Справа №3-1239/10р.
П О С Т А Н О В А
18.06.2010 року суддя Жовківського районного суду Львівської області ПАК В.М.,розглянувши матеріали справи, які надійшли від ВДАІ з ОАТ Жовківського району Львівської області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає: АДРЕСА_1, працівник Обласної інфекційної лікарні,
- за ст.124 КУпАП
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 04.05.2010року, біля 08год.50хв. в м.Львів по вул.Зубрівська, керуючи автомобілем марки “ВАЗ 21043” р.н.НОМЕР_2, не дотримався безпечної дистанції в наслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем марки „IL 7162”р.н.НОМЕР_1 під керуванням ОСОБА_2, в наслідок чого спричинив пошкодження транспортних засобів, чим порушив п.п. 13.1 Правил дорожнього руху.
Правопорушник ОСОБА_1 в судове засідання не прибув хоча про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином..
Факт вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП ОСОБА_1 підтверджується:
протоколом про адміністративне правопорушення серія ВС№219264 від 04.05.2010р.; поясненнями ОСОБА_1 та ОСОБА_2 від 04.05.2010р., схемою місця ДТП від 04.05.2010р.
Кваліфікація дій ОСОБА_1 за ст.124 КУпАП є вірною.
Призначаючи вид та міру стягнення правопорушнику враховую характер скоєного правопорушення, дані про особу правопорушника, який до адміністративної відповідальності притягується вперше.
Обставин, які б обтяжували відповідальність чи пом”якшують відповідальність правопорушника ОСОБА_1 судом не встановлено.
Санкція ст.124 КУпАП, передбачає стягнення у вигляді штрафу, або позбавлення права керування транспортними засобами.
Приходжу до переконання, що до правопорушника з врахуванням вище перелічиних обставин, доцільним буде обрати стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст.124,280,283,284,307,308 КУпАП, суддя,
п о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 , визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 340(триста сорок)грн. 00коп. – в дохід держави.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст.32 КУпАП.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через п”ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови – не пізніше як через п”ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
У разі несплати правопорушником штрафу у цей строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання правопорушника, роботи або місцем знаходження його майна в порядку, встановленому законом.
Строк виконання постанови протягом трьох місяців з дня її винесення.
У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується:
- подвійний розмір штрафу, визначений постановою;
- витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат визначається КМ України.
Суддя
- Номер: 3-1239/10
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1239/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Пак Василь Михайлович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 31.08.2015
- Дата етапу: 31.08.2015