Судове рішення #9804474

                                                     Справа № 3 - 1230

                                                       2010 р.

П  О  С  Т  А  Н  О  В  А

І м е н е м   У к р а ї н и

17 червня 2010 року

Суддя Уманського міськрайонного суду Пархета А.В.,

розглянувши матеріали, які надійшли від Державного департаменту нагляду за додержанням законодавства про працю територіальної державної інспекції праці у Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,  уродженця с.Олексіївка Волинської області, директор ТОВ «Нева», проживаючий в АДРЕСА_1 за ст.41 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

В  с  т  а  н  о  в  и  в  :

    При проведенні перевірки ТОВ «Нева» було виявлено порушення вимог трудового законодавства, а саме: порушуються строки виплати заробітної плати, тобто зарплата за березень 2010 року була виплачена 31.05.2010 року; порушено строки виплати звільненим працівникам, накази по особовому складу не відповідають рекомендованій формі та змісту, з виданими стосовно працівника наказами працівники не ознайомлюються під особистий підпис, чим порушено вимоги ст.41 ч.1 КУпАП.

ОСОБА_1 в суді вину визнав повністю.

Крім визнання вини, винність ОСОБА_1 в суді підтверджена повністю зібраними матеріалами справи і в його діях вбачається склад правопорушення, передбачений ст.41 ч.1 КУпАП.

 Керуючись ст.ст.41 ч.1, 283, 284 КУпАП, суддя, -

П  о  с  т  а  н  о  в  и  в  :

    ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі   510 гривень.

Постанова може бути оскаржена або опротестована прокурором протягом 10 днів з моменту її проголошення.

       Суддя Уманського міськрайсуду:

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація