Судове рішення #97367
Апеляційний суд міста Севастополя

 

Апеляційний суд міста Севастополя

Справа № 22ас-182/2006г.                                Головуючий у першій

інстанції  Бурчуладзе І.В.

Категорія 39                                                              Доповідач у апеляційній

інстанції Єфімова В.О.

УХВАЛА ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

13 липня 2006 року колегія судової палати у цивільних справах Апеляційного суду міста  Севастополя в складі: головуючого     -  Єфімової В.О.

суддів                           -  Володіної Л.В., Харченка М.С.,

при секретарі   - Федоніні Є.О., за участю представника відповідача - Рубльової О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Севастополі заяву командира військової частини НОМЕР_1 про поновлення строку на апеляційне оскарження постанови місцевого суду Ленінського району м. Севастополя від 06 березня 2006р. по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до командира військової частини НОМЕР_1 про скасування наказу про дисциплінарне стягнення, -

ВСТАНОВИЛА :

Постановою місцевого суду Ленінського району м. Севастополя від 06 березня 2006р. задоволений адміністративний позов ОСОБА_1 до командира військової частини НОМЕР_1 про скасування наказу про дисциплінарне стягнення.

Не погоджуючись із вказаною постановою, 16.03.2006р. командир військової частини НОМЕР_1 подав заяву про апеляційне оскарження.

17 травня 2006р., з пропущенням строку, встановленого ч.З ст.186 КАС України, відповідач подав апеляційну скаргу та просив поновити строк на апеляційне оскарження, посилаючись на те, що повний текст оскарженої постанови отриманий лише 17 квітня 2006р.

Судова колегія,  заслухавши доповідь  судді  - доповідача, пояснення представника відповідача, дослідивши матеріали справи, вважає, що строк на апеляційне оскарження не підлягає поновленню з таких підстав.

Відповідно до ч.З та ч.6 ст.186 КАС України, заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до ст.160 цього Кодексу -з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційні скарги, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку.

Як вбачається з протоколу судового засідання, оскаржена постанова була ухвалена та постановлена Об березня 2006р. у присутності представника відповідача. Вступна та резолютивна частина постанови по справі не ухвалювалась (арк. справи 32,33). Зауважень на протокол судового засідання відповідач на подавав, копію постанови отримав 17.04.2006р. (арк. справи 37)

Той факт, що відповідач 27 квітня 2006р. повторно подав заяву про апеляційне оскарження, факт ухвалення вступної та резолютивної частини постанови по справі не підвереджує.

Заява про апеляційне оскарження постанови суду подана відповідачем 16.03.2006р. (арк. справи 35), тобто строк на подачу апеляційної скарги закінчився 05.04.2006р. Апеляційна скарга відповідачем подана 17.05.2006р. (арк. справи 41-43).

Таким чином, судова колегія вважає, що поважних причин пропуску строку на апеляційне оскарження постанови суду відповідач не надав, тому підстав для поновлення цього строку немає, у зв'язку з чим апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду.

Керуючись ст.186 КАС України, судова колегія, -

УХВАЛИЛА :

Заяву командира військової частини НОМЕР_1 про поновлення строку на апеляційне оскарження залишити без задоволення.

Апеляційну скаргу командира військової частини НОМЕР_1 на постанову місцевого суду Ленінського району м. Севастополя від 06 березня 2006р. залишити без розгляду.

Ухвала апеляційного суду вступає в законну силу з моменту її проголошення і може бути оскаржена шляхом подання касаційної скарги до Вищого Адміністративного Суду України протягом одного місяця із дня вступу в законну силу ухвали апеляційного суду.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація