Судове рішення #9994158

Справа №  3-1799/2010 р.

П О С Т А Н О В А

Іменем   України

16 червня 2010 року                                                                            м. Миколаїв

 

Суддя Ленінського районного суду м. Миколаєва Крутій Ю.П., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ УМВС України в Миколаївській області про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.3 ст.122 КУпАП

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Вірменії, громадянина України, не працює, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2,

 

В С Т А Н О В И В:

Водій ОСОБА_1, згідно протоколу, 19.04.2010 р., приблизно о 16.40 год., керуючи автомобілем НОМЕР_1 по а/д Ульянівка-Миколаїв, перевищив швидкість більш ніж на 50 км/год. на ділянці, де проводяться дорожні роботи, позначені знаком 1.37 (дорожні роботи) та знаком 3.29 (обмеження швидкості 40 км/год.), рухався зі швидкістю 99 км/год. (швидкість вимірювалась приладом "Іскра"), чим порушив п. 12.9.б ПДР.

ОСОБА_1 в судовому засіданні факти, викладені в протоколі, не визнав, та пояснив, що швидкість руху не перевищував, в справі нема доказів щодо його винності в правопорушенні.

Вивчивши матеріали адміністративної справи, вислухавши пояснення ОСОБА_1, суд встановив наступне.

Згідно ст.251 КУпАП доказами по справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку посадова особа встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні, та інші обставини, що мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху.

Прилад "Іскра", яким вимірювалась швидкість руху, не має функцій фото- чи кінозйомки, тому відповідно до ст. 251 КУпАП дані приладу не являються доказами по справі.

На підставі викладеного, суд вважає за необхідне провадження по справі закрити, в зв’язку з відсутністю в діях ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення.

Керуючись ст.247 ч.1 п.1, ст.ст.283-285 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В:

Провадження по справі відносно ОСОБА_1 за ч.3 ст.122 КУпАП – закрити, в зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Миколаївської області шляхом подачі апеляційної скарги або протесту прокурора протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя:                                                                                          Ю.П. Крутій  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація