Судове рішення #9711099

Справа 3-1061/2010

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

     23 червня 2010 року Суддя Сніжнянського міського суду Донецької області Бикадоров В.М., розглянувши матеріали, які надійшли від Сніжнянського МВ УМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка народилася у м. Сніжне, Донецької області, громадянки України, яка не працює, мешкає за адресою: АДРЕСА_1,  за ст.184 ч.2 КУпАП,-

В С Т А Н О В И В:

     ОСОБА_1 в термін часу з 10.03.2010 року по теперішній час, знаходячись за місцем свого проживання: АДРЕСА_1, ухиляється від виконання передбачених законодавством своїх батьківських обов”язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання свого неповнолітнього сина –  ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3. Хлопчик не відвідує учбовий заклад, бродяжить. Мати вихованню сина уваги не приділяє, пиячить, умови проживання антисанітарні. Дане правопорушення ОСОБА_1 скоєно повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення: постановою Сніжнянського міського суду від 22.03.2010 року ОСОБА_1 була піддана адмінстягненню за ч. 1 ст. 184 КУпАП до стягнення у вигляді  попередження; постановою Сніжнянського міського суду від 03.03.2010 року ОСОБА_1 була піддана адмінстягненню за ч. 1 ст. 184 КУпАП до стягнення у вигляді штрафу в розмірі 34 грн. Таким чином, ОСОБА_1 скоїла правопорушення передбачене ч.2 ст. 184 КУпАП.

     ОСОБА_1, яка належним чином повідомлена про день, час та місце розгляду справи, що підтверджується її підписом в протоколі про адміністративне правопорушення, до судового засідання не з’явилася, про причини неявки суд не сповістила, клопотання про відкладення розгляду справи до суду не надала, тому на підставі ст. 268 КУпАП вважаю можливим розглянути справу за її відсутністю, за наявністю матеріалів справи.

    Дослідивши матеріали справи, вважаю, що провина ОСОБА_1, передбачена ч.2 ст. 184 КУпАП повністю доведена та підтверджується матеріалами справи та письмовими поясненнями самої порушниці.      

    Керуючись ст.ст.184 ч.2,268,283,287, 294 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В:

    Визнати ОСОБА_1 винною у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 184 КУпАП та піддати адмінстягненню у вигляді штрафу на користь держави у розмірі  68 грн.

    Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення до Апеляційного суду Донецької області через Сніжнянський міський суд.

    Суддя      

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація