Справа № 2-206/10р.
Р І Ш Е Н Н Я
іменем України
23 червня 2010 року суд Новгород-Сіверського району Чернігівської області у складі: головуючого -судді Бараненко С.М.,
при секретарі –Шкруат О.Г.,
розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Новгород-Сіверський справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1, звернувся в суд з позовом до ОСОБА_2, про розірвання шлюбу, зареєстрованого 25.12.2009 року (свідоцтво про одруження серії НОМЕР_1 актовий запис №96 від 25.12.2009 року відділом РАЦСу Котелевського РУЮ, Полтавської області), мотивуючи позов тим, що сімейне життя з відповідачем не склалося з причини різних характерів та поглядів на життя. Шлюбні відносини припинені.
В судовому засіданні позивач ОСОБА_1, в судове засідання не з”явився, але попередньо на адресу суду надіслав телеграму у якій повідомляє про неможливість явки у судове засідання, розгляд справи просить провести без його участі, позовні вимоги підтримує у повному обсязі.
Відповідач ОСОБА_2, у судовому засіданні позовні вимоги визнала, не заперечувала проти розірвання шлюбу, та витрати пов»язані з видачею свідоцтва про розірвання шлюбу покласти на позивача.
Вислухавши пояснення відповідача та проаналізувавши зібрані докази, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
По справі встановлено, що сімейне життя сторін не можливе з причини різних характерів та поглядів на життя. Шлюбні відносини припинені.
За таких обставин суд вважає можливим розірвати шлюб між позивачем та відповідачем.
Витрати пов”язані з видачею свідоцтва про розірвання шлюбу належить покласти на позивача, звільнивши від їх сплати відповідача.
Керуючись ст. ст. 110-112 Сімейного Кодексу України, ст.ст.130, 215 ЦПК України суд,
В И Р І Ш И В:
Шлюб, зареєстрований відділом РАЦСу Котелевського РУЮ, Полтавської області, 25.12.2009 року, актовий запис №96 між ОСОБА_1 та ОСОБА_2,-розірвати.
Органам РАЦС при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 17 грн., державного мита на користь держави, звільнивши від витрат ОСОБА_2.
Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Чернігівської області через Новгород-Сіверський райсуд шляхом подачі протягом десяти днів з дня проголошення рішення заяви на апеляційне оскарження, та протягом двадцяти днів після подання заяви на апеляційне оскарження апеляційної скарги.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Головуючий: С.М.Бараненко