Судове рішення #9712901

Справа № 2-3490/2010

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М         У К Р А Ї Н И

05 травня 2010 року     Луцький міськрайонний суд Волинської області     в складі:

головуючої – судді         Плахтій І.Б.,

при секретарі –         Самсонюк Ю.Л.,

з участю позивача –         ОСОБА_1

відповідача –         ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Луцьку цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

В С Т А Н О В И В :

Позивач ОСОБА_1 звернулась в суд з позовом до відповідача про розірвання шлюбу, мотивуючи свій позов тим, що перебуває у шлюбі з відповідачем з 28 квітня 1996 року. Шлюб був зареєстрований Коршівською сільською радою Луцького району Волинської області, актовий запис № 01. Від шлюбу є неповнолітні діти: дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та син ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2. Вказує на те, що спільне життя з відповідачем не склалося, протягом спільного життя виникали непорозуміння, конфлікти, протягом п’яти років проживають окремо, спільного господарства не ведуть. Збереження шлюбу не можливе, а тому просить його розірвати. Витрати пов’язані з розірванням шлюбу покласти на відповідача, неповнолітніх дітей залишити проживати з нею.

В судовому засіданні позивач вимоги позову підтримала з викладених у позовній заяві підстав. Просила шлюб розірвати.

Відповідач в судовому засіданні позов визнала повністю. Проти розірвання шлюбу не заперечує.

Заслухавши пояснення позивача, відповідача, дослідивши та оцінивши докази в їх сукупності, суд прийшов до висновку, що позов підставний та підлягає до задоволення.

Із свідоцтва про шлюб НОМЕР_1 вбачається, що сторони перебувають у шлюбі з 28 квітня 1996 року, зареєстрованому Коршівською сільською радою Луцького району Волинської області, актовий запис № 01 (а.с. 6).

Від шлюбу є неповнолітні діти: дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та син ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 (а.с.7).

Судом встановлено, що сторони подружніх стосунків не підтримують, спільного господарства не ведуть. Дійшли взаємної згоди про необхідність розірвання шлюбу.

З врахуванням того, що жоден з подружжя не бажає примиритися, суд приходить до висновку, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу буде суперечити інтересам сторін, даний шлюб існує формально, а тому його слід розірвати.

Неповнолітніх дітей: дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, залишити для виховання та проживання при матері ОСОБА_1.

Витрати, пов’язані з реєстрацією розірвання шлюбу, слід покласти на відповідача за згодою сторін.

На підставі ст.ст. 110, 111, 112 СК України, керуючись ст.ст. 10, 11, 58, 60, 213, 214, 215 ЦПК України, суд

В И Р І Ш И В :

Позов задовольнити.

    Шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженцем м. Нововолинська, Волинської області та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_5, уродженкою с. Коршів, Луцького району, Волинської області, зареєстрований 28 квітня 1996 року Коршівською сільською радою Луцького району Волинської області, актовий запис № 01– розірвати.

Неповнолітніх дітей: дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, залишити для виховання та проживання при матері ОСОБА_1.

Стягнути з ОСОБА_2 в дохід держави 17 (сімнадцять) гривень державного мита при реєстрації розірвання шлюбу, а ОСОБА_1 від сплати державного мита звільнити.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Волинської області шляхом подання заяви про апеляційне оскарження в десятиденний строк з дня проголошення рішення та подальшого подання апеляційної скарги в двадцятиденний строк після подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо її не буде подано. Якщо буде подано заяву про апеляційне оскарження, але в двадцятиденний строк після цього не буде подана апеляційна скарга то, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Суддя Луцького міськрайонного суду                             І.Б. Плахтій

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація