Судове рішення #955454
Справа № 2-215 /2007

Справа № 2-215 /2007

РІШЕННЯ

ІМ"ЯМ УКРАЇНИ

20 березня 2007 року Глухівський міськрайонний суд Сумської області

в складі: головуючого   судді                              ЧАБАК І.(Х

при секретарі                                                        ЧИЛІКШІЙ А.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Глухові справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2, ОСОБА_3про зменшення розміру аліментів, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 звернувся до Глухівського міськрайонного суду з позовом до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про зменшення аліментів.

Свої вимоги мотивує тим, що рішенням Глухівського міського суду від 10 серпня 1992 року з нього стягуються аліменти на користь ОСОБА_2 на утримання доньки ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1народження в розмірі 1/2 частини його заробітку.

Рішенням Глухівського міськрайонного суду від 28 грудня 2006 року з нього стягуються аліменти на користь ОСОБА_3 на утримання доньки ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_2 народження в розмірі 1/2 частини його заробітку, але не менше 30 % прожиткового мінімуму для відповідного віку дитини.

Вважає , що загальна сума стягнутих з нього аліментів занадто велика і не дає можливості йому надавати матеріальну допомогу хворій матері. Просить суд зменшити розмір стягнутих аліментів до 1/6 частини відносно кожного стягувача.

Відповідач ОСОБА_2 з позовом не погодилась і суду пояснила, що вона має на утриманні доньку, яка страждає на хронічну хворобу серця і на лікування якої вона витрачає значні суми.

Відповідач ОСОБА_3 з позовом погодилась і суду пояснила, що матеріальне становище позивача не стабільне, постійної роботи не має , тому вона згодна на зменшення розміру аліментів.

Вивчивши матеріали справи, вислухавши доводи сторін , суд вважає, що позов підлягає задоволенню з слідуючих підстав.

Постановою про стягнення аліментів від 10 серпня 1992 року підтверджується факт стягнення з позивача аліментів на користь ОСОБА_2 на утримання доньки ОСОБА_4 1990 року народження в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку.

Рішенням Глухівського міськрайсуду від 28 грудня 2006 року підтверджується факт стягнення з позивача на користь ОСОБА_3 аліментів в розмірі 1/4 частини з усіх видів заробітку , але не менше 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Згідно довідки № 51 від 2.02.2007 року ОСОБА_4страждає на ревматизм, ревмокардит, метальний порок серця.

Відповідно витягу з історії розвитку дитини ОСОБА_5 2000 року народження дитина знаходиться на диспансерному обліку, як тривало хворіюча.

З довідки Глухівського міськрайонного центру зайнятості вбачається, що ОСОБА_1 в міськрайцентрі зайнятості не зареєстрований.

З витягу з амбулаторної карти від 1.03.2007 року вбачається, що позивач ОСОБА_1 знаходиться на стаціонарному обліку у лікаря гастролога з приводу хронічна виразкова хвороба 12- шерстної кишки.

З витягу із амбулаторної карти № 6333 вбачається, що мати позивача ОСОБА_6 страждає на атеросклеротичний кардіосклероз аорти та вінцевих судин.

 

2

Таким чином при розгляді справи , суд прийшов до висновку про необхідність зменшення розміру аліментів на користь відповідачів ОСОБА_2, ОСОБА_3 на утримання дітей: доньок ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1народження та ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_2 народження до 1/6 з усіх видів заробітку відносно кожної , але не менше 30% прожиткового мінімуму для відповідного віку дітей.

Керуючись ст.ст. 215,218,223, 294 ЦПК України, ст.ст. 180, 192 Сімейного Кодексу України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1до ОСОБА_2, ОСОБА_3про зменшення розміру аліментів задовольнити.

Зменшити розмір аліментів, які стягнуті з ОСОБА_1на користь ОСОБА_2 на утримання доньки ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1народження до 1/6 частини з усіх видів заробітку , але не менше 30 % прожиткового мінімуму для відповідного віку дитини.

Зменшити розмір аліментів , які стягнуті з ОСОБА_1на користь ОСОБА_3на утримання доньки ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_2 народження до 1/6 частини з усіх видів заробітку , але не менше 30% прожиткового мінімуму для відповідного віку дитини.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження в 10-денний строк.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація