Справа № 2а-1025/10
У Х В А Л А
Іменем України
16 березня 2010 року м.Красноармійськ
Суддя Красноармійського міськрайонного суду Донецької області Писанець Н.В., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Красноармійськ Донецької області про визнання протиправними дій та стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги «Дітям війни», -
В С Т А Н О В И В:
11.03.2010 року до Красноармійського міськрайонного суду Донецької області надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Красноармійськ Донецької області про визнання протиправними дій та стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги «Дітям війни».
Вивчивши подані матеріали справи, вважаю, що у відкритті провадження у справі необхідно відмовити з наступних підстав.
Відповідно до п.1 ч.1 ст.109 КАС України, суддя відмовляє у відкритті провадження в адміністративній справі, якщо заяву не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.
Так, згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами» № 1691-VI від 18.02.2010 року, який набрав законної сили 10.03.2010 року, судами розглядаються спори з приводу призначення, обчислення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та інших соціальних виплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг, речового майна, пайків або грошової компенсації замість них, - саме у порядку цивільного судочинства.
Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що справу не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства, позивачу необхідно звернутися до суду з цивільним позовом в порядку цивільного судочинства, а тому суд відмовляє позивачу у відкритті провадження в даній адміністративній справі.
Зважаючи на вищевикладене, керуючись п.1 ч.1 ст.109 КАС України, суддя, –
У Х В А Л И В:
Відмовити у відкритті провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Красноармійськ Донецької області про визнання протиправними дій та стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги «Дітям війни», у зв’язку з тим, що позовна заява не підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали до Донецького апеляційного адміністративного суду через Красноармійський міськрайонний суд Донецької області.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Красноармійський міськрайонний суд Донецької області протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя: