Судове рішення #9971385

                  2-545/10

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

       

      24 червня 2010 року                                                                         м. Ромни

    Роменський міськрайонний суд  Сумської області в складу головуючого судді  В.О. Шульги, при секретарі Ю.В. Кириленко розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за  позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

В С Т А Н О В И В :

      Позивач –  ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом  до ОСОБА_2 і просить розірвати шлюб між ним та відповідачем.  В заяві  позивач вказує, що з 27 квітня 1996 року перебуває в шлюбі з відповідачем, від шлюбу мають двох синів – ОСОБА_3 та ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1.  Протягом останніх років в сім'ї часто виникали сварки та скандали через відсутність взаєморозуміння та різні  життєві інтереси.  Мешкають в одному будинку, але  подружніх відносин не підтримують, спільного господарства не ведуть.

    В  судовому  засіданні  позивач   позовні  вимоги  підтримав  в  повному  обсязі. Суду пояснив,  що  одруження з відповідачем виявилося невдалим.  Шлюбні стосунки не підтримують. Проживають   окремо.  Збереження шлюбу вважає неможливим і таким, що суперечить його інтересам.  

    Відповідач в судовому засіданні позов визнала і не заперечувала проти його задоволення.    

    Суд, вислухавши сторін, дослідивши докази зібрані у справі,  вважає, що позов обґрунтований і підлягає задоволенню.

    Судом  встановлені  такі факти і відповідні їм правовідносини.

     ОСОБА_1 та ОСОБА_2 27 квітня 1996 року  уклали шлюб,  про що в книзі  реєстрації актів про укладення шлюбу зроблено запис за № 63.  Місце реєстрації шлюбу – відділ РАГС  Роменського міськвиконкому. Після одруження дружині присвоєно прізвище  ОСОБА_1. Вказані обставини підтверджені  позивачем  і свідоцтвом про укладення шлюбу.

      ІНФОРМАЦІЯ_1 року народилися ОСОБА_3 і ОСОБА_4. Їх батьками в свідоцтві про народження вказані  позивач і відповідач.

    Сторони  примирятися не бажають.

      Вказане свідчить про те, що між сторонами склалися спірні правовідносини з приводу розірвання шлюбу, які регулюються ст. ст. 104, 110, 112 Сімейного кодексу України.

    Відповідно  ч. 2 ст. 104 Сімейного кодексу України шлюб припиняється  внаслідок його розірвання.

    Відповідно  ст. ст. 110, 112 Сімейного кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя і якщо судом встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам хоч одного із них, то суд постановляє рішення про розірвання шлюбу.

      Згідно ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

        За таких обставин суд приходить до висновку, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечать  інтересам  сторін,  а тому шлюб  підлягає  розірванню.  

    Діти залишаються на виховання з матір'ю.

    Керуючись ст. ст. 104, 110, 112 Сімейного кодексу України,  ст. ст. 10, 11, 14, 88, 174, 209, 212, 214-215,  292, 294, 296  ЦПК України, -

ВИРІШИВ :

    Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про  розірвання  шлюбу  задоволити.

    Розірвати шлюб між ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований  27 квітня 1996 року відділом РАГС Роменського міськвиконкому, запис за  № 63.    

      При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу сплату державного мита в розмірі  сімнадцять (17) гривень  покласти на  ОСОБА_1. ОСОБА_2  звільнити від сплати державного мита.

        Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до  апеляційного суду Сумської області через Роменський міськрайонний суд Сумської області  шляхом подачі в 10 денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.  

 

СУДДЯ...                                             підпис.

КОПІЯ ВІРНА :

СУДДЯ   РОМЕНСЬКОГО

МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ                                                     В.О. ШУЛЬГА

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація