Судове рішення #951537
Справа №2-297/07

Справа №2-297/07

 

РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ   УКРЇНИ

 

м. Ковель                                                                                                                   5 березня 2007 р.

Ковельський міськрайонний суд під головуванням Наваляного А.Д. за участю секретаря    Федорук Г. Б. позивача    ОСОБА_1. відповідача    ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Ковель справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про визнання особи такою, що втратила право користуватися жилим приміщенням,

 

Встановив:

 

ОСОБА_1. 24.01.2007 р. звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2. про визнання її такою, що втратила право на користування жилим приміщенням.

Свої вимоги обґрунтував тим, що з відповідачкою перебував у зареєстрованому шлюбі до 15.06.2005 року, від якого народилася дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1р.н. Під час шлюбу відповідачка та її дочка проживали та були зареєстровані в квартирі № АДРЕСА_2. Дане житло належить йому на праві власності. З 2004 року відповідачка по вищевказаній адресі не проживає, оскільки переїхала проживати до своїх батьків за адресою м. АДРЕСА_1. Прохає суд визнати ОСОБА_2. разом з дочкою ОСОБА_3такими, що втратили право користуватися житловим приміщенням.

У судовому засіданні позивач свої вимоги підтримав, з підстав викладених у заяві, додатково пояснивши, що в даний час він перебуває у шлюбі з іншою жінкою, від якого народилася дочка ОСОБА_6  ІНФОРМАЦІЯ_2р. н. Оскільки відповідачка переїхала в інше жиле приміщення прохає суд визнати її та дочку ОСОБА_3такими, що втратили право на користування жилим приміщенням за адресоюАДРЕСА_2

Відповідачка позов визнала частково, не заперечує факту переїзду зі спірного приміщення до будинку своїх батьків. Однак рахує, що дочка має право на частку спірного приміщення, а тому немає підстав для визнання дочки такою, що втратила право на користування жилим приміщенням.

Суд, заслухавши сторін, допитавши свідків, дослідивши матеріали справи та справи № 2-1585/2004 р. прийшов до висновку, що позов підлягає до задоволення.

Відповідно до ст. 107 ЖК України в разі вибуття наймача і членів його сім'ї, на постійне місце проживання до іншого населеного пункту або в інше жиле приміщення в тому ж населеному пункті договір найму жилого приміщення вважається розірваним з дня вибуття.

Як вбачається з довідки КП «Волинського обласного бюро технічної інвентаризації» від 9.11.2006 року 50/100 будинку по АДРЕСА_2, зареєстровано за позивачем на праві приватної власності.

З виписки з домової книги слідує, що у даному будинку зареєстровані крім позивача його бувша дружина - ОСОБА_2. та їх дочка ОСОБА_3, 2003 р. н.

 

2

Факт переїзду зі спірного приміщення в інше приміщення відповідачкою не заперечується і стверджується поясненнями як позивача так і свідків ОСОБА_4та ОСОБА_5.

З рішення Ковельського міськрайонного суду від 27.08.2004 року по справі за позовом ОСОБА_2до ОСОБА_1. про розірвання шлюбу слідує, що шлюб між сторонами було розірвано і крім того вирішено залишити проживати дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1р. н. разом з матір'ю ОСОБА_2

Аналізуючи досліджені докази в їх сукупності суд приходить до висновку, що відповідач добровільно вибула на постійне проживання в інше жиле приміщення разом з дочкою, а тому їх слід визнати такими, що втратили право користування жилим приміщенням за адресою м. АДРЕСА_2.

Керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 212-215, 218 ЦПК України, на підставі ст. 107 ЖК України, суд, -

 

ВИРІШИВ:

 

Позов задоволити повністю.

Визнати такими, що втратили право на користування жилим приміщенням у квартирі № АДРЕСА_2 ОСОБА_2та ОСОБА_3.

Рішення може бути оскарженим до апеляційного суду Волинської області в наступному порядку:

-    заяву про апеляційне оскарження може бути подано протягом десяти днів після його

проголошення, а вразі проголошення вступної і резолютивної його частини з часу

виготовлення нового рішення,

апеляційна скарга подається  протягом  двадцяти  днів  після  подання  заяви  про

апеляційне оскарження. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація