Судове рішення #9939738

                                        №3-1723/10

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 червня 2010 року суддя Іллічівського міського суду Одеської області Максимович Г.В., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, працюючого в ІЗАА, майстром СТО, який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2

передбаченою  ст. 188-28 КпАП України,

ВСТАНОВИВ:

27.05.2010 року до Іллічівського міського суду Одеської області надійшов адміністративний протокол в якому зазначено, що 21 травня 2010 року о 11-30 ОСОБА_1, працюючого майстром на СТО в ІЗАА не виконав законних приписів ДАІ, щодо усунення порушень норм, стандартів, що стосується забезпечення безпеки дорожнього руху.

Суд, вивчивши матеріали справи, вважає, що відсутні докази вини ОСОБА_1,Й., в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188-28 КпАП України, а тому вважає, що провадження по справі підлягає закриттю в зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

Враховуючи викладене та керуючись ст. ст. 283,284, 247 п. 1 КпАП України, суд -

 

ПОСТАНОВИВ:

Провадження по справі відносно ОСОБА_1 закрити в зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

    Постанова може  бути оскаржена у встановленому законом порядку.

Суддя

Строк пред’явлення постанови до виконання згідно Закону України «Про виконавче провадження»

Постанова набрала чинності «__» ____2009р.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація