Судове рішення #9935734

        Справа      3-447/10

                                                                                14.06.2010

                                  П О С Т А Н О В А

                               ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

 22.06.2010  року Голова    Старовижівського районного суду Волинської області Кошелюк Л.О. , розглянувши адмінматеріали, що надійшли з Старовижівського  ВДАІ   про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_1,уродженця і жителя  АДРЕСА_1,одруженого

(одна неповнолітня дитина),непрацюючого,не притягався до адмінвідповідальності, моб.НОМЕР_1

                                    за ст. 130 ч.1 АК України

                                       В С Т А Н О В И Л А:

      02.06.2010 р.  о  22 год.00 хв.   у  смт.Стара Вижівка по  вул.Завокзальній   гр. ОСОБА_2 керував мопедом «Хонда» з підозрою  на   вживання спиртного і  відмовився  від проходження  до  встановленого  порядку  огляду  на  стан    алкогольного  сп’яніння.

        Чим  порушив п. 2.5    ПДР України.

        Винність порушника доводиться : його поясненням ( в матеріалах  справи); що  вживав  спиртні  напої, а  їхати  на  освідування категорично відмовився;протоколом  серії АС1 № 011777 від 02.06.2010 року про адмінпорушення, поясненнями ОСОБА_3,ОСОБА_4.(у  справі).

    Таким чином, у діях ОСОБА_2 вбачається склад адмінправопорушення, передбачений ст. 130.ч. 1 АК України, бо  керував  транспортним  засобом з  підозрою на вживання алкоголю  і відмовився  від проходження до встановленого  порядку  огляду  на  стан     алкогольного  сп’яніння.

Обтяжуючих   відповідальність обставин – не  виявлено.

Пом’якшуючими  відповідальність обставинами є щире  каяття, що  вперше  притягається  до  адміністративної відповідальності.

         Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, відсутність   обтяжуючих  і наявність пом’якшуючих   відповідальність обставин,  приходжу до висновку про обрання покарання у  межах  санкції статті.

 Керуючись ст.  283, 284,294  КпАП України,

П О С Т А Н О В И Л А:

ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.130 ч. 1  КпАП  України і обрати покарання  у вигляді  громадських робіт  40 (сорок) годин.

      Постанова  набирає  чинності через 10 днів з  дня  її  винесення, якщо  протягом  цього часу  не поступить апеляційна  скарга  до Апеляційного суду Волинської  області  через  Старовижівський  районний  суд.

   ГОЛОВА СУДУ                                                                 Л.О.КОШЕЛЮК

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація