Судове рішення #9846879

Справа 2-417

2010 р.

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                      (заочне)

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

 24.06.2010 р. Городоцький районний суд Львівської області

 у складі:

              головуючої – судді        Шеремети Н.О.

             при секретарі                  Виздрик Н.Я.                

розглянувши у відкритому судовому засіданні  у м.Городку справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

в с т а н о в и в :

сторони перебувають в шлюбі з 23.09.2000р., який зареєстровано відділом РАЦС Городоцького РУЮ Львівської області, про що зроблено актовий запис за №80, мають двох неповнолітніх  дітей: доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 та сина ОСОБА_4,ІНФОРМАЦІЯ_4

08.02.2010р. ОСОБА_1 звернулась з позовом про розірвання шлюбу, вимоги в основному мотивула тим, що спільне життя з відповідачем не склалося через пияцтво.  Він  влаштовував скандали, фізично та морально її ображав, самоусмунувся від виконання батьківських обов”язків. Відповідач матеріально сім”ю не забезпечує, з  липня 2009р. разом не проживають і не підтримують подружніх, що призвело до розпаду сім”ї.

          Позивачка в судовому засіданні позовні вимоги підтримала, покликаючись на мотиви такого, окрім того пояснила, що відповідач зловживає спиртними напоями, влаштовує скандали, знущається над нею, застосовує фізичне насильство, підтримує стосунки з негативними елементами. Вони з червня 2009р.  не підтримують подружніх відносин, вона втратила до нього почуття поваги та любові. Відповідач самоусунувся від виконання батьківських обов”язків, не цікавиться дітьми, не займається їх вихованням, не спілкується з ними, матеріально сім”ю не забезпечує.  Вони стали чужими людьми,  вона не бажає поновлювати з ним стосунки, оскільки таке ставлення відповідача до сім”ї негативно впливає на здоров”я та її психічний стан. Просить розлучити, вважає, що подальше  спільне проживання з відповідачем однією сім”єю та збереження сім”ї  є неможливим.

            Відповідач в судове засідання  не з”явився, хоча належним чином повідомлявся про час та місце розгляду справи, попереджався про наслідки неявки, однак суд про причини неявки не повідомив (а.с.- 19, 20 ).

            Заслухавши позивачку, вивчивши матеріали справи, суд задоволює позов.

            Відповідно до положень ч.2 ст.112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них.

            З пояснень позивачки, долученого до справи свідоцтва про укладення шлюбу, копій свідоцтв про народження (а.с. – 6, 7)  видно, що сторони в шлюбі з 23.09.2000р., від подружнього життя мають двох неповнолітніх дітей: доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_4, на протязі тривалого часу не підтримують жодних стосунків,  позивачка не має наміру поновлювати з ним подружні стосунки.  

Враховуючи наведене та інші фактичні взаємини подружжя ОСОБА_1, суд приходить до переконання, що подальше їх проживання та збереження сім"ї стали неможливими, а тому  розриває шлюб між ними.

Дітей сторін ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4,  в її інтересах буде залишити при матері ОСОБА_1.

            Витрати за видачу свідоцтва про розлучення суд покладає на відповідача, оскільки він винен у розпаді сім”ї.

Керуючись ст.ст. 10, 60, 159, 224-226 ЦПК України, ст. ст.110, 112 СК України, с у д, -

                                                     в и р і ш и в :    

            позов задоволити.

            Розірвати шлюб, між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, який зареєстровано 23.09.2000р. відділом РАЦС Городоцького РУЮ Львівської області, актовий запис № 80.

            При видачі сторонам свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути з ОСОБА_2 17 грн. державного мита в користь держави, звільнити від сплати такого ОСОБА_1.

            Дітей сторін: доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4, в їх інтересах буде залишити при матері ОСОБА_1

          Заява про перегляд заочного рішення суду чи його апеляційне оскарження може бути подана протягом десяти днів.

Суддя:  підпис

Копія відповідає оригіналу:

С у д д я :

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація