Судове рішення #966371
№ 2о-94/2007 рік

№ 2о-94/2007 рік

 

РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

21 лютого 2007 року                                                                                     місто Краматорськ

Краматорський міський суд Донецької області у складі: головуючого - судді Дяченко С.П., при секретарі - Аксеніної В.М., за участю заявника - ОСОБА_1 , представника зацікавленої особи ОСОБА_3, розглянувши у    відкритому    судовому засіданні в м. Краматорську Донецької області цивільну справу за заявою ОСОБА_1про встановлення факту належності правовстановлюючого документу

 

ВСТАНОВИВ:

 

07.02.2007 року ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документа, - архівної довідкиНОМЕР_1Державного архіву Кіровоградської області, відповідно до якої він в 1943 році був насильно вивезен німецько-фашистськими окупантами до Німетчини де з 06.04.1943 року по 09.05.1945 року працював чорноробочим на цегельному заводі, посилаючись на те, що у вказаній довідці була допущена помилка і замість прізвища «ОСОБА_1» було вказане прізвище «ОСОБА_2», що не збігається з записом у його паспорті   та інших документах.

У зв'язку з оформленням пільг учасника бойових дій він стикнувся із труднощами у зв'язку із неправильним записом прізвища в довідці.. Зазначені обставини з'явилися підставою для звернення до суду.

У судовому засіданні заявник підтримав вимоги, викладені в заяві, пославшись на ті ж обставини, що й у заяві і просив їх задовольнити.

Представник зацікавленої особи - управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської Ради, з викладеними вимогами, згодний. Вважає, що зазначені неточності відбулися в результаті помилки при заповненні довідки.

Вислухавши пояснення заявника, зацікавленої особи, дослідивши матеріали справи, суд

встановив:

Як вбачається з паспорту, прізвище заявника «ОСОБА_1». З інших документів, що належать заявнику (воєнний квиток, посвідчення учасника війни), вбачається аналогічне (а.с. 5-8).

Згідно архівної довідкиНОМЕР_1Державного архіву Кіровоградської області, відповідно до якої заявник в 1943 році був насильно вивезен німецько-фашистськими окупантами до Німетчини де з 06.04.1943 року по 09.05.1945 року працював чорноробочим на цегельному заводі, вбачається, що   прізвище заявника зазначене «ОСОБА_2» (а.с. 4).

Таким чином, прізвище заявника не збігається з даними в паспорті. Суд вважає, що при заповненні архівної довідки була допущена помилка.

Встановлення даного факту має для заявника юридичне значення: дозволяє йому оформити пільги учасника бойових дій.

З огляду на наведене , суд вважає, що вимоги заявника в судовому засіданні знайшли повне підтвердження і їх об'єктивність не викликає у суду сумніву.

Керуючись ст.ст. 3, 8, 256 ЦПК України , суд -,

 

ВИРІШИВ:

 

Встановити ОСОБА_1факт належності архівної довідкиНОМЕР_1Державного архіву Кіровоградської області, виданої на ім'я ОСОБА_2.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку на подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження подано не було.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Донецької області через суд м. Краматорська шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів від дня його проголошення; апеляційна скарга подається протягом двадцяти днів (разом з заявою) до Апеляційного суд Донецької області через суд м. Краматорська .

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація