Справа №22- 7978/2009p.
Головуючий в 1 інстанції Коваленко І.В.
УХВАЛА
14 серпня 2009 року Суддя Апеляційного суду міста Києва Мороз Л.Л., розглянувши питання про прийняття апеляційної скарги ОСОБА_1 подану представником ОСОБА_2 на ухвалу Дніпровського районного суду м. Києва від ЗО червня 2009 року в справі за заявою Акціонерного комерційного банку соціального розвитку «Укрсоцбанк» в особі Дніпропетровської філії Акціонерного комерційного банку «Укрсоцбанк» до ОСОБА_1 про видачу виконавчого листа на підставі рішення постійно діючого Третейського суду, -
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Дніпровського районного суду м. Києва від 30 червня 2009 року заява АКБ «Соціального розвитку «Укрсоцбанк» задоволена.
Видано виконавчий лист на виконання рішення постійно діючого Третейського суду при Асоціації українських банків від 02 березня 2009 року про стягнення з ОСОБА_1 на користь АКБ Соціального розвитку «Укрсоцбанк» -20 022 грн. 73 коп. та 532 грн. 16 коп. витрат пов'язаних з вирішенням спору Третейським судом.
Не погоджуючись з ухвалою суду, представник відповідача 06 липня 2009 року подав заяву про апеляційне оскарження ухвали суду, а 27 липня 2009 року апеляційну скаргу.
Відповідно до ч.2 ст. 294 ЦПК України заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Згідно ч. 4 ст. 295 ЦПК України апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Як вбачається з матеріалів справи, заява про апеляційне оскарження ухвали суду подана представником відповідача з пропущенням встановленого строку, а саме 27 липня 2009 року (а.с. 22).
Відповідно до ч.3 ст. 294 ЦПК України заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо апеляційний суд за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.
Оскільки, представник відповідача та відповідач із заявою про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали суду не звертались, апеляційну скаргу слід залишити без розгляду.
Керуючись ст. ст. 72, 294, 295 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 подану представником ОСОБА_2 на ухвалу Дніпровського районного суду м. Києва від 30 ! червня 2009 року залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до Верховного суду України протягом двох місяців з дня її постановляння шляхом подання скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.