Судове рішення #9563215

Справа №3-1149/2010р.                      
            ПОСТАНОВА

          Іменем України

21 травня 2010 року                                                                                    м. Могилів-Подільський

Суддя Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області Цибульський О.Є., розглянувши матеріали, які надійшли від відділення ДАІ по обслуговуванню адміністративної території Могилів-Подільського району про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, громадянина України, українця, працюючого в прикордонній службі в/ч 2193,

за ч. 3 ст. 121 КпАП України, -

ВСТАНОВИВ:

22.04.2010 року о 15 год. 43 хв. в м. Могилеві-Подільському, водій ОСОБА_1 керував транспортним засобом марки «ВАЗ-2106», державний номерний знак НОМЕР_1, на якому встановлено бампери ВАЗ-2105 без дозволу державтоінспекції. 08.02.2010 року ОСОБА_1 вже було притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення ч. 1 ст.121 КпАП України. Своїми діями ОСОБА_1 порушив п. 31.1 ПДР і вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 121 КпАП України.

В судовому засіданні ОСОБА_1 вину свою за ч. 3 ст. 121 КпАП України визнав, пояснив, що наміру вчиняти дане правопорушення у нього не було, оскільки не зміг знайти інших запчастин до автомобіля. Просив не накладати на нього стягнення у виді адмінарешту та не позбавляти його права керування транспортними засобами, так як в сім’ї склався важкий матеріальний стан, в нього на утриманні непрацездатна дружина, яка навчається на денній формі навчання на контрактній основі Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу, про що надав відповідні довідки.

Заслухавши пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що вчинене ОСОБА_1 адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 121 КпАП України, необхідно визнати малозначним, а останнього звільнити від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням, оскільки його діяння не представляє собою великої суспільної небезпеки і не завдало значної шкоди суспільним чи державним інтересам, правам та свободам інших громадян. Крім цього, ОСОБА_1 не мав на меті вчинити адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 121 КпАП України, а дане порушення настало з незалежних від нього об’єктивних причин, в нього на утриманні знаходиться непрацездатна дружина, яка навчається на денній формі навчання на контрактній основі Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу, а тому його необхідно звільнити від адміністративної відповідальності за дане правопорушення.

Керуючись ст. 284 ч. 1 п. 1, 121 ч. 3, 22 КпАП України, -

ПОСТАНОВИВ:

           Закрити провадження в адміністративній справі про вчинення ОСОБА_1  адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 121 КпАП України, звільнивши його від адміністративної відповідальності і обмежившись усним зауваженням.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області через Могилів-Подільський міськрайонний суд протягом 10 днів з дня її винесення.

            Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація