№ 2н-955/10 р.
У Х В А Л А
15 березня 2010 року м. Хмельницький
Суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Фурик Ю.П., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості по аліментах з ОСОБА_2,
в с т а н о в и в :
12.03.2010 року до суду надійшла заява ОСОБА_1 про видачу судового наказу щодо стягнення з ОСОБА_2 заборгованості по аліментах за період з 1999 року по лютий 2010 року за виконавчим листом № АЕ-60 від 02.03.1999 року, виданим Хмельницьким міським судом.
Статтею 96 ЦПК України передбачено, що судовий наказ може бути видано, якщо:
1. заявлено вимогу, яка ґрунтується на правочині, вчиненому у письмовій формі;
2. заявлено вимогу про стягнення нарахованої, але не виплаченої працівникові суми заробітної плати;
3. заявлено вимогу про компенсацію витрат на проведення розшуку відповідача, боржника, дитини або транспортних засобів боржника.
Судовий наказ може бути видано і в інших випадках, передбачених законом.
Відповідно до ч. 1 ст. 100 ЦПК України суддя відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу, якщо заявлено вимогу, не передбачену ст. 96 цього Кодексу, або із заяви і поданих документів вбачається спір про право.
Дослідивши матеріали заяви, вважаю, що в її прийнятті слід відмовити, оскільки ОСОБА_1 заявлено вимогу, не передбачену ст. 96 ЦПК України.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 100, 101 ЦПК України,
у х в а л и в:
Відмовити ОСОБА_1 у прийнятті заяви про видачу судового наказу про стягнення заборгованості по аліментах з ОСОБА_2.
Роз’яснити заявнику її право на звернення з вимогами до суду у позовному порядку. Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Хмельницької області через Хмельницький міськрайонний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10 днів апеляційної скарги або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя Ю.П.Фурик