Справа №3-398/2007 p.
ПОСТАНОВА
23 березня 2007 року Суддя Червоноармійського районного суду Житомирської області Кулик П.О., розглянувши матеріали, які надійшли з Червоноармійського РВ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, жителя АДРЕСА_1громадянина України, не судимого, одруженого ,на утриманні має трьох неповнолітніх дітей, не працюючого, до адміністративної відповідальності раніше не притягувався за ст. 51 КУпАП
ВСТАНОВИВ:
01 березня 2007 року о 15 годині 00 хвилин ОСОБА_1,з території ПВГП «Світанок», що знаходиться в с. Новий Завод Червоноармійського району, шляхом вільного доступу викрав з гаражів три металеві брами, чим заподіяв даному господарству матеріальні збитки на суму 500 грн.
Допитаний в суді ОСОБА_1пояснив, що дійсно 01 березня 2007 року з території ПВГП «Світанок», що знаходиться в с. Новиний Завод Червоноармійського району, шляхом вільного доступу викрав з гаражів три металеві брами.
Обставини вчиненого ОСОБА_1підтверджуються протоколом про адміністративне правопорушення ЖИ№ 009336 від 23.03.2007 року, його власноручним підписом та поясненням на ньому, в якому він визнав факт скоєння дрібної крадіжки, постановою про відмову в порушенні кримінальної справи від 11.03.2007 року, письмовими поясненнями свідків ОСОБА_2 ОСОБА_3, ОСОБА_4 та самого правопорушника.
В діях ОСОБА_1 вбачається склад правопорушення, передбаченого ст. 51 КУпАП.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, щире розкаєння винного, вважаю накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу в межах санкції ст. 51 КУпАП.
Керуючись ст. 283 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 за ст.51 КУпАП оштрафувати на 65 ( шістдесят п»ять) гривень в прибуток держави.
Постанова остаточна.