Судове рішення #9609180

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

19 травня 2010 року                                                                                                   м.Київ      

Суддя Верховного Суду України Барсукова В.М., розглянувши касаційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Старобільському районі Луганської області на постанову Старобільського районного суду Луганської області від                  15 травня 2009 року та ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 20 листопада 2009 року у справі за позовом ОСОБА_1 до  управління Пенсійного фонду України в Старобільському районі Луганської області про визнання бездіяльності протиправною, зобов’язання нарахувати та виплатити щомісячну державну соціальну допомогу як дитині війни,

в с т а н о в и в :

Постановою Старобільського районного суду Луганської області від                   15 травня 2009 року, залишеною без змін ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду від 20 листопада 2009 року, позов задоволено частково. Визнано протиправною бездіяльність управління Пенсійного фонду України в Старобільському районі Луганської області щодо ненарахування та невиплати на користь ОСОБА_1 недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги як дитині війни за періоди з 9 липня 2007 року по 31 грудня 2007 року та з 22 травня 2008 року по 31 грудня 2008 року. Зобов’язано управління Пенсійного фонду України в Старобільському районі Луганської області нарахувати та виплатити ОСОБА_1 як дитині війни підвищення до пенсії у розмірі 30 % мінімальної пенсії за віком за періоди з 9 липня 2007 року по 31 грудня 2007 року та з 22 травня 2008 року по 31 грудня 2008 року у розмірі 1 426 грн. 13 коп.

У поданій касаційній скарзі управління Пенсійного фонду України в Старобільському районі Луганської області просить скасувати судові рішення, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.

Разом з касаційною скаргою надійшло клопотання про поновлення строку на касаційне оскарження постанови Старобільського районного суду Луганської області від 15 травня 2009 року та ухвали Донецького апеляційного адміністративного суду від 20 листопада 2009 року.

Оскільки зі змісту заявленого клопотання та з матеріалів касаційної скарги вбачається, що строк на касаційне оскарження пропущено з поважних причин, він підлягає поновленню.

Відповідно до п.5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необгрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Оскільки оскаржувані судові рішення відповідають вимогам матеріального та процесуального права, а викладені в касаційній скарзі доводи були предметом перевірки під час судового засідання та висновків суду не спростовують, у відкритті касаційного провадження слід відмовити.

Керуючись ст. ст. 325, 328 ЦПК України,

у х в а л и в :

Поновити управлінню Пенсійного фонду України в Старобільському районі Луганської області строк на касаційне оскарження постанови Старобільського районного суду Луганської області від 15 травня 2009 року та ухвали Донецького апеляційного адміністративного суду від 20 листопада 2009 року.

У відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою управління Пенсійного фонду України в Старобільському районі Луганської області на постанову Старобільського районного суду Луганської області від 15 травня             2009 року та ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від                         20 листопада 2009 року у справі за позовом ОСОБА_1 до  управління Пенсійного фонду України в Старобільському районі Луганської області про визнання бездіяльності протиправною, зобов’язання нарахувати та виплатити щомісячну державну соціальну допомогу як дитині війни відмовити.

Копію ухвали разом з доданими до касаційної скарги матеріалами направити  управлінню Пенсійного фонду України в Старобільському районі Луганської області.

Ухвала оскарженню не підлягає.    

     

             Суддя

Верховного Суду України                                                                        В.М. Барсукова

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація