Справа № 2 - 7958/09р.
ЛУЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
04 червня 2010 року Луцький міськрайонний суд Волинської області
в складі: головуючого - судді Савицької Н.В.
при секретарі - Загородній О.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Луцьку цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного комерційного банку «Форум» про визнання договору поруки від 24.12.2007 року недійсним , -
в с т а н о в и в:
15.10.2009 року ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом до Акціонерного комерційного банку «Форум» про визнання договору поруки від 24.12.2007 року недійсним.
В судові засідання, які були призначені на 23.04.2010 р. на 12.00 год. та 04.06.2010 року на 12.30 год. позивач повторно не з'явився без поважних причин, хоча вчасно та належним чином був повідомлений про час та місце розгляду справи. Про причини неявки суд не повідомив.
Відповідно до п. 3 ч.1 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з'явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.
Аналізуючи матеріали справи, суд прийшов до висновку, що позовну заяву в порядку п. 3 ч. 1 ст. 207 ЦПК України слід залишити без розгляду.
Керуючись п. 3 ч.1 ст. 207, ст. 210 ЦПК України, суд, -
у х в а л и в:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Акціонерного комерційного банку «Форум» про визнання договору поруки від 24.12.2007 року недійсним - залишити без розгляду.
На ухвалу може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом п'яти днів з дня її проголошення.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Луцького міськрайонного суду Савицька Н.В.