Справа №3 -893/2010р.
.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 червня 2010р. суддя Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області. Кузьменко В.В., при секретарі Хаюк М.М., розглянувши матеріали, які надійшли від Територіальної державної інспекції праці в Миколаївській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в с.Джага Малокарачаївського району Карачаєво-Черкеської Республіки, Росія, директор Куцурубського сільського комунального підприємства «Гілея», проживає АДРЕСА_1
• за правопорушення, передбачене ч.1 ст.41 КУАП, -
в с т а н о в и в:
14 травня 2010р. ОСОБА_2, являючись директором Куцурубського сільського комунального підприємства «Гілея», порушив чинне законодавство про працю. На підприємстві не врегульовані виробничі, трудові і соціально-економічні відносини та відсутній локально-нормативний акт, яким встановлено термін виплати заробітної плати, не розроблені умови для визначення додаткової заробітної плати, не розроблено положення про оплату праці, що є порушенням вимог ч.2 ст.97 КЗпПУ. В порушення вимог ч.2 ст.245 КЗпПУ ОСОБА_2 не створено умов, які б забезпечували участь працівників в управлінні підприємством. В порушення вимог ч.2 ст.97 КЗпПУ розміри посадових окладів працівників, які зазначені у штатних розкладах підприємства, не погоджені з представником трудового колективу. Розміри посадових окладів кваліфікованих працівників встановлені з порушенням вимог ч.3 ст.96 КЗпПУ. Заробітна плата встановлена без урахування складності виконуваних робіт, чим порушено ч.2 ст.1 ЗУ «Про оплату праці». В порушення ст.254 КЗпПУ відрахування коштів загальнообов»язкового державного соціального страхування за працівників здійснюється у зменшеному розмірі через встановлення посадового окладу у зниженому розмірі. В порушення вимог ст.142 КЗпПУ на КСКП «Гілея» не розроблені правила внутрішнього розпорядку. В порушення ст.57 КзпПУ на підприємстві не відображався час початку та закінчення зміни. В порушення ч.1 ст. 58 КЗпПУ порядок чергування в змінах та перехід з однієї зміни в іншу у передбачених законодавством правилах внутрішнього розпорядку та графік змінності не відображався. Перевіркою встановлено порушення вимог ст.108 КЗпПУ щодо оплати роботи у нічний час. Також порушено вимоги ст.106 КЗпПУ щодо оплати роботи в надурочний час. В порушення вимог ч.1 ст.24 ЗУ «Про оплату праці» заробітна плата виплачується працівникам один раз на місяць. Графік відпусток на 2010 рік не доведено до відома працівників, що є порушенням ч.9 ст.10 ЗУ «Про відпустки». В порушення вимог ч.1 ст.21 ЗУ «Про відпустки» заробітна плата за час відпустки не виплачується у встановлений законом строк. При звільненні працівникам підприємства виплата належних сум в день звільнення не проводиться, що є порушенням вимог ст.116 КЗпПУ. В порушення вимог ст.107 КзпПУ на момент перевірки не здійснено виплату нарахованої заробітної плати у подвійному розмірі за відпрацьовані години у святковий день.
Своїми діями ОСОБА_2 скоїв правопорушення, передбачене ч.1 ст.41 КУАП.
Викладене підтверджується матеріалами адміністративної справи, особистими поясненнями ОСОБА_2
Дослідивши матеріали адміністративної справи, дійшла висновку, що в діях ОСОБА_2 міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.41 КУпАП, проте враховуючи малозначність зазначеного правопорушення, вважаю можливим, на підставі ст.22 КУпАП, звільнити останнього від адміністративної відповідальності і обмежитися усним зауваженням.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.283, 284 КУАП, -
п о с т а н о в и в:
ОСОБА_2 на підставі ст.22 КУАП звільнити від адміністративної відповідальності, оголосивши усне зауваження.
Постанову може бути оскаржено протягом десяти днів до апеляційного суду Миколаївської області через Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності.
У той же строк до апеляційного суду Миколаївської області через Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області на неї може бути внесено протест прокурора.
Суддя: