30.07.2021 227/2981/21
СУДОВИЙ НАКАЗ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 липня 2021 року м. Добропілля
Суддя Добропільського міськрайонного суду Донецької області Хандурін В.В., розглянувши заяву
Комунального підприємства "Компанія “Вода Донбасу" в інтересах Добропільського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за водопостачання та водовідведення в сумі 4118 грн. 06 коп., а також витрат по сплаті судового збору в сумі 227,00 грн.
Відповідно до ст.ст.167,168 ЦПК України, ст.ст. 64, 68 ЖК України,
НАКАЗУЮ:
Стягнути з боржника ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , паспорт серії НОМЕР_2 , виданий Добропільським МВ ГУДМС України в Донецькій області, яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , на користь стягувача комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» структурного підрозділу Добропільського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства на р/рахунок № НОМЕР_3 , Краматорська філія ПАТ “КБ “Приватбанк”, МФО 335548, код ЄДРПОУ 35581061 одержувач платежу – Добропільське ВУВКГ КП “Компанія “Вода Донбасу”, заборгованість за надані послуги з водопостачання та водовідведення за період з 01 серпня 2018 року по 01 липня 2021 року в сумі 4118 грн. 06 коп.
Стягнути з боржника ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , паспорт серії НОМЕР_2 , виданий Добропільським МВ ГУДМС України в Донецькій області, яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , на користь стягувача комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» структурного підрозділу Добропільського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства (місцезнаходження за адресою: Донецька область, м. Добропілля, вул. Луганського, 2, на розрахунковий рахунок № НОМЕР_3 , Краматорська філія ПАТ “КБ “Приватбанк”, МФО 335548, код ЄДРПОУ 35581061 одержувач платежу – Добропільське ВУВКГ КП “Компанія “Вода Донбасу”, витрати по сплаті судового збору в сумі 227,00 грн.
Згідно п.7 ч.1 ст.168 ЦПК України, під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.
Боржнику роз`яснити наступне:
Відповідно до ст. 170 ЦПК України, боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.
Згідно зі ст.171 ЦПК України, заява боржника про скасування судового наказу, подана після закінчення строку, встановленого частиною першою статті 170 цього Кодексу, повертається, якщо суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку для подання цієї заяви.
Відповідно до ч. 1 ст. 172 Цивільного процесуального кодексу України, у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.
Електронний варіант судового наказу знаходиться в мережі Інтернет за адресою: http://reyestr.court.gov.ua/
Копію судового наказу разом з копією заяви стягувача та доданих до неї документів надіслати за місцем мешкання боржника.
Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Дата видачі судового наказу стягувачу "_____"_____________20___року.
Дата набрання судовим наказом законної сили "_____"_____________20___року.
Строк пред`явлення судового наказу до виконання "____"____________20___року.
Суддя В.В. Хандурін
30.07.21
- Номер: 2-н/227/365/2021
- Опис: про стягнення заборгованості за водопостачання та водовідведення
- Тип справи: на цивільну справу (наказне провадження)
- Номер справи: 227/2981/21
- Суд: Добропільський міськрайонний суд Донецької області
- Суддя: Хандурін В.В.
- Результати справи: заяву задоволено, судовий наказ видано
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.07.2021
- Дата етапу: 30.07.2021
- Номер: 2-н/227/365/2021
- Опис: про стягнення заборгованості за водопостачання та водовідведення
- Тип справи: на цивільну справу (наказне провадження)
- Номер справи: 227/2981/21
- Суд: Добропільський міськрайонний суд Донецької області
- Суддя: Хандурін В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.07.2021
- Дата етапу: 25.08.2021