікова Наталія Никадимівна
  4925. Особа #Кисиличин Михайло Федорович
  4926. Особа #дільнична виборча комісія №141131 територіального виборчого округу №46
  4927. Особа #Плахтій Аліна Миколаївна
  4928. Особа #дільнична виборча комісія №140639 ТВО №46
  4929. Особа #дільнична виборча комісія спеціальної виборчої комісії №000001 ТВО №46
  4930. Особа #дільнична виборча комісія №140624 ТВО №46
  4931. Особа #дільнична виборча комісія № 140624 ТВО №46
  4932. Особа #Нагорська Валентина Олегівна
  4933. Особа #Пацурківський Олег Ігорович
  4934. Особа #Трифонова Світлана Едуардівна
  4935. Особа #Алєкбєров Анара Нураддін огли
  4936. Особа #Мельнікова Лідія Дмитрівна
  4937. Особа #Репа Денис Вікторович
  4938. Особа #дільнична виборча комісія №140617 ТВО №46
  4939. Особа #Відділ ведення ДРВ Бахмутської міськради
  4940. Особа #дільнича виборча комісія №140617 територіального виборчого округу №46
  4941. Особа #Бабійчук Надія Никанорівна
  4942. Особа #Кропивський Сергій Олександрович
  4943. Особа #Мекшун Володимир Семенович
  4944. Особа #Пагава Оксана Володимирівна
  4945. Особа #Виборча дільниця № 071031 територіального виборчого округу № 22
  4946. Особа #Гнітецька Христина Андріївна
  4947. Особа #Виборча дільниця № 070498 територіального виборчого округу № 20
  4948. Особа #Караєв Шаріф Толібджонович
  4949. Особа #Скоропадський Олександр Вікторович
  4950. Особа #Гах Юрій Анатолійович
  4951. Особа #Лесніков Олександр Миколайович
  4952. Особа #Мусса Назар Саміх
  4953. Особа #Дільнична виборча комісія № 681437 територіального округу № 188
  4954. Особа #Андрусів Віктор Володимирович
  4955. Особа #Дільнична виборча комісія № 801009 територіального округу № 223
  4956. Особа #Левінсон Георгій Олександрович
  4957. Особа #Рафієв Тимур Марайович
  4958. Особа #Дільнича виборча комісія № 321363 територіального виборчого округу № 93
  4959. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців №321363 територіального виборчого округу №93
  4960. Особа #Бичкова Анна Юріївна
  4961. Особа #ДВК №801047 територіального виборчого округу №223
  4962. Особа #дільнича виборча комісія №800989 територіального виборчого округу №223
  4963. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №142311
  4964. Особа #Лаптєв Роман Васильович
  4965. Особа #Коссе Катерина Вікторівна
  4966. Особа #Федонова Людмила В'ячеславівна
  4967. Особа #Кравцова Янна Едуардівна
  4968. Особа #Пагава Аслан Омерович
  4969. Особа #Федоренко О.Д.
  4970. Особа #Суханова Людмила Олексіївна
  4971. Особа #Гайдай Альбіна Миколаївна
  4972. Особа #Мариниченко Віталій Федорович
  4973. Особа #Дудко Анастасія Іллівна
  4974. Особа #Поладіч Михайло Петрович
  4975. Особа #Дільнична виборча комісія територіальна виборчого округу
  4976. Особа #Ніколаєнко Микола Степанович
  4977. Особа #Дільнична виборча комісія № 142250 ьериторіального округу № 58
  4978. Особа #Вигодська селищна рада Новошинський старостинський округ
  4979. Особа #Дільнична виборча комісія № 260913
  4980. Особа #Могилівська Тетяна Андріївна
  4981. Особа #Дедяєва Віра Григорівна
  4982. Особа #Дільнична виборча комісія № 260925
  4983. Особа #Букатюк Мар"яна Василівна
  4984. Особа #Виборча дільниця № 260484
  4985. Особа #Відділ ведення виконавчого комітету Калуської м/р
  4986. Особа #ДВК №260969 ТВО № 85
  4987. Особа #Дільнича виборча комісія №141079 територіального виборчого округу 50
  4988. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців Покровської міської ради
  4989. Особа #Демид Андрій Михайлович
  4990. Особа #Дільнича виборча комісія № 260185 територіального виборчого округу № 88
  4991. Особа #Відділ веденя Державного реєстру виборців апарату Городенківської районної державної адміністрації
  4992. Особа #Дільнична виборча комісія № 260710 територіального виборчого округу № 89
  4993. Особа #Найдич Віталій Сергійович
  4994. Особа #Дільнична виборча комісія №260885
  4995. Особа #Токаренко О. А.
  4996. Особа #Рушай Єлизавета Анатоліївна
  4997. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 800614 виборчого округу № 221
  4998. Особа #Варнін Олександр Сергійович
  4999. Особа #Дільнича виборча комісія № 800588 Територіального округу № 221
  5000. Особа #Половецький Костянтин Миколайович
  5001. Особа #Дільнича виборча комісія № 800603 Територіального округу № 221
  5002. Особа #Кравєв Ігор Євгенович
  5003. Особа #Ляшенко Марія Олександрівна
  5004. Особа #Ляшенко Сергій Борисович
  5005. Особа #Дільнична виборча комісія № 800066 територіального виборчого округу № 211
  5006. Особа #Газда Анна Миколаївна
  5007. Особа #Дерябічева Любов Євдокімовна
  5008. Особа #Мицюк Світлана Василівна
  5009. Особа #ДВК №800413 ТВО №216
  5010. Особа #Михальченко Яна Романівна
  5011. Особа #Корінець Андрій Сергійович
  5012. Особа #Рокитнівський РВ ДВС ГТУЮ
  5013. Особа #Лещук Андрій Сергійович
  5014. Особа #Пахнюк Наталія Олексіївна
  5015. Особа #Пахнюк Юрій Олексійович
  5016. Особа #Булін Олексій Олександрович
  5017. Особа #Баньковська Юлія Миколаївна
  5018. Особа #Баньковський Андрій Євгенович
  5019. Особа #Відігал Нельсон Антонівич
  5020. Особа #Кошелюк (Варламова) Альона Миколаївна
  5021. Особа #Дільнична Виборча комісія № 800002 Тереторіального виборчого округу № 21
  5022. Особа #Дільнична виборча комісія № 800040 Територіального виборчого округу № 211
  5023. Особа #Карліна Тетяна Василівна
  5024. Особа #Дільнична виборча комісія № 800078 територіального виборчого округу № 211
  5025. Особа #Пісковський Артур Вікторович
  5026. Особа #Дільнична виборча комісія № 800063 територіального виборчого округу № 211
  5027. Особа #Гетьман Світлана Георгіївна
  5028. Особа #Москалюк Роман Сергійович
  5029. Особа #ДВД №8000087 територіального виборчого округу №212
  5030. Особа #Дільнична виборча дільниці №800199 територіального виборчого округу №216
  5031. Особа #Бандурка Ірина Владиславівна
  5032. Особа #Кротевич Олександр Володимирович
  5033. Особа #Компанець Олег Іванович
  5034. Особа #Дільнична виборча комісія № 800255 Територіального виборчого округу № 213
  5035. Особа #Сагайдак Маргарита Олександрівна
  5036. Особа #Дільнична виборча комісія № 800296 Територіального виборчого округу № 213
  5037. Особа #Новікова Лілія Анатоліївна
  5038. Особа #Дільнича виборча комісія №800298
  5039. Особа #Миколайчук Назар Олегович
  5040. Особа #Дільнична виборча комісія № 800307 Територіального виборчого округу № 215
  5041. Особа #Барінова Олена Геннадіївна
  5042. Особа #Барінов Максим Олегович
  5043. Особа #Дільнична виборча комісія № 800307 Територіального виборчого округу №215
  5044. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців Деснянського району в м. Києві державної адміністрації
  5045. Особа #Дільнична виборча комісія № 800266 Територіального виборчого округу № 213
  5046. Особа #Галіна Валентина Степанівна
  5047. Особа #Дільнична виборча комісія № 800288 Територіального виборчого округу № 213
  5048. Особа #Дідловська Галина Іванівна
  5049. Особа #ФОП Кірсанов А.І.
  5050. Особа #Дільнична виборча комісія №800557
  5051. Особа #Сім'янчук Леонід Леонідович
  5052. Особа #Дільнична виборча комісія №800532 ТВО №217
  5053. Особа #Козленко Юлія Євгенівна
  5054. Особа #Зарудний Олег Олександрович
  5055. Особа #Зацарний Олександр Олександрович
  5056. Особа #Стецюк Мирослав Євгенійович
  5057. Особа #Кузьмич Сергій Ігорович
  5058. Особа #Дільнична виборча комісія №800485 ТВО №217
  5059. Особа #Петраш Анатолій миколайович
  5060. Особа #Калюжний Валентин Олександрович
  5061. Особа #Служба у справах дітей та cім'ї
  5062. Особа #Самійленко Наталія Олександрівна
  5063. Особа #Виборча дільниця № 800620
  5064. Особа #Муравйова Анна Анатоліївна
  5065. Особа #Хаментаускас Антанас
  5066. Особа #Добош Юліанна Юріївна
  5067. Особа #Кулина Степан Петрович
  5068. Особа #Відділ ведення ДРВ Подільськой р-ї у м. Києві ДА
  5069. Особа #Чернецька Анна Дмитрівна
  5070. Особа #Боковня Марія Павлівна
  5071. Особа #Франчук Альона Ігорівна
  5072. Особа #Ріміханова Євгенія Едуардівна
  5073. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 800814 територіального виборчого округу № 218
  5074. Особа #Чоні Ксенія Володимирівна
  5075. Особа #Заборник Анастасія Олександрівна
  5076. Особа #Рибалко Єлизавета Андріївна
  5077. Особа #Дільнича виборча комісія №730505 територіально виборчого округу № 201
  5078. Особа #Москалюк Сюзання Миколаївна
  5079. Особа #Дільнична виборча комісія №730536 територіального виборчого округу №201
  5080. Особа #Колдомасов Ілля Сергійович
  5081. Особа #Симонян Дар"я Вікторівна
  5082. Особа #Оконська Надія Павлівна
  5083. Особа #Байраковська Олена Анатоліївна
  5084. Особа #БондарКатерина Олексіївна
  5085. Особа #Комишна Оксана Юріївна
  5086. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців міської ради у Першотравненвому районі
  5087. Особа #Дільнична виборча комісія №730452 територіального вибочого округу №201
  5088. Особа #Дільнична виборча комісія 730474 територіального виборчого округу №201
  5089. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці №800793 тереторіального виборчого округу № 218
  5090. Особа #Шевчик Андрій Орестович
  5091. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці №800790 тереторіального виборчого округу № 218
  5092. Особа #Багмет Іван Олексійович
  5093. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №800766 територіального виборчого округу №219
  5094. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 800741 територіального виборчого округу №219
  5095. Особа #Пустовіт Владислав Леонідович
  5096. Особа #Дільнича виборча комісія №800888 теріторіального виборчого округу №221
  5097. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців Солом"янської районної в м.Києві державної адміністрації
  5098. Особа #Дубовик Людмила Станіславівна
  5099. Особа #Дільнична виборча комісія №800939 територіального виборчого округу №222
  5100. Особа #Заборська Дар"я Володимирівна
  5101. Особа #Верстюк Наталія Юріївна
  5102. Особа #Тягленко В.З.
  5103. Особа #КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГЛАВАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "АБСОЛЮТ"
  5104. Особа #Дільнича виборча комісія №800837 теріторіального виборчого округу №221
  5105. Особа #Дільнична виборча комісія № 800876 територіального виборчого округу № 222
  5106. Особа #Гур’янов Владислав Ігорович
  5107. Особа #Начальник відділу ДРВ СОЛОМ"ЯНСЬКОЇ РАЙ. В М. КИЄВІ ДЕРАДМІНІСТРАЦІЇ
  5108. Особа #Дільнична виборча комісія № 800663 територіального виборчого округу № 220
  5109. Особа #Відділ ведення ДРВ Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації
  5110. Особа #Управління УПФУ у Іванківському районі
  5111. Особа #Управляння ДВС Головного територіального управління юстиції в Київській області
  5112. Особа #Головне територіальне управління юстиції у місті Києві відділ державної реєстрації смерті
  5113. Особа #Родіонова Тамара Миколаївна
  5114. Особа #ТОВ"Фінансова компанія" КонкордФакторинг"
  5115. Особа #Новицький Дмитро Борисович
  5116. Особа #Старовойт Аліна Володимирівна
  5117. Особа #Столяренко Валерій Володимирович
  5118. Особа #ДВК № 320611
  5119. Особа #Олефір Галина Ігорівна
  5120. Особа #Ярошенко Сергій Степанович
  5121. Особа #Дільнична виборча комісія №350780
  5122. Особа #Федорів Олександра Данилівна
  5123. Особа #Баклан Анна Петрівна
  5124. Особа #Баклан Руслан Сергійович
  5125. Особа #Філія державної установи "Центр пробації" в Кіровоградській області Олександрійський міськрайонний відділ
  5126. Особа #Шоляк Микола Юрійович
  5127. Особа #Дільнична виборча комісія № 321286 ТВО № 94
  5128. Особа #НП ГУНП в Кіровоградській області
  5129. Особа #Відділ ведення ДРВ виконавчого коміту Чечелівської районної районної Ради у м. Дніпрі
  5130. Особа #Зоріна Карина Володимирівна
  5131. Особа #Виборча дільниниця № 121328
  5132. Особа #Виборча комісія виборчої дільниці №121606 Територіального округу №31
  5133. Особа #Істратов Дмитро Сергійович
  5134. Особа #Дільнична виборча комісія виборної дільниці № 121695 територіального виборчого округу №31
  5135. Особа #Балинський Владислав Русланович
  5136. Особа #Купченко Вікторія Володимирівна
  5137. Особа #Чорнодуб Оксана Іванівна
  5138. Особа #Чорнодуб Юрій Олександрович
  5139. Особа #Одринський Роман Леонідович
  5140. Особа #Виборча дільниця № 121234
  5141. Особа #Мондрич Олег Петрович
  5142. Особа #Дільнична виборча комісія №121092
  5143. Особа #відділ ведення держреєстру виборціва АНД райради
  5144. Особа #Малютіна Ангеліна Василівна
  5145. Особа #ДВК 121200
  5146. Особа #ДВК 121219
  5147. Особа #Семененко Ігор Валерійович
  5148. Особа #Суліашвілі Заза Гівіевіч
  5149. Особа #Долинська Вікторія Володимирівна
  5150. Особа #Беня Глеб Олександрович
  5151. Особа #Китайгора Євгеній Сергійович
  5152. Особа #Дільнична виборча комісія №530270 територіального виборчого округу №149
  5153. Особа #Дільнична виборча комісія №530774 ТВО №145
  5154. Особа #Бичілова Лілія Борисівна
  5155. Особа #Лотух Євген Анатолійович
  5156. Особа #Дільнича виборча комісія №610144
  5157. Особа #Винниченко Наталія Петрівна
  5158. Особа #Хмарна Наталія Михайлівна
  5159. Особа #Литвяк Микола Євгенович
  5160. Особа #Задорожній Микола Панасович
  5161. Особа #Попович О.В
  5162. Особа #Троцько Юлія Анатоліївна
  5163. Особа #Касаречі Тамара Петрівна
  5164. Особа #Самохіна Ірина Володимирівна
  5165. Особа #Дільнича виборча комісія № 531070 територіального виборчого округу "146
  5166. Особа #Відділ ведення державного реєстру виборців Автозаводського районної адмінстрації Кременчуцької міської ради Полтавської області
  5167. Особа #дільнича виборча комісія №611089 територіального округу №164
  5168. Особа #дільнича виборча комісія № 611098
  5169. Особа #Дільнича виборча комісія № 611096
  5170. Особа #Дущак Михайло Володимирович
  5171. Особа #ВВДРВ ВК ТМР
  5172. Особа #ДВК № 611167 ТВО № 163
  5173. Особа #Дільнича виборча комісія №610150
  5174. Особа #Віввіл ведення державного реєстру виборців апарату Бучацької РДА
  5175. Особа #Чорний Руслан Мирославович
  5176. Особа #Дільнична виборча комісія № 320330 ТВО № 94
  5177. Особа #Безкишкин Сергій Миколайович
  5178. Особа #Гнопольська Олена Іванівна
  5179. Особа #Олефірук Микола Петрович
  5180. Особа #Комунальний заклад "Кризовий центр для жінок
  5181. Особа #Хайло Єлизавета Олександрівна
  5182. Особа #Моцак Віта Григорівна
  5183. Особа #Якимчук Денис Вікторович
  5184. Особа #Добровольська Ельвіра Юріївна
  5185. Особа #Курач Богдан Віталійович
  5186. Особа #Пінченко Євдокія Юріївна
  5187. Особа #Дільнична виборча комісія № 741040 Територіального виборчого округу № 205
  5188. Особа #Дільнича виборча комісія № 741042
  5189. Особа #Коровянський Владислав Сергійович
  5190. Особа #Коровянська Олена Василівна
  5191. Особа #Рубін Юрій Борисович
  5192. Особа #Юнко Андрій Романович
  5193. Особа #Попова КатеринаОлександрівна
  5194. Особа #Банний Микола Тимофійович
  5195. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 141012
  5196. Особа #Микитюк Яків Іванович
  5197. Особа #Харковлюк Олександр Миколайович
  5198. Особа #Мальований Василь Григорович
  5199. Особа #Голяк Михайло Адамович
  5200. Особа #Лисюк Петро Васильович
  5201. Особа #Дільнична виборча комісія № 680270
  5202. Особа #Клочко Дмитро Анатолійович
  5203. Особа #Дільнична виборча комісія 681503
  5204. Особа #Фірсанов Андрій Валерійович
  5205. Особа #Фірсанова Ірина Валентинівна
  5206. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №681552
  5207. Особа #відділ ведення ДРВ Шепетівської міської ради
  5208. Особа #Соколюк Юрій Євстафійович
  5209. Особа #Блажієвський Микола Мартинович
  5210. Особа #Блажієвська Наталія Сергіївна
  5211. Особа #Мащенко Олена Петрівна
  5212. Особа #Андрікевич Тарас Павлович
  5213. Особа #Вибоча дільниця № 681485
  5214. Особа #Полюхович Ірина Олексіївна
  5215. Особа #Трофанюк Богдан Іванович
  5216. Особа #Дільнича виборча комісія 681459
  5217. Особа #Цесько Ігор Михайлович
  5218. Особа #Христич Вікторія Романівна
  5219. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 230699 територіального округу №79
  5220. Особа #Гринь Тетяна Володимирівна
  5221. Особа #Мякинченко Олександр Никифорович
  5222. Особа #Дільнична виборча комісія № 230811 Територіального виборчого округу №74
  5223. Особа #Дверницька Ярослава Василівна
  5224. Особа #Дільнична виборча комісія № 230810 Територіального виборчого округу №77
  5225. Особа #Смаль Віра Зіновіївна
  5226. Особа #Дільнична виборча комісія № 230975 Територіального виборчого округу
  5227. Особа #Рибалевська Світлана Володимирівна
  5228. Особа #Заречний Іван Олександрович
  5229. Особа #Ніхочов Руслан Нураддінович
  5230. Особа #Барищевська Інна Жоржевна
  5231. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛОЖИСТИК ЖЕНЕРАЛЬ"
  5232. Особа #Рогач Лілія Миколаївна
  5233. Особа #Гетало Ольга Миколаївна
  5234. Особа #ТОВ "Капіталтрансінвест"
  5235. Особа #Матвєєва Тамара Юріївна
  5236. Особа #Дільнична виборча комісія № 230722 територіальний виборчий округ № 80
  5237. Особа #Шукрієв Анвар Карімович
  5238. Особа #Мороко Сергій Григорович
  5239. Особа #Васюкова Катерина Володимирівна
  5240. Особа #Когут Олена Юріївна
  5241. Особа #Саргсян Арташес
  5242. Особа #Комунарський РВ філії ДУ "Центр пробації" в Запорізькій області - Макеєва Наталя Ярославівна
  5243. Особа #Дільнична виборча комісія № 230667 територіального виборчого округу № 78
  5244. Особа #Замоцька Тетяна Миколаївна
  5245. Особа #Замоцький Сергій Миколайович
  5246. Особа #Прасол Сергій Олегович
  5247. Особа #Новоград-Волинський відділ поліції в Житомирській області
  5248. Особа #Зубко Андрій Борисович
  5249. Особа #Берегова Мирослава Олександрівна
  5250. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 710824 територіального виборчого округу
  5251. Особа #Копистира Віра Михайлівна
  5252. Особа #Дільнична виборча комісія № 711005 територіального виборчого округу №194 м.Черкаси
  5253. Особа #Повєтова Марія Сергіївна
  5254. Особа #Дільнична виборча комісія виб.дільниці №710999 виб.округу № 194
  5255. Особа #Дільнична виборча комісія №711000 ТВО №194
  5256. Особа #Топольник Кирил Олександрович
  5257. Особа #дільнична виборча комісія 210744 територіального округу 68
  5258. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 210682
  5259. Особа #Нірода Діана Павлівна
  5260. Особа #Дільнича виборча комісія №210727 територіального округу №68
  5261. Особа #Орган ведення Державного реєстру виборців Виноградівської РДА
  5262. Особа #Виборча дільниця №710712
  5263. Особа #Чимбай Олександр Андрійович
  5264. Особа #Дільнична виборча комісія виб.дільниці № 711023 виб.окргугу № 194
  5265. Особа #Ікола Григорій Олександрович
  5266. Особа #Пашко Н.С.
  5267. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 000001 виборчого округу № 157
  5268. Особа #Ханеня Катерина Вікторівна
  5269. Особа #Крилов Володимир Леонідович
  5270. Особа #Борисенко Зоя Михайлівна
  5271. Особа #Виборча дільниця № 631180 територіального виборчого округу № 174
  5272. Особа #Керувник Мелітопольської місцевої прокуратури Запорізької області в інтересах держави
  5273. Особа #Тютєрєва Олена Миколаївна
  5274. Особа #Дільнична виборча комісія 631348 територіального округу 173
  5275. Особа #Братина Геннадій Олексійович
  5276. Особа #Пелагейченко Ірина Іванівна
  5277. Особа #ДВК №631426 ТВО №170
  5278. Особа #Гнатенко Ольга Валентинівна
  5279. Особа #Равчак Володимир Семенович
  5280. Особа #Азарєнкова Тетяна Петрівна
  5281. Особа #Ржаниця Олена Іванівна
  5282. Особа #інспектор ВБДР Управління патрульної поліції у Дніпропетровській області лейтенант поліції Департаменту патрульної поліції Холодулькін Віталій Арнаутович
  5283. Особа #Безуглова Олена Ігорівна
  5284. Особа #Безуглов Олександр Віталійович
  5285. Особа #Коровко Євген Леонідович
  5286. Особа #ДВК № 320569 ТВО № 95
  5287. Особа #Видиборецт Олексій Сергійович
  5288. Особа #Дільнична виборча комісія № 321206 округу № 98
  5289. Особа #Іванина Тарас Ігорович
  5290. Особа #Дільнична виборча комісія № 3231195
  5291. Особа #Оборський Валерій Борисович
  5292. Особа #Семенов Денис Владиславович
  5293. Особа #Виборча дільниця № 631197 територіального виборчого округу № 174
  5294. Особа #Буцька Людмила Семенівна
  5295. Особа #Каспійцев Антон Дмитрович
  5296. Особа #дільнична виборча комісія №630808 територіального виборчого округу №181
  5297. Особа #Кисіль Владислав Вікторович
  5298. Особа #Малишенко Лариса Євгенівна
  5299. Особа #Каталкін Євген Олександрович
  5300. Особа #Дільнична виборча комісія № 631316
  5301. Особа #Корсак Лариса Андріївна
  5302. Особа #Савальчук Денис Ігорович
  5303. Особа #Дільнична виборча комісія № 631328 територіального управління № 173
  5304. Особа #Скарбун Зоя Олексіївна
  5305. Особа #Андрєєв Роман Сергійович інспектор роти №5 бат. №4 УПП в Харківській області
  5306. Особа #Дільнича виборча комісія №631465 територіального виборчого округу "172
  5307. Особа #Відділ ведення реєстру виборців адміністрації Московського району Харківської Міської ради
  5308. Особа #Ходикін Максим Іванович
  5309. Особа #Ходикіна Ірина Сергіївна
  5310. Особа #Авоян Єрміна Айказівна
  5311. Особа #Арутюнян Анаіт Хачатурівна
  5312. Особа #Бабенко Інеса Миколаївна
  5313. Особа #Дільнична виборча комісія № 631603 ТВО № 171
  5314. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців № 630654 округ №179
  5315. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 630654 територіального виборчого округу №179
  5316. Особа #Енгель Анжела Вікторівна
  5317. Особа #Енгель Михайло Олександрович
  5318. Особа #Заїка Таїсія Юріївна
  5319. Особа #Сироветник Вадим Валерійович
  5320. Особа #Дільнична виборча комісія №051481 Територіального виборчого округу № 11
  5321. Особа #Квас Нікіта Олегович
  5322. Особа #Лесніченко Володимир Віталійович
  5323. Особа #Касянчук Ю.А.
  5324. Особа #Сологоб (Дегтярьова) Любов Анатоліївна
  5325. Особа #Міськов Сергій Леонідович
  5326. Особа #Поліцейський 1 роти батальйону УПП Вінницької області Цілінська Катерина Віталіївна
  5327. Особа #Микитюк Петро Леонідович
  5328. Особа #Фрунзе Лариса Андріївна
  5329. Особа #Сербін Павло Дмитрович
  5330. Особа #Василівська сільська рада Кілійського району
  5331. Особа #Зайвий Віктор Федорович
  5332. Особа #Городниченко Неля Анатоліївна
  5333. Особа #Родін Олег Анатолійович
  5334. Особа #Коханський Олексій Васильович
  5335. Особа #Гарчев Олександр Іванович
  5336. Особа #Інспектор третього батальйону четвертої роти Управління патрульної поліції у м. Одесі лейтенант поліції Кугут Іван Геннадійович
  5337. Особа #ТОВ "Одісей Моторс"
  5338. Особа #Чиботар Микола Якович
  5339. Особа #Татинська Ія
  5340. Особа #Безаготій Валерій Михайлович
  5341. Особа #Майоров Олег Миколайович
  5342. Особа #Тріфолонго Віталій
  5343. Особа #Гудєй Олексій Володимирович
  5344. Особа #Галенкова Аделаїда Дмитрівна
  5345. Особа #Малиновське об'єднане Управління Пенсійного фонду України в м.Одесі
  5346. Особа #Творіщук Михайло Франкович
  5347. Особа #Дільнична виборча комісія № 511165 територіального виборчого округу № 134
  5348. Особа #Текучану Марія Дмитрівна
  5349. Особа #Дільнична виборча комісія № 511175 територіального виборчого округу № 134
  5350. Особа #Халаф Максим
  5351. Особа #Коршунова Ірина Едуардівна
  5352. Особа #Мясоєдов Вадим Олександрович
  5353. Особа #Дільнична виборча комісія № 511194 територіального виборчого округу № 134 з виборів Президента України
  5354. Особа #Гречанова Юлія Олегівна
  5355. Особа #Пацебін Валерій Григорович
  5356. Особа #дільнична виборча комісія № 511313 територіального виборчого округу № 135
  5357. Особа #Балюк Богдан Олександрович
  5358. Особа #Сіміцар Олександр Георгійович
  5359. Особа #Горцун Олександр Олександрович
  5360. Особа #Парамоненко Ольга Олександрівна
  5361. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 511245 територіального виборчого округу № 135
  5362. Особа #Саютін Олег Вікторович
  5363. Особа #Вісенгерієв Руслан Хайрудійович
  5364. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 511263 територіального виборчого округу № 135
  5365. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 511259 територіального виборчого округу № 135
  5366. Особа #Мещеряков Віктор Сергійович
  5367. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці № 510969 територіального округу № 141
  5368. Особа #Відділ ведення ДРВ Білгород-Дністровської міської ради
  5369. Особа #Цимбаліст Андрій Олексійович
  5370. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 511246 територіального виборчого округу № 135
  5371. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №511275 територіального виборчого округу № 135
  5372. Особа #Шевельов Владислав Олександрович
  5373. Особа #Саєнко Лариса Адамівна
  5374. Особа #Лехман Аліна Вадимівна
  5375. Особа #Лехман Олексій Олегович
  5376. Особа #Єфремова Людмила Федорівна
  5377. Особа #Мітров Іван Дмитрович
  5378. Особа #Сімонова Зоріна Анатоліївна
  5379. Особа #Сімонов Валентин Олександрович
  5380. Особа #Гоменюк Андрій Олександрович
  5381. Особа #Галаджій Олександр Олексійович
  5382. Особа #Поправко Сергій Павлович
  5383. Особа #Мохамед Ібрахім
  5384. Особа #Коваль Вікторія Богданівна
  5385. Особа #Лозовенко Сергій Олександрович
  5386. Особа #Обухан Марина Олександрівна
  5387. Особа #Обухан Антон Сергійович
  5388. Особа #Нещерет Алла Василівна
  5389. Особа #Єзерський Дмитро Олександрович
  5390. Особа #Шокотько Геннадій Юрійович
  5391. Особа #Дрімов Іван Вікторович
  5392. Особа #Скорук Юлія Степанівна
  5393. Особа #Дільнична виборча комісія № 511108 Виборчого округу №103
  5394. Особа #Колесников Станіслав Костянтинович
  5395. Особа #Кістол Артур Вікторович
  5396. Особа #Реуса Лазарь Іванович
  5397. Особа #к/п 0407
  5398. Особа #Полубар'єва Тетяна Леонідівна
  5399. Особа #Денісова Єлизавета Вікторівна
  5400. Особа #Дмитренко Максим Петрович
  5401. Особа #Чолій Олександр Іванович
  5402. Особа #Деменчук Максим Геннадійович
  5403. Особа #Дільнична виборча комісія № 650713 територіального виборчого округу № 183
  5404. Особа #Сейдаметова Саніє Сіммарівна
  5405. Особа #Дорожан Сергій Миколайович
  5406. Особа #Буденко Наталія Василівна
  5407. Особа #Глоба Наталя Петрівна
  5408. Особа #Гілевич Наталія Миколаївна
  5409. Особа #Підлісецький Іван Ростиславович
  5410. Особа #Ваньо Ольга Володимирівна
  5411. Особа #Прокуратура Львівської області Скіб"як Р.А
  5412. Особа #ТзОВ "Львівхолод" представник Гаврилюк С.Г
  5413. Особа #Mateus Pawel
  5414. Особа #Русановський Юрій Михайлович
  5415. Особа #Рудик Роман Олексійович
  5416. Особа #Зінько Іван Володимирович
  5417. Особа #Дворянин В.П.
  5418. Особа #Данчук Максим Іванович
  5419. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "ЮРКАПІТАЛ"
  5420. Особа #Фізична особа-підприємець Дзекунова Наталія Василівна
  5421. Особа #ФОП Цап В.В.
  5422. Особа #ПП "Енфілд"
  5423. Особа #Груздинський Олександр Дмитрович
  5424. Особа #Відділ примусовго виконання покарань рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції Кіровоградській області
  5425. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Укртеплосервіс"
  5426. Особа #Товариство з обмеженою відповідальністю "Сімметрон-Україна"
  5427. Особа #Ніжинська міськрайонна філія Чернігівського обласного центру зайнятості
  5428. Особа #Пекарська Ірина Миколаївна
  5429. Особа #Пекарський Андрій Петрович
  5430. Особа #Фізична особа-підприємець Юревич Сергій Михайлович
  5431. Особа #Мірошникова Ольга Володимирівна
  5432. Особа #Федоркін Андрій Іванович
  5433. Особа #ДВК №460987 ТВО №118
  5434. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців Пустомитівської РДА
  5435. Особа #Котур Мар"яна Василівна
  5436. Особа #Швець Наталія Миронівна
  5437. Особа #Тіцька Марія Миронівна
  5438. Особа #ТОВ "Торговий Дім Міст Експрес"
  5439. Особа #Родіна Людмила Миколаївна
  5440. Особа #Хмелівський Микола Олексійович
  5441. Особа #Єрмакова Марина Геннадіївна
  5442. Особа #Давидов Микола Євгенович
  5443. Особа #Дільнична виборча комісія №800989 територіального виборчого округу №233
  5444. Особа #Тупозлєєва Юлія Олександрівна
  5445. Особа #Дільнична виборча комісія № 511172 територіального виборчого округу № 134 з виборів Президента України
  5446. Особа #Дільнична виборча комісія № 511219 територіального виборчого округу № 136
  5447. Особа #Дільнична виборча комісія № 511208 територіального виборчого округу № 134 з виборів Президента України
  5448. Особа #Рожнов Максим Олександрович
  5449. Особа #Дільнична виборча комісія № 511223 територіального виборчого округу № 134 з виборів Президента України
  5450. Особа #Тараненко Наталія Валеріївна
  5451. Особа #Дільнична виборча комісія № 511238 територіального виборчого округу № 134 з виборів Президента України
  5452. Особа #Одобеско Ірина Дмитрівна
  5453. Особа #Дільнична виборча комісія 511194 територіального виборчого округу № 134
  5454. Особа #Морарь Марина Сергіївна
  5455. Особа #Дільнична виборча комісія № 511169 територіального виборчого округу № 134 з виборів Президента України
  5456. Особа #Гончаренко Олена Євгеніївна
  5457. Особа #Хворостяний Микита Станіславович
  5458. Особа #Аксенова Ольга Анатоліївна
  5459. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 511246 територіального виборчого округу № 135 з проведення повторного голосування чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року
  5460. Особа #Кравець Ян Якович
  5461. Особа #Дільнича виборча комісія виборчої дільниці №511266 територіального виборчого округу № 135
  5462. Особа #Левченко Святослав Олегович
  5463. Особа #Стрижков Дмитро Дмитрович
  5464. Особа #Петришин Марія Михайлівна
  5465. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №511345 територіального виборчого округу №136
  5466. Особа #Відділ ведення Державного реєстру виборців Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради
  5467. Особа #Ожиївська Анасасія Михайлівна
  5468. Особа #Державний виконавець Новоград-Волинського МВ ДВС ГТУЮ в Житомирській області Пінчук Катерина Анатоліївна
  5469. Особа #Виконуюча обов’язки начальника відділу ДВС Баранівського РУЮ Мазко С.М.
  5470. Особа #Сушко Валентин Григорович
  5471. Особа #Мирутенко Раїса Ігорівна
  5472. Особа #Буділов Роман Михайлович
  5473. Особа #Стахурський Олександр Михайлович
  5474. Особа #Дільнича виборча комісія № 181367 територіального виборчого округу № 62
  5475. Особа #Романчук Валентин Володимирович
  5476. Особа #Дільнича виборча комісія №181338 територіального виборчий округ №62
  5477. Особа #Козарчук Іван Миколайович
  5478. Особа #Гоженко Інна Вікторівна
  5479. Особа #Суліковський Анатолій Олександрович
  5480. Особа #Корнійчук Сергій Адамович
  5481. Особа #Кубенко Уляна Володимирівна
  5482. Особа #Виборча дільниця №67
  5483. Особа #Божкевич Оксана Григорівна
  5484. Особа #Дільнича виборча комісія №181420 територіального виборчого округу №62
  5485. Особа #Ліньков Володимир Олексійович
  5486. Особа #Горєлий Олександр Олександрович
  5487. Особа #Манелюк Володимир Миколайович
  5488. Особа #Купчин Наталія Василівна
  5489. Особа #Дільнична виборча комісія №82172
  5490. Особа #Дільнична виборча комісія №462129 територіального виборчого округу №119
  5491. Особа #Рибак Мар`яна Володимирівна
  5492. Особа #Козій Юрій Стьепанович
  5493. Особа #ТзОв "Фінансова компанія "Кредит-Капітал"
  5494. Особа #Доленко Світлана Іванівна
  5495. Особа #Дільнична виборча комісія №462114 територіального виборчого округу №118
  5496. Особа #ДВК №462112 ТВО №116
  5497. Особа #Кінаш Андрій Миронович
  5498. Особа #Дільнична виборча комісія № 460281 територіального виборчого округу № 121
  5499. Особа #Відділ Веддення державного реєстру виборців
  5500. Особа #Гавриляк Богдан Васильович
  5501. Особа #Чухань Юрій Миколайович
  5502. Особа #Дільнична виборча комісія № 461720 територіального округу № 121
  5503. Особа #Відділ веденя державного реєстру виборців
  5504. Особа #Лагета Михайло Федорович
  5505. Особа #Оборотов Сергій Миколайович
  5506. Особа #Сенейко Іван Тадейович
  5507. Особа #Ратуш Зеновій Франкович
  5508. Особа #Акціонерне товариство комерційний банк 'ПриватБанк'
  5509. Особа #Мушак Ольга Михайлівна
  5510. Особа #Дільнича виборча комісія №461780 Територіального виборчого округу №126
  5511. Особа #Друль Надія Теодорівна
  5512. Особа #Дільнична виборча комісія №461802 Територіального виборчого округу №126
  5513. Особа #Ялінський Андрій Михайлович
  5514. Особа #Балакай Наталя Юріївна
  5515. Особа #ДВК виборчої дільниці 181350 ТВО 62
  5516. Особа #ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  5517. Особа #Овсієнко Людмила Михайлівна
  5518. Особа #Залуцький І.М.
  5519. Особа #Мінько Анастасія Леонідівна
  5520. Особа #Верьовкін Олег Васильович
  5521. Особа #Дейнега Олена Петрівна
  5522. Особа #Андрієнко Тетяна Віталіївна
  5523. Особа #Трощенкова Ірина Сергіївна
  5524. Особа #Хайло Світлана Леонідівна
  5525. Особа #Пугачов Микита Олександрович
  5526. Особа #Токарева Ільміра Казимівна
  5527. Особа #Малинівська Євгенія Іванівна
  5528. Особа #Жабін Сергій Васильович
  5529. Особа #Сінотова Катерина Анатоліївна
  5530. Особа #Климочко Тарас Іванович
  5531. Особа #Суп Вікторія Вікторівна
  5532. Особа #Дільнична виборча комісія № 460749 територіального округу ВО № 120
  5533. Особа #Пітусь Ірина Степанівна
  5534. Особа #Дільнична виборча комісія № 461857 виборчого округу №117
  5535. Особа #Дубик Євгеній Володимирович
  5536. Особа #Пахомова Віталій Михайлович
  5537. Особа #Дільнична виборча комісія № 461859 виборчого округу №117
  5538. Особа #Раковець Діана Русланівна
  5539. Особа #Горон Ростислав Ігорович
  5540. Особа #Репетило Володимирович Володимир
  5541. Особа #Львівське обласне кооперативне міжгосподарське об"єднанння та агропромисловому будівництву " Львівоблагропромбуд"
  5542. Особа #Микаєлян Петро Шаваршевич в інтересах неповнолітніх дітей Микаєляна В.-А.П.
  5543. Особа #Дільнична виборча комісія №000001 територіального виборчого округу №206
  5544. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №560984 територіального виборчого округу №152
  5545. Особа #Беляк Інна Вікторівна
  5546. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №986 територіального виборчого округу №152
  5547. Особа #Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №560949 територіального виборчого округу №152
  5548. Особа #Давидюк Богдана Іванівна
  5549. Особа #Дільнична виборча комісія №261041
  5550. Особа #Відділ ведення державного Реєстру виборців ВК Івано-Франківської міської ради
  5551. Особа #Стефаник Володимир Михайлович
  5552. Особа #Яшан Роман Васильович
  5553. Особа #Виборча дільниця № 260219 територіального виборчого округу № 88
  5554. Особа #Дзирун Владислав Вікторович
  5555. Особа #Каляндас Арсеній Олександрович
  5556. Особа #Дільнична виборча комісія № 800017 територіального виборчого округу № 211
  5557. Особа #Дільнична виборча комісія № 800039 територіального виборчого округу № 211
  5558. Особа #Амосов Михайло Ігорович
  5559. Особа #Єременко Владислав Леонідович
  5560. Особа #Дільнична виборча комісія № 800064 територіального виборчого округу № 211
  5561. Особа #Дільнична виборча комісія № 800259 Територіального виборчого округу № 213
  5562. Особа #Боровик Андрій Олександрович
  5563. Особа #Дільнича виборча комісія № 800602 Територіального округу № 221
  5564. Особа #Німуха Юлія Костянтинівна
  5565. Особа #Дільнична виборча комісія № 800890 територіального виборчого округу № 221
  5566. Особа #Курінний Антон Сергійович
  5567. Особа #Короткий Святослав Ігорович
  5568. Особа #Кучмгра Ольга Віталіївна
  5569. Особа #Дільн