Судове рішення #9651330

Справа № 3\3- 505\ 2010    

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 30 березня   2010 року                                                                                  м. Харків

  Суддя Червонозаводського районного суду м. Харкова Артакова Л.О., розглянувши  в приміщенні Червонозаводського районного суду м. Харкова справу про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.155-1  Кодексу України про адміністративні правопорушення у відношенні

ОСОБА_1, що народився ІНФОРМАЦІЯ_1 року в  Харківській області,  працює директором ПП «АННЕТ», мешкає за адресою:  АДРЕСА_1

В С Т А Н О В И В :

     

 13 січня  2010 року  при перевірці  ПП  «АННЕТ», за адресою: м. Харків, вул. Мереф?янське шосе, б. 30,  виявлено порушення  встановленого законом порядку проведення розрахунків, а саме:  проведення розрахункових операцій без застосування РРО.  

Своїми діями ОСОБА_1 порушив п. 1, п.2, п.13  ст.3  Закону України “Про застосування РРО в сфері торгівлі, ГХ та послуг ”   № 265/95-ВР від 06.07.1995р.

Факт порушення ОСОБА_1  законодавства  підтверджується актом перевірки та матеріалами адміністративної справи.

Таким чином ОСОБА_1 порушив ч.1 ст.155-1 Кодексу України Про адміністративні правопорушення.

Беручи до уваги вищевикладене, керуючись ст.283,284 Кодексу України про адміністративні правопорушення ,-

П О С Т А Н О В И В :

                                           

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного  правопорушення за ч.1 ст. 155-1   Кодексу України про адміністративні правопорушення  та накласти на нього стягнення у вигляді штрафу в сумі 85 гривень 00 копійок.

Постанова підлягає зверненню до виконання протягом 3-х місяців з дня її проголошення.

           Постанова може бути оскаржена, або на неї може бути внесено протест прокурора до Апеляційного суду  Харківської області  через суд першої інстанції, який виніс постанову, протягом десяти днів з дня її  винесення.

                   Суддя- Артакова Л.О.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація