Судове рішення #9666398

Справа № 2-115/10

УХВАЛА

ІМЕНЕМ       УКРАЇНИ

 

21 червня 2010 року                           Турійський районний суд

Волинської області

в складі: головуючого судді                     Воробей І.В.  

   при секретарі                         Веремчук Л.Ю.

                 

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в залі засідань Турійського районного суду в смт.Турійськ Волинської області справу за позовом публічного акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк” до ОСОБА_1 про стягнення 18 280.33 грн., -

В С Т А Н О В И В:

Позивач - публічне акціонерне товариство комерційний банк “ПриватБанк” -звернулося в суд з  позовом до ОСОБА_1 про стягнення 18 280.33 грн., посилаючись на те, що 22 квітня 2007 року між ними був укладений кредитний договір № К2XRF 102540279 про надання кредиту в сумі 2 533.10 грн. на строк з 22 квітня 2007 року до 22 квітня 2008 року включно з виплатою процентів за користування кредитом в розмірі 0.42 % на місяць на суму залишку заборгованості за кредитом та комісії в розмірі 63.33 грн. на місяць за умови погашення позичальником заборгованості за кредитом, процентами і комісією шляхом здійснення в період з 21 до 25 числа кожного місяця щомісячних платежів в сумі 280.31 грн. Банк умови договору виконав в повному обсязі, а позичальник ОСОБА_1, порушуючи їх, несвоєчасно здійснювала повернення кредиту, в зв’язку з чим у неї станом на 23 квітня 2010 року виникла кредитна заборгованість в сумі 18 280.33 грн. Оскільки ОСОБА_1 не бажає сплатити зазначений борг добровільно, то просили стягнути з неї в користь публічного акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк” 18 280.33 грн. кредитної заборгованості, а також – 182.80 грн. судового збору та 120.00 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, сплачених ним при подачі позовної заяви.

Представник позивача Сліпчук Л.П. в попереднє судове засідання не з’явилася, однак подала до суду письмові заяви про те, що вона не заперечує проти розгляду справи за даним позовом за її відсутності і просить залишити без розгляду позовну заяву, подану публічним акціонерним товариством комерційним банком “ПриватБанк” під час пред’явлення вищезазначеного позову.

З довідки відділу реєстрації актів цивільного стану Турійського районного управління юстиції Волинської області від 16 червня 2010 року № 694/2-2.25 вбачається, що відповідач ОСОБА_1 померла ІНФОРМАЦІЯ_1року.

Таким чином, суд, вивчивши заяву представника позивача, вважає, що, оскільки представник позивача Сліпчук Л.П. подала заяву про залишення позову публічного акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк” до ОСОБА_1 про стягнення 18 280.33 грн. без розгляду, то подану позивачем до суду під час пред’явлення вищезазначеного позову позовну заяву слід залишити без розгляду.

На підставі наведеного, керуючись п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд,-

У Х В А Л И В:

Позовну заяву публічного акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк” до ОСОБА_1 про стягнення 18 280.33 грн. залишити без розгляду.

Заява про апеляційне оскарження ухвали може бути подана апеляційному суду Волинської області через Турійський районний суд протягом п’яти днів з дня її проголошення.

Апеляційна скарга на ухвалу  може бути подана апеляційному суду Волинської області через Турійський районний суд протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строків подання заяви про апеляційне оскарження або апеляційної скарги.

Головуючий:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація