1-357/10
В И Р О К
І М ’ Я М У К Р А Ї Н И
21 червня 2010 року Уманський міськрайонний суд Черкаської області
в складі головуючого судді Пархети А.В.
при секретарі - Діхтяренко Л.А.
з участю прокурора - Короп В.П.
адвоката – ОСОБА_1
представника служби у справах дітей – Камінської О.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Умані кримінальну справу по обвинуваченню
ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця міста Умані, українця, громадянина України, освіта неповна середня, не одруженого, не працюючого, не судимого, проживаючого АДРЕСА_1
у скоєнні злочинів, передбачених ч.1 ст. 185, ч.3 ст.185 КК України,
ВСТАНОВИВ :
Підсудний ОСОБА_3 15.12.2009 року, близько 14год., знаходячись в приміщенні диско-бару ’’Ріна ’’ по вул.. Леніна, 1-а села Городецьке Уманського р-ну Черкаської області, діючи умисно та цілеспрямовано, з корисливих мотивів, шляхом вільного доступу таємно викрав комплектуючі до ПК, а саме : одну оперативну пам’ять вартістю 150грн. та одну відео карту вартістю 500грн., що належали ОСОБА_5 на загальну суму 650грн., що у 2,14 раз перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян станом на момент вчинення злочину.
Він-же 16.12.2009 року,близько 14-ї години, діючи умисно та цілеспрямовано, протиправно, з корисливих спонукань, з метою заволодіння чужим майном, зайшов в диско-бар ’’ Ріна ’’ по вул. Леніна, 1-а с. Городецьке Уманського р-ну звідки повторно, таємно викрав комплектуючі до ПК, а саме два вінчестери по 250 та 500грн. кожен та дві відео карти по 25-0грн. кожна на загальну суму 1750грн., що належали ОСОБА_5, що у 5,78раз перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян на момент вчинення злочину.
Підсудний ОСОБА_3 свою вину у вчиненні інкримінованих йому злочинів визнав повністю і дав покази, які за своїм змістом аналогічні викладеному у встановлюючій частину даного вироку, щиросердно каються у скоєному, визнав факти таємного викрадення комплектуючих до ПК 15 та 16 грудня минулого року з диско-бару ’’ Ріна ’’ села Городецьке.
Крім щиросердного каяття та визнання вини винність підсудного підтверджується іншими зібраними під час досудового слідства доказами, дослідження яких, відповідно до вимог ст. 299 КПК України учасниками судового процесу було визнано за недоцільне, про що було роз’яснено усім під час судового слідства з занесенням до протоколу судового засідання і сумнівів в добровільності та істинності їх позицій у суді не виникло.
Вина підсудного повністю доказана. Його дії суд кваліфікує по ч.1 ст. 185 КК України – таємне викрадення чужого майна / крадіжка / та по ч.3 ст.185 КК України – таємне викрадення чужого майна / крадіжка /, вчинене повторно з проникненням в інше приміщення.
При призначенні покарання підсудному суд враховує ступінь тяжкості вчинених злочинів, особу підсудного, який за місцем проживання характеризуються позитивно.
Обставинами, які пом’якшують покарання підсудного, суд визнає : визнання вини, щире каяття у скоєному, явка з повинною, скоєння злочину неповнолітнім, відшкодування завданих збитків.
Обставин, які обтяжують покарання підсудного, судом не встановлено.
Призначивши покарання ОСОБА_3 за кожен злочин окремо, визначити остаточне покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у відповідності до вимог ст.70 КК України.
- 2 -
Суд, враховуючи, що підсудний до кримінальної відповідальності притягуються вперше, визнав свою вину, щиро розкаявся у скоєному, активно сприяв розкриттю злочину, відшкодував завдані збитки та можливість його виправлення без відбування покарання, вважає можливим, на підставі ст. 75, 104 КК України звільнити його від відбування покарання з випробовуванням, поклавши на нього певні обов’язки, без застосування вимог ст. 77 КК України.
Судові витрати по справі відсутні, цивільний позов по справі не заявлено, речові докази підлягають залишенню по належності потерпілому.
Міру запобіжного заходу засудженому залишити попередню – підписку про невиїзд.
Керуючись ст.ст. 323,324 КПК України суд, -
ЗАСУДИВ :
Визнати ОСОБА_3 винним у скоєнні злочинів, передбачених ч.1 і ч.3 ст.ст. 185 КК України і призначити йому покарання : по ч.1 ст. 185 КК України – 1 рік позбавлення волі, по ч.3 ст. 185 КК України – 3 роки 6 місяців позбавлення волі.
На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити ОСОБА_3 покарання у вигляді 3 років 6 місяців позбавлення волі .
На підставі ст. 75, 104 КК України звільнити засудженого ОСОБА_3 від відбування призначеного покарання з випробовуванням, встановивши іспитовий строк – 1 рік.
На підставі ст.76 КК України покласти на засудженогоОСОБА_3 слідуючі обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти дані органи про зміну місяця проживання, з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.
Міру запобіжного заходу засудженому ОСОБА_3 залишити попередню – підписку про невиїзд.
Речові докази – три відео карти та два вінчестери залишити по належності ОСОБА_5
Вирок може бути оскаржено до апеляційного суду Черкаської області на протязі 15 діб з часу його проголошення.
Вирок складено власноручно.
Головуючий
А.Пархета.
- Номер: 1-357/10
- Опис:
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-357/10
- Суд: Голосіївський районний суд міста Києва
- Суддя: Пархета Анатолій Васильович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.11.2015
- Дата етапу: 05.11.2015
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-357/10
- Суд: Ленінський районний суд м. Харкова
- Суддя: Пархета Анатолій Васильович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 23.02.2010
- Дата етапу: 30.07.2015
- Номер: 1-357/10
- Опис:
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-357/10
- Суд: Ленінський районний суд м. Миколаєва
- Суддя: Пархета Анатолій Васильович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.03.2010
- Дата етапу: 04.03.2010