Судове рішення #9701243

Справа № 6521

Категорія 26

Головуючий у 1 інстанції Биліна Т.І.

Доповідач Лук'янова С.В.

УХВАЛА

28 вересня  2009 року      

Апеляційний суд Донецької області у складі:

головуючого судді Лоленко А.В. суддів Лук'янової С.В., Солодовник О.Ф.

при секретарі   Косюга Т.В.

розглянув у відкритому судовому засіданні в місті Донецьку заяву позивачки ОСОБА_1 про повернення надлишково сплаченої суми витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи за подання апеляційної скарги на рішення Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області від 15 червня 2009 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Відкритого акціонерного товариства «Донецькобленерго» про відшкодування матеріальної і моральної шкоди.

Заслухавши доповідь судді апеляційного суду, пояснення позивачки, представника відповідача, перевіривши матеріали справи і доводи апеляційної скарги, апеляційний суд

встановив:

В заяві позивачка просить повернути їй 230 грн. - суму надлишково сплачених витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи при поданні апеляційної скарги, оскільки постановою Кабінету Міністрів України від 8 липня 2009 року відновлений розмір витрат в сумі 30 грн. (78).

Апеляційний суд вважає, що заява позивачки не підлягає задоволенню через наступне.

Згідно ч.3 ст.2 ЦПК України провадження у цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи.

Рішенням Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області від 15 червня 2009 року відмовлено у задоволенні вказаного позову (а.с.52-53).

10 липня 2009 року позивачка подала апеляційну скаргу на це рішення суду першої інстанції (а.с.56-57) і сплатила витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 250 грн. (а.с.55).

Ухвалою апеляційного суду Донецької області від 10 серпня 2009 року апеляційна скарга позивачки відхилена, рішення суду першої інстанції залишено без змін (а.с.73-75).

На час звернення позивачки з апеляційною скаргою розмір витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи визначався постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розмірів витрат на інформаційно-технічного забезпечення судових процесів, пов'язаних з розглядом цивільних та господарських справ» від 14 квітня 2009 року, яка була чинною до 14 липня 2009 року і передбачала

сплату вказаних витрат у розмірі 250 грн. Таким чином, на час подання позивачкою апеляційної скарги розмір витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи складав 250 грн. і тому відсутні підстави для повернення позивачці частини сплаченої суми.

Враховуючи викладене, апеляційний суд вважає, що у задоволенні вказаної заяви позивачки належить відмовити.

Керуючись ст.83 ЦПК України, апеляційний суд

УХВАЛИВ:

Відмовити ОСОБА_1 у задоволенні заяви про повернення надлишково сплаченої суми витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи за подання апеляційної скарги на рішення Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області від 15 червня 2009 року.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація