Судове рішення #9658011

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

МСП - 03110 м.Київ, вул.  Солом»янська, 2-А

Справа  № 22-10307     Головуючий у 1-й інстанції: Українець В.В.

УХВАЛА

02 листопада 2009 року Суддя Апеляційного суду м. Києва Мараєва Н.Є., вирішуючи питання про прийняття заяви ОСОБА_1» про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали Солом»янського районного суду м.Києва від 17 серпня 2009 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 до Міністерства оборони України про визнання права, зобов»язання виконувати діючі закони України, повернення коштів, -

ВСТАНОВИЛА:

07 жовтня 2009 року ОСОБА_1 подав до суду заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали Солом»янського районного суду м.Києва від 17 серпня 2009 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 до Міністерства оборони України про визнання права, зобов »язання виконувати діючі закони України, повернення коштів.

Проте, заява про поновлення строку не може бути прийнята до розгляду апеляційним судом, з наступних підстав.

Відповідно до п.3 ст. 73 ЦПК України одночасно з клопотанням про поновлення чи продовження строку належить вчинити ту дію або подати той документ чи доказ, стосовно якого заявлено клопотання

Оскільки така дія вчинена не була, тому слід заяву про поновлення строку повернути заявникові.

Керуючись п.3 ст.73, ст. 297 ЦПК України, -

УХВАЛИЛА:

Заяву ОСОБА_1 про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали Солом»янського районного суду м.Києва від 17 серпня 2009 року - повернути заявникові.

Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду України протягом двох місяців.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація