П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
3- 542/2010 р.
05 липня 2010 р.
Суддя Кремінського районного суду в Луганській області, - ОСОБА_1,
розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла з ВДАІ Кремінського району, протокол №306183 від 08.06.2010 року про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, який народився 22.12.1968 року, не працює, мешкає с. Голубівка Кремінського району вул. Зарічна 14,
за ст. 139 ч. 1 КпАП України
В С Т А Н О В И В :
08.06.2010 року о 16.40 ОСОБА_2М, керував транспортним засобом марки МТЗ 80 номерний знак 089-09 та вчинив забруднення дорожнього покриття, а саме виніс грунт протектором шин на проїзну частину, чим порушив п. 22, 1.5 ПДР.
ОСОБА_2 в судовому засіданні свою провину визнав, здійснив щире каяття, пояснив, що перевозив сіно яке з коліс частково потрапило на проїзну частину.
Вивчивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, суд дійшов висновку, що ОСОБА_2М підлягає відповідальності за ч1 ст139 КпАП України, оскільки його провина у скоєнні правопорушення повністю доведена протоколом про адміністративне правопорушення, схемою розташування місця, на якому виявлено недоліки, поясненнми правопорушника.
Враховуючи пояснення правопорушника та його особу, який здійснив щире каяття, , суд вважає його дії малозначними.
Керуючись ст 22, ч1 ст. 139 ч1 , ст.ст. 280, 283 -285, 246, 294 КпАП України
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_2 визнати винним у скоєнні правопорушення передбаченого ст.139 ч. 1 КпАП України та від адміністративної відповідальності звільнити, обмежившись усним зауваженням.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної
відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга або протест прокурора подаються до Луганського апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
СУДДЯ С. М. ДУБОВИК