Судове рішення #95909
АС-05/128-06

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,  

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

_________________________________________________________________________


УХВАЛА

"07" серпня 2006 р.                              Справа № АС-05/128-06

вх. № 6980/1-05


Суддя господарського суду Харківської області Ольшанченко В.І.

при в.о. секретаря судового засідання Колесніченко О.В. та за участю представників сторін:

прокурора – ст. пом. прокурора Горгуль Н.В. (посвідчення № 90 від 21.06.06 р.),

позивача – нач. відділу Строчаєвої С.М. (довіреність від 17.05.06 р.),

відповідача – Бурлакова С.Ю. (довіреність від 28.02.06 р.),

розглянувши матеріали

по справі за позовом  прокурора Ленінського району м. Харкова в інтересах держави в особі Харківського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, м. Харків  

до  Акціонерного товариства закритого типу "Українське ремонтно-будівельне підприємство "Шлях", м. Харків  

про стягнення 24172,94 грн.,


ВСТАНОВИВ:


Прокурор просить стягнути з відповідача на користь позивача штрафні санкції за незайняті робочі місця, призначені для працевлаштування інвалідів у 2005 році, в сумі 24172,94 грн. Свої вимоги обґрунтовує тим, що у 2005 році відповідач повинен був створити 7 робоче місце для працевлаштування інвалідів, а фактично створив 5 робочих місць і оскільки відповідачем не виконаний встановлений чинним законодавством норматив, він повинен сплатити штрафні санкції за 2 незайнятих інвалідами в 2005 році робочих місця у розмірі середньої річної заробітної плати на його підприємстві за кожне не створене робоче місце.

Позивач підтримує позовні вимоги прокурора в повному обсязі.

Відповідач проти позову заперечує. Свої заперечення обґрунтовує тим, що відповідач не порушував вимог законодавства, законодавство не покладає на відповідача обов’язку працевлаштовувати інвалідів. Крім того, представник відповідача вказує, що у Донецькій та Краснокутській філіях працювало та працює ще 2 інваліда, які не вказані у звіті Форми № 10-ПІ. В зв’язку з чим середньооблікова чисельність працюючих не відповідає той, що вказана в звіті Форми № 10-ПІ, а також фонд оплати праці і середня заробітна плата штатного працівника не відповідають тим, що вказані в звіті Форми № 10-ПІ.

Під час розгляду справи прокурор надав клопотання про відкликання позовної заяви, посилаючись на те, що не має можливості на цей час надати розрахунок суми платежу за незайняті робочі місця для інвалідів, оскільки у судовому засіданні 07.08.06 р. йому стало відомо, що на підприємстві відповідача працює 7 інвалідів, з урахуванням працівників філій, і середньооблікова чисельність працюючих не відповідає, вказаній відповідачем у звіті.

Позивач підтримує клопотання прокурора про відкликання позовної заяви.

Розглянувши надане клопотання та вислухавши міркування представників сторін, суд вважає за можливе задовольнити це клопотання і залишити позовну заяву без розгляду відповідно до п.5 ч.1 ст.155 КАС України.

Керуючись статтями п.5 ч.1 ст.155, ст.ст. 160, 165, п.6 Прикінцевих та перехідних положень  Кодексу адміністративного судочинства України, суд


УХВАЛИВ:



Залишити позовну заяву без розгляду.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано.

Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси чи обов'язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку ухвалу суду першої інстанції повністю або частково.

Про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня її проголошення.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

 


Суддя                                                                                            Ольшанченко В.І.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація