Судове рішення #97348
Справа №10-122-2006 р

Справа №10-122-2006 р.

Головуючий у суді 1-ї інстанції Татарський В.О.

Доповідач Аліфанов Ю.Б.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Колегія суддів судової палати з кримінальних справ

апеляційного суду Вінницької області в складі:

Суддів: Аліфанова Ю.Б., Ляліної Л.М., Пікановського Б.В.

За участю прокурора: Данчевського Е.В.

Розглянула у відкритому засіданні в м. Вінниці 12 липня 2006 р. кримінальну справу за апеляцією прокурора Замостянського району м. Вінниці Калитко В.В. на постанову Замостянського районного суду м. Вінниці від 06 липня 2006 р., якою

ОСОБА_1, не судимого звільнено.

Як вбачається з постанови суду слідчий Замостянського ВМ звернувся до суду з поданням про обрання запобіжного заходу взяття під варту ОСОБА_1 який підозрюється у вчиненні злочину передбаченого ст. 121 ч. 1 КК України.

В процесі розгляду подання стан здоров'я підозрюваного різко погіршився і суд враховуючи критичний стан здоров'я підозрюваного прийняв рішення про звільнення ОСОБА_1.

На зазначену постанову прокурором, який приймав участь у розгляді справи, подана апеляція, в якій ставиться питання про скасування постанови, як незаконної.

Заслухавши доповідача, думку прокурора, який підтримав апеляцію, пояснення слідчого Степанового М.В., який доповів, що ОСОБА_1 продовжує лікуватися, обсудивши доводи апеляції та оглянувши матеріали справи, колегія суддів вважає, що апеляція підлягає задоволенню.

Суд, розглядаючи подання слідчого, порушив вимоги ч. 5 ст. 1652 КПК України і не прийняв ні одного з двох передбачених рішень, зазначених в ній, а тому подання залишалось фактично не розглянутим.

Виходячи з наведеного постанова суду, як винесена з порушенням норм КПК підлягає скасуванню.

Керуючись ст. ст. 366, 367, 382 КПК України колегія суддів

УХВАЛИЛА:

Апеляцію помічника прокурора Замостянського району м. Вінниці Калитко В.В. задоволити.

Постанову Замостянського районного суду м. Вінниці від 6.07.2006 року, щодо ОСОБА_1 скасувати, а подання слідчого про обрання ОСОБА_1 запобіжного заходу взяття під варту, направити на новий судовий розгляд в той же

суд в іншому складі.  

Судді:                        

З оригіналом вірно:

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація