Справа № 3-1040
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
7 травня 2010 року м.Сарни
Суддя Сарненського районного суду Рівненської області ВЕДЯНІНА Т.О., розглянувши матеріали, які надійшли від Територіальної державної інспекції праці у Рівненській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Краків Польщі, жителя АДРЕСА_1 працюючого директором ТОВ «Габро» – за ч.1 ст.41 КУпАП,-
Права, передбачені ст.268 КУпАП роз’яснені,
ВСТАНОВИВ :
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення, складеного 17 лютого 2010 року відносно ОСОБА_1 – останній, перебуваючи на посаді директора ТОВ «Габро», що по вул.Лісовій, 1 с.Ясногірка Сарненського району Рівненської області під час виконання своїх функціональних обов’язків на посаді директора товариства допустив порушення законодавства України про оплату праці, а саме : відбулося зменшення заробітної плати деяких категорій працівників згідно затверджених штатних розкладів ТОВ «Габро», що в середньому складає зменшення тарифної ставки чи посадового окладу окремих працівників на 50 %; не приведена у відповідність тарифна сітка (схема посадових окладів), міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень розмірів тарифних ставок (посадових) окладів, виходячи з тарифної ставки робітника 1-го розряду, встановленого розміру мінімальної заробітної плати,- чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.41 КУпАП – виплата заробітної плати не в повному обсязі.
Із матеріалів, долучених до протоколу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1, а саме акту перевірки № 17-21-022/0008 від 17 лютого 2010 року, встановлено, що Територіальною державною інспекцією праці у Рівненській області 11 – 17 лютого 2010 року проведено перевірку ТОВ «Габро» щодо додержання законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування, в ході якої встановлено порушення вимог Закону України «Про оплату праці», КЗпП України, Закону України «Про колективні договори і угоди», Закону України «Про індексацію грошових доходів громадян». Вказані обставини доводяться доказами, наявними в матеріалах справи.
Тобто, вказаною вище перевіркою виявлено, що кервником товариства вчинено правопорушення, передбачене ч.1 ст.41 КУпАП.
Відповідно до ст.254 КУпАП – про вчинення адміністративного правопорушення складається протокол уповноваженою на те посадовою особою.
За наслідками перевірки державним інспектором праці на підставі акту перевірки № 17-21-022/0008 від 17 лютого 2010 року складено декілька адміністративних протоколів відносно ОСОБА_1 за ч.1 ст.41 КУпАП.
На думку суду всі вказані в акті перевірки недоліки є складом одного правопорушення, за яке передбачена відповідальність за однією нормою КУпАП.
Постановою Сарненського районного суду від 7 травня 2010 року ОСОБА_1 піддано адміністративному стягненню у виді штрафу за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст.41 КУпАП, за результатами розгляду протоколу про адміністративне правопорушення, який складено за результатами перевірки Територіальною державною інспекцією праці у Рівненській області 11 – 17 лютого 2010 року ТОВ «Габро», на підставі акту № 17-21-022/0008 від 17 лютого 2010 року. З огляду на наведене, враховуючи, що відповідно до ст. 247 КУпАП – провадження у справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю при наявності по тому самому факту щодо особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, постанови компетентного органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення, повадження у справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.41 КУпАП підлягає закриттю.
Керуючись ст.ст. 247, 284 КУпАП,-
ПОСТАНОВИВ :
Провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Краків Польщі, жителя АДРЕСА_1 працюючого директором ТОВ «Габро» – за ч.1 ст.41 КУпАП, закрити, в звязку із наявністю по тому самому факту постанови суду про накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
СУДДЯ :
- Номер: 3/2407/3531/11
- Опис: вчинення насильства в сім"і
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1040
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Ведяніна Тетяна Олександрівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 07.11.2011
- Дата етапу: 09.11.2011