Справа №3-1067
2007 p.
ПОСТАНОВА
30 березня 2007 p. Суддя Кам'янсько-Дніпровського районного суду Запорізької області Яковлева М.С. розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов з МРВ ДАІ № 4 при УМВС України в Запорізькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1, не працює,
за ст. 122 ч. 1 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
25.02.2007 р. об 11-30 в м. Кам'янка-Дніпровська Запорізької області ОСОБА_1, керуючи автомобілем М 412 д/н НОМЕР_1, не надав переваги в русі автомобілю, що рухався по головній дорозі.
Під час розгляду адміністративної справи ОСОБА_1 свою вину визнав.
Вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії АГ № 050099, складеного МРВ ДАІ № 4 при УМВС України в Запорізькій області 25.02.2007 p., який оскаржено не було, підписом ОСОБА_1 на протоколі про адміністративне правопорушення про визнання своєї вини.
Обставин, що пом'якшують чи обтяжують відповідальність, судом не вбачається. Майнову шкоду заподіяно правопорушенням не було. Підстав для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації немає.
Дослідивши матеріали справи, вислухавши пояснення особи, що притягується до адміністративної відповідальності, враховуючи те, що ОСОБА_1 не працює, суд вважає застосувати до нього адміністративне покарання у вигляді попередження.
Керуючись ст. ст. 23, 24, 34, 35, 122 ч. 1, 284 КУпАП, суд
ПОСТАНОВИВ:
Піддати ОСОБА_1 адміністративному покаранню у вигляді попередження.
Постанова оскарженню не підлягає.