Судове рішення #9553734

Справа № 2-а-315/10

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

8 червня 2010 року Центрально-Міський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області у складі:

головуючого - судді Філатова К.Б.,

при секретарі Кононенко В.П.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кривому Розі справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до інспектора БДПС ВДАІ м. Кривого Рогу старшини міліції Коліогло В’ячеслава Володимировича про скасування постанови про адміністративне правопорушення, -

В С Т А Н О В И В:

Позивач звернувся з адміністративним позовом до інспектора БДПС ВДАІ м. Кривого Рогу старшини міліції Коліогло В’ячеслава Володимировича про скасування постанови про адміністративне правопорушення.

Позов, на задоволені якого наполягає позивач, обґрунтований тим, що він не порушав ПДР. Протокол був складений незаконно, а на його підставі він був незаконно оштрафований. Просить скасувати постанову про накладення на нього штрафу.

Відповідач, який був належним чином повідомлений про час та місце слухання справи, правом на участь у судовому розгляді не скористався.

Суд вважає позовні вимоги не доведеними.

Як встановлено у судовому засіданні, 17 квітня 2010 року відповідачем було складено протокол та постанову по справі про адміністративне правопорушення, відповідно до якої позивач, керуючи автомобілем, проїхав перехрестя на красне світло світлофору, тобто скоїв порушення, передбачене ч. 2 ст. 122 КУпАП України..

Цією ж постановою за вказане правопорушення, передбачене частиною 2 статті 122 КУпроАП, позивача притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 850 грн.

Як вбачається із протоколу про адміністративне правопорушення, позивач відразу був ознайомлений з протоколом, та йому було надано можливості дати свої пояснення з приводу протоколу. Позивач вказав, що, повертаючи вправо не побачив, що горить красне світло світлофору.

Як вбачається з протоколу, відповідач при складанні протоколу долучив свідка, який своїм підписом підтвердив викладені в протоколі обставини.

Таким чином суд вважає, що правопорушення дійсно мало місце, а тому ніяких підстав для скасування постанови немає.

Позивач привів в судове засідання свідка ОСОБА_3, який пояснив, що під час складання протоколу він знаходився в автомобілі під керуванням позивача. Стверджує, що той не допустив жодного порушення ПДР. Працівники ДАІ залякали його та склали протокол, а позивач під психологічним тиском написав не те, що було насправді.

Суд критично відноситься к вказаним поясненням. Фактичну згоду з обставинами, що викладені в протоколі, позивач писав власноруч, маючи можливість написати все, що вважав за необхідне, маючи можливість вказати в протоколі на наявність в нього свідків, але не зробив цього.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 11, 71, 86 КАС України, суд -

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 в позові відмовити.

Рішення може бути оскаржено до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду.

Про апеляційне оскарження рішення суду спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду та апеляційна скарга подаються до апеляційного суду через районний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява про апеляційне оскарження постанови суду подається протягом десяти днів з дня проголошення постанови. Апеляційна скарга на постанову подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у встановлений строк, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після апеляційного розгляду справи.

Суддя                                                                                К.Б. Філатов

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація