№ 3-3703/ 10
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 червня 2009 р. суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Іващенко О.Ю. розглянувши матеріали, які надійшли від Тернопільською об’єднаною Державною податковою інспекцією про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженку м.Луцька, українку, гр.Україну, з вищою освітою, одружену, приватного підприємця, проживаючої в АДРЕСА_1
ст.163-4 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В:
Тернопільською об’єднаною Державною податковою інспекцією направлено в суд матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ознаками ст.163-4 ч.1 КУпАП.
11.06.2010 року при перевірці Тернопільською об’єднаною ДПІ діяльності ПП ОСОБА_1, встановлено порушення порядку утримання та перерахування податку з доходів фізичних осіб, а саме: неутримання та не перерахування в бюджет податку з доходів фізичних осіб у листопаді 2009 році, чим порушено пп.8.1.1, пп..8.1.2, п.8.1 ст.8 пп.а п.19.2 ст.19 Закону України “Про податок з доходів фізичних осіб”.
У судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнала у вчиненні інкримінованого правопорушення визнала повністю і щиросердечно розкаялася, підтвердивши факти зафіксовані в протоколі про адміністративне правопорушення.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні порушення доведена матеріалами справи, дослідженими в судовому засіданні, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення від 11.06.2010 року KРN № 248789; актом від 09.06.2010 року про результати документальної планової виїзної перевірки та іншими.
За таких обставин, вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст.163-4 ч.1 КУпАП, тобто порушення порядку утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб.
Відповідно до ст.38 КупАП, якщо справа про адміністративні правопорушення підвідомча суду (судді), адміністративне стягнення за дане правопорушення може бути накладено не пізніше як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні – не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.
Згідно із п.7 ст.247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю у випадку закінчення на момент розгляду справи строків, передбачених ст.38 цього кодексу.
За таких обставин, вважаю, що провадження в даній адміністративній справі слід закрити в зв’язку із закінчення на момент розгляду справи строків, передбачених ст.38 КУпАП.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 38, 247 п.7, 124, 130, 283, 284 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В:
Провадження в адміністративній справі відносно ОСОБА_1 за ст.124, ст.130 ч.1 КУпАП – закрити, в зв’язку із закінченням на момент розгляду справи строків, передбачених ст.38 КУпАП.
Постанова судді набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова судді може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд.
Суддя О.Іващенко