Справа № 2-2399-1/10
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
10 червня 2010 року Солом’янський районний суд м. Києва
в складі:
Головуючої-судді Завгородньої І.М.
при секретарі Хортик О.В.
розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу,
в с т а н о в и в :
Позивач звернувся до суду із зазначеним позовом, посилаючись на те, що з 15.09.2001 року вона перебуває у зареєстрованому шлюбі з відповідачем. Від шлюбних відносин мають малолітню доньку – ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 Позивач зазначила, що спільне сімейне життя з відповідачем не склалося, внаслідок несумісності характерів, що призводить до сварок. Шлюбні відносини припинені з червня 2009 року спільне господарство не ведеться протягом того ж часу.
Посилаючись на те, що подальше збереження сім’ї є неможливим, шлюб носить формальний характер, позивач просив задовольнити позов.
В судовому засіданні позивач підтримала позов та просила про його задоволення.
Відповідач позов визнав та не заперечував проти розірвання шлюбу.
Заслухавши сторін, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.
Судом встановлено, що сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 15.09.2001 року вона перебуває у зареєстрованому шлюбі з відповідачем. малолітню доньку – ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 З червня 2009 року сторони припинили шлюбні стосунки, спільного господарства не ведуть, збереження сім’ї неможливо, а тому подальше спільне життя подружжя і зберечення шлюбу суперечить їхнім інтересам, в зв”язку з чим шлюб підлягає розірванню.
Враховуючи майновий стан кожного з подружжя, суд вважає за необхідне покласти обов’язок по сплаті державного мита в розмірі 17 грн. 00 коп. при реєстрації розірвання шлюбу на відповідача. Виходячи з наведеного, позивача від сплати мита звільнити.
Керуючись ст.ст.10, 11, 60, 88, 208, 209, 213-215 ЦПК України, ст.ст. 105, 110, 112 Сімейного Кодексу України, -
В И Р І Ш И В:
Позов задовольнити.
Шлюб, зареєстрований 15 вересня 2001 року між ОСОБА_3 та ОСОБА_5, актовий запис № 67, розірвати.
При реєстрації розірвання шлюбу органами РАЦСу стягнути з ОСОБА_3 на користь держави державне мито у сумі 17 (сімнадцять) грн. ОСОБА_5 від сплати державного мита звільнити.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня його проголошення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя: