Справа №2-44/07 РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 березня 2007 року смт.Воловець
Воловецький районний суд Закарпатської області в особі: головуючої - судді Софілканич О.А.;
при секретарі - Синчук Н.М.,
з участю позивачки- ОСОБА_1, розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1, про розірвання шлюбу,-
ВСТАНОВИВ:
В січні 2007 року позивачка ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2., про розірвання шлюбу, зареєстрованого 17 травня 1986 року у Козівській сільській раді Сколівського району Львівської області, актовий запис №5.
Від даного шлюбу у них народилося троє дітей, з них неповнолітні дочка - ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 народження та син - ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження.
Позов мотивувала тим, що тривалий час з відповідачем не проживають разом. Подружнє життя у них не склалося через різні погляди на шлюб. Відповідач зловживав спиртними напоями, у зв"язку з чим виникали сварки та непорозуміння. Вважає, що їх шлюб існую лише формально. Просить суд даний шлюб розірвати.
Ухвалою суду 16 лютого 2007 року сторонам був наданий місячний строк для примирення.
Відповідач в судове засідання не з"явився, хоча про час та місце розгляду справи був повідомлений вчасно та належним чином. Причини його неявки суду невідомі.
Позивачка в судовому засіданні позов підтримала повністю, посилаючись на обставини викладені в заяві. Просить суд шлюб розірвати, так як наданий судом строк примирення ніяких результатів не дав, неповнолітніх дітей залишити на її вихованні.
Відповідно до ч.2 ст.112 Сімейного кодексу України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, та інтересам дітей, що мають істотне значення.
Сторони не змогли створити міцної сім"ї, вони тривалий час не проживають разом, примирення між ними не відбулося, їх шлюб існує
2
лише формально, а тому враховуючи вищенаведені обставини, суд дійшов висновку, що причини, які спонукали позивача наполягати на розірванні шлюбу є обґрунтованими, подальше спільне життя подружжя і збереження сім"ї стали неможливими і це суперечило б інтересам сторін.
Неповнолітню дочку - ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 народження та сина - ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження - слід залишити на вихованні у матері.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.110,112,114 Сімейного Кодексу України,ст.ст.10,11, 213,215,226 ЦПК України , суд ,-
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про розірвання шлюбу - задоволити.
Шлюб зареєстрований 17 травня 1986 у Козівській сільській раді, Сколівського району, Львівської області, актовий запис №5, між ОСОБА_1 та ОСОБА_2-розірвати.
Неповнолітню дочку - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження- залишити на вихованні у матері.
При реєстрації розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 та ОСОБА_2. по 8 гривень 50 коп. судовий збір на користь держави.
Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не буде подано.
Сторони та інші особи, які беруть участь у справі вправі подати заяву про апеляційне оскарження рішення протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду Закарпатської області через Воловецький районний суду. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою яка її подає до суду апеляційної інстанції.
ГОЛОВУЮЧА
Суддя: СОФІЛКАНИЧ О.А.