Судове рішення #9743582

Справа №2 - 1173/2010 року

Р І ШЕ Н Н Я

ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ

08 червня 2010 року

Шевченківський районний суд м. Львова

в складі:

головуючої-судді                 Глинська Д.Б.

при секретарі                 Хроняк О.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Львові цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, –

у с т а н о в и в:

27 січня 2010 року позивач пред'явив суду позов до відповідачки про розірвання шлюбу, який був зареєстрований 07 вересня 1963 року у Львівському міському палаці одруження, актовий запис № 2316.

В обґрунтування своїх вимог зазначав про те, що подружнє життя з відповідачкою не склалося. Вже тривалий час вони, не проживають однією сім?єю, спільного господарства не ведуть, шлюбних відносин не підтримують. Вважає, що шлюб носить формальний характер та його слід розірвати. В зв'язку з цим він звернулася до суду.

Позивач в судовому засіданні позовні вимоги підтримав повністю, давши пояснення аналогічні тим, що викладені в поданому до суду позові. Додатково пояснив, що за час примирення, яке надавалося судом нічого не змінилося, та розірвання шлюбу буде повністю відповідати їх інтересам. Просить позов задовольнити.

Відповідач ОСОБА_3 в судовому засіданні проти позову заперечила, просила суд надати їм з позивачем строк для примирення. В подальшому відповідачка в судові за сідання не з?являлася.

Заслухавши пояснення сторін по справі, з'ясувавши взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення, оскільки сторони не підтримують подружніх відносин, не ведуть спільного господарства та подальше спільне життя і збереження шлюбу суперечило б їх інтересам, що мають істотне значення.

Враховуючи матеріальне становище сторін, суд приходить до висновку, що витрати пов'язані з реєстрацією розірвання шлюбу в органах РАЦСу слід покласти на сторони в рівних частках.

Керуючись ст.ст. 10, 60 , 209, 212, 214, 215, ЦПК України, ст.ст. 110, 112 Сімейного кодексу України, суд, -

в и р і ш и в:

позов задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрований 07 вересня 1963 року у Львівському Міському палаці одруження.

При реєстрації розірвання шлюбу у відділі РАЦСу стягнути з ОСОБА_2 та ОСОБА_3 по 8 (вісім) грн. 50 коп. державного мита в доход держави.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Львівської області через Шевченківський районний суд м. Львова шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Суддя                                     Глинська Д.Б.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація