Судове рішення #951357
Справа № 2-7/2007 p

Справа № 2-7/2007 p.

УХВАЛА

Іменем України

26 березня 2007 року             Калинівський районний суд Вінницької області

в складі: головуючого        Копчинського В.І.

при секретарі                         Лисюк О.П.

розглянувши у судовому судовому засіданні в місті Калинівка цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_4,ОСОБА_3 про визнання права власності на спадкове майно та зустрічною позовною заявою ОСОБА_4, ОСОБА_2 до ОСОБА_1,ОСОБА_3 про визнання недійсною відмови від прийняття спадщини, визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину за законом на земельний, майновий паї, встановлення факту володіння, користування та розпорядження будинком, визнання права власності в порядку спадкування за законом,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом, так як після смерті батьків не може оформити спадщину в зв"язку з тим, що батьки за життя не отримали правовстановлюючий документ на житловий будинок - свідоцтво про право власності на будинок.

ОСОБА_2 та ОСОБА_4 звернулись до суду з зустрічною позовною заявою, так як вони також являються спадкоємцями після смерті батьків, бажають оформити свої спадкові права. Заяву про відмову від прийняття спадщини вони написали внаслідок помилки та під впливом обману свого брата ОСОБА_1

ОСОБА_1 в судовому засіданні подав заяву про залишення його позову без розгляду.

ОСОБА_2 та ОСОБА_4  в судовому засіданні подали заяву про залишення їхнього зустрічного позову без розгляду.

Відповідно до вимог п.5 ч.І ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

Керуючись п.5 ч.І ст.207 ЦПК України, суд -

 

3

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_4,ОСОБА_3 про визнання права власності на спадкове майно та зустрічну позовну заяву ОСОБА_2, ОСОБА_4 до ОСОБА_1,ОСОБА_3 про визнання недійсною відмови від прийняття спадщини, визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину за законом на земельний, майновий паї, встановлення факту володіння, користування та розпорядження будинком, визнання права власності в порядку спадкування за законом залишити без розгляду в зв'язку з поданням позивачами заяв про залишення їхніх позовів без розгляду.

Роз'яснити позивачам їх право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.

Заяву про апеляційне оскарження може бути подано до апеляційного суду Вінницької

області протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали, апеляційна скарга подається до

апеляційного суду Вінницької області протягом десяти/днів після подання заяви про

апеляційне оскарження.                                                      

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація