Судове рішення #9661067

Копія

Справа № 2-1352-10

 

У Х В А Л А

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

15 червня 2010 року                                 м. Умань

    Суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області Резнік Ю.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Дмитрушківської сільської ради про визнання права на спадкова майно, -

В С Т А Н О В И В:

    В червні 2010 року позивач звернулась до Уманського міськрайонного суду Черкаської області з позовною заявою до Дмитрушківської сільської ради про визнання права на спадкова майно.

Пред’явлена позовна заява ухвалою суду від 03 червня 2010 року була залишена без руху, оскільки подана з порушенням вимог ст. 119 ЦПК України.

Для усунення цих недоліків судом був встановлений строк до 14 червня 2010 року, які позивачем не  виконані. 14 червня 2010 року ОСОБА_1 подав через канцелярію суду заяву в якій просив надати додаткові строки для усунення недоліків в зв’язку з  «невстиганням» зібрати документи. Однак вказана заява подана з порушенням встановлених законодавством термінів та без зазначення доказів, з приводу обґрунтованості  необхідності продовження терміну встановленого ухвалою суду про залишення позовної заяви без руху від 03 червня 2010 року.

Відповідно до ч. 2 ст. 121 ЦПК України якщо позивач у встановлений судом термін не виконає вимоги ст. 119, 120 ЦПК України і не усуне недоліки позовної заяви, то позовна заява вважається неподаною і підлягає поверненню позивачеві.

    Керуючись ст. 121 ЦПК України,    

УХВАЛИВ:

    Позовну заяву ОСОБА_1 до Дмитрушківської сільської ради про визнання права на спадкова майно, визнати неподаною та повернути позивачеві.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

    Суддя                             підпис                                                       Ю.В. Резнік

З оригіналом згідно:

Суддя:                     Секретар:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація