Судове рішення #9614312

   

Справа № 2-2058-1/10

У Х В А Л А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

10 червня 2010 року Солом’янський районний суд м. Києва в складі:

головуючого   -  судді      Соколової В.В.

при секретарі               Іконніковій О.Ю.

розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом Кредитної спілки «Форум-С» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором , -

в с т а н о в и в :

У квітні 2010 року позивач звернувся до суду з зазначеною позовною заявою.

28 травня 2010  року від  представника позивача надійшла письмова заява про закриття провадження у справі, посилаючись на те, що відповідачами виконано свої зобов’язання за договором та відшкодовані судові витрати (а.с.22).

Сторони в судове засідання не з’явилися.

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позовну заяву необхідно залишити без розгляду з таких підстав.

Відповідно до вимог пункту 5 частини 1 статті 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав до суду заяву про залишення позову без розгляду.

       

Керуючись статтями 207,209,210 ЦПК України, суд

у х в а л и в  :

   

Позовну заяву  Кредитної спілки «Форум-С» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором залишити без розгляду.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційна оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду міста Києва через Солом’янський районний суд міста Києва.

Суддя                                     В.В. Соколова

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація