Судове рішення #985055
Справа

Справа

№ 3-840/2007 p. ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

21 березня 2007 року. Суддя Казанківського районного суду Миколаївської області Гулий В.П. розглянувши матеріали, які надійшли від ІГОІЗ 7-го МРВ ДАІ про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1ІНФОРМАЦІЯ_1народження, уродженця м. Теленешти Молдови та жителя АДРЕСА_1, непрацюючого,

за ст.122 ч.1   Кодексу України про адміністративні правопорушення

ВСТАНОВИВ:

06.03.2007 року о 14 годині 55 хвилин водій ОСОБА_1, керуючи автомобілем ГАЗ-2417, державний номер НОМЕР_1при виїзді із перехрестя проїзних частин, здійсюючи поворот, на перехресті доріг при повороті ліворуч виїхав на зустрічну смугу руху.

На розгляд справи ОСОБА_1 не з'явився, про час і місце розгляду справи був повідомлений належним чином, причини неявки суду не повідомив.

При огляді протоколу видно, що ОСОБА_1 повністю підтвердив обставини, зазначені вище, пояснивши, що дійсно неправильно повернув на перехресті доріг.

У скоєному є склад адмінправопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП, як порушення правил зміни напрямку руху.

При визначенні виду і розміру покарання враховуються характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан.

Керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП, і піддати адмінпопередженню.

Постанова є остаточною і оскарженню не підлягає та набирає чинності з дня її винесення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація