Справа № 3 –663
2010 року
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 травня 2010 року Суддя Балтського районного суду Одеської області ІЛЬНІЦЬКА К.М., розглянувши матеріали які надійшли від Балтського РВ УМВС України в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканку АДРЕСА_1, непрацюючої, раніше на протязі року до адміністративної відповідальності притягувалася,
- за скоєння правопорушення, передбаченого ст. 203 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
22.04.2010 р. старшим інспектором СГІРФО Балтського РВ ГУМВС України в Одеській області було встановлено, що ОСОБА_1, порушив правила перебування в Україні, тобто проживає в АДРЕСА_1 без відповідних документів на право проживання в Україні.
В судовому засіданні правопорушник даний факт правопорушення визнав, суду пояснив, що збирається оформити документи для перебування на території України.
Правопорушення, передбачене ст. 203 КУпАП, яке здійснив ОСОБА_1, знайшло своє підтвердження зібраними матеріалами по справі, в тому числі протоколом про адміністративне правопорушення серії ОД № 098250 від 22.04.2010 р., поясненнями правопорушника.
На підставі викладеного, вбачаючи в діях ОСОБА_1 порушення особою правил перебування в Україні з недійсними документами, керуючись ст. 124 п. 5 Конституції України, ст. 203 КпАП України, суддя
П О С Т А Н О В И Л А :
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в сумі 340,00 грн.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Одеської області протягом 10 днів.
СУДДЯ:
- Номер: 3/1049/11
- Опис: керування транспортним засобом у стань алкогольного сп"яніння
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-663
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Ільніцька Ксенія Миколаївна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 24.06.2011
- Дата етапу: 20.07.2011