Судове рішення #9802760

Справа № 2-2366/09

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

“22” липня  2009 року                                    Дніпровський районний суд м. Києва

у складі:  головуючого судді                                Шевченко Н.М.,

                 при секретарі                                    Фузік Г.В.,  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Києва цивільну  справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу,

встановив:

ОСОБА_1  звернувся до суду  з позовом про розірвання шлюбу з ОСОБА_2, мотивуючи тим, що з 14 грудня 2006 року перебуває з відповідачкою у зареєстрованому шлюбі, від шлюбу мають неповнолітню дитину – сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1,  спільне життя з відповідачкою не склалось, у зв’язку з тим, що під час спільного подружнього життя виявилась різні характери, принципова відмінність поглядів на життя, внаслідок чого погіршились взаємовідносини, тому з 2009 року вони проживають окремо, з цього часу не ведуть спільне господарство, сімейно-шлюбні відносини між ними припинено,  шлюб носить формальний характер, тому просить розірвати шлюб.

Позивач ОСОБА_1 в судовому засіданні позов підтримав, просить суд розірвати шлюб, пояснив, що з ОСОБА_2 у зареєстрованому шлюбі, від шлюбу мають неповнолітню дитину – сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, взаємовідносини з відповідачкою не склались, оскільки вони мають різні погляди на життя та на вирішення побутових питань, відповідачка зраджує, сімейно-шлюбні відносини між ним та відповідачкою припинено з березня 2009 року, спільного господарства вони не ведуть та  дійшли обопільного бажання проживати окремо,  вважає, що шлюбні відносини між ними припинено, примирення неможливе, дитина залишиться проживати з ним.

Відповідачка ОСОБА_2 в судовому засіданні позовні вимоги підтримала, просить розірвати шлюб, пояснила, що сімейно-шлюбні відносини між нею та позивачем припинено, відновлювати сімейно-шлюбні відносини наміру не має, не любить позивача, тому вважає за недоцільне надавати їм строк на примирення.

Заслухавши пояснення позивача, відповідачки, дослідивши матеріали справи, оцінивши наявні у справі докази, суд приходить до наступного.

Згідно ст. 112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Як вбачається з матеріалів справи, підтверджується поясненнями позивачки та відповідача, сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 14 грудня 2006 року, від шлюбу мають неповнолітню дитину – сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1,  сімейне життя  позивача та відповідачки не склалось, у зв’язку з тим, що вони мають різні погляди на життя, не в змозі дійти до єдиної думки при вирішенні сімейних та побутових проблем, сторони припинили сімейно-шлюбні відносини, спільного господарства не ведуть, мають обопільне бажання розірвати шлюб, заперечують проти надання судом строку на примирення.

З огляду на викладене, суд дійшов висновку, що причини з яких позивач наполягає на розірванні шлюбу є обґрунтованими, подальше спільне життя подружжя і збереження сім’ї стали неможливими, оскільки тривалий час сторони не підтримують сімейно-шлюбних стосунків, спільного господарства не ведуть, проживають окремо, поновлювати сімейно-шлюбні відносини наміру не мають, тому позов ОСОБА_1 про розірвання шлюбу підлягає задоволенню.

Враховуючи наведене та керуючись ст. 110, 112 Сімейного кодексу України, ст.ст. 10,58,88, 208,209,212-215, 218 Цивільного процесуального кодексу України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_2, та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований відділом реєстрації актів цивільного стану Дніпровського районного управління юстиції у м. Києві 14.12.2006 року, (актовий запис №  2414) -  розірвати.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути в бюджет держави з ОСОБА_1 17 (сімнадцять) грн., а ОСОБА_2  -  від сплати звільнити

Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва протягом 20-ти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження, яку може бути подано протягом 10-ти днів з дня проголошення рішення.

С у д д я:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація