Судове рішення #9708407

                                                                                                          Справа № 2-3804

                                                                                                                                     2010 р.

                                                                                         

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ

м. Донецьк                                                                                                        21 червня 2010 р.

                      Кіровський районний суд м. Донецька в складі: головуючої судді – Гладишенко І.В., при секретарі – Мінченковій С.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Донецьку цивільну справу за  позовом   ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, суд -    

                                                     

в с т а н о в и в :

                  Позивачка ОСОБА_1 07.06.2010 року звернулась до суду  із позовною заявою до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Позовні вимоги мотивовані тим, що з 18.01.1985р. вона перебуває у зареєстрованому шлюбі з відповідачем. Шлюб реєстрували у  Кіровському районному відділі РАЦС м. Донецька, актовий запис № 52. Від спільного життя с відповідачем неповнолітніх дітей не мають. З березня 2010 року шлюбні відносини з відповідачем припинені, в зв'язку з тим, що вони втратили один до одного почуття гідності і любові, відповідач допускає подружню невірність. Вважає, що їх сім’ю зберегти неможливо, шлюб зберігається лише формально, тому просить суд розірвати їх шлюб. Спора про майно - немає.

В судовому засіданні позивачка підтримала свої позовні вимоги та надала суду пояснення аналогічні викладеним в позовній заяві.

Відповідач у судовому засіданні позовні вимоги визнав та пояснив, що дійсно не підтримує з відповідачкою шлюбних стосунків з березня 2010р і проти розірвання шлюбу не заперечує.

Відповідно до вимог ст.112 Сімейного Кодексу України і роз’ясненням п.10 постанови Пленуму Верховного Суду України від 21 грудня 2007 року №11 проголошена Конституцією України, охорона сім’ї державою полягає, зокрема, в тому, що шлюб може бути розірвано в судовому порядку лише за умови, якщо встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечитиме інтересам одного з них чи інтересам їх дітей.

Заслухавши пояснення позивачки, відповідача, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню, так як в судовому засіданні встановлено, що сім’я  розпалась, її збереження стало неможливим, в зв’язку з тим, що подружжя не підтримують шлюбні стосунки з березня 2010 року, та не мають почуття любові та поваги один до одного.

Вирішуючи питання про стягнення судових витрат, суд враховує ступінь вини кожного з подружжя в розпаді сім’ї та вважає за необхідне в повному обсязі покласти їх на відповідача, звільнивши позивачку від їх сплати.

На підставі викладеного, керуючись ст. 104, 110, 112 СК України. ст. 10, 60, 212-215 ЦПК України, суд –

ВИРІШИВ :

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 18.01.1985р у Кіровському районному відділі РАЦС м. Донецька, актовий запис № 52 – розірвати.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з   ОСОБА_2 в доход держави судові витрати в сумі 17 грн, звільнивши ОСОБА_1 від їх сплати.

 На рішення суду може бути подана заява про апеляційне оскарження  протягом 10 днів з дня його проголошення до суду першої інстанції.

             Апеляційна скарга на рішення суду  подається  в протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

  Суддя :          

 

  • Номер: 22-з/816/24/19
  • Опис:
  • Тип справи: на заяву (роз'яснення рішення суду, виправлення описок та арифметичних помилок у судовому рішенні, повернення судового збору, додаткове рішення суду)
  • Номер справи: 2-3804/10
  • Суд: Сумський апеляційний суд
  • Суддя: Гладишенко Ірина Володимирівна
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 28.01.2019
  • Дата етапу: 06.02.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація