Справа № 5/2-166/2007
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
5 червня 2007 р. Вишгородський районний суд Київської області в складі: головуючого судді Божок С.К. при секретарі Грищенко К.Г. розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Вишгороді Київської області за участю позивача ОСОБА_1, відповідача ОСОБА_2 позовну заяву про розірвання шлюбу
У липні 2006 р. позивач звернувся до суду з позовом до відповідача та просить розірвати шлюб між ними, мотивуючи свої вимоги тим, що під час сумісного проживання виявилась несумісність характерів, поглядів на життя, ведення домашнього господарства, на виховання дитини.
Позивач в судовому засіданні доводи позовної вимоги підтримала та наполягала на розлученні, додавши, що з 2006 р. сторони не проживають однією сім»єю, не мають спільного бюджету, втрачено почуття любові та поваги один до одного. Дитини залишається проживати з нею, але вона не буде заперечувати проти спілкування дитини з батьком. Вважає, що сім»ю зберегти неможливо.
Відповідач в судовому засідання погодився з розлученням, підтвердив, що за час, наданий судом для примирення , вони не примирилися, втрачено почуття любові та поваги один до одного, з 2006 р. сторони не проживають однією сім»єю, не підтримують шлюбно-сімейні відносини. Майно, що є спільною власністю, розділять добровільно. У сторін перший шлюб.
Заслухавши пояснення позивача, відповідача, перевіривши їх доказами, суд
Встановив :
27.06.1995 р. сторони уклали шлюб, зареєстрований відділом реєстрації актів громадянського стану виконкому Смілянської міської ради народних депутатів Черкаської області, актовий запис за №273.
Від шлюбу народилася дочка ОСОБА_3ІНФОРМАЦІЯ_1
З 2006 р. сторони не підтримують шлюбно-сімейні відносини, мають різні бюджети, проживають за різними адресами; втрачено почуття любові та поваги один до одного. За час наданий судом для примирення, сторони не примирилися. Сторони наполягають на розлученні.
Майнового спору не має.
У сторін перший шлюб.
Відповідно до ч. 2 статті 112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Приймаючи до уваги вищезазначене, суд приходить до висновку про те, що позовні вимоги підлягають задоволенню.
Керуючись статтями 3, 10, 212, 213, 215 ЦПК України, статтями 110, 112 Сімейного Кодексу України , суд
Вирішив :
Позовну заяву задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 27.06.1995 р. відділом реєстрації актів громадянського стану виконкому Смілянської міської ради народних депутатів Черкаської області, актовий запис за № 273.
Витрати, пов»язані з реєстрацією розірвання шлюбу в державному органі реєстрації актів цивільного стану у розмірі 17 грн., покласти на ОСОБА_1., ОСОБА_2 -звільнити.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через Вишгородський районний суд Київської області.