ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128
УХВАЛА
16.08.07 Справа№ 18/217А
Господарський суд Львівської області в складі
головуючого-судді Мартинюка В.Я.
при секретарі судового засідання Колтун Ю.М.
у відкритому судовому засіданні у м.Львові
розглянувши справу за позовом | Управління Пенсійного Фонду України у Бродівському районі Львівської області |
до | Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Бродівському районі Львівської області |
про | спонукання до вчинення дій |
з участю представників:
від позивача –ххххх–головний спеціаліст (довіреність від 15.08.2007 року);
від відповідача –ххххх –начальник юридичного відділу (довіреність від 11.01.2007 року),
В С Т А Н О В И В :
що Управління Пенсійного Фонду України у Бродівському районі Львівської області звернулося до господарського суду з позовною заявою до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Бродівському районі Львівської області про спонукання до підписання акту звірки за березень 2007 року. |
Позовні вимоги мотивовані тим, зокрема, що відповідачем необґрунтовано відмовлено позивачу у проведені звірки витрат за особовими справами потерпілих за березень 2007 року та безпідставно відмовлено у підписанні акту щомісячної звірки витрат. Також, позовна заява мотивована нормами Закону України „Про загальнообов‘язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання” від 23.09.1999 року (з наступними змінами та доповненнями), Закону України „Про пенсійне забезпечення”, Порядку відшкодування Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Пенсійному фонду України витрат, пов‘язаних з виплатою пенсій по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсій у зв‘язку з втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, який затверджений спільною постановою правління Пенсійного фонду України та правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 04.03.2003 року за №5-4/4.
Представником позивача подано заяву, в якій він просить суд прийняти відмову від позову і закрити провадження у справі у зв‘язку із добровільним підписанням відповідачем акту звірки за березень 2007 року.
Представник відповідача у судове засідання з‘явився, проти закриття провадження не заперечує.
З огляду на викладене, суд вважає за необхідне прийняти відмову від позову, оскільки такі дії позивача не суперечать закону та не порушують чиї-небудь права, свободи і інтереси, а провадження у справі закрити на підставі п.2 ч.1 ст.157 КАС України.
Щодо судових витрат, то у відповідності до вимог ст.94 КАС України, зокрема, частин 2 та 3, судові витрати у формі судового збору, зі сторін не належить стягувати.
Враховуючи наведене, та керуючись ст.ст. 51, 71, 86, 94, 157,158, 160, 165,167, АС України, суд -
У Х В А Л И В :
1. Прийняти відмову від позову.
2. Провадження у справі закрити.
3. Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що ухвала суду не набрала законної сили.
4. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя