Судове рішення #9851656

                                    Справа № 3-1124/2010 року

П  О  С  Т  А  Н  О  В  А

        І М Е Н Е М           У К Р А Ї Н И

31 травня 2010 року суддя Жовківського районного суду Львівської  області Кобзар В.М., розглянувши  в залі суду в м. Жовкві Львівської області матеріали  адміністративної справи, які надійшли від Державної прикордонної служби "Рава-Руська" Львівського прикордонного загону, про притягнення до адміністративної відповідальності гр. України ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, народився, зареестрований та проживає АДРЕСА_1, не працюючого,

  - за ст. 204-1 ч. 1  КпАП України, -

в с т а н о в и в:

ОСОБА_1 29.05.2010 року біля 00.25 год. вчинив спробу незаконного перетину державного кордону з України  РП поза пунктом пропуску через державний кордон на території Річківської сільської ради Жовківського району Львівської області в районі 646 прикордонного знаку, та був затриманий прикордонним нарядом від ВПС «Рава-Руська» на відстанні 5000 м. від лінії державного кордону в районі 646 прикордонного знаку, територія Річківської сільської ради Жовківського району Львівської області.

Правопорушник в судовому засіданні свою провину визнав повністю та пояснив, що він направлявся в країни ЄС в пошуках тимчасового працевлаштування. Так як не мав необхідних документів, кордон вирішив перетнути поза пунктом пропуску. У вчиненому розкаюється, просить суворо не карати.

Факт вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення за ст. 204-1 ч. 1 стверджується:

-     протоколом державної прикордонної служби України про адміністративне затримання  від 29.05.2010 року;

-     особистими поясненнями ОСОБА_1, в яких він свою провину визнає повністю;

-     протоколом Державної прикордонної служби України про адміністративне правопорушення  від 29.05.2010 року;

-     рапортами військовослужбовців Державної прикордонної служби України;

-     протоколом особистого огляду, огляду речей та вилучення речей і документів у ОСОБА_1 від 29.05.2010 року, складеним Державною прикордонною службою України.

Вважаю, що в діях ОСОБА_1 є ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 204-1 ч.1 КпАП України.

При обранні стягнення правопорушнику враховуються тяжкість скоєного правопорушення, дані про його особу, а саме, що він ніде не працює.

Обставин, які б пом»якшували чи обтяжували відповідальність правопорушника ОСОБА_1 судом не встановлені.

З врахуванням наведеного, приходжу до переконання, що до правопорушника слід застосувати адміністративне стягнення в межах санкції статті, за якою він притягається до відповідальності, а саме, у вигляді адміністративного арешту.

    Керуючись ст. ст. 204-1 ч.1, 280, 283, 284, 307, 308 КпАП України, суддя,-

п о с т а н о в и в :

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 204-1 ч. 1 КпАП України та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді адміністративного арешту строком - 2 (дві) доби.

Строк адміністративного арешту рахувати з моменту фактичного затримання, тобто з 00.25 год. 29 травня 2010 року.

На момент розгляду справи ОСОБА_1 фактично відбув стягнення, а тому слід обмежитись відбутим адміністративним стягненням та звільнити від адмінарешту в зулі суду.

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст. 32 КУпАП України.

Постанова районного суду (судді) про застосування адміністративного арешту виконується негайно після її винесення.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Львівської області через Жовківський районний суд Львівської області.

Суддя: підпис

     Копія вірна.       Суддя:                                                                         В.М. Кобзар

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація